Konfident Dariusz K. ?

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
makster
Posty: 16
Rejestracja: 25-02-2018 18:52

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: makster » 01-03-2018 23:28

"jakby były w teczce to mogło by nawet wyjasniac dlaczego te pieniadze były "podzielone na kupki" ..zostawałaby kwestia czy prezydent zdazył sie o tym przekonac...a nawet jesli to i tak nie zdazyl by przeciez nigdzie tego zgłosic zeby oczyscic sie z zarzutu... no i czy rzeczywiscie opuscił swoj gabinet i wrocil do niego dopiero "na zaproszenie". Wystarczyłoby udostepnic nagrania zeby wiedziec czy w ogole była mowa o jakiejs łapowce a jesli juz...to kto ją zainicjował.

A jesli wyjdzie ze owym "biznesmenem" jest DK to udajac teraz przypadkowego swiadka i probujac nakierowac uwage na innych petentow ktorych rzekomo tam widział - skompromituje sie calkowicie udowadniajac tym samym ze to nie było kontrolowane wreczenie łapowki tylko podstepnie uknuta prowokacja, ktora byc moze jeszcze nie do konca poszła tak jak to zaplanowano. A jak nie on to kto? Raczej małoprawdopodobne zeby wspominany w tej sprawie tajemniczy uzytkownik drogi "zainwestował" taka kwote zeby moc dalej przejezdzac z punktu A do punktu B przez srodek tej działki bo nie kalkulowało mu sie nadkładanie drogi jezdzeniem na około :)

http://www.echodnia.eu/podkarpackie/wia ... ,12973088/"
Ostatnio zmieniony 01-03-2018 23:28 przez makster, łącznie zmieniany 1 raz.

iv
Posty: 728
Rejestracja: 23-09-2014 22:51

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: iv » 01-03-2018 23:59

"
andriu81 pisze:Tyle że on tej łapówki najprawdopodobniej wcale nie wręczył,tylko podrzucił zamkniętą teczkę z projektem ,wypełnioną pieniędzmi o czym pan prezydent nawet nie wiedział.
Oczywiście, to relacja od kogoś kto się schował za firanką i wszystko widział, słyszał jak ktoś mówił, że zostawia dokumenty w teczce, a potem widział, jak cba otwiera teczkę i znajduje tam schowane banknoty.

No rzeczywiście, ma to sens. W Ostrowcu nie takie rzeczy się zapewne zdarzają.
andriu81 pisze: Media nie podają szczegółów akcji,właśnie dlatego że akcja była zrobiona w nieuczciwy sposób.Jeśli było inaczej,pokaż mi chociaz jedno źródło,jedno nagranie z gabinetu,chociaż jedną relację świadka który opisałby co naprawdę wydarzyło się tego dnia w tym czasie,jakieś nagranie z podsłuchu ,cokolwiek? Nie ma nic,
makster pisze:Wystarczyłoby udostepnic nagrania zeby wiedziec czy w ogole była mowa o jakiejs łapowce a jesli juz...to kto ją zainicjował.
Zwolennicy wymierzania sprawiedliwości ludowej się znaleźli.

Kim my jesteśmy, żeby organy państwa powołane do ścigania przestępstw oraz organy wymiaru sprawiedliwości miały dawać nam do oceny cały materiał sprawy przed tym, jak trafi ona do sądu? Po to żeby jaśnie wielmożny pan obywatel wyrobił sobie "własne" zdanie gdzieś miedzy oglądaniem W11, a Dlaczego ja?

Może sejmowe komisje śledcze rzeczywiście trochę namieszały w świadomości niektórych, ale normalny tryb jest taki, że materiały postępowania przygotowawczego, zwłaszcza na tak wczesnym etapie, nigdy nie są powszechnie ujawniane. Zasady jawności i publiczność pojawiają się dopiero w procesie. Tak naprawdę materiałów operacyjnych to nawet sąd nie dostanie. Tak działają demokratyczne państwa prawa.

Naprawdę chcielibyście, żeby przed postępowaniem sądowym (gdzie dopuszcza się do głosu obie strony) CBA lub inny organ państwa wybrał sobie kilka faktów z tej sprawy i zaprezentował w mediach ten dokonany przez siebie wybór materiałów? A jeden z drugim wielki myśliciel pojmie istotę czynu na podstawie pasków TVP INFO. Jakie miałby wtedy podejrzany szanse na obronę?
Takiego linczu nie życzę Prezydentowi Kiełbowi, bo nawet jeśli zostanie skierowany do sądu akt oskarżenia, to powinien mieć rzetelny proces."
Ostatnio zmieniony 01-03-2018 23:59 przez iv, łącznie zmieniany 1 raz.

