Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Godni polecenia lub wręcz przeciwnie.
zbigniew76
Posty: 77
Rejestracja: 16-11-2010 22:08

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: zbigniew76 » 13-08-2015 02:31

"katarzyna.wojdylo - Proszę o namiary tej firmy. Jak, jest wolność słowa zabroniona !!! to proszę na priv."
Ostatnio zmieniony 13-08-2015 02:31 przez zbigniew76, łącznie zmieniany 1 raz.

katarzyna.wojdylo
Posty: 6
Rejestracja: 03-08-2015 20:49

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: katarzyna.wojdylo » 13-08-2015 12:53

"Nie uciekłam, tylko usunęli mój ostatni post. PISZĘ raz jeszcze bez nazwy firmy, widzę wolność słowa też zabroniona, nazwę firmy można podać jedynie gdy się po niej "jedzie"... Po kolei - reklama, bo nazwa, a jak inaczej mogłabym porównać opinie innych osób korzystających z usług tej właśnie firmy nie podając jej nazwy? Duch święty was oświeci i będziecie sami z siebie wiedzieć? Dwa jestem autentyczną byłą klientką moja wideo historia umieszczona jest na stronie TEJ firmy. Autentyczna jest też moja nazwa użytkownika. Śmierć mojego ojca w wypadku też niestety jest AUTENTYCZNA. Wolałabym, żeby żył, bo wtedy nie musiałabym spotykać się z głupimi insynuacjami na takich forach, bo nie miałabym powodu poruszać takich tematów. A dlaczego tak ich chwalę, dlaczego dobrze o nich piszę? Bo Ci ludzie nie tylko wywalczyli mi kasę i to sporą, ale też pomogli mi i mojej mamie tak po ludzku, z serdecznością dojść do siebie po tragedii a za to im nikt nie płacił! Tak dostałam pisemną gwarancję, że tyle i tyle wygrają na pewno, a gdy się zgodziłam to dopiero wtedy była umowa do podpisu - nic na siłę. Nie przyszli do szpitala, to ja ich znalazłam po opiniach. Kasa życia nie wróci ojcu, nie zabierze matce i mi przepłakanych nocy...ale da mi świadomość, że nie pozwoliłam nikomu kpić ze swojego losu, żałosnym urzędasom z tow. ubezpieczeniowego, którzy śmiali mi się w twarz wyceniając śmierć ojca jak średniej klasy telewizor, TO JEST kpina, a oni mi pomogli wygrać. Stąd mam to gdzieś co myślicie o mnie i o tym kim jestem. Ale może ktoś dzięki mnie trafi w dobre ręce w takiej sytuacji. Tu powinno jasno pisać się nazwy: tą firmę polecam, a tą nie, żeby ludzie nie trafiali na naciągaczy szpitalnych (którzy wparowali w moim przypadku na oddział jeszcze jak ojciec żył!), tylko na rzetelne firmy. Pozdrawiam. P.S. Zenusie i inne Andriusie, insynuacje godne poziomu podłogi, nie nie zniżę się do tego poziomu, żeby zripostować... CZEMU KTOŚ CAŁY CZAS USUWA TEN POST?! Proszę o podanie powodu usunięcia postu bez wulgaryzmów, reklamy i linków?! Czy ktoś kto to usuwa czyta w ogóle co usuwa, czy tylko wywala posty, bo jakiś troll kliknie "zgłoś"???



Edytowany przez katarzyna.wojdylo o 13-08-2015 - 10:54. "
Ostatnio zmieniony 13-08-2015 12:53 przez katarzyna.wojdylo, łącznie zmieniany 1 raz.

katarzyna.wojdylo
Posty: 6
Rejestracja: 03-08-2015 20:49

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: katarzyna.wojdylo » 14-08-2015 17:17

"A teraz pojawiły się nagle wszystkie moje posty, albo błąd, albo co innego wynikło, że mi się na żadnej ze stron nie wyświetlały, wcześniej nie było, a teraz wszystkie na raz, sorry więc za duble. @Zbigniew76 - podaj jakiś namiar, bo nie znalazłam tu opcji "priv" - chętnie podeślę, jeżeli chcesz. Tu nie napiszę, bo się rzucą zaraz na mnie z pazurami. Przecież podawanie nazw firm jest dozwolone wyłącznie w celu wyrażania niezadowolenia, tudzież obrażania. Okazywanie zadowolenia kłuje w oczy już sama nie wiem, czy zwykłych użytkowników, czy pracowników konkurencji. Tak ciężko znieść, że ktoś jest byłym klientem i to ZADOWOLONYM jakiejś firmy? Pozdrawiam. BTW. MT - mniemam, że uwaga do mnie, generalnie nie trafiona. Mam dowody współpracy z TĄ firmą jako klient, Ty niestety nie masz żadnych na moją rzekomą pracę dla nich, czy jak to nazwałeś bycie "wytresowanym trollem". Radzę uważać na słowa, bo tylko tak się wydaje, że w sieci jest się całkowicie anonimowym i bezkarnym i jeżeli kierujesz słowa do konkretnej osoby, to licz się z konsekwencjami...



Edytowany przez katarzyna.wojdylo o 14-08-2015 - 15:22. "
Ostatnio zmieniony 14-08-2015 17:17 przez katarzyna.wojdylo, łącznie zmieniany 1 raz.

zbigniew76
Posty: 77
Rejestracja: 16-11-2010 22:08

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: zbigniew76 » 19-08-2015 01:28

"Do katarzyna.wojdylo proszę o to mój email: zbigniew_76@wp.pl
Dziękuję i pozdrawiam.



Edytowany przez zbigniew76 o 18-08-2015 - 23:29. "
Ostatnio zmieniony 19-08-2015 01:28 przez zbigniew76, łącznie zmieniany 1 raz.

katarzyna.wojdylo
Posty: 6
Rejestracja: 03-08-2015 20:49

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: katarzyna.wojdylo » 19-08-2015 14:11

"@zbigniew76 - wysłałam maila, myślę, że taka forma będzie najlepsza, bez posądzania o reklamę, każdy ma swój rozum i jak chce coś wiedzieć, to będzie szukał informacji. Co do reszty forumowiczów nadal oferuję informacje i pomoc, nawet bez podawania danych firmy, bo zwyczajnie szkoda mi ludzi, którzy ucierpieli w wypadku, lub stracili w nim bliskich, sama byłam w takiej sytuacji. Jak ktoś coś potrzebuje wiedzieć, to będę tu czasem zaglądać. Pozdrawiam"
Ostatnio zmieniony 19-08-2015 14:11 przez katarzyna.wojdylo, łącznie zmieniany 1 raz.

MT
Posty: 983
Rejestracja: 11-02-2013 23:47

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: MT » 19-08-2015 16:44

"Admin: wnioskuję o zamknięcie tematu, który nic nowego już nie wnosi. Pani się zareklamowała, pożaliła i pochwaliła. Naprawdę szkoda podbijać ten wątek co chwila."

ODPOWIEDZ