sklepy i komisy GSM

Polecam - nie polecam. Ceny - Obsługa itp.
aniula
Posty: 3
Rejestracja: 15-09-2005 00:24

sklepy i komisy GSM

Post autor: aniula » 15-09-2005 00:35

"Wracając do tematu budki na czerwonym to myśle że ludzie, którzy się źle wypowiadają to nikt inny jak tylko sama konkurencja a więc czego się można spodziewać jak nie zniewagi. Ja sama często korzystam z usług owego komisiu i uważa że nie ma lepszego w Tbg... zresztą wielu znajomych też tam często się udaje i nikt jescze nie narzekał.... Ten komis jest supcio i właściciele również... inny niech sie schowają i niech przestaną żerować na ludziach...i tak każdy z nas wybierze komis, który mu najbardziej spasuje..ale ja polecam budke na placu a napewno się nie zawiedziecie..."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 00:35 przez aniula, łącznie zmieniany 1 raz.

AvalancheX
Posty: 555
Rejestracja: 04-05-2005 02:21

sklepy i komisy GSM

Post autor: AvalancheX » 15-09-2005 00:39

"Każdy ma swoje zdanie na ten temat i nic nie wskórasz.
A odnośnie konkurencji czy zauwarzyliście ilu nowych urzytkowników nagle broni opini pana w budce i komisu wogóle. ??
Zastanawiające prawda."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 00:39 przez AvalancheX, łącznie zmieniany 1 raz.

kekerott
Posty: 58
Rejestracja: 26-11-2004 23:48

sklepy i komisy GSM

Post autor: kekerott » 15-09-2005 08:55

"[off]
moze nie tyle zastanawiająca co oczywista prawda ;)
ide o zakład że posty w tym temacie w obronie tudzież w celu poprawienia opinii pisze jego właściciel/ka :|
[/off]

moim zdaniem takie (i wszelką elektronikę) rzeczy w naszym mieście najlepiej kupować wysyłkowo, sprawdzone, coraz mniej problemów z reklamacją, ceny niższe a że przysyłka kosztuje to można przeboleć - lepsze to niż użeranie się 'fachowcami'"
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 08:55 przez kekerott, łącznie zmieniany 1 raz.

Khufu
Posty: 138
Rejestracja: 23-08-2004 11:18

sklepy i komisy GSM

Post autor: Khufu » 15-09-2005 12:17

"tak troche do tematu atroche niebardzo... kto ma do sprzedania nokie 7650 w stanie w miare dobrym i w rozsądnej cenie?"
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 12:17 przez Khufu, łącznie zmieniany 1 raz.

omegagsm
Posty: 1
Rejestracja: 15-09-2005 08:50

sklepy i komisy GSM

Post autor: omegagsm » 15-09-2005 13:44

"Witam Marek Dulik[quote:34dd8637d3]
cwaniaczek w okularach typowy krętacz-naciągacz.
[/quote:34dd8637d3]-nie wiem czym sobie na to zasłużyłem ale nic to. Wydaje mi się że mogę, a nawet powinienem się wypowiedzieć na ten temat.
Odnośnie cen[quote:34dd8637d3]
brak asortymentu poważnych firm (bo jeśli idzie o firmie Forever która na swych płytach umieszcza cracki jest godna pożałowania), ponadto ceny z kosmosu - choćby wszelkiej maści irdy lub BT).