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: mariano » 02-03-2018 00:27

"Demokratyczne państwo prawa? O nie nie. Albo państwo prawa, albo demokratyczne. Każdy powinien mieć rzetelny proces. Tylko cała legislatura jest tak popieprzona, że trzeba czekać x miesięcy do procesu. I to jest właśnie "demokratyczne państwo prawa" :-)"
Ostatnio zmieniony 02-03-2018 00:27 przez mariano, łącznie zmieniany 1 raz.

iv
Posty: 728
Rejestracja: 23-09-2014 22:51

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: iv » 02-03-2018 00:37

"Właśnie państwo oparte na demokracji i prawie. Szybkość postępowania nie jest cechą charakterystyczną systemów opartych na bezprawiu. Niewydolność procedur, systemu czy organów świadczą o niedostatku demokratycznego państwa prawnego."
Ostatnio zmieniony 02-03-2018 00:37 przez iv, łącznie zmieniany 1 raz.

Światowit
Posty: 356
Rejestracja: 26-03-2015 21:51

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: Światowit » 02-03-2018 00:41

"
mariano pisze:Demokratyczne państwo prawa? O nie nie. Albo państwo prawa, albo demokratyczne. Każdy powinien mieć rzetelny proces. Tylko cała legislatura jest tak popieprzona, że trzeba czekać x miesięcy do procesu. I to jest właśnie "demokratyczne państwo prawa" :-)
Mariano jeśli ktoś nie ma zielonego pojęcia o danej dziedzinie, nie powinien się wypowiadać, chyba, że jest genetycznym idiotą! Ja się nie znam na fizyce jądrowej i nigdy nic nie usłyszysz ode mnie na ten temat! Dlaczego zatem wypowiadasz się po raz kolejny na tematy których nie znasz nawet powieszchownie i nie chce poznać? Co to ma znaczyć, że państwo jest demokatyczne albo prawa?"
Ostatnio zmieniony 02-03-2018 00:41 przez Światowit, łącznie zmieniany 1 raz.

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: mariano » 02-03-2018 00:52

"Normalnie. Ja mam skończone 3 fakultety (absolutnie się nie chwalę). Na jednym z nich miałem masę przedmiotów z dziedzin prawa i historii prawa, ustrojów, etc...A co do Twojego pytania użyj zgodnie z nikiem rodzimowierczych mocy i poszukaj publikacji prof. Gwiazdowskiego, z którym miałem przyjemność mieć wykłady, dowiesz się, jakie są różnice. I ad vocem genetyki, wypowiadam się tylko na tematy z zakresu państwa i prawa, IT, finansów i gospodarki."
Ostatnio zmieniony 02-03-2018 00:52 przez mariano, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: andriu81 » 02-03-2018 06:22

"@iv , jak właśnie widać,Tarnobrzeg dołączył do listy miast afer(np Starachowice),więc porównywać można śmiało,a nawet trzeba szukać podobnych historii,od czego są dziennikarze? Szukajcie,znajdujcie materiały,brońcie prezydenta,na którego głosowaliście. Nic wam się nie chce,tylko czekacie na gotowe ochłapy od prokuratury w tej sprawie?
Oczywiście że wierzę aby jakiekolwiek nagranie trafiło oficjalnie,tylko liczę na wyciek. Gdyby nie podsłuchy i wycieki to nic byśmy się nigdy nie dowiedzieli o żadnej aferze,dalej rządziła by PO .Byłoby jak w Rosji,wszystko kontrolowane przez państwo,a obywatel ma grzecznie czekać na oficjalne relacje prasowe. Sądów ludowych i linczu nikomu nie życzę,ale nie mam żadnych podstaw aby sądzić że zdarzenie wyglądało inaczej niż opisałem,że ktoś dla politycznej zemsty i z nudów urządza sobie szopkę ,doskonale wiedzac że to całe postępowanie będzie się ciągnąć niewiadomo ile."
Ostatnio zmieniony 02-03-2018 06:22 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

td
Posty: 496
Rejestracja: 20-12-2010 17:37

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: td » 02-03-2018 08:37

"
nie mam żadnych podstaw aby sądzić że zdarzenie wyglądało inaczej niż opisałem
A jakie masz podstawy, żeby sądzić, że było właśnie tak?

