Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
globoo
Posty: 180
Rejestracja: 08-03-2019 08:45

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: globoo » 08-03-2019 09:34

Z przyjemnością zawiadamiam ze 16 marca 2019 w Galerii Handlowej Vivo w Stalowej Woli zostanie otwarty markowy sklep sportowy Decathlon Stalowa Wola o powierzchni 1750 mkw.Decathlon w Vivo! Stalowa Wola będzie drugim sklepem tej marki w województwie podkarpackim.Fajnie bo nareszcie będziemy mieć szeroki wybór artykułów sportowych . Dodatkowo w Vivo marka Ryłko otworzyła w obiekcie sklep na powierzchni ok. 100 mkw. Tatuum zajmie zaś ok. 170 mkw.

olekko
Posty: 1768
Rejestracja: 25-05-2005 19:13

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: olekko » 08-03-2019 12:19

Great news!


globoo
Posty: 180
Rejestracja: 08-03-2019 08:45

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: globoo » 08-03-2019 12:44

A tak sie buduje Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli.Nieźle to wygląda.Otwarcie w czerwcu 2019 .

Awatar użytkownika
dominik267
Posty: 725
Rejestracja: 04-03-2014 01:20

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: dominik267 » 08-03-2019 14:59

Aha.

A1313
Posty: 2285
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: A1313 » 08-03-2019 21:10

globoo pisze:
08-03-2019 09:34
Z przyjemnością zawiadamiam ze 16 marca 2019 w Galerii Handlowej Vivo w Stalowej Woli zostanie otwarty markowy sklep sportowy Decathlon Stalowa Wola o powierzchni 1750 mkw.
Z ta markowoscia to bym nie przesadzał.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19349
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: admin » 08-03-2019 23:14

Same dobre wieści. Cieszę się radością sąsiadów, a do Decathlona też pewnie czasem przy okazji wpadnę.

Ale przyznam szczerze, że bez porównania bardziej potrzebowałbym marketu budowlanego. Coś się dzieje w Stalówce w tym temacie, są jakieś widoki na duży sklep budowlany, czy nadal najbliższy Merlin w Mielcu, Castorama w Ostrowcu, a Obi w Rzeszowie?

globoo
Posty: 180
Rejestracja: 08-03-2019 08:45

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: globoo » 12-03-2019 07:42

Mala popławka odniesienie terminu otwarcia Decathlonu Stalowa Wola.Otwarcie nie w sobotę lecz w czwartek 14.03 2019 wiec za dwa dni.A jesli chodzi o market budowlany.Wiem ze ma ruszyć budowa Leroy Merlin w Stalowej Woli ale na razie najbliżej Ostrowiec ,Mielec,Rzeszów. Tak jak zresztą Mielczanie czy Ostrowczanie czy Tarnobrzeżanie :):):)do Decathlonu w Stalowej Woli bo to jeden z dwóch sklepów (jeszcze Rzeszów) tej sieci w woj.podkarpackim:):):):)

Awatar użytkownika
norweski_leśny
Posty: 679
Rejestracja: 16-07-2017 13:22

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: norweski_leśny » 12-03-2019 10:15

W Stalowej nie powstanie żaden markowy, duży market budowlany w najbliższym czasie. Więc nie wiem skąd ten optymizm powyżej odnośnie budowy takiego obiektu.

