Tarnobrzeska Piłka

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
mmt
Posty: 4
Rejestracja: 14-10-2015 22:16

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: mmt » 22-10-2015 01:36

"?Piłkarze Siarki nie wyszli dzisiaj na trening. Była to wspólna decyzja podjęta ze sztabem szkoleniowym. Trener Gąsior powiedział : "Frustracja chłopaków i nasza jest ogromna, wysłuchujemy od dłuższego czasu obietnice i nic z nich nie jest realizowane. Nasza decyzja była trudna, chłopaki chcą trenować, chcą grać dla tego klubu i miasta, ale czują się osamotnieni. Większość z nich nie ma z czego żyć. Niektórzy nie widzieli pieniędzy od czerwca. Chcemy zwrócić uwagę na dramatyczną sytuacje w Klubie" - czytamy na oficjalnym fan page-u Klubu Sportowego Siarka Tarnobrzeg na Facebooku.

Wyrażamy zdziwienie tym, że mimo trwającego już sezonu piłkarskiego, sytuacja finansowa nie zabezpiecza naszej tarnobrzeskiej drużynie piłkarskiej możliwości działania. Podobnie jak wszyscy kibice Siarki mamy w pamięci niedawne deklaracje prezydenta G. Kiełba, że znalazł dla drużyny sponsora, który jednak domaga się dymisji prezesa Dziedzica. Gdy warunek został spełniony, sponsor znikł. Prezydent Kiełb również publicznie snuł plany wykupu akcji klubu przez miasto, co wydaje się być rozsądną formą sponsoringu. Ten pomysł też zakończył się na deklaracjach.
Panie Prezydencie, przyłączamy się do głosu miłośników piłki nożnej w Tarnobrzegu! Szkoda byłoby zmarnować wysiłek finansowy miasta włożony w budowę stadionu, szkoda zaangażowania wielu pokoleń naszych mieszkańców, szkoda entuzjazmu młodych piłkarzy (przecież sprawiają się na boisku dobrze). Gry personalne nie powinny przesłaniać idei sportu. To przykre takie czytać słowa kibica skierowane do Prezydenta Miasta: ?NIECH PAN ODDA (POŻYCZONY?) KAMPANIJNY SZALIK W BARWACH NASZEGO KLUBU BO TAKIM ZACHOWANIEM HAŃBI PAN HISTORIĘ TYCH BARW.?"
Ostatnio zmieniony 22-10-2015 01:36 przez mmt, łącznie zmieniany 1 raz.

rr
Posty: 49
Rejestracja: 22-11-2010 15:37

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: rr » 22-10-2015 15:22

"Kochani piłkarze - znajdźcie sobie normalną pracę za niewielkie pieniądze jak większość mieszkańców tego miasta. Natomiast grę pozostawcie sobie jako hobby - taką formę aktywnego spędzania wolnego czasu z kolegami. Jeśli będziecie dobrzy to pewnie ludzie z miasta wpadną popatrzeć na Wasze rozgrywki i w rewanżu za dobre widowisko postawią jakieś piwko. Tego miasta nie stać na sponsoring czegokolwiek a piłki nożnej w szczególności ! Tak na marginesie to jeżeli mój przełożony w uzgodnieniu ze mną zadecydował by że jutro nie idziemy do pracy " w imię protestu " to na następny dzień wylatujemy dyscyplinarnie z roboty bo podobno mamy bardzo odpowiedzialną pracę jak już pisałem ZA NIEWIELKIE PIENIĄDZE w firmie podległej UM. MOJA RADA a źle Wam nie życzę - na znak protestu zacznijcie wygrywać po 2:0 to z pewnością zwrócicie na siebie uwagę."
Ostatnio zmieniony 22-10-2015 15:22 przez rr, łącznie zmieniany 1 raz.

