Niebezpieczne gałęzie - uwaga na oczy!!!

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
cdn24
Posty: 54
Rejestracja: 07-06-2018 21:53

Re: Niebezpieczne gałęzie - uwaga na oczy!!!

Post autor: cdn24 » 19-01-2021 21:02

Jest już zima i śnieg na drzewach, gałęzie się pod nim uginają, a tu temat niebezpiecznych gałęzi nagle się wyciszył. Jakby mało tego było nie będzie już osłon na zasadzone drzewka, żeby je chronić przed spalinami i żrącą solą.
Jak można do tego tak dopuścić!!!
Zdawało się, że mimo wszystko tych parę drzewek dało się ocalić przed wycięciem wyrwaniem i wyrzuceniem. A teraz co, przed solą się nie obronią. Od razu widać, jaki nasza władza ma stosunek do szacunku dla publicznych środków i ekologi zarazem.
Ludzie się tu buntują, wskazują problemy i czekają aż coś się w tym zmieni, a tu nic! Zwykłe nic i rycie berecika!!!

bigi
Posty: 67
Rejestracja: 28-03-2016 19:20

Re: Niebezpieczne gałęzie - uwaga na oczy!!!

Post autor: bigi » 23-01-2021 22:07

Z tego się robi na prawdę ciekawa historia. Otóż nasz wspaniały Admnin zamieścił informację o filmie promującym zieleń w naszym mieście, ale niestety bez możliwości skomentowania tego posta. Tak więc muszę to robić tutaj. Cóż w tej sprawie można powiedzieć więcej, jak tylko zapytać czy właśnie zniszczoną zięleń na ulicy Sikorskiego też w tym filmie umieszczono?
Z tym to też ciekawie się zrobiło, i to też trzeba o tym wspomnieć, że na Wyszyńskiego posadzono i zabezpieczono kilka drzew. To cenny pomysł i miejmy nadzieję, że drzewa się przyjmą i ładnie rozrosną. Dlaczego więc tak nie zrobiono na Sikorskiego, tylko zostawiono byle jak powsadzane jakieś tam sadzonki? Przecież to reprezentacyjna ulica miasta.

Całość tej historii z tym filmem o miejskiej zieleni, w kontekście Sikorskiego, przypomina mi inną historię. Otóż może ktoś pamięta, że jakiś czas temu miasto zafundowało przewodnik po mieście dla niewidomych. Inicjatywa może i dobra, tylko pomysłodawca nie wziął pod uwagę, a może sobie tylko zapomniał, że niewidomi FRUWAĆ NIE UMIEJĄ!!!!!!!!!!!

lutek
Posty: 150
Rejestracja: 24-03-2016 14:08

Re: Niebezpieczne gałęzie - uwaga na oczy!!!

Post autor: lutek » 27-01-2021 20:57

no to już wszyscy wiemy, że jak jest zima to musi być śnieg. dlatego dobrze żebyśmy wszyscy wiedzieli również, że jest on na drzewach. dlatego trzeba mocno uważać żeby na nas ani oberwana ciężarem śniegu gałąź nie spadła ani też żadne drzewo nie spadło.

ODPOWIEDZ