ja_30
Posty: 88
Rejestracja: 30-10-2015 11:40

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: ja_30 » 12-03-2019 10:18

globoo pisze:
12-03-2019 07:42
Wiem ze ma ruszyć budowa Leroy Merlin w Stalowej Woli ale na razie najbliżej Ostrowiec ,Mielec,Rzeszów. Tak jak zresztą Mielczanie czy Ostrowczanie czy Tarnobrzeżanie :):):)do Decathlonu w Stalowej Woli bo to jeden z dwóch sklepów (jeszcze Rzeszów) tej sieci w woj.podkarpackim:):):):)
Na chwilę obecną w Stalowej nie ma żadnego tematu w kwestii dużego DIY. Przy VIVO nie ma już na to miejsca, a póki co ciężko o inne miejsce. Chyba, że sprawdzą się plotki o wycofaniu hipermarketu TESCO to może w jego miejsce ulokuje się market budowlany.
Obstawiam, że prędzej taki market pojawi się w Tbg - coś słyszałem o Castoramie, ale to tylko plotki.
Adminie fajny temat, ale mam dziwne wrażenie, że co niektórym służy on tylko do miernych prowokacji na zasadzie - a w Stalowej to jest to i to, a w Mielcu to i to...
Tak czy siak ja stale śledzę z ciekawością co się buduję w Tbg - pozdrawiam.

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1349
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: karas » 12-03-2019 10:28

ja_30 pisze:
12-03-2019 10:18
Obstawiam, że prędzej taki market pojawi się w Tbg - coś słyszałem o Castoramie, ale to tylko plotki.
O Castoramie była mowa przy okazji galerii Karuzela. To pewnie też do realizacji za kilka lat.
Karaś

globoo
Posty: 180
Rejestracja: 08-03-2019 08:45

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: globoo » 12-03-2019 14:34

cyt.Adminie fajny temat, ale mam dziwne wrażenie, że co niektórym służy on tylko do miernych prowokacji na zasadzie - a w Stalowej to jest to i to, a w Mielcu to i to...
No faktycznie ,dziwne wrażenie kolega ma.

globoo
Posty: 180
Rejestracja: 08-03-2019 08:45

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: globoo » 13-03-2019 09:42

OBI chce inwestować w Stalowej Woli

Według nieoficjalnych informacji, jakie dotarły do portalu Stalowka.NET, sieć OBI chce wkrótce otworzyć w Stalowej Woli swój sklep. Byłby to drugi market tej sieci na Podkarpaciu.

W magistracie nikt póki co nie chce wypowiadać się w tej sprawie. Udało się nam natomiast potwierdzić informację o staraniach OBI w Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie.

- "23 lipca wpłynął do nas wniosek o wyrażenie opinii w zakresie potrzeby lub braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko w związku z planami budowy marketu OBI w Stalowej Woli. W chwili obecnej sprawa jest rozpatrywana" - dowiedzieliśmy się w wydziale ocen oddziaływania na środowisko RDOŚ.

Według nieoficjalnych informacji jakie do nas dotarły, sklep miałby mieścić się w okolicy ul. Chopina. Prawdopodobnie stanie na 3 ha działce.

Jeśli inwestycja dojdzie do skutku będzie to drugi market OBI na Podkarpaciu i 43 w Polsce. Najwięcej sklepów tej sieci w tej chwili ma Województwo Śląskie. Jest ich tam dziewięć.

OBI to międzynarodowy koncern o 40-letniej tradycji. W Europie zarządza ponad 500 marketami. Przede wszystkim w Niemczech, a także w Austrii, Bośni - Hercegowinie, Czechach, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, na Węgrzech i we Włoszech. Pierwszy market w Polsce otwarto w 1998 r. w Tychach. Od tego czasu wciąż otwierane są nowe obiekty, a zarząd OBI nadal planuje dalszy, intensywny rozwój sieci w Polsce.

Na stronie sieci czytamy, że "OBI to niekwestionowany lider rynku artykułów budowlanych. Swój sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług". Markety oferują klientom szeroką gamę oferowanych produktów, korzystny stosunek jakości do ceny, bogatą ofertę usług, sympatyczną i fachową obsługę, ułatwiające orientację i przejrzyste urządzenie marketu oraz dogodne lokalizacje marketów i bezpłatne parkingi.

ja_30
Posty: 88
Rejestracja: 30-10-2015 11:40

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: ja_30 » 13-03-2019 09:49

globoo pisze:
13-03-2019 09:42
OBI chce inwestować w Stalowej Woli

Według nieoficjalnych informacji, jakie dotarły do portalu Stalowka.NET, sieć OBI chce wkrótce otworzyć w Stalowej Woli swój sklep. Byłby to drugi market tej sieci na Podkarpaciu.

