Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Godni polecenia lub wręcz przeciwnie.
Tomatos
Posty: 46
Rejestracja: 03-02-2006 13:12

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: Tomatos » 02-02-2007 00:03

"Co do obiektów na których będą rozstawione nadajniki, to będą to obiekty podłączone do sieci TVK TSM bo po co kłaść nowe kable skoro będzie można wykorzystać już istniejące. (pod warunkiem że będzie operatorem TSM).
Także kościoły, urząd pracy czy kominy ciepłowni odpadają."
Ostatnio zmieniony 02-02-2007 00:03 przez Tomatos, łącznie zmieniany 1 raz.

grzech_t
Posty: 15
Rejestracja: 24-01-2007 22:05

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: grzech_t » 02-02-2007 02:15

"Powiem tak, co poniektórzy maja z was całkowitą racje, a co do mgr informatyki, który ponoc mam to skonczylem ekonomie i z informatyka nie mam nic wspolnego. Jestem samoukiem. A skoro wyrażacie chec , czy tez wrecz chwalicie sie wiekszymi umiejetnosciami to czego nie chetnie zobacze wasze umiejetnoscie. Zawsze swoje prace mozecie wyslac na grzech_t@op.pl . Wiecie nie lubie ludzi którzy narzekaja, jeszcze raz narzekaja a sami ze swojej strony nic nie daja! No wiec czekam na ciekawe i profesjonalne propozycje. Wkoncu jestescie profesjonalistami ja tylko amatorem!!! A co do darmowego internetu to nie wiem czy UM ma na tyle srodków finansowych aby przynajmiej 30% inwestycji sfinansował, bo to jednak warunek dopłat z funduszy strukturalnych. A biorąc pod uwage zadłużenie miasta po co kolejne wydatki?? Zaś co do szybkości ładowania sie stronu spider......... .pl to nie moja wina ze macie łącze 256 kbps i pałcicie za to jak za zboże.... u mnie nie mija 3 sek i strona we flashu jest załadowana. Moze czas na zmiany! Jeszcze w riposcie na zadane pytanie to łącze jest dzielone dynamicznie czyli w zależności od obciązenia serwera mozna uzyskać predkosci 512, 1024 lub 2048kbps nie ma tutaj sztywnych ram, ze akurat ty masz miec zawsze 1 Mbps. Mam nadzieje ze przynajmiej w czesci zadowolilem zawsze niezadowolonych no i czekam na ciekawe propozycje stron w htmlu, w koncu to wy jestescie profesjonalistami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "
Ostatnio zmieniony 02-02-2007 02:15 przez grzech_t, łącznie zmieniany 1 raz.

loju
Posty: 14
Rejestracja: 15-03-2006 13:44

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: loju » 02-02-2007 09:50

"[quote:7fffe57ba4="Tomatos"]Hehe. Jeszcze nie widziałem żeby ktoś tak szacował obciążenie łącza w zależności od użytkowników. Skoro wy macie sieć amatorską załóżmy na 40 kompów średnio po 1 mega to musieli byście mieć atma 40 MEGA, co jest nierealne. Dam dla porównania że TSM przy najniższym pakiecie 400 kbps i około 1500 abonentów ma łącze jakieś 30-50 mega. To według twoich wyliczeń trza by założyć łącze 600000Mpbs (ciekawe czy istnieje takie?).[/quote:7fffe57ba4]

:) Nie istnieje. W chwili obecnej nie ma możliwości przesłania danych z taką prędkością przez jedno łącze.
Oczywiście można założyć kilkadziesiąt łącz, poczytać o load balancing i routingu i można mieć wymarzone 600000 Mbps :)

Sposób szacowania łącza rzeczywiście co najmniej dziwny :) Dawno temu wynaleziono mechanizmy kolejkowania ruchu na routerze . . ."
Ostatnio zmieniony 02-02-2007 09:50 przez loju, łącznie zmieniany 1 raz.
"Co się tylko znajdzie w mojej głowie będzie tarasować przej¶cie i spowoduje wasze wgł±b tre¶ci zej¶cie"

www.artext.art.pl - kompletna strefa tekstu

grzech_t
Posty: 15
Rejestracja: 24-01-2007 22:05

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: grzech_t » 02-02-2007 10:22

