błąkajacy pies po przywiślu koloru czarnego duzy

Godni polecenia lub wręcz przeciwnie.
Paweł88
Posty: 503
Rejestracja: 05-10-2005 21:22

błąkajacy pies po przywiślu koloru czarnego duzy

Post autor: Paweł88 » 06-08-2014 13:27

"Jeśli organizacja tego typu odsyła zwierzęta to znaczy to po prostu tyle że na tą chwilę jest przepełniona. Hmmm Zbyry życzę Ci żeby Ciebie i całą Twoją --------- familię też ktoś ------------. Brak słów na taką tępotę."
Ostatnio zmieniony 06-08-2014 13:27 przez Paweł88, łącznie zmieniany 1 raz.

jaś
Posty: 31
Rejestracja: 04-06-2014 16:25

błąkajacy pies po przywiślu koloru czarnego duzy

Post autor: jaś » 06-08-2014 23:28

"nie obrażaj mnie panie zbyry wie pan co to jest kogoś obrażać kapuścianym g....sam jesteś zastanów sie co piszesz wnioski zostaną wyciągnięte za to co napisałeś panie zbyry resztą zajmie sie moderator i instytucja za obraze powodzenia obrazanie i wyzywanie jest panie zbyry karalne ???"
Ostatnio zmieniony 06-08-2014 23:28 przez jaś, łącznie zmieniany 1 raz.

jaś
Posty: 31
Rejestracja: 04-06-2014 16:25

błąkajacy pies po przywiślu koloru czarnego duzy

Post autor: jaś » 06-08-2014 23:30

"
zbyry pisze:@ Paweł 88 - Aha...to skoro władza nie zrobiła nic żeby sfora psów się nie błąkała wokół domów i nie zagrażała życiu i zdrowiu ludzkiemu to ja mam patrzeć na to bezczynnie????? Na to, że taka sfora może zaatakować mnie, moją rodzinę, dzieci sąsiadów, pogryźć a nawet zagryźć?

T.ępak to Ty jesteś i do tego bezmózg kompletny. Niechby Cie zaatakowała sfora psów i Twoje dziecko o ile je masz to zobaczymy jakbyś patrzył na jego ból, kiedy przyjmowałoby zastrzyki k.r.e.t.y.n.i.e

Mój pies siedział w kojcu, po posesji latał jak było wszystko zamknięte. A na spacer kaganiec i kolczatka. Jak twierdzi jeden Pan z życzia publicznego - "z idiotami się nie dyskytuje" - więc na nie mam zamiaru dyskutować z Tobą, dopóki jakiś bezpański pies nie upie..li Cie w nogę lub twoje dziecko. Zobaczymy wtedy.

Koło nie powiem czego interesuje mnie czy jest przepełniona czy nie. Ja dbam o swoje, rodziny, znajomych i przyjaciół bezpieczeństwo. Ale dla Ciebie najważniejszy jest pies, co może człowiekowi zrobić krzywdę, uczynić go kaleką lub zabić. Rozumiesz Ty ...a słów na Ciebie nie mam. Sfora psów działa niejednokrotnie jak wataha wilków - poczytaj kapuściany głą...ie.
????? panie ZBYRY obraził mnie pan słowami moderator zajmuje sie sprawą"
Ostatnio zmieniony 06-08-2014 23:30 przez jaś, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

błąkajacy pies po przywiślu koloru czarnego duzy

Post autor: admin » 06-08-2014 23:41

"Przecież zbyry pisał do Paweł88!

jaś,
dostaję informację że trzeba coś moderować, ale komentarza już nie. Najlepiej pisać na priv lub maila.
A wątek zamykam, bo dyskusja traci poziom, bardzo mocno obniżony przez Pawła88 (ocenzurowałem)."
Ostatnio zmieniony 06-08-2014 23:41 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