Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Godni polecenia lub wręcz przeciwnie.
katarzyna.wojdylo
Posty: 6
Rejestracja: 03-08-2015 20:49

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: katarzyna.wojdylo » 03-08-2015 21:02

"Drodzy Tarnobrzeżanie i pozostali forumowicze. Na początku witam jestem Kaśka. Zakładam wątek, gdyż interesują mnie opinię i Wasze doświadczenia także chciałabym podzielić się swoimi. Nie mam na celu reklamy, a jedynie rozpytać, czy ktoś korzystał z firm odszkodowawczych i jaki był tego efekt. Po śmierci ojca w wypadku, plan był z początku taki: nie robić nic i przyjąć wszystko tak jak jest. Sęk w tym, że ubezpieczyciel wysokością odszkodowania za tragiczną śmierć bliskiej osoby wymierzył policzek i rzucił mi swoistą rękawicę. Zrodził się plan walki z początku z udziałem prawnika, co jednak okazało się niemożliwe przez wzgląd na koszty i brak gwarancji uzyskania czegokolwiek. Potem trafiłam przez znajomą na firmę z Xxx o nazwie Xxx, działająca na terenie kraju. No i tu poznałam ideę takich firm. Nie płaciłam nic z własnej kieszeni, a wyliczyli ile wywalczą, ile z tego wezmą i zapytali czy się zgadzam. Zgodziłam się i się zaczęło. Byłam naprawdę pod wrażeniem, bo świetni fachowcy działali w moim imieniu praktycznie na każdej płaszczyźnie, a ja otrzymywałam efekty w postaci bieżących informacji i wpłat na konto. Do tego świetnie wsparcie i dodawanie otuchy. Korzystał ktoś może z ich usług? A może z usług innej firmy, prawnika? Jak na tym wyszliście? Byliście zadowoleni? Zapraszam do dyskusji, chętnie też podzielę się wiedzą na temat takiej współpracy, bo warto jednak walczyć o swoje. Ja uważam, że się opłaciło."
Ostatnio zmieniony 03-08-2015 21:02 przez katarzyna.wojdylo, łącznie zmieniany 1 raz.

nikanor
Posty: 775
Rejestracja: 31-08-2009 13:02

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: nikanor » 03-08-2015 21:55

"Ja mam pojęcie dot. wycen pokolizyjnych aut oraz wiedzę nt. rekonstrukcji wypadków drogowych. Nigdy nie miałem nic wspólnego z odszkodowaniami i prawnikami dot. śmierci uczestnika wypadku i odszkodowania z tego tytułu, tym zajmują się jak piszesz firmy w tym celu założone."
Ostatnio zmieniony 03-08-2015 21:55 przez nikanor, łącznie zmieniany 1 raz.

iv
Posty: 728
Rejestracja: 23-09-2014 22:51

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: iv » 04-08-2015 02:05

"Założycielka wątku niczego nie chce reklamować. W związku z sytuacją losową z rodzaju tych, co zdarzają się bardzo rzadko skorzystała z usług firmy i jest chyba zadowolona. Teoria spiskowa mówi, że w takiej sytuacji ludzie co najwyżej pochwalą dobrego usługodawcę, ale nie ?rozpytują? o opinie drogich Tarnobrzeżan i pozostałych forumowiczów, do kogo warto pójść. Bo i po co? Chyba, że w planach jest kolejny wypadek.

Czekam na podzielenie się wiedzą na temat współpracy. Najbardziej interesuje mnie, jakie ?gwarancje uzyskania czegokolwiek? dała jej firma.

