Tylko nie mów nikomu.

Tu powstają lub trafiają tematy zakwalifikowane przez moderatorów jako odpowiednie do nazwy kategorii
marysia67
Posty: 274
Rejestracja: 09-03-2019 18:41

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: marysia67 » 13-05-2019 14:55

Obejrzałam go wczoraj, dawno nie miałam tak zepsutej niedzieli, pozdrawiam.

orange
Posty: 845
Rejestracja: 04-01-2019 11:38

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: orange » 13-05-2019 15:01

Właśnie po to jest tej film zrobiony, żeby normalnym ludziom zepsuć:
-niedzielę,
-mszę,
-wiarę,
-życie.

Awatar użytkownika
Dzanek
Posty: 1061
Rejestracja: 08-10-2004 19:53

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: Dzanek » 13-05-2019 15:23

orange pisze:
13-05-2019 15:01
Właśnie po to jest tej film zrobiony, żeby normalnym ludziom zepsuć:
-niedzielę,
-mszę,
-wiarę,
-życie.
Mojej niedzieli, mszy, wiary a tym bardziej życia ten film nie zepsuł. Życie zostało zepsute wszystkim ofiarom z filmu. Nie Nam.

jamWilhelm
Posty: 1099
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: jamWilhelm » 13-05-2019 15:23

lepiej zamiatać pod dywan, oglądając taki film chyba się nie spodziewałaś komedii romantycznej z hepiendem

TROTSKY
Posty: 106
Rejestracja: 02-08-2006 17:27

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: TROTSKY » 13-05-2019 15:35

orange pisze:
13-05-2019 13:58
A jeśli jakiś nauczyciel matematyk okaże się pedofilem to znaczy że matematyka jest zła?
Albo instytucja szkoły jest zła?
A gdyby tego matematyka krył dyrektor szkoły to szkolnictwo należałoby zlikwidować?

To jednostki na których lewica chce robić politykę i wprowadzić chore wizje LGBT do prawa.
nareszcie! czytam wszystkie posty pod tematem i z niecierpliwością czekałem na wywołanie LGBT! Co ma LGBT do przestępstw na dzieciach?

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: encore » 13-05-2019 15:38

orange pisze:
13-05-2019 13:58
A jeśli jakiś nauczyciel matematyk okaże się pedofilem to znaczy że matematyka jest zła?
Albo instytucja szkoły jest zła?
A gdyby tego matematyka krył dyrektor szkoły to szkolnictwo należałoby zlikwidować?
Kto mówi czy pisze o delegalizacji kościoła?

Jeśli masz informacje na temat pedofilii wśród nauczycieli matematyki to uważam, że powinieneś o tym poinformować odpowiednie organa.

Na ostatnie postawione przez Ciebie pytanie odpowiem tak: jeśli dyrektor wiedział o tym, że nauczyciel matematyki lubi dzieci w opaczny sposób i go krył to powinien automatycznie odpowiadać karnie jak ten nauczyciel. Natomiast jeśli takie coś by tolerował kurator albo nawet tuszowanie takich przypadków odbywało by się na zalecenie Ministra Edukacji (albo pierwszego sekretarza partii rządzącej) to tak, oni też powinni beknąć. System karny Polsce wydaje się być OK. Kar zaostrzać nie trzeba. Karać trzeba szybko, sprawnie i nie czynić wyjątków (jak dla księży.) Nie wyobrażam sobie rejestru pedofilów bez nauczycieli matematyki.
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: kermit » 13-05-2019 15:52

leonardo pisze:
13-05-2019 13:37
Tymczasem Polański nie uwiódł niewinnego dziecka. To matka Samanthy przywiozła ją na spotkanie ze słynnym reżyserem na sesję zdjęciową, licząc, że zrobi karierę w szołbiznesie. Polański uprawiał seks z wyzwoloną nastolatką (mającą już za sobą inicjację).

Jego błąd, bo Samantha choć wyglądała na znacznie więcej, miała tylko 13 lat. Nie sprawdził tego, ale Związek Filmowców USA nie wysłał go za to do np. Hiszpanii, tylko trafił do więzienia.

I poddałby się karze, gdyby sędzia - celebryta nie chciał złamać ugody sądowej. Musiał uciekać i nigdy juz do USA nie wrócił, nie nakręcił tam żadnego filmu.

Z ofiarą dawno temu się pojednał, ona sama wielokrotnie prosiła amerykańskie sądy, żeby dały spokój Polańskiemu.
On sam przez kolejne 40 lat od tej sprawy wiedzie uczciwe, normalne życie męża i ojca.