Głosy w głowie Ci tak mówią?"
Ostatnio zmieniony 02-03-2018 08:37 przez td, łącznie zmieniany 1 raz.

mariano
Posty: 983
Rejestracja: 10-06-2017 12:55

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: mariano » 02-03-2018 08:56

"
Gdyby nie podsłuchy i wycieki to nic byśmy się nigdy nie dowiedzieli o żadnej aferze,dalej rządziła by PO
To prawda, z tym, że teraz wcale nie jest lepiej. Jeżeli wychodzi poseł Cymański jak widziałem go w TV, to żeśmy z żoną się popłakali z tego co powiedział: "produkujemy w Polsce tyle prawa, że służby ministerialne nie nadążają tego wprowadzać w życie - dlatego potrzeba nam tylu urzędników, bo ich jest za mało". Parsknęliśmy śmiechem i TV odeszło do lamusa w ten dzień. Urzędnicy są potrzebni, natomiast reglamentowanie wszystkiego co się da absolutnie nie. Przykład kolejnej daniny, jakie firma, w tym i moja będzie musiała płacić: https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 99623.html"
Ostatnio zmieniony 02-03-2018 08:56 przez mariano, łącznie zmieniany 1 raz.

szpilka
Posty: 75
Rejestracja: 03-07-2017 22:57

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: szpilka » 02-03-2018 11:32

"Hej Mariano co za skromność, ale chyba już dawno robiłeś te fakultety. Czy ty sądzisz, że inni to ciołki i nie są wykształceni? Tylko ty masz rację? Albo państwo prawa, albo demokratyczne? Chyba nie myślałeś w momencie pisania tego zdania. Co to za studia, że takie bzdury piszesz?"
Ostatnio zmieniony 02-03-2018 11:32 przez szpilka, łącznie zmieniany 1 raz.

aicha
Posty: 26
Rejestracja: 22-11-2010 12:50

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: aicha » 02-03-2018 11:48

"Długo Kołek myślał co by tu powiedzieć żeby nie powiedzieć. Ale prawnicy zle mu doradzili, lepiej żeby w ogóle już nic nie mówił niż takie głupoty np. że jest jednym z wielu świadków dobre sobie. No jest świadkiem ale głównym i sprawcą całego tego zamieszania. Poza tym Kociuba nic mu nie zarzucała, po prostu powiedziała że był tylko jeden przedsiębiorca wtedy u Prezydenta. Natomiast jeśli myśli, że galeria która ma zamiar budować zrobi z niego na powrót milionera to mam nadzieję że się przeliczy, bo od niego to już nikt nawet lizaka nie kupi."
Ostatnio zmieniony 02-03-2018 11:48 przez aicha, łącznie zmieniany 1 raz.

Adriano1991
Posty: 8
Rejestracja: 27-02-2018 10:55

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: Adriano1991 » 02-03-2018 12:02

"Ale o tym człowieku to już każdy chyba wie że jest nikim. Nie ma żadnej galerii sklepów itp. Ten człowiek i jego żona są tylko powtarzam tylko SŁUPAMI. A kto stoi za tym myślę że nie długo wyjdzie."
Ostatnio zmieniony 02-03-2018 12:02 przez Adriano1991, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: andriu81 » 02-03-2018 13:23

"A ta pseudo galeria na Kwiatkowskiego to do kogo należy? Żadnej nowej galerii nie potrzeba,jedyne co powinno być to własnie przebudowa tamtejszej z utworzeniem pasażu.Podobnie powinni zrobić z ciągiem sklepów przy dworcu,tutaj również możnaby utworzyć pasaż,tak jak jest w innych miastach przy dworcach,mamy i dworzec i sklepy ,czyli mini galerie. Ale tego nikt z magistratu nie zauważył.Rynek Tarnobrzega jest nasycony,miasto jest w fazie stagnacji,wyludnia się ,rynek się zwija,pomału ale jednak.Pomysły z nową galerią sa po prostu chore i to jeszcze gdzieś na obrzeżach,w Mokrzyszowie,kto tam będzie jeździł i po co? Porypało się Kołkowi całkiem.
A co do nowej ustawy o ochronie danych osobowych,to może najlepiej w ogóle przestać przetwarzać czyjeś dane i tyle albo zmienić działalność ,skoro koszty są tak wysokie że już się przestaje opłacać i szkoda pracy.Ja zawsze mówię ,nie opłaca się,to nie robię,albo robię to co lubię i mogę robić i mam gdzieś nowe regulacje i inne nakazy zakazy zamiast ciągle narzekać na państwo ,na podatki,na politykę.Szkoda czasu."
Ostatnio zmieniony 02-03-2018 13:23 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dzanek
Posty: 1061
Rejestracja: 08-10-2004 19:53

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: Dzanek » 02-03-2018 13:27

"
andriu81 pisze:A ta pseudo galeria na Kwiatkowskiego to do kogo należy?
Do Pana Koniecznego."
Ostatnio zmieniony 02-03-2018 13:27 przez Dzanek, łącznie zmieniany 1 raz.

szpilka
Posty: 75
Rejestracja: 03-07-2017 22:57

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: szpilka » 02-03-2018 15:26

