klimatyzacja samochodowa - serwis, naprawa - kogo polecacie ?

Godni polecenia lub wręcz przeciwnie.
orange

Re: klimatyzacja samochodowa - serwis, naprawa - kogo polecacie ?

Post autor: orange » 02-08-2019 15:35

Może odwiedź gości z FOCUS Auto Serwis na Warszawskiej?
Słyszałem, że mechanik podchodzi do sprawy bardzo odpowiedzialnie. Może trzeba chwilę poczekać...i niedrogo.

MaD

Post autor: MaD » 02-08-2019 21:55

Kolega jakiś czas temu wymieniał kompresor + jeszcze jakieś elementy układu klimatyzacji w Speed Gazie. Od tamtego momentu nie wspominał o problemach z chłodzeniem, więc wnioskuje, że naprawa została wykonana dobrze. Noi jest jeszcze Bosch. @Adek99 z ciekawości. Co ci się dzieje z klimą?

Adek99

Post autor: Adek99 » 03-08-2019 08:29

Dzięki za sugestie, ze speedgazem nie mam dobrych wspomnień, a Auto Focus kojarzy mi się tylko z występem w Turbo kamerze :-), ale to wszystko historie sprzed kilku lat, może trzeba dać im szanse. Klima w moim aucie po ok. 30-40 minutach jazdy zaczyna słabiej chłodzić, z nawiewów zaczya się wydobywać dość głośne syczenie, a po jakimś czasie dodatkowo robią się wilgotne, jakby trochę zaszronione. Z tego co wyczytałem to są objawy zamarzającego parownika, a przyczyn tego może być kilka: uszkodzony czujnik lub skraplacz, drobna nieszczelność (której niby nie wykrywają typowe maszyny do klimy) i jeszcze inne...

ODPOWIEDZ