Grodzenie działki na jeziorem Tarnobrzeskim

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
gbur
Posty: 75
Rejestracja: 28-03-2017 00:38

Grodzenie działki na jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: gbur » 28-05-2018 23:38

"Wiadomo komuś kto nabył i obecnie grodzi działkę nad jeziorem Tarnobrzeskim w miejscu gdzie "lądowała" tyrolka? Przejeżdżając dzisiaj rowerkiem zauważyłem powstające nowe ogrodzenie. Znajomy wędkarz wytłumaczył mi, że "ktoś" nabył działkę 40 arową za 100.000 zł. Zastanawiające jest, że grodzona jest również droga prowadząca do stacji końcowej tyrolki. Nie wiem jak teraz będą odbierać "pasażerów" z końcowej stacji jeżeli teren będzie ogrodzony. Czy ktoś widział lub słyszał o jakimś przetargu organizowanym przez miasto na tereny tam leżące? W tej cenie biorę w ciemno a jeszcze na grilla zaproszę. A może to kolejny przekręt z działkami nad jeziorem. Po kawałku rozbiorą nam i ogrodzą całe jezioro a na odczepne zostawią dwie plaże dla pospólstwa.



Edytowany przez gbur o 28-05-2018 - 21:39. "
Ostatnio zmieniony 28-05-2018 23:38 przez gbur, łącznie zmieniany 1 raz.

przybysz
Posty: 51
Rejestracja: 30-11-2010 19:34

Grodzenie działki na jeziorem Tarnobrzeskim

Post autor: przybysz » 29-05-2018 22:26

"za 2,5 tysiąca za ar to prawdziwa okazja , nie wiem na ile jest to prawda że ta działka tyle kosztowała
ale napewno wiem że za kadencji mastalerza + niedbałowskiego po cichu sprzedawali i rozkradali pokopalniany majątek
więc na ile zdążyli na tyle sprzedali jeśli by ten ******** mastalerz wygrał kolejną kadencję to Tarnobrzeg został by ogołocony
jak dla mnie to mastalerz powinien siedzieć minimum 5 lat , kołek 5 lat , niedbałowski 10 , ale niestety siedzi biedaczek Kiełb
PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - ****** JEGO MAĆ
"

ODPOWIEDZ