Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: admin » 07-12-2016 17:38

"Nie oglądałem jeszcze dzisiejszej konferencji, ale sam konflikt robi się już nudny.
Za to wychodzą coraz ciekawsze brudy, a teraz już nie są to brudy wspólne. Bo wspólne brudy są akceptowalne, ale podzielone brudy już nie.

Zatem teraz PiS mówi że prezydent nie płaci od czerwca ZUSu za pracowników oświaty, nie wiem czy dobrze pamiętam, 1.600.000 zł na miesiąc?
Tylko czemu PiS mówi o tym dopiero teraz? Od czerwca niepłacenie ZUSu nie miało znaczenia, a teraz ma?

Podobnie prezydent, który wypomina dziś PiSowi naciski w sprawie obsady poszczególnych stanowisk. Czy z taką sprawą prezydent nie powinien od razu zgłaszać się do prokuratury? Przecież na wszystko są konkursy. Wcześniej nie było problemu, dopiero od wczoraj?

Takie tematy rzadko przebijają się do mediów, a jak wypłyną, to też nie są przez nie podejmowane. Nie ma tytułów "Skandal! Pracownicy oświaty bez składek na ZUS"? A przecież płacenie ZUSu jest dużo ważniejsze niż obsada stanowisk wicków. A naciskanie na ustawianie konkursów?
Teraz pewnie kolejna sprawa przed sądem od przewodniczącego Kalinki. Bo jak inaczej?

Konferencja prezydenta:
http://nadwisla24.pl/2016/12/07/prezyde ... zie-video/"
Ostatnio zmieniony 07-12-2016 17:38 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: jazet » 07-12-2016 18:01

"
Admin pisze:Nie oglądałem jeszcze dzisiejszej konferencji, ale sam konflikt robi się już nudny.
Tak właśnie - dla większości nikt nie zna tych ludzi!



Edytowany przez jazet o 07-12-2016 - 17:02. "
Ostatnio zmieniony 07-12-2016 18:01 przez jazet, łącznie zmieniany 1 raz.

fil-utek
Posty: 112
Rejestracja: 10-04-2015 14:19

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: fil-utek » 07-12-2016 18:46

"Admin pisze że :"Nie oglądałem jeszcze dzisiejszej konferencji, ale sam konflikt robi się już nudny."Coś podobnego!!!! Otóż dopiero teraz on się rozkręca i smakuje jak piosenki Młynarskiego na dzisiejsze czasy.:-)

1)?Nie będę przepraszał Wojciecha Brzezowskiego, racja jest po mojej stronie?powiedział G.K. po czym nie przedstawił żadnych argumentów mogących potwierdzić jego wersję?Na tle argumentów PIS był to wystrzał z kapiszona.
Prezydent kpi czy o drogę pyta? A może ma nas za idiotów?

2)?Wnioski rozpatrywane w biurze Marszałka nie mają dodatkowych punktów z racji legitymacji partyjnej, jeżeli ktoś pisze dobry wniosek to ten wniosek przechodzi?powiedział PM G.K.

On rzeczywiście ma nas za idiotów !!

3)Kulisy współpracy z Przewodniczącym Rady Miasta i byłymi zastępcami oraz koalicją zostały przedstawione przez PM jak w maglu(żenujące były fragmenty o płaczu Motyki,ojcu Kalinki itp itd.)Ta ?współpraca? w Tbg wyglądała tak jak sobie to przeciętny wyborca stereotypowo wyobraża, ale czego sobie nie życzy wybierając. Czyli:nepotyzm,niekompetencja,kumoterstwo,załatwiactwo. I niepłacenie ZUSu!Gnój!!.Tak wybraliśmy!! I dotykał on Tarnobrzega, a prezydent nieboga przez dwa lata się krygował i łoj łoj laboga przejrzał na oczy po dwóch latach.Bo on taki pryncypialny!!

Czy rzeczywiście jesteśmy idiotami?

4)I WRESZCIE WULKAN!!!Dokładnie odsłuchałem odpowiedzi PM Tbg (polecam!)dotyczącej firmy Wulkan (reforma szkolnictwa w Tbg).
Prezydent Miasta odpowiedział, że z firmą Wulkan podpisano umowę za
36 450 zł brutto na cyt.? szkolenia dla pracowników UM w zakresie analizy danych potrzebnych do opracowania koncepcji zmiany sieci szkół?!!

