Grzegorz Jeż indywidualnym mistrzem ALTS

Trójka zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg na podium Turnieju o Indywidualne Mistrzostwo Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Tarnobrzegu sezon 2018/2019.

Zawodnicy IKS Tarnobrzeg odnieśli kolejny sukces rywalizując o tytuł Indywidualnego Mistrza Ligi, zdobywając wszystkie trzy miejsca na podium.
Nowym mistrzem został Grzegorz Jeż z IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg, który w ćwierćfinale wygrywa 3:2 z Tomaszem Tetlą a w półfinale pokonuje 3:1 Łukasza Kasprowicza obaj Tornado Team.
W finale po zaciętym meczu zwycięża 3:2 Sylwię Stalę z IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg.

13 letnia Sylwia była rewelacją turnieju, bowiem pokonała bardziej doświadczonych zawodników, w ćwierćfinale 3:1 Pawła Kosa MTS Grębów
a w półfinale po emocjonującym meczu 3:2 (12:10 w piątym secie) wygrywa z dwukrotnym indywidualnym mistrzem ligi z poprzednich sezonów – Jakubem Łochem z IKS 1 Jezioro Tarnobrzeg.
Kuba w małym finale w meczu o trzecie miejsce 3:1 ogrywa Łukasza Kasprowicza z Tornado Team i cale podium jest nasze.
Brawo Grzegorz, brawo Sylwia i brawo Jakub.

Turniej pocieszenia rozgrywany dla zawodników którzy nie awansowali do najlepszej szesnastki, wygrał Jacek Morzycki z Paragraf Tarnobrzeg pokonując 3:2 Łukasza Delektę z IKS 2 Jezioro Tarnobrzeg.

Podziękowania dla Michała Piekarczyka, Janusza Malarza, Artura Romana i innych osób, które pomagały podczas turnieju.
Podziękowania dla Drukarni Nadwiślańska Plus A. Hędrzak, M. Sławek s.c. z Tarnobrzega, Aga Sport z Gliwic, Modest z Łodzi, Spółdzielni Socjalna Konar – Bar Domowe Jadło z Tarnobrzega