górnik
Posty: 13
Rejestracja: 23-12-2014 22:16

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: górnik » 22-10-2015 19:54

"Nie przeszkadza Ci że są pieniadze , kilkaset tysięcy na Chinki gdzie na mecze w randze PUCHARU MISTRZÓW nikt by nie kupił biletu ora koszykówki, która istnieje tez za kilkaset tysięcy z naszych podatków a grających w nią trudno zapamiętać gdyż tak często się zmieniają . Piłka na fali sukcesów reprezentacji i sukcesów LEWEGO ma rzeszę młodych naśladowców, których najbliższym celem , jest gra w naszej drużynie na jak najwyższym poziomie , ale nie na takim co nam szykuje , klamca, nieudacznik , marionetka KIEŁB .Ponowie i Panie co wyście sobie na prezydenta wybrali . Jest już najwyższy czas na to aby nie zostało wszystko zniszczone ......trzeba tego osobnika odwołać z urzędu miasta . Dlateo też zakładam INTERNETOWY KOMITET REFERENDALNY w celu odwołania kiełba . Jezeli będzie dość wpisów na ten temat to zorganizuję oficjalny oficjalny ruch w celu powstrzymania tego osobnika od niszczenie tego czego się dotknie"
Ostatnio zmieniony 22-10-2015 19:54 przez górnik, łącznie zmieniany 1 raz.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: jazet » 22-10-2015 20:25

"Mam wrażenie, że w Tarnobrzegu najważniejszym problemem jest sport, a dokładnie piłka nożna.
W kilku wątkach są "rozważania" o przyszłości Klubu Siarka."
Ostatnio zmieniony 22-10-2015 20:25 przez jazet, łącznie zmieniany 1 raz.

Malamut
Posty: 339
Rejestracja: 01-04-2005 11:21

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: Malamut » 22-10-2015 21:03

"Nie prawda jazet. Najwazniejszym tematem w miescie sa: Niskie Podatki i Inwestory !!!!. Wlasnie przez temat pilki nikt o tym nie mowi, a w miescie za Prezydenta tyle sie dzieje i inwestuje a Wy wszyscy tylko pilka i pilka..."
Ostatnio zmieniony 22-10-2015 21:03 przez Malamut, łącznie zmieniany 1 raz.

Jasiek
Posty: 618
Rejestracja: 29-12-2005 12:31

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: Jasiek » 23-10-2015 10:48

"Górnik zorganizuj najpierw słownik poprawnej polszczyzny. To Ci się zapewne bardziej przyda.
Oczywiście jak najbardziej uważam, że powinniśmy domagać się tych obiecanych niskich podatków oraz inwestorów bo jak na razie wszyscy po kolei obiecują a wychodzi z tego Yeti. Wszyscy o nim słyszeli a nikt nie widział. Natomiast patrząc przez pryzmat poprzedniej kadencji to i tak jest o wiele lepiej. No ale cóż niektórych uwiera np. to że nakazano im ujawnienie dochodów a że tego nie zrobili to ktoś ciepły fotelik spod dupska wysunął. I teraz są żale i utyskiwania. Dodajmy do tego tych dla których stratą niepowetowaną było danie kopa nieomylnemu Panu z jajecznicą w tle i już mamy sporą grupę niezadowolonych. Jednak strata korytka boli."
Ostatnio zmieniony 23-10-2015 10:48 przez Jasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

rr
Posty: 49
Rejestracja: 22-11-2010 15:37

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: rr » 23-10-2015 12:55

"Powiem tak, denerwuje mnie sytuacja kiedy to tak biedne miasto jak nasze dokłada jakąkolwiek kasę do jakiejkolwiek dyscypliny sportowej gdzie jest ZAWODOWSTWO. Natomiast kiedy miasto dokłada kasę do sportu AMATORSKIEGO tj. orliki, siłownie na świeżym powietrzu czy dofinansowanie UKS, ścieżki rowerowe itp. - to jestem ZA!!! Jeszcze raz podkreślam że wg. mojej opinii miasto nie powinno ani szukać sponsorów ani finansować zawodowego sportu bo nie po to jest powołany prezydent miasta. Tylko sport dzieci i młodzieży ma sens z punktu widzenia profilaktyki prozdrowotnej - nauka nawyku jakiegokolwiek ruchu na świeżym powietrzu - dla swojego zdrowia. A tak na marginesie to czemu prezydent miałby finansować jakąkolwiek dyscyplinę z naszych pieniędzy ?
i mało tego nazwać np. jakieś rozgrywki walką o puchar prezydenta. Jeszcze zgodziłbym się na nazwę WALKA O PUCHAR MIESZKAŃCÓW MIASTA TARNOBRZEGA bo to z naszych podatków jest kasa na nagrody a nie z prywatnej kieszeni prezydenta."
Ostatnio zmieniony 23-10-2015 12:55 przez rr, łącznie zmieniany 1 raz.