Co do meritum nie chcę się wypowiadać. Zapewne jest miejsce tak dla dużych firm ogólnopolskich zarabiających na %, jak i dla tradycyjmych kancelarii - zwłaszcza, że na rynku jest bardzo duża konkurencja. Chodzi o sposób reklamy. Byłam świadkiem, jak przedstawicielka tego typu firmy namawiała do podpisania umowy pacjenta w szpitalu, takiego piżamowca, świeżo po urazie. Rzeczywiście była miła, ładna, zgrabna, elegancka oraz dodawała wsparcia i otuchy. Z tego, co usłyszałam, zdobywaniem klientów dla firmy zajęła się po tym, jak firma załatwiła odszkodowanie dla niej czy dla kogoś z jej rodziny ? i tak było fajnie, że zaczęła dla nich pracować, żeby inni też mieli tak dobrze."
Ostatnio zmieniony 04-08-2015 02:05 przez iv, łącznie zmieniany 1 raz.

zenuś
Posty: 139
Rejestracja: 15-12-2014 14:52

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: zenuś » 04-08-2015 08:08

"nie masz na celu reklamy ?
to po co dodajesz nazwę firmy i skąd pochodzi ?
krypto reklama ?"
Ostatnio zmieniony 04-08-2015 08:08 przez zenuś, łącznie zmieniany 1 raz.

Jasiek
Posty: 619
Rejestracja: 29-12-2005 12:31

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: Jasiek » 04-08-2015 08:59

"Kupiłem nowy samochód jest fajny. Jest czerwony, mało pali a silnik naprawdę super. A jakie przyśpieszenie wow. Polecam. Jakby ktoś kiedyś chciał kupić fajny samochód osobowy to naprawdę warto.

Teraz już wiesz dlaczego ktoś mógł podać nazwę firmy i skąd pochodzi ???"
Ostatnio zmieniony 04-08-2015 08:59 przez Jasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

zenuś
Posty: 139
Rejestracja: 15-12-2014 14:52

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: zenuś » 04-08-2015 10:40

"Jasiek ....

Czytaj między wierszami "pracuję w firmie Auxilia z Wrocławia i poszukuje klientów"

a idąc Twoim tokiem myślenia... mogę w tej materii polecić firmę FENIX z Sopotu ..."
Ostatnio zmieniony 04-08-2015 10:40 przez zenuś, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: andriu81 » 04-08-2015 12:21

"Ewidentne "lokowanie produktu" dla naiwnych.A tutaj takich nie ma.Ludzie mają dość nachalnego wciskania reklam gdzie popadnie,to jeszcze na forum.Autorka mogła się mocniej postarać i zostawić trochę historii na potem,to by przynajmniej wpis wyglądał na dyskusje,a nie bota spamowego wklejającego gdzie popadnie w całym internecie"
Ostatnio zmieniony 04-08-2015 12:21 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

Jasiek
Posty: 619
Rejestracja: 29-12-2005 12:31

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: Jasiek » 04-08-2015 16:35

"Ależ polecaj - kto Ci broni ?? Jedna osoba napisała o takiej firmie - wolno jej - druga będzie chciała skorzystać - wolno jej. A jak ktoś myśli to nie poprzestanie na jednej opinii czy jak kto woli reklamie tylko poszuka wpisów i opinii u wujka google. A tak przynajmniej ma punkt zaczepienia."
Ostatnio zmieniony 04-08-2015 16:35 przez Jasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

nikanor
Posty: 775
Rejestracja: 31-08-2009 13:02

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: nikanor » 04-08-2015 16:45

"wystarczy, że admin wyedytuje treść 1 wiadomości (wyrzuci nazwę firmy i miejscowość) i będzie ok. Bo temat być może komuś się przyda."
Ostatnio zmieniony 04-08-2015 16:45 przez nikanor, łącznie zmieniany 1 raz.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: jazet » 04-08-2015 18:02

"Dziwny temat.
Rola Admina jest oczywiście niezaprzeczalna."
Ostatnio zmieniony 04-08-2015 18:02 przez jazet, łącznie zmieniany 1 raz.

zbig
Posty: 19
Rejestracja: 15-05-2015 11:09

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: zbig » 04-08-2015 21:19

Ostatnio zmieniony 04-08-2015 21:19 przez zbig, łącznie zmieniany 1 raz.

zenuś
Posty: 139
Rejestracja: 15-12-2014 14:52

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: zenuś » 04-08-2015 23:22

"Jasiek, chcesz jeszcze coś dodać ?
a może katarzyna.wojdylo to twój drugi nick ? skoro tak bronisz treści tego wątku ?
adminie - działaj !!!"
Ostatnio zmieniony 04-08-2015 23:22 przez zenuś, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19385
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: admin » 05-08-2015 01:43