Obsługa też zniechęca, jej niska kompetencja i problemy, jakie stwarza przy zwrocie/reklamacji.
[/quote:34dd8637d3]
- Bzdura, sprzedajemy Forewer dlatego, że jest jedną z najlepszych firm produkujących akcesoria gsm dająca rok czasu gwarancji (fakt jedna z droższych), tudzież mamy w sprzedaży akcesoria TAŃSZYCH firm jak MILLENIUM, CPA, BATTREY PACK, NEWWAY,KORACELL, DRAKON które są o 10-40% tańsze. Ceny mamy raczej takie same jak konkurencja (zresztą taka jest nie pisana umowa międzykomisowa).Nigdy nie robiliśmy problemów przy gwarancji jeżeli klijent ma pudełko i paragon automatycznie ma gwarancję- dlaczego skoro nam nikt nie robi problemów z gwarancją my mielibyśmy komuś robić problemy zwymianą.[quote:34dd8637d3]
gośc zabił mnie tekstem ze kupi go ja mu sie uda polski soft wgrac a jak sie nie uda to nie kupi
[/quote:34dd8637d3]- a czy Ty byś kupił telefon bez polskiego? Chcemy aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupu telefonu i potrafili go obsłużyć. KORUSIA_TBG nie powiedziałem że mnie to nie iteresuje, jeżeli Ci ta obudowa pękła zapraszam spróbujemy jakoś zrekompensować stratę; a odnośnie wymiany to nie tylko my nie wymieniamy obudów. Rzeczywiście mamy bardzo duży ruch i czasami nie mamy czasu na wymiane obudowy, dlatego że troche czasu nad taką obudową trzeba spędzić, a wtedy robi się duuuuuża kolejka.
[quote:34dd8637d3]
zaoferowała jedynie 60 zł a innym komisie dali za tą nokię90 zł . Osoby pracujące w tej budce nie znają się wogóle na telefonach.
[/quote:34dd8637d3]- jeżeli dobrze pamiętam była to nokia 3310 za którą płacimy 80-100zł, ale za tel kąpletny tj: przynajmniej pudełko z nadrukowanym nr. imei i ładowarką, mile widziana instrukcja. Cena skupu była adekwatnie niższa do ceny sprzedaży - taki telefon sprzedajemy nowemu nabywcy taniej rekompensując niższą ceną brak pudełka lub kiepski stan telefonu. Zresztą bardzo często wysyłamy klientów do konkurencji aby spróbowali sprzedać telefon za wyższą cene , a i tak wracaja do nas DZIWNE. Więc wydaje i się ,że za telefony płacimy uczciwie.[quote:34dd8637d3]
Po pierwsze komis jest na placu więc naiwnych klientów nie brakuje, gdyby komis byl taki rewelacyjny to wykosił by resztę a jak wiadomo tych przybywa.
[/quote:34dd8637d3] - na placu jest 6 komisów a klienci i tak do nas przychodzą. Nie zależy nam na tym aby wykosić konkurencję bo się z nimi dogadujemy, wręcz przeciwnie aby klienci nie czekali zbyt długo czasami odsyłamy Ich do konkurencji za co przepraszamy!
Odnośnie kultury, jestem dobrze wychowany i szanuję ludzi. Natomiast jeżeli kiedy kolwiek kogoś obraziłem Przepraszam.
Proszę nie wyciągać pochopnych wniosków z owego tematu tylko osobiście sprawdzic nasz i inne komisy po czym wystawić obiektywną opinię.
Swoją droga Panie AvalancheX to nie moje posty są cenzurowane więc proszę nie pisac o wychowaniu i kulturze."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 13:44 przez omegagsm, łącznie zmieniany 1 raz.