sammer
Posty: 86
Rejestracja: 22-03-2012 14:56

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: sammer » 23-10-2015 14:04

"Tarnobrzega nie stać na II ligę i takie są (niestety) fakty. Jedynym realnym sponsorem wydaje się być miasto, które i tak wyłożyło ogromne pieniądze.
Nawet gdyby prezydent dołożył magiczne 300 tys. to i tak niewiele to zmieni.

Odeszła grupa dobrze zarabiających, a na ich miejsce przyszła kolejna grupa, której trzeba słono płacić. Mieli grać wychowankowie, a prawdziwą szansę dostaje tylko Sebastian Mandrzelowski.

Jedyne wyjście jest takie, aby z przyszłorocznej dotacji spłacić długi, dać chłopakom karty na rękę za rezygnację z obowiązywania kontraktów, a wiosnę zagrać juniorami, którzy zdobędą doświadczenie ogrywając się w II lidze. Można ich wzmocnić chłopakami z okolicy (Bażant, Wolan, Kabata) i już.

Unikniemy blamażu w postaci nie uzyskania licencji i spadku jeszcze niżej, zagramy po prostu w zreformowanej III lidze (w której wcale nie będzie się łatwo utrzymać)."
Ostatnio zmieniony 23-10-2015 14:04 przez sammer, łącznie zmieniany 1 raz.

antykowal
Posty: 124
Rejestracja: 08-10-2014 14:53

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: antykowal » 23-10-2015 14:31

"Kolego rr zrozum jedną rzecz.

Prezydent miasta ma zapewniać miastu rozwój, czyli te orliki ścieżki rowerowe czy siłownie, inwestorów, strefy ekonomiczne, ale również: SZKOLNICTWO, OPIEKĘ ZDROWOTNĄ, KULTURĘ i SPORT. Czy to się Tobie podoba czy nie. Czy lubisz posłuchać Jazzu, czy pójść na Dramę, na Siarkę albo na Koniczynkę Ocice, na koncert czy imprezę Sylwestrową. Mało tego. Prezydent ma dbać i wspierać innego rodzaju organizacje, stowarzyszenia, np miłośników psów, miłośników strzelania, miłośników łowienia ryb. Jeśli są zrzeszeni i wystąpią o taką subwencję.

Myślę że istotą zagadnienia nie jest KOGO wspiera, ale W JAKIEJ ILOŚCI.

Ty chcesz siłownie na wolnym powietrzu, a ja nie, Ty chcesz ścieżki rowerowe, a ja nie lubię jeździć na rowerze, Ty chcesz nową drogę, a ja jestem ekologiem i wolałbym jakby wszyscy chodzili na piechotę. Ale liczę się ze zdaniem i upodobaniem innych. Nigdy nie byłem i nie pójdę na Satyr Blusa, nie kumam tej muzy kompletnie, ale daleko mi do krzyczenia na necie, żeby Prezydent przestał sponsorować to wydarzenie. Jeden lubi rybki, drugi lubi..... jak mówił Sofronow.

Piszesz żeby finansował amatorów. Zauważ że nic tak nie przyciąga dzieci do sportu jak zawodowi idole. Sam widziałem idoli w drugoligowej Siarcegdy grał tam Buczek, Kuczek, Padwiński, Gębura, mój syn ma idoli wśród chłopaków grających teraz w Siarce. Chrześniak żony ma idoli wśród koszykarzy. Dzięki temu obydwaj zaczęli grać w Siarce. Ruszają się, uprawiają sport. Seniorski sport ciągnie za sobą dzieci i młodzież. Bez dyskusji.