Co z tego wynika? Ano, że pracownicy Wydziału Oświaty UM w Tbg nie potrafią samodzielnie przeanalizować ile i jakie mają szkoły w Tbg,ilu w nich jest uczniów i klas,gdzie je przenosimy, ilu wobec tego potrzebnych będzie nauczycieli po reformie,gdzie ich przesunąć po podjęciu decyzji , które szkoły będą podstawówkami itd itd.Proste słupki.
I za to właśnie płacimy temu Wydziałowi z jego naczelniczką na czele!!Również sute nagrody.
Są to zatem kompetentne osoby ?
Odpowiedź pozostawiam wszystkim czytającym ?Z przykrą dla nas konstatacją:

PREZYDENT MIASTA JEDNAK MA NAS ZA IDIOTÓW!!



Edytowany przez fil-utek o 07-12-2016 - 18:03. "
Ostatnio zmieniony 07-12-2016 18:46 przez fil-utek, łącznie zmieniany 1 raz.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: jazet » 07-12-2016 18:47

"A kto zrobił "województwo" i wójt został "prezydentem"?
Była dziura, jest i będzie - widać to po wypowiedziach na tym forum."
Ostatnio zmieniony 07-12-2016 18:47 przez jazet, łącznie zmieniany 1 raz.

teb
Posty: 82
Rejestracja: 19-06-2016 19:28

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: teb » 07-12-2016 19:21

"
fil-utek pisze:Admin pisze że :"Nie oglądałem jeszcze dzisiejszej konferencji, ale sam konflikt robi się już nudny."Coś podobnego!!!! Otóż dopiero teraz on się rozkręca i smakuje jak piosenki Młynarskiego na dzisiejsze czasy.:-)

1)?Nie będę przepraszał Wojciecha Brzezowskiego, racja jest po mojej stronie?powiedział G.K. po czym nie przedstawił żadnych argumentów mogących potwierdzić jego wersję?Na tle argumentów PIS był to wystrzał z kapiszona.
Prezydent kpi czy o drogę pyta? A może ma nas za idiotów?

2)?Wnioski rozpatrywane w biurze Marszałka nie mają dodatkowych punktów z racji legitymacji partyjnej, jeżeli ktoś pisze dobry wniosek to ten wniosek przechodzi?powiedział PM G.K.

On rzeczywiście ma nas za idiotów !!

3)Kulisy współpracy z Przewodniczącym Rady Miasta i byłymi zastępcami oraz koalicją zostały przedstawione przez PM jak w maglu(żenujące były fragmenty o płaczu Motyki,ojcu Kalinki itp itd.)Ta ?współpraca? w Tbg wyglądała tak jak sobie to przeciętny wyborca stereotypowo wyobraża, ale czego sobie nie życzy wybierając. Czyli:nepotyzm,niekompetencja,kumoterstwo,załatwiactwo. I niepłacenie ZUSu!Gnój!!.Tak wybraliśmy!! I dotykał on Tarnobrzega, a prezydent nieboga przez dwa lata się krygował i łoj łoj laboga przejrzał na oczy po dwóch latach.Bo on taki pryncypialny!!

Czy rzeczywiście jesteśmy idiotami?

4)I WRESZCIE WULKAN!!!Dokładnie odsłuchałem odpowiedzi PM Tbg (polecam!)dotyczącej firmy Wulkan (reforma szkolnictwa w Tbg).
Prezydent Miasta odpowiedział, że z firmą Wulkan podpisano umowę za
36 450 zł brutto na cyt.? szkolenia dla pracowników UM w zakresie analizy danych potrzebnych do opracowania koncepcji zmiany sieci szkół?!!

Co z tego wynika? Ano, że pracownicy Wydziału Oświaty UM w Tbg nie potrafią samodzielnie przeanalizować ile i jakie mają szkoły w Tbg,ilu w nich jest uczniów i klas,gdzie je przenosimy, ilu wobec tego potrzebnych będzie nauczycieli po reformie,gdzie ich przesunąć po podjęciu decyzji , które szkoły będą podstawówkami itd itd.Proste słupki.
I za to właśnie płacimy temu Wydziałowi z jego naczelniczką na czele!!Również sute nagrody.
Są to zatem kompetentne osoby ?
Odpowiedź pozostawiam wszystkim czytającym ?Z przykrą dla nas konstatacją:

PREZYDENT MIASTA JEDNAK MA NAS ZA IDIOTÓW!!Edytowany przez fil-utek o 07-12-2016 - 18:03.
Z przykrością przyznaję rację... :/"
Ostatnio zmieniony 07-12-2016 19:21 przez teb, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1516
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: alek » 07-12-2016 21:28