"
nikanor pisze:wystarczy, że admin wyedytuje treść 1 wiadomości (wyrzuci nazwę firmy i miejscowość) i będzie ok. Bo temat być może komuś się przyda.
Już."
Ostatnio zmieniony 05-08-2015 01:43 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: andriu81 » 05-08-2015 02:23

"Ja nie mam nic przeciwko polecaniu ,czy reklamie firmy.Tylko nie lubie jak ktoś mnie traktuje jak ciemną masę i wkleja sobie historyjkę ,udając że to będzie dyskusja a potem znika.No ale tak zlecił szef-rozkleić ,roznieść ulotki i niech się rozniesie.A dyskutować na forum?A to już za trudne dla agentki,tego szef nie kazał.Wszak nie płacić się agentom za ambicje i kreatywność ,tylko za dotarcie do jak największej liczby odbiorców.I to jest właśnie chore.Nie ma to nic wspólnego z dobrem potencjalnego klienta-liczy się tylko interes firmy która zleciła reklamę"
Ostatnio zmieniony 05-08-2015 02:23 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

Jasiek
Posty: 619
Rejestracja: 29-12-2005 12:31

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: Jasiek » 05-08-2015 09:31

"Tak Zenuś masz rację to mój drugi nick a Zenuś to mój trzeci nick i jeszcze kilka mam w zanadrzu. Lubię tak posiedzieć na forum i podyskutować sam ze sobą. I like this game. Yeah."
Ostatnio zmieniony 05-08-2015 09:31 przez Jasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

zenuś
Posty: 139
Rejestracja: 15-12-2014 14:52

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: zenuś » 05-08-2015 10:52

"
Tak Zenuś masz rację to mój drugi nick a Zenuś to mój trzeci nick i jeszcze kilka mam w zanadrzu
a mamusia o tym wie ? :D"
Ostatnio zmieniony 05-08-2015 10:52 przez zenuś, łącznie zmieniany 1 raz.

katarzyna.wojdylo
Posty: 6
Rejestracja: 03-08-2015 20:49

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: katarzyna.wojdylo » 08-08-2015 12:55

"Spokojnie panowie i panie, bo teoria spiskowa sięgnęła zenitu. Po kolei - reklama, bo nazwa, a jak inaczej mogłabym porównać opinie innych osób korzystających z usług tej właśnie firmy nie podając jej nazwy? Duch święty was oświeci i będziecie sami z siebie wiedzieć? Dwa jestem autentyczną byłą klientką moja wideo historia umieszczona jest na stronie TEJ firmy. Autentyczna jest też moja nazwa użytkownika. Śmierć mojego ojca w wypadku też niestety jest AUTENTYCZNA. Wolałabym, żeby żył, bo wtedy nie musiałabym spotykać się z głupimi insynuacjami na takich forach, bo nie miałabym powodu poruszać takich tematów. A dlaczego tak ich chwalę, dlaczego dobrze o nich piszę? Bo Ci ludzie nie tylko wywalczyli mi kasę i to sporą, ale też pomogli mi i mojej mamie tak po ludzku, z serdecznością dojść do siebie po tragedii a za to im nikt nie płacił! Tak dostałam pisemną gwarancję, że tyle i tyle wygrają na pewno, a gdy się zgodziłam to dopiero wtedy była umowa do podpisu - nic na siłę. Nie przyszli do szpitala, to ja ich znalazłam po opiniach. Kasa życia nie wróci ojcu, nie zabierze matce i mi przepłakanych nocy...ale da mi świadomość, że nie pozwoliłam nikomu kpić ze swojego losu, żałosnym urzędasom z tow. ubezpieczeniowego, którzy śmiali mi się w twarz wyceniając śmierć ojca jak średniej klasy telewizor, TO JEST kpina, a oni mi pomogli wygrać. Stąd mam to gdzieś co myślicie o mnie i o tym kim jestem. Ale może ktoś dzięki mnie trafi w dobre ręce w takiej sytuacji. Tu powinno jasno pisać się nazwy: tą firmę polecam, a tą nie, żeby ludzie nie trafiali na naciągaczy szpitalnych (którzy wparowali w moim przypadku na oddział jeszcze jak ojciec żył!), tylko na rzetelne firmy. Pozdrawiam.