Nie można też mówić, że jeżeli na mecz przychodzi 400 osób to tylko 400 osób się tą piłka interesuje. Piłką interesuje się wiele więcej ludzi. Są to ludzie z Tbg porozsiewani po całej Polsce i Europie. Są to ludzie którzy śledzą co się w Siarce dzieje z gazet i internetu. W pracy mam kilka osób które na mecze nie chodzi, ale Siarka się interesują, śledzą wyniki, tabele, oglądają skróty na internecie i żyją losem klubu. Często dyskutujemy. Takich ludzi jest wiele wiele więcej, myślę że parę tysięcy. Dla nich też gra Siarka i nie możesz ich pominąć.

Uważam że sport powinien być DOFINANSOWYWANY a nie SPONSOROWANY przez miasto. Jajecznica przegiął straszliwie dając milionowe kwoty na piłkę. Podpisywano astronomiczne kontrakty z piłkarzami i trenerami. Wyszedł tutaj przerost ambicji u Jajecznicy, chęć natychmiastowego sukcesu (awansu)i brak elementarnej wiedzy o tworzeniu drużyny piłkarskiej. Na klub wystarczy dać z miasta 600 tyś rocznie, tak jak było wcześniej. Ale jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do piwa w kranie, to woda już mu nie wystarczy.

Jestem pewien, że zaistniały kryzys w Klubie ma podłoże tylko i wyłącznie w chorych ambicjach Jajecznicy i Kiełba. Ich niechęci do siebie. W ich politycznej rozgrywce. Żaden z nich nie myśli o nas Kibicach, o piłkarzach i ich rodzinach. Własne Ego przysłania im zdrowy rozsądek i dobro Klubu.
Jestem pewien że w końcu znajdą wyjście z patowej sytuacji i Siarka nie upadnie. Ci ambitni, młodzi piłkarze nie zasługują na takie traktowanie!!


P.S. Wolę Siarkę bez Mastalerza w okręgówce niż z Jajecznicą w LM."
Ostatnio zmieniony 23-10-2015 14:31 przez antykowal, łącznie zmieniany 1 raz.

rr
Posty: 49
Rejestracja: 22-11-2010 15:37

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: rr » 23-10-2015 16:36

"Ja tu się z Tobą zgadzam w zupełności. Mi chodziło o to że miasta nie stać na sponsoring co zresztą napisałeś. Prezydent ( jak by się nie nazywał ) stoi przed trudnym wyborem na co przeznaczyć kasę. Wszystkich nie zadowoli to pewne. Ja jednak jeśli miałbym decydować to przeznaczyłbym kasę na sport dzieci i młodzieży ( dyscyplina dowolna bo ruch to zdrowie ).Pragmatyzm - za tą samą kasę może skorzystać więcej osób w wymiarze amatorskim. Co do idoli, jak nie stać nas na własnych z naszego podwórka to może trzeba poszukać ich trochę dalej, BRAĆ Z NICH PRZYKŁAD, NAŚLADOWAĆ i podziwiać w TV."
Ostatnio zmieniony 23-10-2015 16:36 przez rr, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: grassownik » 23-10-2015 18:01

"maluchów to widzę w trykotach Messiego,penaldo albo innego Falcao a nie w koszulkach siarkowych bohaterów.to tak a'propos idoli.zwłaszcza w 21 wieku.

20 lat temu mogłem się kochać w Andrzeju Białku za przewrotkę z Pomezanią ale wówczas w telewizji tylko raz na jakiś czas widziało się idoli w LM z komentarzem nieśmiertelnego Dariusza Szpakowskiego.tym niemniej pamiętam,że i wówczas idolami był Soichkov,Romario,Baggio czy inny Ronaldo.