Naprawdę chcecie nie widzicie różnicy pomiędzy Polańskim, a księżmi - pedofilami z filmu Sekielskich?
Błagam! Co to za wybieralenie pedofilów? Nie ważne czy ksiądz czy reżyser czy polityk tego się czytać nie da.
To, że matka przywiozła dziecko do reżysera to już nie jest to pedofilia? W filmie Sekielskiego była scena jak to rodzice zgodzili się na wycieczkę z księdzem na Wyspy Kanaryjskie. Widzisz jakąś różnicę?
Piszesz o 13 letnim dziecku nazywając ją wyzwoloną nastolatką? No k***a. Tego inaczej się skomentować nie da.
Romański pedofil wykorzystał 13 letnie dziecko. To mówią fakty. Sędzia nie dotrzymał ugody w ramach, której Polański za gwałt na dziecku miał trafić na 90 dni do więzienia i jednocześnie mógł dokończyć swój film. 90 dni za gwałt na dziecku? 13 letnie dziecko mimo protestów zostało zgwałcone i powinien trafić za kratki na długie lata.
I mam dość już wybieralania pedofilów. Jednych się wybiela bo są księżmi a drudzy znanymi celebrytami. Nie różnisz się niczym leonardo od tego ciemnogrodu, który broni księdza "bo on przecież dobry ksiądz". Na koniec przeczytaj sobie fragment zeznań zgwałconej 13 latni przez Polańskiego.
- Jak długo Polański trzymał usta na twojej waginie? - Kilka minut, a potem rozpoczął ze mną stosunek. - Co to znaczy? - Wsadził penisa do mojej waginy (...) - Co mówiłaś podczas stosunku? - Cały czas mówiłam: "Nie, przestań!", ale nie broniłam się, bo nikogo innego tam nie było i nie miałam dokąd iść. (...) Potem pytał: "Kiedy miałaś ostatni okres?". Powiedziałam, że nie pamiętam. - Co potem? - Powiedział: "W takim razie nie będę w ciebie wchodził". Podniósł moje nogi i wszedł do mojego odbytu. Czy opierałaś się? - Troszkę, ale nie za bardzo, bo się go bałam.

marysia67
Posty: 274
Rejestracja: 09-03-2019 18:41

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: marysia67 » 13-05-2019 16:01

Niestety , Dzanku, nie zgadam się z Tobą . Poprzez takie zachowania niektórych księży młodzież " nie ufa tej instytucji". Argumenty rodziców, że wierzy się Boga, nie księży, nie trafiają do młodych . Rodzice są bezradni i mają złamane serca. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Dzanek
Posty: 1061
Rejestracja: 08-10-2004 19:53

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: Dzanek » 13-05-2019 16:04

marysia67 pisze:
13-05-2019 16:01
Poprzez takie zachowania niektórych księży młodzież " nie ufa tej instytucji". Argumenty rodziców, że wierzy się Boga, nie księży, nie trafiają do młodych . Rodzice są bezradni i mają złamane serca.
A tu się zgadzam z Tobą akurat w 100%. Wiem doskonale o czym piszesz. Ale czy to wina rodziców czy tych "czarnych owiec", że to tak wygląda ?

Aha i mam pytania skoro się nie zgadzasz ze mną: Czy Twoja wiara została zepsuta ? Czy Twoje życie zostało zepsute ? Czy tylko wczorajsza msza / niedziela ?

marysia67
Posty: 274
Rejestracja: 09-03-2019 18:41

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: marysia67 » 13-05-2019 17:10

To nie jest wina rodziców. Moja wiara nie została zachwiana. Mam mocne korzenie wiary wyniesione z domu rodzinnego.

leonardo
Posty: 361
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: leonardo » 13-05-2019 17:52

Piszesz o 13 letnim dziecku nazywając ją wyzwoloną nastolatką? No k***a. Tego inaczej się skomentować nie da.
Romański pedofil wykorzystał 13 letnie dziecko. To mówią fakty.


Otóż nie, bo to 13-letnia dziewczynka wyglądała na 20-latkę (obejrzyj zdjęcia z tamtych lat) i jak sama przyznała: Polański nie był jej pierwszym mężczyzną w życiu, miała już chłopaka, z którym regularnie współżyła.

Takie są fakty.

Trudno ją zatem nazwać niewinnym, nieświadomym dzieckiem, a Polańskiego wyrachowanym pedofilem - odpowiednikiem księży z filmu Sekielskiego.