"Wszyscy są siebie warci. Dzisiaj mamy wzajemne oskarżenia , wskazywanie nieprawidłowości i obrzucanie błotem. Skoro tak jedna jak i druga strona jest nieskazitelna to dlaczego przymykała na to wszystko oczy? Jeszcze tydzień temu jedli sobie z dzióbków i co , nie widzieli tych nieprawidłowości czy zależało im tylko na władzy ? Od wyborów minęły dwa lata i gdyby nie ruch prezydenta (być może faktycznie w kontekście przyszłych wyborów) to pewnie dalej byłaby sielanka. Czym ta władza różni się od poprzedniej o której tak rozpisywał się obecny prezydent ?"
Ostatnio zmieniony 07-12-2016 21:28 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

sąsiad
Posty: 179
Rejestracja: 10-09-2014 20:14

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: sąsiad » 07-12-2016 21:59

"Dzięki Admin za odpowiedź w poprzedniej sprawie. Teraz już wiem w czym rzecz i przepraszam za oskarżenie o CENZURĘ. W takiej sytuacji warto byłoby dać jeszcze w tytule wątku jakąś informację o połączeniu tych wątków. Mogło by to być słówko "plus" lub sam znaczek "+", bo to ostatnio w modzie. :-)
Ale nie o tym teraz.

Arty kul w wyborczej już czytałem, wydaje mi się ciekawy. Ale najbardziej zaskakująca wydaje mi się przewrotność losu w takich miasteczkach jak nasze. Jeśli szykuje się koalicja z PO to problemem może być języczek uwagi, jakim jest były PM Mastalerz N. Przecież w kampanii jeden na drugiego nadawał i to mocno, tak samo jak obecny PM dyskredytował i ośmieszał swojego poprzednika, a teraz by mieli współpracować?
Jeśli wartością dla nich jest dobro naszego miasta i nas mieszkańców, to mogliby darować sobie wszelkie urazy i połączyć siły, ale czy tak będzie?

No i jeszcze jedna sprawa. Tak obserwuję sobie wydarzenia w kraju i śledzę politykę i odnoszę wrażenie, że powoli imperium PiS zaczyna się kruszyć. Tarnobrzeg może być tu jakimś drobnym promykiem i sygnałem dla innych, że w bastionie PiS na Podkarpaciu zaczyna się rewolta. Ludzie mają już dość przykladów Misiewiczów i Piotrowiczów, bo to zwykla hipokryzja i obluda PiS w tych sprawach. Co innego mówią, a co innego robią. Niestety, jeśli jest tak, jak mówi nasz PM, to były już wicePM w tę historię wpisuje się już całkowicie. I taki przykład kumoterstwa wpisuje się w to całkowicie. No to tyle na razie."
Ostatnio zmieniony 07-12-2016 21:59 przez sąsiad, łącznie zmieniany 1 raz.

szikaka
Posty: 85
Rejestracja: 30-12-2015 08:38

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: szikaka » 08-12-2016 00:24

"
alek pisze: Czym ta władza różni się od poprzedniej o której tak rozpisywał się obecny prezydent ?
Pomysl - tym, ze zostalo to przerwane. Tym ze rozmowy i prosby o prace dla rodzinki to jeszcze nie naruszenie aby z tego robic afery. Zostalo to zablokowane wg tego co mowil prezydent i przeszli dalej do porzadku dziennego. Jak widac kumoterstwo u wice bylo takie, ze zaczelo przeszkadzac i ktos mial na tyle jaja zeby to zatrzymac i w pore zareagowac. Przeciez mogl to zaakceptowac i cieszyc sie poparciem pisu - czyz nie? Jak widac mu to nie pasowalo.

sąsiad pisze: Arty kul w wyborczej już czytałem, wydaje mi się ciekawy. Ale najbardziej zaskakująca wydaje mi się przewrotność losu w takich miasteczkach jak nasze. Jeśli szykuje się koalicja z PO to problemem może być języczek uwagi, jakim jest były PM Mastalerz N. Przecież w kampanii jeden na drugiego nadawał i to mocno, tak samo jak obecny PM dyskredytował i ośmieszał swojego poprzednika, a teraz by mieli współpracować?
Jeśli wartością dla nich jest dobro naszego miasta i nas mieszkańców, to mogliby darować sobie wszelkie urazy i połączyć siły, ale czy tak będzie?

