Jak zostać Januszem Biznesu w święta?

Polecam - nie polecam. Ceny - Obsługa itp.
andriu81
Posty: 1569
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Jak zostać Januszem Biznesu w święta?

Post autor: andriu81 » 14-12-2016 17:25

"Święta, czas odpoczynku, radości i? wyprzedaży. Dla nas, Januszy Biznesu to świetny czas by kupić produkty w niezwykle okazyjnej cenie. To także czas, w którym każdy Janusz może zrobić biznes na promocjach noworoczno-świątecznych, w jaki sposób? Zaraz Wam podpowiem.


#1 ? kupowanie w dyskontach i szukanie największych przecen. Każdy szanujący się Janusz dobrze wie, że sklepy takie jak LIDL czy Biedronka to świetne miejsce, by znaleźć tanie produkty, w dodatku jeszcze na przecenie. Tyczy się to również wyrobów alkoholowych. I tak jadąc do dyskontów możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy kupując wódkę i słoiki pełne kiszonych ogórków.
Warto śledzić promocje, bo może zdarzyć się taka jak w LIDL-u, gdzie płaty karpia występowały w cenie 99 groszy za 100 gram. To oczywiście nie mogło umknąć mojemu oku. Ta świetna cena pozwoli zaoszczędzić nam na kupnie żywego karpia, ale także możemy nadmiar kupionego karpia sprzedać naszym sąsiadom. Oczywiście po ustalonej cenie, która pozwoli nam jeszcze zarobić.
Dyskonty to najlepszy przyjaciel Janusza. Pamiętajcie o tym.


#2 ? zawsze miej ?self confidence? i umiej dążyć do swego. Jak zapewne wiecie promocja w LIDL-u na karpia spotkała się z dużym zainteresowaniem i tłumami w sklepie. Ale prawdziwy Janusz zawsze powinien umieć skorzystać z promocji. Walka o produkt to naturalna kolej rzeczy w kapitalizmie. Nie bój się użyć swojej przewagi nad innymi osobami w sklepie. Pamiętaj, że liczy się produkt i jego cena. Przepychanki czy wyzwiska ? musisz sprawić aby konkurent nie wdawał się z tobą w potyczkę o produkt. Musisz być chytry, próbować nowych sztuczek na to by osiągnąć sukces. Poderwanie ekspedientki na dziale rybnym, żeby dostać więcej karpia? To jest zadanie jak najbardziej wykonalne dla prawdziwego biznesmena i łowcy okazji.


#3 ? kupuj odzież i obuwie tylko w okresie świąteczno-noworocznym. Prawdziwy Janusz kupuje swój garnitur zawsze w okresie grudnia bądź stycznia. To właśnie wtedy marki takie jak F&F w TESCO, czy inne ZARY mają największe wyprzedaże. A jak wiadomo prawdziwy biznesmen musi dbać o swój ?outfit? i ?look?. Dlatego też ubrania należy kupować w okresie, kiedy jest najwięcej wyprzedaży. Wtedy gdy ceny koszulek są zredukowane do 19 złotych, a większość jakościowych koszul można wyrwać za 50zł. To w skali roku wielka oszczędność, bo w sezonie, za taką odzież czy obuwie zapłacilibyśmy o 50% więcej.

#4 ? korzystaj z kuponów rabatowych. Prawdziwy Janusz Biznesu zawsze ma w portfelu lub w telefonie kod rabatowy. Może to być zarówno kupon na jedzenie w knajpach, na taksówkę, czy też rabat na odzież lub artykuły codziennego użytku. Trzeba umieć ich szukać i z nich korzystać, bo pieniądze zaoszczędzone w ten sposób na pewno przydadzą się na inwestycje w kolejne biznesowe przedsięwzięcia.

Januszem Biznesu jest się nawet w święta."

ODPOWIEDZ