Zwolniony Piasek podsumował rok rządów Kociuby

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
mcclane
Posty: 65
Rejestracja: 21-12-2010 00:51

Zwolniony Piasek podsumował rok rządów Kociuby

Post autor: mcclane » 09-12-2015 13:05

"Prezydentowa Kociuba nie zwalnia tępa i usuwa kolejne niepokorne osoby z najbliższego otoczenia Kiełba. Na profilu Piaska czytamy:

Pozbyli się mnie jak śmiecia

W okresie adwentu myślałem, że tego nie napiszę ale jednak się nie udało. Na liczne zapytania, publiczne pomówienia a także z okazji pierwszej rocznicy urzędowania nowej pary cesarskiej muszę jednak coś odpowiedzieć. Tak, pozbyli się mnie skutecznie, jak śmiecia, zgnoili tak samo jak poprzednie osoby. Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść. Takie stosują metody i z nich czerpią satysfakcję. Spodziewałem się takiego scenariusza, dla mnie to nic nowego. Nie pierwszy raz go przerabiałem i nie ostatni. W końcu taka jest polityka.
Za co? Zawsze za to samo: wolność słowa, bolesną prawdę i arogancję władzy. Pod tym względem niczym się nie różną od poprzednika, są tacy sami. Nie chciałem potępić mojej działalności w niektórych, ostatnio nieuznawanych organizacjach pozarządowych. Znajomości, kontaktów niewłaściwymi (od niedawna) osobami, niegodnych czynów, bywania w nieodpowiednim miejscu i czasie oraz tym podobnych. Nie chciałem podpisać deklaracji lojalności (tzw. lojalki) jak zrobili niektórzy radni. Nie miałem ochoty również donosić, informować.
To pogwałcenie podstawowych praw na które mojego przyzwolenia nie było, nie ma i nie będzie. Tak samo z resztą jak za poprzednich władców. Mam jeszcze jakieś zasady i prawdy się nie wyrzeknę. Nie pozwolę się upokarzać, upodlić, gnoić, klękał do miecza nie będę. Dlatego też "sam zdecydowałem o swoim dalszym losie" jak usłyszałem od osoby decyzyjnej. Nie boję się, nie ulegnę groźbom, nie dam się zastraszyć. Przez lata walczyłem o wolność sowa, prawdę czy z arogancją władzy i to się nie zmieniło. Aktualnie, chociażby w trwającym, trzecim już procesie z poprzednim prezydentem. Dziękuję za Wasze wsparcie, kolejne dowody i informacje. Przydadzą się. Wiem, że osób w podobnej sytuacji jest znacznie więcej i piszę te słowa nie tylko w swoim imieniu.
Jak dotąd, żyłem bez łaski wszelkich polityków i tak też będzie dalej.To dopiero początek, tym razem cicho nie będzie, podejmę stosowne kroki. Taki jest też wstęp do podsumowania pierwszej rocznicy urzędowania nowej władzy, która szybko przestała szanować ludzi. Przepraszam za ogólnikowość ale w czasie świątecznym nie chcę używać dosadnych określeń. Szczegóły wkrótce, ciąg dalszy nastąpi..."
Ostatnio zmieniony 09-12-2015 13:05 przez mcclane, łącznie zmieniany 1 raz.

mineralny
Posty: 59
Rejestracja: 05-01-2015 17:21

Zwolniony Piasek podsumował rok rządów Kociuby

Post autor: mineralny » 09-12-2015 14:04

"
Prezydentowa Kociuba nie zwalnia tępa
Chodzi Ci o to, że ta pani jest tępa, czy ma szybkie tempo, bo nie wiem :-)


A co do wspomnianego pana to wcale się nie dziwię, bo to człowiek, który generalnie nie lubi się ... z robotą.

Znaleźć pracę pomógł mu poprzedni prezydent, ale szybko mu podziękowano z w/w względów. Najwyraźniej historia się powtórzyła.
Niezdatny."
Ostatnio zmieniony 09-12-2015 14:04 przez mineralny, łącznie zmieniany 1 raz.

garfield
Posty: 75
Rejestracja: 13-08-2012 02:59

Zwolniony Piasek podsumował rok rządów Kociuby

Post autor: garfield » 09-12-2015 19:44

"'To dopiero początek'

Na miejscu prezydenta Kielba to bym sie tylko cieszyl, gdyz zapewne tak jak poprzednik, wczesniej czy pozniej zaistnieje w mediach ogolnokrajowych. Minimum telexpress a moze i widomosci o 19.30 !
Kto wie... ;)"
Ostatnio zmieniony 09-12-2015 19:44 przez garfield, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Zwolniony Piasek podsumował rok rządów Kociuby