A sluchales konferencji? Posluchaj wypowiedzi przeydenta: mowi jasno ze spotkac sie moze z PO ale o zadnej koalicji nie ma mowy.
Koalicja z PO to najgorsza z mozliwych opcji. Z reszta radni maja wspolpracowac dla dobra miasta a nie klocic sie i robic kabaret. Wystarczy go w sejmie

Polityka nie powinna miec miejsca w takich miejskich sprawach jak nasze. Cale szczescie ze prezydent jest bezpartyjny i nie ma naciskow odgornych wladz. Zajmuje sie miastem i tyle.

Jesli PO czy PIS w znaczacy sposob beda blokowac dobre decyzje to komu zaszkodza? prezydentowi czy tarnobrzegowi i mieszkancom? kto straci glosy wyborcow? To jest za male miasto ludzie pamietaja i wybiora kogos innego i po sprawie."
Ostatnio zmieniony 08-12-2016 00:24 przez szikaka, łącznie zmieniany 1 raz.

iv
Posty: 728
Rejestracja: 23-09-2014 22:51

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: iv » 08-12-2016 02:18

"
Admin pisze:Nie oglądałem jeszcze dzisiejszej konferencji, ale sam konflikt robi się już nudny.
Za to wychodzą coraz ciekawsze brudy, a teraz już nie są to brudy wspólne. Bo wspólne brudy są akceptowalne, ale podzielone brudy już nie.
Z konferencji PiS widziałam tylko kilka chwil, za to dzisiejszą konferencję widziałam całą. Naprawdę warto, bo był to striptease lokalnej polityki.

Prezydent mówi o tym, że jego zastępca przychodził spóźniony do pracy, jednocześnie pracował w spółce komunalnej w Sandomierzu i ? jak podejrzewał ? zajmował się sprawami prywatnej firmy. Ale przez 2 lata na to nie reagował i jeszcze premie przyznawał.

Mówi, że zabito TARR (bo zabito) wskutek niekompetencji nowozatrudnionych osób, jednocześnie przyznając, że oddał PIS tę spółkę do zatrudniania swoich i wyrzucania nieswoich. BTW wyrzucono prezesa, bo był z poprzedniego układu, ale miał ogromne i wieloletnie doświadczenie w projektach unijnych. Na następcę powołano osobę z nowego układu zupełnie bez doświadczenia i umiejętności. Tak zresztą działa państwo misiewiczowe, układ zmienia układ, jednak poprzednicy mieli dłuższą ławkę ludzi choć trochę kompetentnych. Ale Prezydent naszego miasta to firmował i nie ma co teraz być dumnym, że się z przyczyn politycznych ukróca pewne patologie, po dwóch latach upadku i tracenia publicznych pieniędzy.

Zresztą dzień wcześniej były wice żalił się, że nie miał wpływu na podległą oświatę, jednak pecunia non olet i wcześniej nie protestował.

Tak właśnie wyglądały te dwa lata i tak naprawdę konferencje każdej ze stron stanowią samooskarżenie i obnażenie własnych złych działań w imię politycznych korzyści.

Natomiast nie zgodzę się z głosami, że Prezydent nie powinien wyrzucać zastępcy dla dobra miasta, bo PiS rządzi kasą sejmikową i rządową. Gdyby rozpatrywać rzecz tylko według podanych powodów odwołania, to Prezydent jak najbardziej powinien reagować na niewłaściwe postępowanie podwładnego. Nie bądźmy już takimi zakładnikami PiS, jeśli zastępca szefa w opinii szefa źle coś robi, to szef ma prawo reagować. Kompromituje go jednak brak reakcji przez dwa lata. Powyższe dotyczy oczywiście przyczyn publicznie podanych.

Z punktu widzenia własnego interesu politycznego Prezydent zrobił dobry ruch. Mógł jeszcze poprzedzić go zwołaniem konferencji na połówkę kadencji wraz z oboma zastępcami i wyznaczeniem im roli wychwalania dotychczasowych działań, co kompletnie by odebrało wiarygodność późniejszym ich żalom. Ale być może nie miał na to czasu, a decyzja o odwołaniu miała zapobiec jakimś innym działaniom, o których wszyscy panowie wspólnie milczą.

