Czy w Urzędzie Miasta pracuje jakiś polonista?

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
sąsiad

Re: Czy w Urzędzie Miasta pracuje jakiś polonista?

Post autor: sąsiad » 18-11-2019 16:28

Ktoś wcześniej napisał ciekawą uwagę, że nasz pan Dariusz mieszkaniec Krosna szykuje się do następnej kadencji. Wcale mu się nie dziwię, bo na różnych spotkaniach bryluje jak się tylko da i nie da.Zresztą mu się nie dziwię, bo pewnie każdy z nas robiłby to samo będąc na jego miejscu.
Myślę też sobie, że ten polonista który jest teraz w urzędzie to musi tę jego wielkość należycie uwiecznić. Do tego trzeba czegoś więcej niż zwykłych pisarskich umiejętności. Dlatego też zwykły rzecznik do tego nie wystarczy. No i tu jest cała tajemnica dotycząca zatrudniania takich polonistów.
Pamiętam, jak GK najpierw zarzekał się, że nie musi wyskakiwać z każdej lodówki w Tarnobrzegu, a później pojawiał się w każdym materiale ąż to było nudne i wręcz wołające o pomstę do nieba.
A czy zauważyliście już, jak małpi sięsam do siebie nasz obecny prezydent? Czasem nawet popada w samozachwyt i uwielbienie> Nauczyciele bywają próżni, ale żeby aż tak?Bo ja go mam już dosyć i nie oglądam telewizji. No to na razie tyle w tym odcinku.

ODPOWIEDZ