"Moze poprostu spróbuj sie podlaczyc do nas.....masz sprzet Wi-fi i jesteś w zasiegu to kilka dni dam ci łącze za free i wtedy sie wypowiesz. Co ty na to....?? A po drugie to łacze jest dzielone dynamicznie od 128kbps do 1024kbps w tejże taryfie w zależności od ilości użytkowników i ruchu w sieci. Wiesz nie zamierzam sie z tobą przekomarzać poniewaz ty masz swoje racje, a ja uważam nieco inaczej! Wiec moze podepnij sie w struktury sieci i bedzie po sprawie, po 2 dniach powiesz wszystkim czy internet w abonamencie za 30zł spełnił twoje oczekiwania czy też nie. Dlatego zapraszam do kontaktu http://spiderweb.tbg.net.pl/kontakt A z tego, co widziałem to zajmujesz sie muzyka, wiec skad takie zainteresowanie informatyka i wogóle.....?? Gitara rózni sie nieco od klawiatury i myszki....., no ale kazdy ma bzika na jakims punkcie......wiec kiedy sie podpinasz na próbe w struktury sieci????"
Ostatnio zmieniony 02-02-2007 10:22 przez grzech_t, łącznie zmieniany 1 raz.

grzech_t
Posty: 15
Rejestracja: 24-01-2007 22:05

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: grzech_t » 02-02-2007 11:32

"A jeszcze mówiac o przeliczeniach to nie wiem skad takie kosmiczne dane wziales, ale ja ci policze jak to wyglada u mnie. A mianowicie mam dwa lacza 8Mbps i 4Mbps czyli dzielac to przez 128kbps, ktore jest gwarantowane na tych dwóch łączach jestem w stanie podłączyć 95 osób, aby w przypadku 100% uczestnictwa wszystki czlonków stowarzyszenia z internetu podzielic jeszcze tak aby mieli to minimum zagwarantowane. Jak mi wiadomo nigdy nie było tak, aby nawet 50% naraz siedziało przed komputerami i korzystało z internetu. Tak wiec wiekszość czasu masz predkosci wieksze niz te nominalne gwarantowane i ustalone przez odpowiedni abonament-skladke członkowska. Mam nadzieje, że w miare zrozumiale wytłumaczyłem rodzaj i sposób dzielenia łącza internetowego w naszym Stowarzyszeniu. Czyli nie bedzie mi potrzebne łącze takie jak cyt: " To według twoich wyliczeń trza by założyć łącze 600000Mpbs (ciekawe czy istnieje takie?). " W razie jakis pytań jestem dostepny w godzinach pomiedzy 10.00-20.00 pod numerami tel. 693028232 i rzadziej, ale również pod stacjonarnym numerem (015)8234210. Pozdrawiam i mam nadzieje ze kiedys TP SA udostepni lepsze łącza."
Ostatnio zmieniony 02-02-2007 11:32 przez grzech_t, łącznie zmieniany 1 raz.

loju
Posty: 14
Rejestracja: 15-03-2006 13:44

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: loju » 02-02-2007 11:52

"[quote:2970b9cf33="grzech_t"]....[/quote:2970b9cf33]

Ale ja nie mam do nikogo pretensji, nigdzie się nie chcę wpinać, jestem zadowolony ze wszystkiego co mam poczynając od skarpet na aucie kończąc :)

Odniosłem się jedynie do wyliczeń i toku rozumowania kolegi Tomatosa.
Swoich osiągnięć zawodowych nie będę publicznie uzewnętrzniał ale coś tam wiem o komputerach i basach ;)

Pozostaje mi życzyć sukcesów na drodze prywatnej i zawodowej.
Pozdrawiam"
Ostatnio zmieniony 02-02-2007 11:52 przez loju, łącznie zmieniany 1 raz.
"Co się tylko znajdzie w mojej głowie będzie tarasować przej¶cie i spowoduje wasze wgł±b tre¶ci zej¶cie"

www.artext.art.pl - kompletna strefa tekstu

dominick
Posty: 591
Rejestracja: 25-07-2004 23:56

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: dominick » 02-02-2007 16:43

"TP s.a. likwiduje limity downloadu na Neostradzie we wszystkich opcjach prędkości oraz przyspiesza prędkość wszystkim ze 128 kb/s na 256 kb/s
http://www.tp.pl/prt/pl/o_nas/serwis_pr ... ?_a=610557"
Ostatnio zmieniony 02-02-2007 16:43 przez dominick, łącznie zmieniany 1 raz.