Post autor: andriu81 » 10-12-2015 17:18

"No właśnie czytałem przedwczoraj o tym,szczegóły na jego FB https://www.facebook.com/profile.php?id ... 37&fref=nf
Nie fajnie to wygląda.Lokalne podziały na prawicy z pewnością nie służą dobru miasta i nie dają nadziei na poprawę sytuacji.Bardzo mi się to nie podoba.Pan Piasek bardzo przysłużył się prezydentowi i jego kampanii.Ponadto pełni istotną rolę w promocji Tarnobrzega poza samym miastem,tak w mediach Rzeszowskich jak i krajowych,czyli w poważnych mediach,bo u nas w mieście takowych przecież nie ma.A kto ma media ten ma władzę.Nie wiem jak można zwolnić kogoś takiego i czemu to ma służyć."
Ostatnio zmieniony 10-12-2015 17:18 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

Światowit
Posty: 356
Rejestracja: 26-03-2015 21:51

Zwolniony Piasek podsumował rok rządów Kociuby

Post autor: Światowit » 10-12-2015 17:43

"Z tego co mi wiadomo (z pewnego źródła) to od momentu pierwszego ogłoszenia światu, że jest zwolniony przebywa na zwolnieniu lekarskim. Niech zatem pokaże wymówienie z pracy. A tak na poważnie to nikomu nie przyszło do głowy, że Piasek wszedł w rolę cierpiętnika na pasku W. Wąsika? I to jemu daje się wykorzystywać?"
Ostatnio zmieniony 10-12-2015 17:43 przez Światowit, łącznie zmieniany 1 raz.

mineralny
Posty: 59
Rejestracja: 05-01-2015 17:21

Zwolniony Piasek podsumował rok rządów Kociuby

Post autor: mineralny » 10-12-2015 23:01

"Pan Piasek bardzo przysłużył się prezydentowi i jego kampanii.Ponadto pełni istotną rolę w promocji Tarnobrzega poza samym miastem,tak w mediach Rzeszowskich jak i krajowych,czyli w poważnych mediach,bo u nas w mieście takowych przecież nie ma.A kto ma media ten ma władzę.Nie wiem jak można zwolnić kogoś takiego i czemu to ma służyć.


Rzeczywiście się "przysłużył" szczególnie swojemu miastu wypisując dyrdymały o rzekomych aferach przy budowie parku i głupoty o poprzednim prezydencie, które publikowały z lubością przeróżne portale, np. Stalowej Woli.

A teraz rozpacza, że jest nękany, bo odpowiada przed sądem za zniesławienie i grozi mu nielicha kara. Nie wiedział nieborak, że nie można wypisywać bzdur, bo mamy przecież wolność słowa.

Pisaniny o poważnej roli tego pana w promocji miasta w poważnych mediach komentował nie będę, bo są to jakieś niesmaczne żarty.

Ja też nie wiem jak mozna było kogoś takiego zwolnić, ale jeszcze bardziej zachodzę w głowę jak można było kogoś takiego zatrudnić w magistracie :-)



Edytowany przez mineralny o 10-12-2015 - 22:02. "
Ostatnio zmieniony 10-12-2015 23:01 przez mineralny, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Zwolniony Piasek podsumował rok rządów Kociuby

Post autor: andriu81 » 11-12-2015 22:08

"No właśnie ci z PO dopóki się nie nagra i nie złapie za rękę ,to wszystko nazywają dyrdymały,że zmyślone.Tyle że są świadkowie,tylko że sprawa stanęła w miejscu od roku zamiast to nagłaśniać dalej,to spoczęli na laurach.A może właśnie jak wyżej sugerowano dogadali się po cichu i wszystkim lepiej zamieść sprawę pod dywan.Ale to nie zmienia faktu że ludzie zostali oszukani i poszkodowani.Pytanie tylko jak oni to dalej między sobą załatwiają.Szkoda Piaska ,szkoda że dobry dziennikarz się marnuje na tej prowincji.Mam nadzieję że znajdzie pracę w większej redakcji,w większym mieście."
Ostatnio zmieniony 11-12-2015 22:08 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

mineralny
Posty: 59
Rejestracja: 05-01-2015 17:21

Zwolniony Piasek podsumował rok rządów Kociuby

Post autor: mineralny » 13-12-2015 12:44

"Popieram w całej rozciągłości - niech jedzie do Warszawy, są tam duże gazety i czasopisma np. W Sieci, Do Rzeczy albo Gazeta Polska. W każdej z nich tzw. dziennikarze niepokorni mogą pisać dowolne głupoty i bzdety, wymyślać afery itd.