Natomiast koalicja z PO nie ma sensu, bo PO w tarnobrzeskiej radzie i PIS w tarnobrzeskiej radzie to dwie różne bajki. PIS zawsze miał dość zdyscyplinowanych radnych, a w PO głosowali jak chcieli. Dlatego równie dobrze można zdobywać głosy poszczególnych radnych do poszczególnych głosowań czy robić jakieś doraźne umowy. Prezydent będzie rozmawiał także z radnymi PO, ale oficjalna koalicja nie przyniosłaby politycznych korzyści żadnej ze stron, a jedynie ograniczone jednostkowe profity dla kilku członków PO."
Ostatnio zmieniony 08-12-2016 02:18 przez iv, łącznie zmieniany 1 raz.

inn
Posty: 685
Rejestracja: 22-03-2013 17:07

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: inn » 09-12-2016 00:14

"odbyła się czwarta runda
i nikt nic??
nie wierzę"
Ostatnio zmieniony 09-12-2016 00:14 przez inn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: admin » 09-12-2016 00:28

"Zapuściłem, ale nie mogłem się skupić. Za długie. Jakoś chyba grzecznie było i stosunkowo wesoło?
Jakieś nowe brudy mi umknęły?

Już jutro wjeżdża na rynek M.Pluta na białym koniu."
Ostatnio zmieniony 09-12-2016 00:28 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

rav
Posty: 1072
Rejestracja: 01-04-2015 09:00

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: rav » 09-12-2016 08:07

"i może się okazać, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci skorzysta :-)"
Ostatnio zmieniony 09-12-2016 08:07 przez rav, łącznie zmieniany 1 raz.

Jasiek
Posty: 614
Rejestracja: 29-12-2005 12:31

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: Jasiek » 09-12-2016 17:52

"A co tu można pisać - jedni warci drugich (w zasadzie jeden wart drugich). Słuchanie jakiego to dobrego Przewodniczącego mamy co to biega z petentami do Prezydenta w każdej wolnej chwili ... Szkoda tylko, że każdy ze wskazanych petentów to był znajomym Pana Przewodniczącego. Pan Prezydent też się nie popisał wciągając w te dziwne rozgrywki choćby ojca Kalinki. Zagrywki z obu stron na niskim poziomie. A jeszcze to zdziwienie Pana Przewodniczącego, że PM Tbg wyciąga to czy tamto jak sam najpierw opowieści dziwnej treści uskutecznia co też Prezydent nie robił i jak to się nie zachowywał ... Ogolić jajka i do piaskownicy.



Edytowany przez Jasiek o 09-12-2016 - 16:52. "
Ostatnio zmieniony 09-12-2016 17:52 przez Jasiek, łącznie zmieniany 1 raz.

szikaka
Posty: 85
Rejestracja: 30-12-2015 08:38

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: szikaka » 09-12-2016 19:28

"
iv pisze:
Mówi, że zabito TARR (bo zabito) wskutek niekompetencji nowozatrudnionych osób, jednocześnie przyznając, że oddał PIS tę spółkę do zatrudniania swoich i wyrzucania nieswoich. BTW wyrzucono prezesa, bo był z poprzedniego układu, ale miał ogromne i wieloletnie doświadczenie w projektach unijnych. Na następcę powołano osobę z nowego układu zupełnie bez doświadczenia i umiejętności. Tak zresztą działa państwo misiewiczowe, układ zmienia układ, jednak poprzednicy mieli dłuższą ławkę ludzi choć trochę kompetentnych. Ale Prezydent naszego miasta to firmował i nie ma co teraz być dumnym, że się z przyczyn politycznych ukróca pewne patologie, po dwóch latach upadku i tracenia publicznych pieniędzy.
Wybacz ale co do TARR to sie nie zgodze. Srednio inteligentny osobnik plci meskiej czy zenskiej w 3 miesiace jest w stanie ogarnac projekty unijne. Jakby byl taki dobry ten wczesniejszy dyrektor - kimkolwiek byl - to dlaczego tarnobrzeski park przemyslowy swieci pustkami?\;


1 października 2013 r.
Przejęcie w zarządzanie parku przez Tarnobrzeska Agencję Rozwoju Regionalnego

6 grudnia 2013 r.
Uroczyste otwarcie Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

8 maja 2014 r.
Podpisano pierwszą umowę najmu powierzchni produkcyjno-usługowej w Hali przemysłowej TPPT z firmą Sarko Sp. z o. o. w Warszawie.