AvalancheX
Posty: 555
Rejestracja: 04-05-2005 02:21

sklepy i komisy GSM

Post autor: AvalancheX » 15-09-2005 13:59

"Panie Omegagsm ogólnie nie mam zaufania do pana sklepu jak i do pana samego i zaraz napisze panu dlaczego.
Prosze mi wyjaśnic jedno: co by było gdybym zgodził sie wtedy zeby pan sflashował ten telefon i przy tym go zespół, jakoś nie wierze ze pan by go odemnie kupił (to zaznaczył pan juz na samym początku) lub naprawił.
Co by było gdyby moja siostra poszła sama do pana sklepu ?? Czekała az naprawi pan jej telefon czy spławił by ją pan twierdząc ze to pana nie obchodzi, stało się i juz.
Korusia napisała:
"Oo tak! drewniak na czerownym to.. eh.. Byłam kupić obudowe do siemensa a65 i poprosiłam własciciela o zmianę mojej obudowy na ta, którą kupiłam bo dla mnie to normalne by to zrobił. I załuję teraz tego;/ Szybka pękła przy zakładaniu (Z jego wyiny) i do dziś mam porządną ryse;/ (a nawet kilka Neutral) i powiedział, ze jego to nie interesuje.. ;/"
Pozatym nie wiem moze to wina złego dnia, sam pracowałem z ludzmi ale był pan delikatnie mowiąc niemiły to bardzo delikatnie mówiac.
Rozumiem ze komis to nie caritas i zarabiac musi ale zaproponowanie za telefon ceny o 30% nizszej niz dostałem w innym komisie no az prosi się o etykietke sprzedawca roku krętacz-naciągacz. Mam nadzieje ze wyciągnie pan z tego wnioski.
Wprawdzie post jest o komisach w tarnobrzegu wogóle ale panu bardzo łatwo udało sie go zmonopolizować nie zastanawia się pan dlaczego ??
Proponuje zmienić stosunek do klienta, skoro na ceny nie ma pan wpływu."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 13:59 przez AvalancheX, łącznie zmieniany 1 raz.

ibka
Posty: 3349
Rejestracja: 15-05-2004 21:20

sklepy i komisy GSM

Post autor: ibka » 15-09-2005 18:05

"myślę, że AvalancheX grubo przesadziles! za malo ci dawali, idź gdzie indziej! nie polecaj znajomym i juz, a nie wyzywasz ludzi od kretaczy! moze Ty jestes kretaczem?!jak skupuja telefony po niskich cenach, to nikt tam nie bedzie chcial sprzedac swojej komorki! ale jednak ktos im sprzedaje telefony, bo wybor maja chyba najwiekszy! mnie tam dawali 50 zl wiecej niz w komisie w biedronce na placu... a temat zszedl tylko i wylacznie na ten komis, bo widac duzo ludzi tam zaglada i moze sie w roznych kwestaich na temat tego komisu wypowiedziec!!!
a ci co pisza,ze idiotow na placu nie brakuje, to chyba o osbie mysla, bo widac,ze czesto tam bywaja, skoro takie "rozeznanie" maja ...

Pozdrawiam ludzi inteligentnych i kulturalnych :)"
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 18:05 przez ibka, łącznie zmieniany 1 raz.

AvalancheX
Posty: 555
Rejestracja: 04-05-2005 02:21

sklepy i komisy GSM

Post autor: AvalancheX » 15-09-2005 19:12

"Jak na dziennikarza to albo czytac nie umiesz albo nie wiesz o czym piszesz. Nie tyle chodziło o cene ale o zmiane oprogramowania w telefonie i niemiłego zachowania.
Poczytaj Ibko."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 19:12 przez AvalancheX, łącznie zmieniany 1 raz.

aniula
Posty: 3
Rejestracja: 15-09-2005 00:24

sklepy i komisy GSM

Post autor: aniula » 15-09-2005 21:57

"co niektórzy przegrali by zakład bo ja nie jestem właścicielką owego komisu a piszę tak jak uważam....każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie..nawet nie znam właścicielki budki na placu..ważne jest aby zrobić dobry interes i żeby każda ze stron była zadowolona..a co do wysyłki to różnie bywa..no ale cóż kwestia wyboru.."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 21:57 przez aniula, łącznie zmieniany 1 raz.

aniula
Posty: 3
Rejestracja: 15-09-2005 00:24

sklepy i komisy GSM

Post autor: aniula » 15-09-2005 22:09

"AvalanechX jak masz coś osobistego do właścicieli budki to idz i powiedz im to w oczy a nie na forum publicznie obrażasz ludzi... jak widzisz sam najwiecej do powiedzenia masz tylko Ty jeden nie pasuje to zmień usługi komisowe i przestań cwaniaczkować... przez neta wiele można a w cztery oczy chyba by Ci odwagi zabrakło.."
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 22:09 przez aniula, łącznie zmieniany 1 raz.

