Mamy nowego naczelnika wydziału Techniczno-Inwestycyjnego i Drogownictwa

Całkowicie nieprawdziwe okazały się pojawiające się w Internecie przypuszczenia, że nowym naczelnikiem wydziału Techniczno-Inwestycyjnego i Drogownictwa na miejsce odwołanej Małgorzaty Matyki, może zostać kandydat z listy prezydenta Bożka, który nie uzyskał wystarczającego poparcia społecznego by zdobyć mandat radnego.

Dziś ogłoszono, że konkurs wygrała p. Barbara Trzeciak z Nowej Dęby, niedawna kandydatka z listy KWW Porozumienie Powiatu Tarnobrzeskiego do Rady Powiatu Tarnobrzeskiego, z której to listy startował także obecny wiceprezydent Tarnobrzega Mirosław Pluta.

W uzasadnieniu wyboru komisji czytamy, że p. Barbara Trzeciak posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu inwestycji, a także w zarządzaniu dużym zespołem pracowników, a podczas rozmowy kwalifikacyjnej udzielała rzeczowych i wyczerpujących odpowiedzi.

Nowa pani naczelnik tak przedstawiała swoją osobę na stronie KWW, której kopia wciąż dostępna jest w Google:
Jestem absolwentką Wydziału Ekonomii Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach, jak również absolwentką Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie o kierunku Administracja Publiczna. Przez wiele lat pracowałam w sektorze prywatnym jako księgowa, kadrowa a także na stanowiskach kierowniczych związanych z zarządzaniem. Kilka lat pracowałam w Szpitalu Powiatowym w Nowej Dębie a obecnie zarządzam Zespołem Administracyjno – Eksploatacyjnym w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie.

Z braku innego zdjęcia zamieszczam grafikę ze strony KWW PPT.