No halo halo - kazdy przedsiebiosca inwestujac w taka budowle ma co najmniej 70% albo i wiecej obstawionej powierzchni do wynajecia. A tu wspanialy dyrektor TARR nie potrafi znalezc nikogo? Jakby to byla jego kasa to by "sra* w majty ze strachu" ze jego kasa ucieka mu miedzy palcami. Ale przeciez to nie jego kasa i to przeciez sukces, ze sie zjawil pierwszy wynajmujacy.

Taka inwestycja z takim planem powinna miec najemcow na dlugo przed oddaniem tego do uzytku.



Edytowany przez szikaka o 09-12-2016 - 18:29. "
Ostatnio zmieniony 09-12-2016 19:28 przez szikaka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: admin » 09-12-2016 20:49

"M.Pluta nie wjechał na białym, ani na siwym koniu, ale siwy był najmodniejszym kolorem włosów wśród zgromadzonych na "debacie".
Zaraz pewnie napiszę coś więcej w osobnym wątku."
Ostatnio zmieniony 09-12-2016 20:49 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

adela
Posty: 87
Rejestracja: 11-08-2016 16:59

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: adela » 09-12-2016 22:31

"Ta sprawa wydaje mi się dziwna i nie wiem o co już w tym wszystkim chodzi. Jedna strona obrzuca błotem drugą i odwrotnie. To jest już nie smaczne i obrzydliwe, ale w niektórych sprawach trudno naszemu prezydentowi odmówić racji i będę go popierać."
Ostatnio zmieniony 09-12-2016 22:31 przez adela, łącznie zmieniany 1 raz.

gniewosz
Posty: 59
Rejestracja: 18-11-2014 18:11

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: gniewosz » 09-12-2016 22:57

"
Admin pisze:M.Pluta nie wjechał na białym, ani na siwym koniu, ale siwy był najmodniejszym kolorem włosów wśród zgromadzonych na "debacie".
Zaraz pewnie napiszę coś więcej w osobnym wątku.
Widocznie taką mamy średnią wieku w mieście ;). Adminie zobacz zdjęcia ze spotkania prezydenta na osiedlu Siarkowiec, kolorystyka włosów ta sama, tylko frekwencja troszkę gorsza."
Ostatnio zmieniony 09-12-2016 22:57 przez gniewosz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: admin » 09-12-2016 23:04

"Ale! Jak było spotkanie z Wiplerem, to ludzi w ŚDK było więcej niż dziś, w dodatku byłem jednym z najstarszych. Tu, ku własnemu zaskoczeniu, mógłbym uchodzić za młodzież."
Ostatnio zmieniony 09-12-2016 23:04 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

gniewosz
Posty: 59
Rejestracja: 18-11-2014 18:11

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: gniewosz » 09-12-2016 23:17

"
Admin pisze:Ale! Jak było spotkanie z Wiplerem, to ludzi w ŚDK było więcej niż dziś, w dodatku byłem jednym z najstarszych. Tu, ku własnemu zaskoczeniu, mógłbym uchodzić za młodzież.
Może i masz racje ,ale jak czas pokazał ta niższa średnia wieku , a zarazem i większa frekwencja nie przyczyniła się do tego, że Korwin dostał się na Wiejską, dlatego większym szacunkiem darze tych z siwymi włosami, bo to jest elektorat pewny ;)"
Ostatnio zmieniony 09-12-2016 23:17 przez gniewosz, łącznie zmieniany 1 raz.

adela
Posty: 87
Rejestracja: 11-08-2016 16:59

Wiceprezydent Brzezowski odwołany

Post autor: adela » 09-12-2016 23:30

"W konferencji naszego prezydenta widać było jeszcze coś ciekawego. Nie wiem czy pamiętacie jak obejmował urząd swój i powoływał nowego likwidatora kopalni. Mówił wtedy, że nowy likwidator jest syndykiem więc nie ma w Tarnobrzegu lepszego kandydata. A później bez żadnych skrupułów go odwołał, zaraz po kampanii jabłkowej./może wtedy się tego przestraszył/?
Teraz odwołał wiceprezydentów i co o nich mówi? To mi się nie podoba i mam mienszane uczucia.
Najpierw kogoś wznosi na wyżyny i wychwala, a później wyśmiewa się i szydzi , że we trójkę do niego przychodzili. To jest mało eleganckie i nie dziwię się, że Motyka stracił zaufanie. Poza tym sam prezydent ma świadomość i przyczynia się do kumoterstwa, kiedy pozwala żeby tarnobrzeską agencje obsadzali ludzie s PiS. Sam to przecież nazywa kolebką PiS."
Ostatnio zmieniony 09-12-2016 23:30 przez adela, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