ibka
Posty: 3349
Rejestracja: 15-05-2004 21:20

sklepy i komisy GSM

Post autor: ibka » 15-09-2005 23:55

"[quote:acee51b4af="AvalancheX"]
Rozumiem ze komis to nie caritas i zarabiac musi ale zaproponowanie za telefon ceny o 30% nizszej niz dostałem w innym komisie no az prosi się o etykietke sprzedawca roku krętacz-naciągacz. Mam nadzieje ze wyciągnie pan z tego wnioski.[/quote:acee51b4af]"
Ostatnio zmieniony 15-09-2005 23:55 przez ibka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
śpiku
Posty: 2191
Rejestracja: 31-03-2005 20:30

sklepy i komisy GSM

Post autor: śpiku » 16-09-2005 00:24

"Mi podoba się obsługa w drewniaku na czerwonym. Gościu może ma trochę drogo, ale robi porządnie. Nie podoba mi się komis ten na górze w kamieniczce- nowo otwarty i Ci w holu do Biedronki. Fajna obsługa i fajne telefony są w tym nowym obok PUSZYSTEJ PANI."
Ostatnio zmieniony 16-09-2005 00:24 przez śpiku, łącznie zmieniany 1 raz.

ziom
Posty: 2
Rejestracja: 14-09-2005 12:57

sklepy i komisy GSM

Post autor: ziom » 16-09-2005 14:14

"Kurcze wkurza mnie ten koleś """""""""AvalanechX """""""faktycznie chce załatwic sprawe na publicznym forum ,
cholera tez bym tak chciał, wiele ludzi mnie już przekreciło i gdybym chciał każdemu taką obore robić !!! feeeeeee to nie ładnie panie .............
i wiesz co jeszcze Twoje argumenty są naprawde liche !!!
a jeśli chodzi o post , to moim skromnym zdaniem należy wyrazić swoją opinie i to wszystko , a nie robic publiczne zadymy !!!"
Ostatnio zmieniony 16-09-2005 14:14 przez ziom, łącznie zmieniany 1 raz.

AvalancheX
Posty: 555
Rejestracja: 04-05-2005 02:21

sklepy i komisy GSM

Post autor: AvalancheX » 16-09-2005 16:00

"Spoko ale fajna nagonka, moze sie spotkajcie pogadacie sobie o mnie itd... ;)

A teraz tak na serio może przesadziłem nazywając gościa krętaczem ale nie cofam nic z tego co napisałem wcześniej. Jak wam to nie "leży" to trudno taka jest moja opinia.

Nie mam tez z włascicielem komisu żadnych zatargów i chociaz pan Omegagsm czyli sprzedawca był dla mnie bardzo nie miły wręcz chamowaty nie chce prać drudów publicznie, opisałem tylko co mnie spotkało.

Ziom wyraziłem tylko własną opinie o tym sklepie o to co mnie w nim spotkało nie liczyłem ze będzie z tego taka zadyma.
A teraz odnoścnie moich argumentów czyli co mnie spotkało w tym komisie :
Pan Omegagsm zaproponował mi (własciwie to mojej siostrze) ze kupi telefon jesli uda mu sie wgrać polski język a ze siostra niekumata to się zgodziła.
I tutaj pojawiam się ja i odradzam jej to - facet patrzy na mnie jak na jakiegos natrętnego owada i zaczyna sie zachowywąc nieprofesjonalnie czyli niezbyt miło.
Pytam sie faceta jeszcze raz czy kupi a on odpowiada ze jak wgra nowe oprogramowanie a jak sie nie da nagrac to trudno.
Ale jak wgra nowe oprogramowanie to:

1. Moze zniszczyc telefon
2. Utrata gwarancji
3. Uwali oprogramownie poprzednie

Krótka wtmiana zdań albo pan kupi taki albo wogóle, staneło na tym ze nie kupi powiedziałem dowiedzenia i wyszliśmy.