W magistracie nikt póki co nie chce wypowiadać się w tej sprawie. Udało się nam natomiast potwierdzić informację o staraniach OBI w Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie.

- "23 lipca wpłynął do nas wniosek o wyrażenie opinii w zakresie potrzeby lub braku potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko w związku z planami budowy marketu OBI w Stalowej Woli. W chwili obecnej sprawa jest rozpatrywana" - dowiedzieliśmy się w wydziale ocen oddziaływania na środowisko RDOŚ.

Według nieoficjalnych informacji jakie do nas dotarły, sklep miałby mieścić się w okolicy ul. Chopina. Prawdopodobnie stanie na 3 ha działce.

Jeśli inwestycja dojdzie do skutku będzie to drugi market OBI na Podkarpaciu i 43 w Polsce. Najwięcej sklepów tej sieci w tej chwili ma Województwo Śląskie. Jest ich tam dziewięć.

OBI to międzynarodowy koncern o 40-letniej tradycji. W Europie zarządza ponad 500 marketami. Przede wszystkim w Niemczech, a także w Austrii, Bośni - Hercegowinie, Czechach, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, na Węgrzech i we Włoszech. Pierwszy market w Polsce otwarto w 1998 r. w Tychach. Od tego czasu wciąż otwierane są nowe obiekty, a zarząd OBI nadal planuje dalszy, intensywny rozwój sieci w Polsce.

Na stronie sieci czytamy, że "OBI to niekwestionowany lider rynku artykułów budowlanych. Swój sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług". Markety oferują klientom szeroką gamę oferowanych produktów, korzystny stosunek jakości do ceny, bogatą ofertę usług, sympatyczną i fachową obsługę, ułatwiające orientację i przejrzyste urządzenie marketu oraz dogodne lokalizacje marketów i bezpłatne parkingi.
Marna prowokacja. Temat sprzed paru lat, już dawno nieaktualny.
To już nie Leroy tylko OBI?? Człowiek weź się troszkę ogarnij. Jako mieszkaniec Stalowej mówię Ci że na chwilę obecną nie ma tematu dużego DIY w Stalowej.

globoo
Posty: 180
Rejestracja: 08-03-2019 08:45

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: globoo » 13-03-2019 09:54

Znalazlem taka informacje ale nie w celu prowokacji.Nie jestem ze Stalowej Woli i nie orietuje sie tak dokladnie jak ty.Po prostu to jest temat Co sie buduje w okolicy Tarnobrzega.I tylko tyle chcialem przekazac Byc moze nie jest to aktualne.Wiec przepraszam..Bardzo chcialbym czesciej odwiedzac watekCo sie buduje w Tarnobrzegu ale...nic sie nie buduje a przynajmniej nie sa to inwestycje godne uwagi.Jest mi z tego powodu przykro.

ja_30
Posty: 88
Rejestracja: 30-10-2015 11:40

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: ja_30 » 13-03-2019 09:57

globoo pisze:
13-03-2019 09:54
Znalazlem taka informacje ale nie w celu prowokacji.Nie jestem ze Stalowej Woli i nie orietuje sie tak dokladnie jak ty.Po prostu to jest temat Co sie buduje w okolicy Tarnobrzega.I tylko tyle chcialem przekazac Byc moze nie jest to aktualne.Wiec przepraszam.
Wystarczyło sprawdzić datę cytowanego artykułu.

jamWilhelm
Posty: 1140
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: jamWilhelm » 13-03-2019 10:29

globoo pisze:
13-03-2019 09:54
Po prostu to jest temat Co sie buduje w okolicy Tarnobrzega.I tylko tyle chcialem przekazac Byc moze nie jest to aktualne.
no właśnie co się BUDUJE! Obudź się i idź potasuj skórke bo Dekatlona otwierają

