karty rabatowe

Polecam - nie polecam. Ceny - Obsługa itp.
Awatar użytkownika
mycha
Posty: 226
Rejestracja: 31-10-2006 17:47

karty rabatowe

Post autor: mycha » 11-01-2015 20:57

"Nie wiem czy na forum był temat związany z kartami rabatowymi oferowanymi przez sklepy i różne punkty usługowe. Jeśli tak - to proszę Admina o informację. Nie wiem też czy jest to temat, który będzie żarł na forum ale czasem wśród takich kart pojawia się coś co każe się zastanowić. Może to będzie jakaś informacja, a może nawet ostrzeżenie dla niektórych.
Pełno tego i na każdym kroku ktoś coś takiego oferuje. Ale ostatnio w sklepie luz (ciuchy outdoorowe, wranglery i takie tam) w Rzeszowie zaproponowano mi wyrobienie karty lyoness. Podobno to system rabatowy stosowany w całej Europie i wielu różnych sklepach. Polega na tym , że po zrobieniu zakupów i zapłaceniu pełnej kwoty za towar - na konto karty dostaje się zwrot kilku procent wartości transakcji. W sklepie był tablecik, na którym poproszono mnie o wpisanie pełnych danych osobowych z peselem, adresem i telefonem. Zaświeciła mi się żółta lampka i odmówiłem tym bardziej, że trzeba by było kliknąć na `tak` zapoznanie się z warunkami użytkownika, a tych sklep nie udostępniał i obsługa sklepu nic a nic nie potrafiła o tym systemie powiedzieć.
Wracam do domu i czytam w necie , że to rodzaj piramidy finansowej, w której ten co wprowadza innych do systemu , a przecież duży sklep ma spore możliwości - zarabia procent od transakcji przez wszystkich wprowadzonych.

Może ktoś z Was z tym się spotkał i napisze coś więcej niż można przeczytać z ulotki reklamowej?



Edytowany przez mycha o 11-01-2015 - 19:58. "
Ostatnio zmieniony 11-01-2015 20:57 przez mycha, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