haker
Posty: 490
Rejestracja: 12-06-2004 00:43

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: haker » 02-02-2007 17:02

"hym a jak juz jestesmy w temacie netu to blueconnect i tym podobne sieci komorkowe na jakich czestotliwosciach nadaja?
oczyscie jesli nikt nie wiem to sam poszukam:/"
Ostatnio zmieniony 02-02-2007 17:02 przez haker, łącznie zmieniany 1 raz.

haker
Posty: 490
Rejestracja: 12-06-2004 00:43

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: haker » 06-02-2007 19:02

"Wszystko wiadomo juz:D nie ma to jak miejska telewizja co wszystko powie :D ( tylko nie pamietam czy mowili keidy zaczna budowe hotspotow)
Serbinow - ul . Kossaka 3

hehe reszy miejsc nie zapamietałem ale warto napisac:)"
Ostatnio zmieniony 06-02-2007 19:02 przez haker, łącznie zmieniany 1 raz.

Piter
Posty: 2
Rejestracja: 10-02-2007 11:55

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: Piter » 10-02-2007 14:59

"grzech_t,
mogę zrozumieć, że jako prezes firmy providerskiej, nie jesteś zachwycony powstawaniem konkurencji na polu swojej działalności, a nawet to, że takie zagrożenie skłania Cię do autoreklamy i prób dezawuowania konkurencyjnych przedsięwzięć. Ale na litość, po człowieku z tytułem mgr (obojętnie z jakiej dziedziny) oczekiwałbym czegoś więcej, niż prymitywnych chwytów opartych na dezinformacji. Oczywiście pod warunkiem, że szanuje on inteligencję audytorium tego forum - być może swoich przyszłych klientów.
Skąd u Ciebie taka schizofrenia w stosowaniu różnych teorii do opisu identycznych zjawisk? Bo jak inaczej wyjaśnić sytuację, w której to samo pasmo (co do skali) podobno doskonale obsługuje Twoich licznych klientów (co znasz z praktyki i co jesteś skłonny udowodnić, podłączając ewentualnych niedowiarków na próbę), ale już u konkurencji z pewnością (Twoim zdaniem) nie ma prawa zadziałać?
[quote:8792c99842="grzech_t"] A skoro wyrażacie chec , czy tez wrecz chwalicie sie wiekszymi umiejetnosciami to czego nie chetnie zobacze wasze umiejetnoscie. Zawsze swoje prace mozecie wyslac na grzech_t@op.pl . Wiecie nie lubie ludzi którzy narzekaja, jeszcze raz narzekaja a sami ze swojej strony nic nie daja! No wiec czekam na ciekawe i profesjonalne propozycje. Wkoncu jestescie profesjonalistami ja tylko amatorem!!! no i czekam na ciekawe propozycje stron w htmlu, w koncu to wy jestescie profesjonalistami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote:8792c99842]
A niby z jakiej racji ktoś miałby Ci coś DAWAĆ?! Zwłaszcza jeśli jest profesjonalistą. Bo chyba przyznasz, że to, iż Ty jesteś amatorem, to raczej marny powód? Jeśli nawet opatrzysz to kilkudziesięcioma wykrzyknikami."
Ostatnio zmieniony 10-02-2007 14:59 przez Piter, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
karpik
Posty: 4319
Rejestracja: 25-02-2005 22:54

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: karpik » 20-02-2007 17:28

"up.
Co polecacie ;> co sie najbardziej oplaca? Mieszkam na serbinowie. Moge placic miesiecznie okolo 50zl
Czekam na wasze typy :)"
Ostatnio zmieniony 20-02-2007 17:28 przez karpik, łącznie zmieniany 1 raz.