zawsze fajnie jest gdy społeczność lokalna okazuje się na tyle zaradna,że ma kino,scenę muzyczną,dobrą drużynę piłkarską etc.
w Tarnobrzegu dotacja w mijającym roku wynosiła tyle ile wspomniał antykowal.
a przecież stadion też utrzymuje spółka miejska i na ten stadion można przyciągnąć widzów.
2 tysiące widzów na mecz to (2000x12zł=24000 zł) w skali roku/sezonu (ok 15 meczów u siebie minimum nie licząc pucharów) kolejne 360 tyś zł.
czyli spółka dostaje od miasta kasę na utrzymanie swoich zawodników,na utrzymanie stadionu na którym mogą,choć jak widać nie potrafią,zarabiać."
Ostatnio zmieniony 23-10-2015 18:01 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

górnik
Posty: 13
Rejestracja: 23-12-2014 22:16

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: górnik » 23-10-2015 19:56

"Wszyscy tu macie rację. Nie stać miasta na dotowanie koszykówki, ping ponga oraz polki nożnej na takim wysokim poziomie . Tylko dlaczego społeczeństwo nabralo się na takie banialuki kielba ze wszystkim da nie mnie niż Mastalerz . Czy nikt tutaj nie jest w stanie otwarcie powiedzieć ze PINOKIO caly czas kłamie?"
Ostatnio zmieniony 23-10-2015 19:56 przez górnik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: grassownik » 23-10-2015 20:27

"Kiełb akurat od początku mówił,że pieniądze na piłkę będą dużo mniejsze.to mnie w nim urzekło zresztą ;-)

ależ stać nas tylko niech to zrobi ktoś rozsądnie to wtedy też jak pokazuję wyżej wygeneruje jakieś środki.
póki co okazuje się,że piłkarze kopią szmaciankę dla ledwie kilkuset osób w derbach z Mielcem !"
Ostatnio zmieniony 23-10-2015 20:27 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2285
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: A1313 » 23-10-2015 20:37

"To za Jana zaczęto budowę megalomańskiego stadionu( i co mnie najbardziej wqrwia -przystosowanego do jednej dyscypliny),i tak trzeba uważać za sukces ze nie zrealizowano kuriozalnych pomysłów jak np.oświetlenie stadionu. Bo teraz dochodziłyby rachunki i spore koszty utrzymania megalomańskich zachcianek.

Swoja droga, to nie jest fenomen na skale krajowa ,ze przez tyle lat nie można znaleźć sponsora którym nie jest spółka miejska?"
Ostatnio zmieniony 23-10-2015 20:37 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

bobby
Posty: 111
Rejestracja: 28-10-2011 23:44

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: bobby » 24-10-2015 00:02

"A swoją drogą gdyby tak duże środki finansowe jak te wydawane w ostatnich latach na sport zawodowy w Tarnobrzegu przeznaczane były na kulturę to bylibyśmy chyba kulturalnym centrum Podkarpacia zaraz za Rzeszowem. A tak to głównie telewizja i net nam zostaje albo podróż do innych miast. Nic dziwnego zresztą - jakie sumy są przeznaczane corocznie na kulturę można sobie zobaczyć w budżecie miasta zamieszczonym w BIP-ie. Przykładowo w 2014 na kulturę i ochronę dziedzictwa narodowego wydano 5.733.697 zł* (niby całkiem sporo ale... z tego np. TDK otrzymał 1.650.000 zł przy czym jednak 1.100.000 zł to dotacja celowa na remont i renowację zabytkowej części TDK więc na działalność bieżącą za dużo już nie zostało, a fajnie byłoby obejrzeć/posłuchać na widowiskowej jakiś dobry spektakl albo koncert wysokiej klasy artysty), a na kulturę fizyczną 16.100.341 zł * - czyli prawie trzykrotnie więcej (z czego sama dotacja dla klubów na zadania sportowe realizowane na podstawie ustawy o sporcie to 2.268 .000 zł). A jak do tego dodać sponsoring spółek miejskich i wpływy z reklam Kopalni Machów SA w likwidacji, to na sport wyjdzie jeszcze większa kwota. Cóż, najwyraźniej były prezydent nie był szczególnie zainteresowany kulturą, za to wiadomo, że lubił sobie popatrzeć jak 22 chłopa gania za piłką na murawie i odpowiednio do swoich upodobań dzielił publiczne pieniądze (Janek zresztą też wiele lepszy nie był). O gustach się nie dyskutuje ale jak się taka postawa ma do "zasady zrównoważonego rozwoju"? Może więc już czas na zmiany?
P.S. A jak się wydatki zarówno na kulturę jak i sport mają w stosunku do największego "garba" budżetu miasta tj. oświaty, to każdy sobie może obliczyć sam: na oświatę w budżecie miasta na 2014 rok wydano 81.192.098 zł.* No a przecież trzeba też zapewnić środki na inne zadania: na infrastrukturę, pomoc społeczną, bezpieczeństwo itp itd... Nie tylko oświatą i nie tylko piłką nożną i Siareczką człowiek żyje...
*Dane ze sprawozdania z wykonania budżetu miasta Tarnobrzega za 2014 rok opublikowanego w BIP."
Ostatnio zmieniony 24-10-2015 00:02 przez bobby, łącznie zmieniany 1 raz.

