Można ustrzelić darmowe zakupy w Media Markt

Polecam - nie polecam. Ceny - Obsługa itp.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 15674
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Można ustrzelić darmowe zakupy w Media Markt

Post autor: admin » 27-05-2016 17:58

"Interesująca promocja zaczęła się dziś w Media Markt. Widziałem że działa, ale sam nie strzelałem. Informacja poniżej.

Media Markt uruchamia kolejną edycję akcji ?Ustrzel darmowe zakupy?. Każdy klient, który w dniach 27-31 maja br. dokonana zakupów w jednym z marketów sieci, będzie mógł poczuć dreszcz emocji strzelając karnego do bramki Media Markt. Stawka jest wysoka - na zdobywców bramek czeka zwrot pieniędzy wydanych na zakupy!

Już za chwilę, 12 czerwca, podopieczni trenera Adama Nawałki rozegrają swój inauguracyjny mecz. Jednak pierwsze prawdziwie piłkarskie emocje czekają na fanów fudbolu już w najbliższy weekend w sklepach Media Markt w całej Polsce. Popularna sieć sklepów z elektroniką użytkową rusza bowiem z kolejną odsłoną futbolowej promocji ?Ustrzel darmowe zakupy?. W dniach 27-31 maja br. każdy klient, który dokona zakupów w sklepie stacjonarnym marki, ma szansę oddać mistrzowki strzał do bramki Media Markt i wykorzystując swoje piłkarskie umiejętności, wygrać zwrot pieniędzy za zakupiony sprzęt i akcesoria.

Akcję ?Ustrzel darmowe zakupy? zorganizowaliśmy po raz pierwszy latem 2013 roku, a następnie powtórzyliśmy w czerwcu 2014 roku z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej. Każda edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem klientów pragnących spróbować swoich sił w starciu z mistrzowską bramką Media Markt.Już w najbliższy weekend uruchamiamy trzecię odsłonę promocji dla fanów futbolu. Jest o co powalczyć, bo celne strzały nagrodzimy wyjątkowymi nagrodami ? zwrotem pieniędzy za dokonane zakupy.. ? skomentowała akcję Ewelina Piątek, Manager ds. Marketingu sieci Media Markt.

Każdy klient, który w wyznaczonych dniach dokona zakupów o wartości minimum 50 zł w jednym ze sklepów Media Markt, może oddać strzał do bramki. Zasady są proste ? strzał jest tylko jeden, z odległości 7 metrów do otworu o średnicy 53 cm. Trafienie będzie potwierdzone przez pracownika Media Markt, a następnie szczęśliwy zdobywca bramki otrzyma zwrot pieniędzy za kupiony sprzęt. Wyzwanie będzie można podejmować przez cały czas trwania akcji w godzinach otwarcia marketów.

Szczegółowe informacje na temat akcji można znaleźć w regulaminie dostępnym w sklepach Media Markt oraz na stronie internetowej www.mediamarkt.pl."

ODPOWIEDZ