AUTOPORT - Kasacja Pojazdów Tarnobrzeg

kasacjatarnobrzeg
Posty: 2
Rejestracja: 16-01-2014 11:32

AUTOPORT - Kasacja Pojazdów Tarnobrzeg

Post autor: kasacjatarnobrzeg » 17-01-2014 11:01

"kasacja pojazdów, SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ, autoholowanie, sprzedaż części używanych, wydawanie zaświadczeń o wyrejestrowaniu,
TRANSPORT GRATIS tel. 515 100 100, 730 808 808

Skontaktuj się z nami jeżeli nie wiesz co zrobić ze swoim starym lub nie nadającym się do jazdy samochodem. Chętnie go od Ciebie odkupimy. Skupujemy wszystkie pojazdy i za każdy płacimy rzetelnie i uczciwie. Twój stary pojazd odbierzemy bezpłatnie. Stacja demontażu zaprasza.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie świadczenie usług :

- kasacji i skupu pojazdów
- pomocy drogowej
- sprzedaży części używanych
- wydawania zaświadczeń

Oferujemy nasze usługi osobom indywidualnym jak i prowadzącym działalność gospodarczą. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz odpowiednio dobraną kadrą pracowników, aby w pełni zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość usług od momentu pierwszego kontaktu do zakończenia zlecenia. Jesteśmy otwarci na warunki sugerowane przez klienta, pozostając całkowicie do Państwa dyspozycji.

Godziny otwarcia :
Poniedziałek - Piątek w godzinach od 8 - 17
Sobota od 8 - 13.
Wszystkie niezbędne informacje uzyskacie pod numerem
515 100 100, 730 808 808
mail kasacjatarnobrzeg@gmail.com

AUTOPORT profesjonalnie działa w branży motoryzacyjnej. Głównym filarem działalności naszej firmy jest demontaż pojazdów. Zajmujemy się także sprzedażą oryginalnych części samochodowych oraz samochodów uszkodzonych. Posiadamy tysiące części do prawie wszystkich modeli. Zapraszamy do korzystania z naszych usług! tel. 730 808 808

Interesuje Państwa profesjonalna pomoc drogowa w Tarnobrzegu i okolicach? Jeśli tak, nie mogliście lepiej trafić. Firma AUTOPORT specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu pomocy drogowej, transportu samochodów osobowych oraz dostawczych, maszyn budowlanych.


Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferując Państwu autoholowanie, gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług, a także atrakcyjne ceny. Nasze pogotowie drogowe dba o dobro swoich klientów. Dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, kiedy tylko nas potrzebujecie. Odpowiednio dobrany, w pełni profesjonalny sprzęt oraz wyspecjalizowana ekipa gwarantują, że nasza pomoc drogowa, laweta wyciągnie Was z różnego rodzaju kłopotów na drodze.

Tel.Kont. 515 100 100

Obrazek"
Ostatnio zmieniony 17-01-2014 11:01 przez kasacjatarnobrzeg, łącznie zmieniany 1 raz.

stanisławg
Posty: 3
Rejestracja: 29-07-2015 13:29

AUTOPORT - Kasacja Pojazdów Tarnobrzeg

Post autor: stanisławg » 29-07-2015 13:48

"Osobiście korzystałem z stacji demontażu pojazdów w Autoskup20 (http://autoskup20.pl/stacja-demontazu-pojazdow/) Dużą wygodą było to, że sami przywieźli mój samochód do zakładu i zajęli się wszystkimi formalnościami. Co więcej, dzięki nim odzyskałem nadpłatę kosztów ubezpieczenia. Za swoje auto dostałem pieniądze jeszcze tego samego dnia, w którym podjąłem decyzję o sprzedaży. Serdecznie polecam!"
Ostatnio zmieniony 29-07-2015 13:48 przez stanisławg, łącznie zmieniany 1 raz.

olsen
Posty: 356
Rejestracja: 04-01-2015 11:38

AUTOPORT - Kasacja Pojazdów Tarnobrzeg

Post autor: olsen » 29-07-2015 20:19

"A gdzie to się mieści ten auto-port?"
Ostatnio zmieniony 29-07-2015 20:19 przez olsen, łącznie zmieniany 1 raz.

olsen
Posty: 356
Rejestracja: 04-01-2015 11:38

AUTOPORT - Kasacja Pojazdów Tarnobrzeg

Post autor: olsen » 30-07-2015 00:03

"
odnowiciel pisze:W Jeziórku po prawej stronie jak miniemy wytwórnię kostki brukowej
No dzięki!!"

ODPOWIEDZ