Edytowany przez katarzyna.wojdylo o 08-08-2015 - 10:57. "
Ostatnio zmieniony 08-08-2015 12:55 przez katarzyna.wojdylo, łącznie zmieniany 1 raz.

katarzyna.wojdylo
Posty: 6
Rejestracja: 03-08-2015 20:49

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: katarzyna.wojdylo » 10-08-2015 17:11

"Nie uciekłam, tylko usunęli mój ostatni post. PISZĘ raz jeszcze bez nazwy firmy, widzę wolność słowa też zabroniona, nazwę firmy można podać jedynie gdy się po niej "jedzie"... Po kolei - reklama, bo nazwa, a jak inaczej mogłabym porównać opinie innych osób korzystających z usług tej właśnie firmy nie podając jej nazwy? Duch święty was oświeci i będziecie sami z siebie wiedzieć? Dwa jestem autentyczną byłą klientką moja wideo historia umieszczona jest na stronie TEJ firmy. Autentyczna jest też moja nazwa użytkownika. Śmierć mojego ojca w wypadku też niestety jest AUTENTYCZNA. Wolałabym, żeby żył, bo wtedy nie musiałabym spotykać się z głupimi insynuacjami na takich forach, bo nie miałabym powodu poruszać takich tematów. A dlaczego tak ich chwalę, dlaczego dobrze o nich piszę? Bo Ci ludzie nie tylko wywalczyli mi kasę i to sporą, ale też pomogli mi i mojej mamie tak po ludzku, z serdecznością dojść do siebie po tragedii a za to im nikt nie płacił! Tak dostałam pisemną gwarancję, że tyle i tyle wygrają na pewno, a gdy się zgodziłam to dopiero wtedy była umowa do podpisu - nic na siłę. Nie przyszli do szpitala, to ja ich znalazłam po opiniach. Kasa życia nie wróci ojcu, nie zabierze matce i mi przepłakanych nocy...ale da mi świadomość, że nie pozwoliłam nikomu kpić ze swojego losu, żałosnym urzędasom z tow. ubezpieczeniowego, którzy śmiali mi się w twarz wyceniając śmierć ojca jak średniej klasy telewizor, TO JEST kpina, a oni mi pomogli wygrać. Stąd mam to gdzieś co myślicie o mnie i o tym kim jestem. Ale może ktoś dzięki mnie trafi w dobre ręce w takiej sytuacji. Tu powinno jasno pisać się nazwy: tą firmę polecam, a tą nie, żeby ludzie nie trafiali na naciągaczy szpitalnych (którzy wparowali w moim przypadku na oddział jeszcze jak ojciec żył!), tylko na rzetelne firmy. Pozdrawiam. P.S. Zenusie i inne Andriusie, insynuacje godne poziomu podłogi, nie nie zniżę się do tego poziomu, żeby zripostować..."
Ostatnio zmieniony 10-08-2015 17:11 przez katarzyna.wojdylo, łącznie zmieniany 1 raz.

MT
Posty: 983
Rejestracja: 11-02-2013 23:47

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: MT » 11-08-2015 23:49

"Odnoszę wrażenie, że mamy do czynienia z doskonale wytresowanym trollem."
Ostatnio zmieniony 11-08-2015 23:49 przez MT, łącznie zmieniany 1 raz.

dominick
Posty: 591
Rejestracja: 25-07-2004 23:56

Fachowiec od odszkodowań. Prawnik czy firma?

Post autor: dominick » 12-08-2015 02:42

"Ktoś kto pierwszy dzień używa Internetu nabierze się na takie posty :)"
Ostatnio zmieniony 12-08-2015 02:42 przez dominick, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