A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: A1313 » 13-05-2019 18:32

orange pisze:
13-05-2019 12:15
A kiedy Pan Sekielski w końcu zajmie się swoim środowiskiem?
Wszak doświadczenia zachodnie pokazały że w kręgach filmowców, dziennikarzy pedofilia to chleb powszedni i dobrze "rozgrzeszany" przez "elity" czyż nie?
BBC Garry Glitter, Polański, Kevin Spacey, Jimmy Savile i wielu wielu innych?
Każdy wie jak poważne to były sprawy ale środowisko milczało i milczy nadal.
Jakby na to nie patrzeć to Kościół Katolicki adresuje problem a wy koledzy "artyści"?
Nabijacie sobie kabzę tania sensacją , le już co do waszych kolegów to tacy dociekliwi nie jesteście?
To jest dosyć zastanawiające, o Kościele Katolickim się mówi natomiast co do wymienionych środowisk panuje "bardzo głośne" milczenie no jak to panowie redaktorzy?
Kiedy o pedofili na polskich uczelniach, w końcu "prof" Hartman dalej wykłada i włos mu z głowy nie spada, a ptaszki ćwierkają, że na UJ jest takich więcej.

Więc jak to jest???

Zbieraj kasę ,zbierz ekipę i łap za kamerę na efekty będę niecierpliwie czekał.

To jest dosyć ciekawe zachowanie pseudo katolików po emisji filmu, jak się już nie do czego przyczepić to pozostają dwa argumenty =ten powyzej oraz o pedofili pośród muzułmanów.

Sedno problemu zostaje spychane ,a na pierwszy plan wychodzą tematy zastępcze pokroju Polańskiego i tym podobne ,film dotyczył o pedofilii ww KK i tego się trzymajmy. Podobnie jak opinie niektórych upośledzonych posłów o łączeniu premiery filmu z nadchodzącymi wyborami, proszę o podanie chociaż jednego księdza startującego w nadchodzących wyborach ,spiski wszędzie spiski.
To jest tak samo niesmaczne jak postawa Don Schetinjo = czepiło się gówno okrętu i krzyczy płyniemy.

Jak doczytałem ze orange nazwał film tania sensacja to po prostu rzygać sie chce.

A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: A1313 » 13-05-2019 18:35

leonardo pisze:
13-05-2019 17:52
Piszesz o 13 letnim dziecku nazywając ją wyzwoloną nastolatką? No k***a. Tego inaczej się skomentować nie da.
Romański pedofil wykorzystał 13 letnie dziecko. To mówią fakty.


Otóż nie, bo to 13-letnia dziewczynka wyglądała na 20-latkę (obejrzyj zdjęcia z tamtych lat) i jak sama przyznała: Polański nie był jej pierwszym mężczyzną w życiu, miała już chłopaka, z którym regularnie współżyła.

Takie są fakty.

Trudno ją zatem nazwać niewinnym, nieświadomym dzieckiem, a Polańskiego wyrachowanym pedofilem - odpowiednikiem księży z filmu Sekielskiego.
Co dalej nie zmienia faktu ze dopuścił się czynu pedofilskiego,bez względu jakie doświadczenia przed tym czynem miała rzeczona dziewczyna.

leonardo
Posty: 361
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: leonardo » 13-05-2019 18:39

Oczywiście, że popełnił przestępstwo obcowania z nieletnią, ale powtórzę po raz piąty; wrzucanie go do jednego worka z księżmi, którzy wykorzystywali kilkuletnie dzieci niszcząc im przez to życie, jest bez sensu.

TYLE.

A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: A1313 » 13-05-2019 19:03

Bzdury ,czym się rożni duchowny obcujący z nieletnia ochraniany prze parafian i dostojników kościelnych próbujący z pieniądze i koneksje chronić przestępce przed konsekwencjami prawnymi, a polańskim który za pieniądze i znajomości u wpływowych osób próbował dokonać tego samego.

Nie mogę znaleźć różnicy.

KK powoli płaci za swoje zadufanie ,niestety nie wszystko da rade wcisnąć pod dywan, a słynny raport z jeszcze słynniejsza konferencja o pedofili w łonie KK było jak naplucie wiernym i uczciwym księżom w twarz.

leonardo
Posty: 361
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: leonardo » 13-05-2019 19:18

Nie mogę znaleźć różnicy.

Poczytaj zatem o jego sprawie w necie, a znajdziesz różnice.

Czytanie ma większą przyszłość niż pisane na forach, choć nic albo prawie nic nie wie się o tym, o czym się pisze.