Piter
Posty: 2
Rejestracja: 10-02-2007 11:55

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: Piter » 20-02-2007 18:09

"Najbardziej opłaca się nie płacić.
W marcu będzie "miastowy" internet za free. Musisz tylko sprawdzić lokalizację nadajnika na Serbie i jak będzie na widoku, to zainstalować sobie antenę i kartę. To wszystko.
Aha, muszę ostrzec że P2P ma być ponoć niedostępny. Powodzenia."
Ostatnio zmieniony 20-02-2007 18:09 przez Piter, łącznie zmieniany 1 raz.

mielnicz
Posty: 600
Rejestracja: 17-03-2005 15:06

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: mielnicz » 20-02-2007 18:18

"wlasnie dlatego chce placic za internet i wiedziec za co place. Co mi podarmowym jak nie zrobie tego co mi potrzeba...
Jakies inne propozycje ;>"
Ostatnio zmieniony 20-02-2007 18:18 przez mielnicz, łącznie zmieniany 1 raz.

Tomatos
Posty: 46
Rejestracja: 03-02-2006 13:12

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: Tomatos » 20-02-2007 23:39

"Anteny od darmowego neta już stoją; kossaka 3, konf. dzik. 26, 1-go maja 7, mickiewicza 1. Teraz czekamy gdy włączą."
Ostatnio zmieniony 20-02-2007 23:39 przez Tomatos, łącznie zmieniany 1 raz.

M77
Posty: 6
Rejestracja: 22-02-2007 13:11

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: M77 » 22-02-2007 13:25

"Ruszają (podobno) hotspoty w Tbg, info z oficjalnej miasta:

[quote:52f60740eb]HOTSPOTY ruszą w początkach marca!

W pierwszej połowie marca ruszy system HOTSPOTÓW z bezpłatnym dostępem do internetu dla mieszkańców Tarnobrzega.

Dostęp do darmowego internetu zostanie zrealizowany przy pomocy punktów dostępowych, zwanych HOT SPOT-ami umiejscowionych na n/w budynkach:

* ul. Mickiewicza 1,
* ul. 1-go Maja 7,
* ul. Kossaka 3,
* ul. Słomki 3,
* ul. Piłsudskiego 2 (Plac Bartosza Głowackiego).


W promieniu do kilkuset metrów wokół w/w lokalizacji jest możliwe połączenie z siecią internet.

W ramach bezpłatnego dostępu do internetu będą dostępne następujące usługi :

* dostęp do stron WWW (port 80),
* dostęp do poczty za pomocą WWW,
* komunikator gadu-gadu,
* inne usługi wykorzystujące port 80.


Aby nawiązać połączenie należy dysponować komputerem wyposażonym w prawidłowo działającą bezprzewodową kartę sieciową /radiowa karta sieciowa, interfejs radiowy, karta wi fi/ standardu IEEE 802.11b lub 802.11g (pasmo 2,4GHz). Przy dalszych odległościach od punktów dostępowych zalecane jest stosowanie zewnętrznych anten. Do połączenia nie jest wymagany określony system operacyjny, musi on umożliwiać instalację adaptera bezprzewodowego /karty wifi/ oraz obsługę protokołów TCP/IP. W komputerze należy włączyć interfejs radiowy /kartę radiową/ i wykryć dostępne sieci. Następnie należy wybrać sieć z SSIDem "HotSpot X UM Tarnobrzeg" gdzie X oznacza kolejny nr HOTSPOT-a. Użytkownik nie musi nic wiedzieć o konfiguracji komputera, niczego zmieniać w jego ustawieniach. Do połączenia nie są wymagane żadne hasła. Transmisja radiowa nie jest szyfrowana.

Szybkość transmisji wynosi 512 Kb/s dla odbioru danych i 96 Kb/s dla wysyłania danych. [/quote:52f60740eb]

Dla obrazu tego co zafundował nam Jan Mleczarz wrzucam kawałek FAQ ze strony ResMan, czyli operatora, m.in. rzeszowskich hotspotów:

[quote:52f60740eb]Pyt.: W dziale o "Projekcie" piszecie, że koszt projektu to 8.8 miliona złotych, to straszie dużo pieniędzy i zbudowano za to tylko 44 hotspoty ?