zbigniew76
Posty: 77
Rejestracja: 16-11-2010 22:08

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: zbigniew76 » 24-10-2015 00:30

"P.S. A jak się wydatki zarówno na kulturę jak i sport mają w stosunku do największego "garba" budżetu miasta tj. oświaty, to każdy sobie może obliczyć sam: na oświatę w budżecie miasta na 2014 rok wydano 81.192.098 zł.*


Miasto wydaje ogromną kasę na oświatę, i co z tego? Najgorsze w tym wszystkim jest to, że miasto później i tak nie potrafi zatrzymać młodzieży w tym mieście!

P.S. Podobnie jest też jest w całym kraju, może oprócz kilku aglomeracji."
Ostatnio zmieniony 24-10-2015 00:30 przez zbigniew76, łącznie zmieniany 1 raz.

górnik
Posty: 13
Rejestracja: 23-12-2014 22:16

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: górnik » 25-10-2015 14:29

"Powinieneś nie wprowadzać w błąd internautów, w kwocie 80 mln zł. Około 70 mln zł to są tzw subwencje skarbu państwa , są to środki przekazywane przez budżet Państwa na sfinansowania Tarnobrzeskiej oświaty tylko pozostała kwota tj. 8-10 mln zl pochodzi z budżetu miasta . Jest fakt ze wraz ze zmniejszenie liczby dzieci powinno się redukować placówki szkolne i tym samym redukcji nauczycieli . Ale żadna partia polityczna nie odważy się w przed wyborami powiedzieć rolnikom o KRUSIE górnikom ze są nierentowni ora nauczycielom że jest ich za dużo. Dlatego pospólstwo uwierzy w każdą obietnice populistów takich np. jak pisuar w Polsce oraz kiełbiom w Tarnobrzegu. I upłynie dużo wody w Wiśle zanim się ta głupota się. "wykruszy""
Ostatnio zmieniony 25-10-2015 14:29 przez górnik, łącznie zmieniany 1 raz.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: jazet » 25-10-2015 17:30

"
górnik napisał pisze:pospólstwo uwierzy
A pospólstwo to według Twojego podziału, to kto?"
Ostatnio zmieniony 25-10-2015 17:30 przez jazet, łącznie zmieniany 1 raz.

bobby
Posty: 111
Rejestracja: 28-10-2011 23:44

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: bobby » 25-10-2015 18:08

"Gdybyś górniku choć raz przeczytał ustawę o dochodach jednostek samorządu terytorialnego, to byś wiedział, że przekazywana z budżetu państwa subwencja ogólna (w tym jej część oświatowa) jest jednym (oprócz dochodów z majątku własnego, z podatków i opłat lokalnych, udziału w podatku dochodowym oraz dotacji celowych) z dochodów jednostek samorządu terytorialnego. Jest ona ujmowana w budżecie j.s.t. i z tego budżetu dopiero wydatkowana. Tak więc cała kwota 80 milionów idzie z budżetu miasta, a nie tylko 8-10 milionów. Zresztą wszystko to i tak z naszych podatków jest."
Ostatnio zmieniony 25-10-2015 18:08 przez bobby, łącznie zmieniany 1 raz.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

Tarnobrzeska Piłka

Post autor: jazet » 25-10-2015 19:11

"Ponieważ "jesteśmy w temacie" (jak lubię ten szablon!) - "Tarnobrzeska Piłka" - no to trochę "nasi" wtopili w Puławach.
Dobrze, że pojechali i wyszli na boisko!
Bez wypłaty?"
Ostatnio zmieniony 25-10-2015 19:11 przez jazet, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