A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: A1313 » 13-05-2019 19:22

orange pisze:
13-05-2019 13:32
Papież Franciszek wprowadził obowiązek zgłaszania takich przestępstw kompetentnym w tej sprawie władzom, a także usuwania ze stanowisk osób skazanych za czyny wykorzystywania.
Kolejny kwiatek, Miedzy czynem pedofilski a podjęciem kroków prawny i konsekwencji ze strony państwa i hierarchii kościelnej jest sporych niuansów które maja wpływ na zadowolenie biskupa na konferencji związanej z raportem o pedofili , czubek góry lodowej wystaje ciut nad powierzcie wody pod nią jest dużo większy.

To pierwszy przypadek tak szybkiej reakcji wierchuszki kościelnej,w przeciągu dwóch dni cztery dosyć stanowcze wystąpienia.

A1313
Posty: 2271
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: A1313 » 13-05-2019 19:33

leonardo pisze:
13-05-2019 19:18
Nie mogę znaleźć różnicy.

Poczytaj zatem o jego sprawie w necie, a znajdziesz różnice.

Czytanie ma większą przyszłość niż pisane na forach, choć nic albo prawie nic nie wie się o tym, o czym się pisze.
Spokojna twoja rozczochrana , nie urodziłem sie wczoraj , znam sprawę Polanskiego i znam linie obrony,co dalej nie zmienia faktu ze po pierwsze zgwałcił niepełnoletnia oraz zgodnie z litera prawa dopuścił sie czynu pedofilskiego , niestety zdoła uciec wie nie możemy wyrokować jaki wyrok by zapadł.

I za przeproszeniem ..uj mnie to obchodzi czy maila wcześniej kontakty seksualne i na ile wyglądała,to ze lubił młode =bardzo młode było tajemnica poliszynela.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: kermit » 13-05-2019 19:49

Wyobrazmy sobie taka sytuacje.
Ksiadz zeznaje na swoja obrone, ze ta dziewczyna wygladala na 20 lat, juz wczesniej wspolzyla z chlopakiem, sama tego chciala chociaz ofiara mowi co innego. Na koniec tlumaczymy to ze potem przez 40 lat byl wzorowym obywatelem, odprawial msze, pomagal ubogim.

Swiat celebrycki nie rozni sie niczym od swiata duchownego. Zarowno tam i tam chroni sie swoich. Cale szczescie na zachodzie sie to zmienia. Swiat filmowy zaczal wykluczac ze swojego grona gwalcicieli, zboczencow, pedofilow. Opinia spoleczna tez nie patrzy na to przychylnym wzrokiem.
Tutaj w Polsce jak w dalekiej Rosji. Wybaczamy Polanskiemu, bo nakrecil kilka dobrych filmow. Wybaczamy duchownym bo czynia tyle dobra.

Kazda grupa spoleczna do ktorej przykleja sie latke pedofili, kasty, przestepcow powinna robic wszystko aby sie oczyscic. Jak to zrobic? Pietnowac, wykluczac, nie ukrywac, karac. Albo to kosciol zrozumie ale czeka nas los Irlandii.

leonardo
Posty: 361
Rejestracja: 11-04-2017 16:06

Re: Tylko nie mów nikomu.

Post autor: leonardo » 13-05-2019 20:31

Swiat celebrycki nie rozni sie niczym od swiata duchownego.


Naprawdę?

Showbiznes, gdzie styl bycia, normy zachowania, moralność są jakby z zasady obniżone = światu duchownych, którzy przysięgają życie w celibacie, czystość, a wielu ludzi wciąż traktuje ich jak osoby święte?



Przecież z to idiotyzm.

I najważniejsze.


Księża - bohaterowie filmu Sekielskich molestujac, gwałcąc małe dzieci wpędzili je w niewyobrażalną traumę, zniszczyli im życie.

Czy Polański zniszczył życie 13-letniej modelce współżyjącej ze swoim chłopakiem, którą matka zawiozła na spotkanie z nim, licząc, że pomoże jej zrobić karierę.

Nie, ona sama napisała w swojej książce, że sprawa wydała się przez przypadek, i to nie Polański zniszczył jej życie, tylko media po wybuchu afery.


I jeszcze jedno:

Polański zapłacił za swój błąd: dwukrotnym pobytem w pierdlu, złamaniem kariery w USA, listami gończymi, procesami itd.
Księżom - bohaterom filmu włos z głowy nie spadł.

ODPOWIEDZ