Odp.: Sieć hot-spotów to tylko niewielka część projektu, która kosztowała około 150 tys. zł (z czego 75% dofinansowania pochodzi z UE).
Podstawową częścią projektu, zatwierdzonego przez Radę Miasta była modernizacja i budowa infrastruktury teleinformatycznej Gminy i jej jednostek organizacyjnych, w tym przypadku oświatowych. W ramach projektu 91 jednostek zostało połączone bezprzewodową, wielousługową infrastrukturą teleinformatyczną. Infrastruktura ta opiera się na wysokowydajnym systemie radiowym który nie ma nic wspólnego z hot-spotami. W obecnej chwili uruchomiane są następujące usługi :
- profesjonalna telefonia internetowa VoIP w ramach wszystkich jednostek miejskich. Zastąpi ona wszystkie stare łącza telefoniczne i centralki w szkołach i urzędach;
- wewnętrzna sieć do zarządzania m.in. budżetem jednostek oświatowych w zakresie planowania, bieżącej kontroli wykonania i sprawozdawczości.
- Internet dla wszystkich przedszkoli, szkół, gimanzjów, liceów i techników
- monitoring miejski
- centralne, adaptacyjne sterowanie sygnalizacją świetlną na skrzyżowaniach
- łączność w sytuacjach kryzysowych
i wreszcie
- bezprzewodowe punkty dostępu do Internetu dla mieszkańców, czyli hot-spoty Wi-Fi

Jakie będą korzyści dla Miasta i jego Mieszkańców:

- Promocja miasta - jest to pierwszy tego typu projekt w Polsce na taką skalę.
- Usprawnienie zarządzania miastem - jego infrastrukturą i finansami.
- Relane oszczędności w budżecie miasta, w chwili obecnej miasto wydaje rocznie ponad milion złotych na same opłaty telefoniczne w urzędzie i wszystkich podległych mu jednostakch. Dzięki własnej sieci - zastosowaniu kompleksowego rozwiązania zarządzania nią, opłaty zmniejszą się o około 65%, a połączenia wewnętrzne będą bezpłatne.
- Lepsze zarządzanie budżetem jednostek oświatowych - ich wydatki to prawie 50% budżetu Miasta; nawet 1% oszczędności w zarządzaniu tym budżetem pozwoli na zwrot kosztów poniesionych na projekt. (Miasto wydaje na projekt 1,9 miliona złotych)
- Bezpłatny dostęp do Internetu dla mieszkańców, turystów i przedsiębiorców przybyłych do naszego Miasta i przebywających w pobliżu hot-spotów
- Usprawnienie płynności ruchu na skrzyżowaniach - krótsze czasy przejazu
- Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców poprzez nadzór kamerami systemu monitringu i ruchu na skrzyżowaniach
- sprawne działanie własnej, niezależnej łączności w sytuacjach kryzysowych - a przez to szybkie, skuteczne kierowanie akcjami ratowniczymi.[/quote:52f60740eb]

Analizując liczbę nadajników i ich rozmieszczenie, a także fakt, że będą one usytuowane na niskich 4 piętrowych budynkach, należy przyjąć założenie, że ten dar UM będzie dostępny dla bardzo wąskiego grona odbiorców. Znów ze strony Resman:
[quote:52f60740eb]Dla prawidłowego funkcjonowania połączenia potrzebna jest bezpośrednia widoczność anteny hot-spota i anteny użytkownika. Wówczas zasięg powinien osiągać 300 i więcej metrów. W bezpośrednim pobliżu (do 100 m) połączenie z hot-spotem jest możliwe nawet bez widoczności anten oraz bez anteny zewnętrznej użytkownika[/quote:52f60740eb]
Tak więc wybrańcy mieszkający w budynkach dookoła nadajnika się z siecią połączą, powinno się udać też osobnikom z lapkami, którzy siądą na ławeczce pod hotspotem :) Zresztą, z własnego doświadczenia dotyczącego działającego już nadajnika Piłsudskiego 2 (Plac Bartosza Głowackiego) wiem, że na placu czerwonym z tym zasięgiem jest bardzo różnie (był np. w ogródku przed Kaprysem, ale już w samym Kaprysie, nawet przy oknie już go nie było). Tak więc, "darmowy internet dla mieszkańców Tarnobrzega" należy traktować w formie ciekawostki, nie zaś funkcjonalnego rozwiązania. I na koniec jeszcze jeden cytat z ResMan:
[quote:52f60740eb]Sieci bezprzewodowe WLAN (wireless local area network) inaczej zwane Wi-Fi (wireless fidelity), czyli standardu 802.11 b/g (pasmo 2,4 GHz) były przewidywane do zastosowania wewnątrz budynków oraz w ich najbliższym otoczeniu. W takich warunkach nie zachodzi konieczność montowania anten zewnętrznych. Praktyka życiowa udowodniła, że powszechna dostępność i przystępna cena urządzeń dostępowych i abonenckich pociąga za sobą ich szerokie powszechne zastosowanie w otwartym terenie. Jednak ze względu na słabą moc nadajników w tym standardzie (do 250 mW) na ogół potrzebne jest wzmocnienie sygnału wysyłanego przez użytkownika do hot-spota właśnie poprzez wykorzystanie anteny zewnętrznej, zwykle montowanej w oknie, na balkonie, czy dachu budynku, która łaczy się specjalnym kablem z urządzeniem odbiorczym Wi-Fi w mieszkaniu (w komputerze, choc mogą być urzadzenia odbiorcze zewnętrzne, nie wymagające włączenia komputera). Koszt anten panelowych to od około 60 zł wzwyż, cena kart bezprzewodowych do komputera PC to od ok. 80 zł wzwyż. Zarobiony profesjonalnie kabel połączeniowy to kolejne kilkadziesiąt złotych. W sumie jednorazowa inwestycja powinna zamknąć się w kwocie ok. 200 zł lub nieco powyżej.[/quote:52f60740eb]"
Ostatnio zmieniony 22-02-2007 13:25 przez M77, łącznie zmieniany 1 raz.