Czyli coś w sam raz dla Pana Marcina.

Niech jedzie, robi karierę, bo w TBG już się na nim poznali.

I to tyle w temacie, bo dalsze zajmowanie się tą "osobowością" to strata czasu...



Edytowany przez mineralny o 13-12-2015 - 14:50. "
Ostatnio zmieniony 13-12-2015 12:44 przez mineralny, łącznie zmieniany 1 raz.

Malamut
Posty: 339
Rejestracja: 01-04-2005 11:21

Zwolniony Piasek podsumował rok rządów Kociuby

Post autor: Malamut » 13-12-2015 19:47

"A ja mam pytanie to Pana niezaleznego redaktora. Co zrobil przez ostatni rok w sprawie Jeziora o ktorym tak mocno pisal. Dla przypomnienia:
https://www.youtube.com/watch?v=b8pOxc9r6r8"
Ostatnio zmieniony 13-12-2015 19:47 przez Malamut, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Zwolniony Piasek podsumował rok rządów Kociuby

Post autor: andriu81 » 13-12-2015 21:49

"No właśnie chyba w tym cały problem ,że przez rok czasu nie widać żadnych artykułów,żadnych wiadomości w portalach internetowych,żadnych reportaży w telwizjach,w radiach pana Piaska.Nic się nie dzieje.Może to był prawdziwy powód zwolnienia?
Wybory były rok temu,szum był ogromny,dużo się działo.A dzis cisza.A media nie lubią ciszy,media muszą mieć świeży materiał."
Ostatnio zmieniony 13-12-2015 21:49 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

chińczyk
Posty: 193
Rejestracja: 17-02-2012 20:20

Zwolniony Piasek podsumował rok rządów Kociuby

Post autor: chińczyk » 13-12-2015 22:25

"
mineralny pisze:Popieram w całej rozciągłości - niech jedzie do Warszawy, są tam duże gazety i czasopisma np. W Sieci, Do Rzeczy albo Gazeta Polska. W każdej z nich tzw. dziennikarze niepokorni mogą pisać dowolne głupoty i bzdety, wymyślać afery itd.
Ale od W sieci czy Do rzeczy to ty się odczep. Jeśli twierdzisz, że te tygodniki wymyślają afery i piszą "głupoty i bzdety" to jesteś ignorantem pierwszego sortu."
Ostatnio zmieniony 13-12-2015 22:25 przez chińczyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Zwolniony Piasek podsumował rok rządów Kociuby

Post autor: admin » 13-12-2015 22:27

"O właśnie. Właściwie to jest zwolnienie z jakiego stanowiska?
Posadę z łaski politycznej chyba łatwiej stracić niż zdobyć. Zdobywa się (w uproszczeniu) co 4 lata, a stracić można bez względu na kadencje."
Ostatnio zmieniony 13-12-2015 22:27 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

mineralny
Posty: 59
Rejestracja: 05-01-2015 17:21

Zwolniony Piasek podsumował rok rządów Kociuby

Post autor: mineralny » 13-12-2015 23:19

"
Ale od W sieci czy Do rzeczy to ty się odczep. Jeśli twierdzisz, że te tygodniki wymyślają afery i piszą "głupoty i bzdety" to jesteś ignorantem pierwszego sortu.
Tak właśnie twierdzę, mogę nawet przedstawić mnóstwo dowodów, że owe tytuły, ze szczególnym uwzględnieniem dzieła bliźniaków-ścierwojadów, to pisemka SF dla wyznawców prezesa i religii smoleńskiej. Ale nie zrobię tego, bo skoro bronisz tych szmatławców to zapewne nic nie przekona cię, że czarne jest czarne, a białe białe."
Ostatnio zmieniony 13-12-2015 23:19 przez mineralny, łącznie zmieniany 1 raz.

garfield
Posty: 75
Rejestracja: 13-08-2012 02:59

Zwolniony Piasek podsumował rok rządów Kociuby

Post autor: garfield » 14-12-2015 00:16

"...Mam mnostwo dowodow ale ich nie pokaze, nie zrobie tego bo bronisz szmatlawcow...

Logika powyzszej wypowiedzi powala na lopatki...."

ODPOWIEDZ