No facet był po prostu chamski, i gdbyby mnie tam nie było a zepsół by telefon to nie wątpie ze spławił by moją siostre i nie przywrócił tego cholernego fona do stanu używalnosći. Rozumiem ze tanio kupic drobo sprzedąc ale 30 pare % na cenie ?? Komis dalej facet dał mi więcej o tyle i sprzedałem tam.
Opisałem co mnie tam spotkało i tyle, no nie udało sie mnie "przekęcic" on nie zarobił ja dostałem więcej a teraz napisałem co mnie spotkało i dlaczego nie polecam.
Dlatego nie polecam tego sklepu to moja opinia jeśli sie z nią nie zgadzącie to trudno bedzę musiał z tym zyc ;)"
Ostatnio zmieniony 16-09-2005 16:00 przez AvalancheX, łącznie zmieniany 1 raz.

tardz
Posty: 5
Rejestracja: 06-07-2005 20:44

sklepy i komisy GSM

Post autor: tardz » 16-09-2005 20:24

"Najlepszy jest w biedronce tam kupowalem telefon i sa the best"
Ostatnio zmieniony 16-09-2005 20:24 przez tardz, łącznie zmieniany 1 raz.

tardz
Posty: 5
Rejestracja: 06-07-2005 20:44

sklepy i komisy GSM

Post autor: tardz » 16-09-2005 20:26

"A zapomnialem powiedziec ze maja taj najtaniej i biora za telefon duzo wiecej niz gdzie indziej"
Ostatnio zmieniony 16-09-2005 20:26 przez tardz, łącznie zmieniany 1 raz.

szef
Posty: 126
Rejestracja: 21-08-2005 00:19

sklepy i komisy GSM

Post autor: szef » 17-09-2005 03:54

"najlepiej chyba jest podejść do telwitu w biedromce jeśli chodzi o serwis i telefony wszystko szybko i fachowo.natomist odradzam kożystania z usług w budce na placu czerwonym :cry: . pozdrawiam :wink:"
Ostatnio zmieniony 17-09-2005 03:54 przez szef, łącznie zmieniany 1 raz.

spiwem
Posty: 11
Rejestracja: 13-09-2005 01:43

sklepy i komisy GSM

Post autor: spiwem » 17-09-2005 10:11

"Założyłem temat o sklepach i komisach, ponieważ chciałem się dowiedzieć gdzie jest poprostu fajna i fachowa obsługa.
Nadal chciałbym usłyszeć od Was które np. z autoryzowanych punktów są fajne , a które lepiej omijać z daleka. Pochwalcie się co was tam spotkało ciekawego, a nie wyżywajcie się na człowieku który prowadzi własny biznes i poprostu chce zarobić.
Uważam, że to jaką cenę zaoferuje komis to indywidualna sprawa właściciela i nic nam do tego. Albo się zgadzamy, albo idziemy szukać dalej.
Różnica jest w sklepach firmowych (Era,Idea,Plus). Tam mają ceny narzucone z góry, więc jedyny sposób aby pozyskać klienta to miła i fachowa obsługa. Dlatego chciałbym się dowiedzieć jakie macie doświadczenia w takich sklepach."
Ostatnio zmieniony 17-09-2005 10:11 przez spiwem, łącznie zmieniany 1 raz.

AvalancheX
Posty: 555
Rejestracja: 04-05-2005 02:21

sklepy i komisy GSM

Post autor: AvalancheX » 17-09-2005 15:04

"Mnie bardzo miło zawsze obsługują w Idei na rynku, a jeśli chodzi o Ere to chodze do tej w Bartoszu.
Niestety Ery na ul Szerokiej jakos nie trawie chciałem kupic telefon to musialem czekac ponad tydzien w Bartoszu dostałem od ręki ale to może byc odosobniony przypadek.
Jesli chodzi o komisy to telefony sprzedaje w Rzeszowie."
Ostatnio zmieniony 17-09-2005 15:04 przez AvalancheX, łącznie zmieniany 1 raz.

ibka
Posty: 3349
Rejestracja: 15-05-2004 21:20

sklepy i komisy GSM

Post autor: ibka » 17-09-2005 15:41

"wlasnie w sorde kupilam telefon w erze!bardzo mila obsluga, mozna pozartowac z ludźmi, nawet gratisy daja ... :D"
Ostatnio zmieniony 17-09-2005 15:41 przez ibka, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