"
.Pomysły z nową galerią sa po prostu chore i to jeszcze gdzieś na obrzeżach,w Mokrzyszowie,kto tam będzie jeździł i po co?
Powiedz, które miasto ma galerię w centrum? Wszystkie są na obrzeżach miast, oczywiście nie myślę o wielkich metropoliach, w których jest wiele galerii. Mam na myśli miasta z jedną góra dwoma galeriami. A kto każe jeździć do Mokrzyszowa? Jest tak blisko, że można się przespacerować.Spacery są dobre dla zdrowia."
Ostatnio zmieniony 02-03-2018 15:26 przez szpilka, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: andriu81 » 02-03-2018 21:21

"@szpilka ,wszystkie mają w centrum, Sandomierz,Stalowa Wola,Ostrowiec,Rzeszów, więcej nie sprawdzałem. Pewnie według Ciebie Tarnobrzeg powinien pozostać wyrzutkiem wśród miast i co sądzisz o wybudowaniu galerii w Machowie,tak jak z tym oddziałem inpostu? Spacery są wyśmienite w -20 stopni.Już mamy halę targową przeniesioną na Kwiatkowskiego,poza centrum,oddział ZUS-u w Morzyszowie ,ma być tam dworzec ,to i galerie tam postawmy,będzie do kompletu. Zresztą ta galeria tam na pewno nie powstanie,jesli już będzie jakaś galeria to na Sikorskiego"
Ostatnio zmieniony 02-03-2018 21:21 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

Światowit
Posty: 356
Rejestracja: 26-03-2015 21:51

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: Światowit » 02-03-2018 21:29

"
andriu81 pisze:@szpilka ,wszystkie mają w centrum, Sandomierz,Stalowa Wola,Ostrowiec,Rzeszów, więcej nie sprawdzałem. Pewnie według Ciebie Tarnobrzeg powinien pozostać wyrzutkiem wśród miast i co sądzisz o wybudowaniu galerii w Machowie,tak jak z tym oddziałem inpostu? Spacery są wyśmienite w -20 stopni.Już mamy halę targową przeniesioną na Kwiatkowskiego,poza centrum,oddział ZUS-u w Morzyszowie ,ma być tam dworzec ,to i galerie tam postawmy,będzie do kompletu. Zresztą ta galeria tam na pewno nie powstanie,jesli już będzie jakaś galeria to na Sikorskiego
I zapewne o oi chodzi , aby była tylko jedna galeria! Pytanie po czyjej stronie stanął Kiełb?
I zastanawiające jest to dlaczego inwestor na Sikorskuego wycofał się ostatecznie z dużego obiektu z zagospodarowaniem/odtwirzeniem ul. Dominikańskiej na rzecz znacznie mniejszego obiektu?"
Ostatnio zmieniony 02-03-2018 21:29 przez Światowit, łącznie zmieniany 1 raz.

kikol
Posty: 73
Rejestracja: 04-02-2017 22:49

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: kikol » 03-03-2018 14:43

"
Światowit pisze:I zapewne o oi chodzi , aby była tylko jedna galeria!
Te ż jestem tego samego zdania."
Ostatnio zmieniony 03-03-2018 14:43 przez kikol, łącznie zmieniany 1 raz.

szpilka
Posty: 75
Rejestracja: 03-07-2017 22:57

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: szpilka » 03-03-2018 17:14

"andriu81
wszystkie mają w centrum, Sandomierz,Stalowa Wola,Ostrowiec,Rzeszów, więcej nie sprawdzałem. Pewnie według Ciebie Tarnobrzeg powinien pozostać wyrzutkiem wśród miast i co sądzisz o wybudowaniu galerii w Machowie,tak jak z tym oddziałem inpostu? Spacery są wyśmienite w -20 stopni.Już mamy halę targową przeniesioną na Kwiatkowskiego,poza centrum,oddział ZUS-u w Morzyszowie ,ma być tam dworzec ,to i galerie tam postawmy,będzie do kompletu. Zresztą ta galeria tam na pewno nie powstanie,jesli już będzie jakaś galeria to na Sikorskiego[/quote]

Jeśli uważasz, że galeria obok targu w Sandomierzu, albo Galeria w Stalowej Woli jest w centrum, to rozglądnij się dookoła gdy tam będziesz. Przecież to są obrzeża miast, a nie centra.



Edytowany przez szpilka o 03-03-2018 - 16:24. "
Ostatnio zmieniony 03-03-2018 17:14 przez szpilka, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2288
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Konfident Dariusz K. ?

Post autor: A1313 » 03-03-2018 19:00

"
Jeśli uważasz, że galeria obok targu w Sandomierzu

Bzdury wyssane z palca, jedz zobacz. To jest dokładnie środek miasta. A ze trochę jest jak Tarnobrzeg-głowa na rynku nogi w burakach to inna sprawa."
Ostatnio zmieniony 03-03-2018 19:00 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