Forum trochę zdycha

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
Awatar użytkownika
karas
Posty: 1348
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

Re: Forum trochę zdycha

Post autor: karas » 10-03-2019 21:29

mariano pisze:
09-03-2019 21:03
I tu jest Adminie część odpowiedzi, czemu ludzie nie piszą bo pewnie się boją czy nie chcą być torpedowani przez userów jak powyżej. Po co dyskutować z kimś kto nawet nie ma skończonej szkoły wyższej a wie wszystko najlepiej? Bez sensu.
"Marianku" czy jak Ci tam. Przecież w przeciwieństwie do mnie nie umiesz zdobyć się na odwagę i ujawnić swojej tożsamości. Pewnie wyszły by z tego niezłe kwiatki. Drugie imię np. Krzysztof.

Masz dobre informacje odnośnie mojego wykształcenia. W sumie to istnieje duża szansa, że chodziliśmy razem do klasy. No i czy wykształcenie robi z kogoś człowieka?

Dzięki temu nieukowi bez wyższego wykształcenia możesz np. pisać te swoje bzdury na forum. Bo ten nieuk, rozumiem, że dla Ciebie człowiek gorszej klasy bo bez studiów przeniósł to forum na nowy silnik. Wielu pisało, że pomogą, że się nie da. Ty nie mogłeś bo przecież świetny szef Ci zabronił, bo lojalka. No kasę na przeniesienie proponowałeś, wyślij Adminowi, jeszcze nie jest za późno. Obiecuję, że za te pieniądze zaproszę wszystkich chętnych z tbg.info i przepijemy Twoje zdrowie o ile starczy na jedno piwo :)

Widzisz bo jakoś ten mój brak wyższego wykształcenia nagania mi dużo pracy. Chyba jednak coś umiem. Może nadrabiam kulturą osobistą, której Ty moim zdaniem nie posiadasz? Nie wiem.

Wydaje mi się, że pare osób jest mi wdzięcznych za to, że udało się to przenieść. To fajne uczucie. Polecam. Możesz doświadczyć takiej samej wdzięczności od nas wszystkich. Wystarczy, że wreszcie usuniesz konto na tym portalu. Oj, ale Ci będziemy wdzięczni.

Pytałem, czy się już wyprowadziłeś. Dlaczego?

Post autor: mariano » 12-01-2019 16:26

Ja nikogo nie bronie. Mówię tylko ile zarabia management w cywilizowanym świecie. U mnie na początek spec zarabia 5 na rękę. Proszę zrozumcie o czym piszę. Dopóki płace będą tak niskie, dopóty nie będzie speców w danej dziedzinie. A że w naszym mieście wygląda to jak wygląda, dlatego min przenoszę się pod Rzeszów.
Post autor: mariano » 08-01-2019 19:13

Przecież ja sobie jaja za przeproszeniem robiłem z tego :-) pisze w negatywnym często robię to prawda wobec osób, które są źle sprawują władze i marnują i moje i Twoje pieniądze. Z tym, że w moim przypadku już niedługo bo się stąd wyprowadzam.
Dlatego grzecznie zapytałem, czy to może już? Jeżeli nie już to może już czas? Czytam, że już.
globoo pisze:
10-03-2019 07:00
Według mnie mariano powinien być zbanowany za arogancje i butę oraz za nietolerancje i bezczelne chamstwo.W końcu człowiek z wyższym wykształceniem powinien potrafić uszanować innych.
Powinien. Gdybym chamem to w zamian za przeniesienie forum poprosił bym @Admina o to, aby raz na zawsze podziękował za uczestnictwo temu wykształconemu Mańkowi bez kultury. Niestety nie potrafię się zniżyć do takiego poziomu. Zresztą co by to dało. Założył by następnego "lewego" maila tylko pod potrzeby forum i wpisów na nadwisla24? Szkoda sobie strzępić ... Wyprowadz się to może sam pójdzie.

@mariano co do podatków to zabierz je sobie do Rzeszowa. Podejrzewam, że miasto nie odczuje uszczuplenia finansów z tego poziomu, a za to "straci" wybitnego człowieka. I życzę Ci dużo szczęścia w nowym miejscu. Oby Ci się wiodło tak dobrze, że nie będziesz musiał nigdy wracać do tej dziury, na ten pusty rynek, dziurawe ulice.
Karaś

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19275
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Forum trochę zdycha

Post autor: admin » 10-03-2019 22:17

Parę dni jestem poza miastem i przykro czytać co tu się dzieje.
W ramach przyjętej linii możliwie ograniczonej ingerencji zamykam wątek.

Zablokowany