Usługi kurierskie w Tarnobrzegu

Godni polecenia lub wręcz przeciwnie.
Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Usługi kurierskie w Tarnobrzegu

Post autor: ptasiorrr » 22-07-2016 10:33

"
Już nigdy więcej z DHL-em Zobowiązali się dostarczyć mój nowy telefon (sprawa bardzo ważna, bo od 4 dni jestem bez telefonu) wczoraj o 17-ej. Żeby im ułatwić zgodziłem się na zostawienie aparatu w sklepie w Smolnikach, ok. 3 km od domu. Mimo że wedle monitora byli nad Hańczą kilka godzin wcześniej, to jednak nie dowieźli z komunikatem ?adresat nieznany?. Nawet nie odnotowaliśmy żadnych prób kontaktu z nami. To dla mnie duży problem, bo muszę odwołać, a przynajmniej przenieść wyjazd zagraniczny i szereg innych spraw.
Postanowiłem już nigdy nie korzystać z tej niesolidnej firmy i Wam radzę to samo palikot.pl
"
Ostatnio zmieniony 22-07-2016 10:33 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
pepe71
Posty: 391
Rejestracja: 11-11-2005 19:26

Usługi kurierskie w Tarnobrzegu

Post autor: pepe71 » 22-07-2016 22:13

"ostatnio kurier z UPC opierniczył mnie przez telefon (było kilka epitetów), że nie ma mnie w domu o 13.00 kiedy ja i żona pracujemy do 16.00 ;) szok.... aaaaa i pomimo tego bardzo grzecznie.... usilnie prosiłem go czy nie dało rady by załatwić tak aby przyjechał po 16.00.... było stanowcze NIE i wyłączenie telefonu... wiec pojechałem do Sandomierza do firmy.... i ulżyłem sobie i kurierowi nawrzucałem hojow... już nie był taki odważny jak spotkał się ze mną w 4 oczy.... :D oczywiście w biurze złożyłem skargę bardzo grzecznie bo panie nie były winne tylko ten hojowy kurier... mały cienias (cwaniaczek) szanuję jego pracę ale trzeba być człowiekiem i zrozumieć... ale muszą takich nieogarniętych brać do pracy...."

ODPOWIEDZ