Pilnie potrzebna sala do prób!

Lokalna i ta dalsza. Wykonywana we własnym zakresie i słuchana ze sprzętów przeróżnych.
2112
Posty: 6
Rejestracja: 24-06-2009 22:45

Pilnie potrzebna sala do prób!

Post autor: 2112 » 16-10-2009 13:49

"Proszę o wpisywanie propozycji lokalizacji.
Z góry dziękuję.[color=red:2af0ed656f][/color:2af0ed656f]"
Ostatnio zmieniony 16-10-2009 13:49 przez 2112, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PRZYWIŚLAK
Posty: 690
Rejestracja: 21-05-2008 20:06

Pilnie potrzebna sala do prób!

Post autor: PRZYWIŚLAK » 16-10-2009 15:51

"Może w TSm-ie tam na górze jest taka salka???"
Ostatnio zmieniony 16-10-2009 15:51 przez PRZYWIŚLAK, łącznie zmieniany 1 raz.

2112
Posty: 6
Rejestracja: 24-06-2009 22:45

Pilnie potrzebna sala do prób!

Post autor: 2112 » 16-10-2009 16:09

"Tak ,tak dzwoniłem tam,ale kierownik tego "bałaganu" stwierdził,że nic z tego!Bo coś tam,coś tam -jednym słowem.Jedna wielka pomyłka to całe TSM!"
Ostatnio zmieniony 16-10-2009 16:09 przez 2112, łącznie zmieniany 1 raz.

keniu
Posty: 731
Rejestracja: 12-10-2007 08:36

Pilnie potrzebna sala do prób!

Post autor: keniu » 16-10-2009 16:57

"Proponuję po kościołach popytać. Swego czasu, nie wiem czy teraz, kapele miały próby na Serbinowie i Św. Barbarze. Jeśli dobrze też pamiętam to w szkole nr 10 coś grało... Pozostaje jeszcze TDK albo wynajęcie garażu na Kamionce 8)"
Ostatnio zmieniony 16-10-2009 16:57 przez keniu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19344
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Pilnie potrzebna sala do prób!

Post autor: admin » 16-10-2009 21:06

"Zdecydowanie przydałoby się tego typu miejsce, dostępne dla wszystkich zainteresowanych (prawie wszystkich). Pole do popisu dla miejscowych KOwców.
Kiedyś ŚDK był znakomitym miejscem do prób. W dużej sali na górze było przyzwoite nagłośnienie, kalendarz spokojnie wystarczył na 2 próby w tygodniu, koszty były symboliczne i nikt nie robił problemów."
Ostatnio zmieniony 16-10-2009 21:06 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

SARDYN
Posty: 92
Rejestracja: 13-05-2006 18:01

Pilnie potrzebna sala do prób!

Post autor: SARDYN » 16-10-2009 21:19

"[quote:25ce5365ef]
Tak ,tak dzwoniłem tam,ale kierownik tego "bałaganu" stwierdził,że nic z tego!Bo coś tam,coś tam -jednym słowem.Jedna wielka pomyłka to całe TSM!
[/quote:25ce5365ef]
Pozwolę się odnieść do tematu oraz wypowiedzi 2112 trochę szerzej bo myślę, że jestem osobą kompetentną w tej sprawie. O ile wiem (bo w chwili obecnej nie gram w ŚDK czy TSM jak wolisz) próby odbywają się w dwóch salkach na dole. Pierwsza jest wynajmowana w całości przez zespół weselny Galeria natomiast druga to sala prób, którą tworzyłem dobrych kilka lat temu razem z Ryszardem Patrzykiem odpowiedzialnym za zespoły w ŚDK oraz kilkoma chłopakami. Powiem Ci, że "kierownik tego bałaganu" jak to określiłeś powiedział Ci "coś tam, coś tam" właśnie po to żeby tego bałaganu nie było. Kiedyś w ŚDK mógł w zasadzie grać kto tylko w tej sprawie zgłosił się do P. Ryśka (bo wszystkie Ryśki to fajne chłopaki). W pewnym momencie zrobił się straszny zamęt, zbyt duża ilość zespołów powodowała kolidowanie terminów prób, byli też tacy, którzy "próbowali" sprzęt ludzi z innych zespołów, alkohol itd. Na marginesie, to w pewnym momencie mój znajomy, który gra tam do tej pory, musiał przypinać swój piec, łańcuchem do kaloryfera. W tym momencie grają tam 3 może 4 ekipy, które się znają, mają do siebie zaufanie, płacą pieniądze za wynajem i to od nich i P. Ryśka zależy (a nie od kierownika) czy będzie jeszcze ktoś grał. Moim zdaniem 3 zespoły to maksymalna ilość by wszystko w miarę się zazębiało. Gdybyś się postawił po tej drugiej stronie to sądzę, że myślałbyś podobnie. Twoją wypowiedź odebrałem jako bunt małolata (choć nie wiem ile masz lat) i coś na zasadzie - zadzwoniłem do nich, a oni powiedzieli coś tam więc są pomyłką - powierzchowne spojrzenie na temat. Poza tym każdy kto przychodzi do kierownika w sprawie sali prób w pewnym sensie nieświadomie podgryza ekipę grającą bo w ŚDK kierownictwo zawsze czekało na jakąś potyczkę zespołów tam grających i zawsze używało argumentów "bo tyle osób prosiło mnie i mówiło, że zapłacą więcej" ale nie po to by wprowadzić nowe zespoły lecz po to by pozbyć się na zawsze "dziwnych ludzi zakłócających spokój". Zespoły zawsze im przeszkadzały i gdyby nie postać Ryszarda Patrzyka już do tej pory nic by tam nie było. Już zresztą kiedyś była taka sytuacja, że kapele były na "wylocie" i tylko dzięki prośbie osoby wysoko postawionej w naszym mieście mogliśmy dalej grać (chwała mu za to). Dlatego przy tej okazji mam prośbę byście nie atakowali kierownictwa prośbami o granie bo to do niczego nie prowadzi, a tylko utrudnia życie ludziom tam grającym. Przeżyłem już wiele kanciap muzycznych i już na samym początku przygody z muzyką i salami prób wiedziałem, że nie będzie łatwo. Trzeba po prostu poszukać gdzie indziej. Na prawde szczerze życzę powodzenia bo często droga jest kręta i prowadzi do niczego. Aha i nie oceniaj z góry, że jeżeli coś nie poszło po myśli to musi być to wina bałaganu, pomyłki ludzi po drugiej stronie. Bless."
Ostatnio zmieniony 16-10-2009 21:19 przez SARDYN, łącznie zmieniany 1 raz.

Zephyr
Posty: 217
Rejestracja: 16-02-2007 01:11

Pilnie potrzebna sala do prób!

Post autor: Zephyr » 18-10-2009 01:46

"no tu podzielam opinię Sardyna. Jeżeli zespoły nie potrafiły ze sobą współpracować bądź salki wykorzystywano na libacje alkoholowe, czyli krótko mówiąc nadużywano tego miejsca, to innego rozwiązania nie ma jak jest to teraz. Musimy cierpieć za wcześniejszych. Pozostaje garaż na kamionce bądź innym miejscu. Co do lokalów w centrum: zagadajcie z właścicielem Starego Browaru bądź pamiętam, że ktoś miał próby w piwnicach przedszkola na ul. Sokolej na przeciw byłego kina "Wisła""

ODPOWIEDZ