grzech_t
Posty: 15
Rejestracja: 24-01-2007 22:05

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: grzech_t » 22-02-2007 15:27

"Czyli wreszcie coś rusza z inwestycja darmowego internetu w Tarnobrzegu. To dobrze. Rozumiem ze tak jak pisałeś to porty zwiazane z ww bedą tylko udostepnione a mianowicie 80 czy tez równiez 8080. W sumie jest to dobre rozwiazanie dla osob które korzystaja tylko ze stron. Ale teraz pytanie dlaczego akurat na tak niskich budynkach to udostepniaja?? Przecież mozliwość wpiecia bedzie bardzo ograniczona bo jak wiadomo wiekszosc bloków jest 4 pietrowa. Czyli z usług beda mogli korzystac ci co najbliżej mieszkaja i ludzie z 3 i 4 pieter po wystawieniu anten na dach! No ale wazne ze taka inwestycja ruszyla! Dzieki za info , a i jak bys mógł mi podrzucic link z artykulem z UM to by było miło! Z góry dzieki NARAZIE"
Ostatnio zmieniony 22-02-2007 15:27 przez grzech_t, łącznie zmieniany 1 raz.

M77
Posty: 6
Rejestracja: 22-02-2007 13:11

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: M77 » 22-02-2007 15:33

"[quote:1c2af0304d="grzech_t"]Dzieki za info , a i jak bys mógł mi podrzucic link z artykulem z UM to by było miło! Z góry dzieki NARAZIE[/quote:1c2af0304d]

Artykuł wisi na stronie głównej UM czyli www.tarnobrzeg.pl więc nie ma problemu z odszukaniem go :)"
Ostatnio zmieniony 22-02-2007 15:33 przez M77, łącznie zmieniany 1 raz.

Dj_KOSU
Posty: 187
Rejestracja: 18-08-2005 17:19

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: Dj_KOSU » 22-02-2007 16:44

"Trzeba będzie się wybrać w marcu na czerwony z laptopem i sprawdzić czy net działa :P"
Ostatnio zmieniony 22-02-2007 16:44 przez Dj_KOSU, łącznie zmieniany 1 raz.

dominick
Posty: 591
Rejestracja: 25-07-2004 23:56

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: dominick » 22-02-2007 20:07

"A ja się nie będę nigdzie wybierał bo z okna widzę :)
Przetestujemy."
Ostatnio zmieniony 22-02-2007 20:07 przez dominick, łącznie zmieniany 1 raz.

haker
Posty: 490
Rejestracja: 12-06-2004 00:43

Najlepszy internet w tarnobrzegu?

Post autor: haker » 22-02-2007 21:55

"ja tam sie nie przejmuje, lokalizacja jest dobra i z niemal kazdego paietra widac chyba ze komus zasłoni kilkanasci eblokow to juz trudno z czasem powstana nowe nadajniki nie wiem czy ktos widział ale na sadzie juz cos powstało tylko nie wiem czyje to bo w taka pogode nie bede biegał z laptopem"
Ostatnio zmieniony 22-02-2007 21:55 przez haker, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