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19349
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: admin » 13-03-2019 12:18

globoo pisze:
13-03-2019 09:54
I tylko tyle chcialem przekazac Byc moze nie jest to aktualne.Wiec przepraszam..Bardzo chcialbym czesciej odwiedzac watekCo sie buduje w Tarnobrzegu ale...nic sie nie buduje a przynajmniej nie sa to inwestycje godne uwagi.Jest mi z tego powodu przykro.
Sąsiedzie Globoo, dostałeś czwartą szansę, ale widzę, że starasz się pożegnać z nami po raz kolejny.
Czterogwiazdkowy hotel w centrum Tarnobrzega to nic godnego uwagi, ale zakończona niepowodzeniem inicjatywa budowy OBI w Stalowej sprzed paru lat warta jest już dłuższego tekstu? :)

globoo
Posty: 180
Rejestracja: 08-03-2019 08:45

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: globoo » 22-03-2019 19:25

To chyba fajna wiadomość dla nas Tarnobrzeżan i dla mieszkańców całej okolicy.Mianowicie .....Największa wypożyczalnia sprzętu budowlanego Ramirent od kwietnia w Stalowej Woli.
Ramirent jest największą w Polsce i czołową na rynkach europejskich siecią wypożyczalni sprzętu budowlanego, podnośników, kontenerów, rusztowań oraz podestów roboczych. Firma oferuje wynajem wysokiej jakości, renomowanego sprzętu bez operatora i powiązane z nim usługi dodatkowe, takie jak doradztwo techniczne, serwis oraz transport.

Firma oferuje szereg urządzeń, które pomocne będą przy wszystkich pracach remontowych oraz wykończeniowych, zarówno w mieszkaniu jak i domu. W ofercie firmy znajduje się także sprzęt dla wszystkich amatorów pracy w ogrodzie. Szykujesz remont na wiosnę? Nie ma już potrzeby kupować niezbędnych narzędzi skoro można je wynająć.

Dotychczas Ramirent miał tylko jedną placówkę na Podkarpaciu – w Rzeszowie. Stalowowolska siedziba będzie się mieścić przy ul. Przemysłowej.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19349
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: admin » 22-03-2019 22:04

Co tam wypożyczalnia narzędzi...


globoo
Posty: 180
Rejestracja: 08-03-2019 08:45

Re: Co się buduje w okolicy Tarnobrzega

Post autor: globoo » 28-03-2019 09:21

W gminie Tarnobrzeg planuje się zagospodarowanie terenów nad Jeziorem Tarnobrzeskim na cele rekreacyjne, gospodarcze i turystyczne. Dzięki realizacji projektu powstaną tereny przystosowane do prowadzenia działalności gospodarczej – punkty gastronomiczne, do aktywności – boisko sportowe, altany grillowe, do rozwoju ruchu turystycznego – park linowy, toalety, budynek wielofunkcyjny, parking, place zabaw wraz z otoczeniem.
W gminie Nowa Dęba planowana jest przebudowa budynku mieszkalnego po zakładach metalowych na cele społeczne i gospodarcze. Dzięki temu ma powstać przestrzeń do funkcjonowania świetlic, w których prowadzone będą działania służące aktywizacji mieszkańców.

W gminie Baranów Sandomierski będzie rozbudowana i przebudowana hala sportowa z przeznaczeniem na cele rekreacyjne, społeczne i edukacyjne. W ramach nowopowstającej części obiektu planuje się utworzenie miejsca pod działalność gospodarczą z ukierunkowaniem na gabinet fizjoterapii, pomieszczeń z przeznaczeniem na salę fitness, siłownię.

W gminie Gorzyce zostanie uporządkowana i zagospodarowana zdegradowana przestrzeń publiczna. Zakres rzeczowy obejmuje m.in. budowę: parku miejskiego, fontanny, amfiteatru, grillowiska, powstaną elementy małej architektury, sanitariaty, oświetlenie terenu, będą nasadzenia drzew i krzewów.

Parafia w Chmielowie przewiduje przebudowę/remont pomieszczeń plebani z przeznaczeniem na utworzenie świetlicy na potrzeby mieszkańców regionu.

ODPOWIEDZ