Prezydent Bożek potwierdził że zakaził się koronawirusem

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19336
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Prezydent Bożek potwierdził że zakaził się koronawirusem

Post autor: admin » 02-11-2020 16:17

Tydzień temu prezydent Bożek informował na fejsie, że poddał się badaniu na zakażenie koronawirusem. Przed chwilą oficjalnie potwierdził, że test dał wynik pozytywny, według opisu prezydenta zdecydowanie nie było to zakażenie bezobjawowe.

Prezydent apeluje o niewychodzenie z domu i stosowanie podstawowych zabezpieczeń. Zachęca również do zadbania o seniorów.
Więcej informacji na profilu prezydenta.


dino
Posty: 2000
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Prezydent Bożek potwierdził że zakaził się koronawirusem

Post autor: dino » 02-11-2020 16:39

Tradycyjnie morderczy wirus:
Wierzcie mi, żadna “grypka” tak nie sponiewiera… Dziś jest już dużo lepiej, ale na pewno jeszcze do końca tego tygodnia muszę pozostać w izolacji.

A ja to w lutym miałem taaaaakiego wirusa i taaaaaaak mnie sponiewierał :)

I tradycyjnie nic nie mówiące słowa. I jest to ciekawe, że wszyscy celebryci/politycy mają taki sam szablon :)
dbajcie o siebie! Dbajcie o swoich bliskich!

I na koniec:
Pamiętajcie, maseczka, dystans i dezynfekcja. Koniecznie.
Czyli nie działa :)
ani maseczka
ani dystans
ani tym bardziej dezynfekcja
a i jeszcze zamknięcie na klucz w budynku UM - to jak widać też nie działa...
No bo skoro Prezydent namazany dodatnio...

To może "seniorów" od razu wozić bezpośrednio z klatek schodowych do spalarani w Stalowej Woli? Na pewno "seniorom" się polepszy jak będą dniami i tygodniami siedzieli na 40 metrach kwadratowych.
A najlepiej unikajmy kontaktów. Wychodzenie z domów ograniczmy do niezbędnego minimum. W lepszych czasach wszystko to sobie odbijemy.
Zatroszczmy się o seniorów.


Nie odkładajcie życia"na później".
Nie odkładajcie spotkań "na jutro"...jutra może już nie być nigdy.
Szanujcie szczerych, dobrych ludzi i prawdziwe uczucia...
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

A1313
Posty: 2283
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Prezydent Bożek potwierdził że zakaził się koronawirusem

Post autor: A1313 » 02-11-2020 16:58

f6348dd57a7b4.jpg
f6348dd57a7b4.jpg (21.26 KiB) Przejrzano 5374 razy

dino
Posty: 2000
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Prezydent Bożek potwierdził że zakaził się koronawirusem

Post autor: dino » 02-11-2020 17:50

Bergamo szpital na stadionie lodowisko maseczki babcia umrze trumny w ciężarówce Bergamo szpital na stadionie lodowisko maseczki babcia umrze trumny w ciężarówce i tak w kółko od marca


Bergamo szpital na stadionie lodowisko maseczki babcia umrze trumny w ciężarówce...


To jest tak przewidywalne że aż żałosne
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Re: Prezydent Bożek potwierdził że zakaził się koronawirusem

Post autor: andriu81 » 02-11-2020 18:34

No gdyby tak każdy w Polsce poddał się badaniu ,to tak połowa jest "zakażona" lub była wcześniej,w sensie że ma wirusa, z czego absolutnie nic nie wynika, bo wirusy są w okół nas od zawsze i każdy coś tam ma. Łatwo to policzyć ,bo zakładając że to cos jest od początku roku(o ile jest) to już dawno się rozniosło. Nie mam pojęcia po co oni wykonują jeszcze te testy i czemu to ma służyć

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1349
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

Re: Prezydent Bożek potwierdził że zakaził się koronawirusem

Post autor: karas » 03-11-2020 08:31

Sami wirusolodzy. Ciekawe czy mielibyście odwagę wygłosić swoje odważne tezy rodzinom osób, które leżą w stanie ciężkim pod respiratorami.

@A1313 bardzo trafne.
Karaś

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Re: Prezydent Bożek potwierdził że zakaził się koronawirusem

Post autor: andriu81 » 03-11-2020 11:48

Bez wchodzenia w szczegóły, tak to wygląda.
https://ciekaweliczby.pl/koronawirus_sondaz/
Ja podzielam pogląd tej młodszej grupy

A1313
Posty: 2283
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Prezydent Bożek potwierdził że zakaził się koronawirusem

Post autor: A1313 » 03-11-2020 16:18

Nie wiem jaka jest skala w naszym kraju ,ale 30 procent młodych amerykanów (18-34) wierzy w spiskowa teorie płaskiej ziemi.
Nikt im tego nie zabrania ,podobnie jak niezabrania się wierzyć tobie w materiały które tutaj z zamiłowaniem wrzucasz.

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Prezydent Bożek potwierdził że zakaził się koronawirusem

Post autor: encore » 03-11-2020 16:36

są nawet takie osoby z wyższym wykształceniem historycznym co potrafią zapytać o to czy w Polsce jeszcze są rycerze.

Choć dzisiaj nad odpowiedzią bym się wahał i pewnie odpowiedział bym, że co prawda rycerzy już nie ma, ale zakutych pał nam nie brakuje.
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19336
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Prezydent Bożek potwierdził że zakaził się koronawirusem

Post autor: admin » 03-11-2020 17:22

Dzisiaj zanotowaliśmy 57 nowych przypadków w samym Tarnobrzegu, z uwagą, że nie są to kompletne wyniki, bo niektóre spływają z opóźnieniem. A dlaczego piszę to w wątku o zakażonym prezydencie, a nie w wątku o koronawirusie? Bo pojawia się pytanie ile przypadków było już w samym UM, bo zakażenia nie ograniczyły się do duetu prezydentów.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Re: Prezydent Bożek potwierdził że zakaził się koronawirusem

Post autor: andriu81 » 04-11-2020 00:11

@A1313, jest jednak różnica między teorią spiskową wierzącą w coś, a teorią niewierzącą w coś. Płaską ziemię obalasz prosto, posługując się twardymi faktami naukowymi. Natomiast udowodnienie pandemii jest bardzo trudne, właściwie nie wiem czy jest ktokolwiek kto potrafi to naukowo potwierdzić, poza samym stwierdzeniem że jest bo jest, bo inni w to wierzą. Powiedzmy dla mnie takim dowodem byłyby szpitalne statystyki porównawcze,statystyki zachorowań,konkretne liczby, tylko że ich nie ma,a nie ma dlatego że większosć nie potrzebuje po to by uwierzyć. Mnóstwo zastrzeżeń i wątpliwości, które nigdy nie zostały rozwiane, tak jak ten temat obszerny i to się nie zmieni
https://bezprawnik.pl/nie-wierze-w-koronawirusa/
ale to nie ten wątek, wróćmy do dyskusji na temat prezydenta

dino
Posty: 2000
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Re: Prezydent Bożek potwierdził że zakaził się koronawirusem

Post autor: dino » 04-11-2020 06:39

Co prawda nie znamy bieżących danych z Tarnobrzeg ale może warto byłoby sprawdzić jak sytuacja pod względem umieralności rik do roku wygląda w Tarnobrzegu i jaki ewentualnie wpływ mają na nią zamknięte POZ.
W skali kraju już mamy około 2 tysięcy nadmiarowych śmierci TYGODNIOWO!
Tym bardziej NIE ODKŁADAJMY wizyt rodzinnych na jutro. Jutra MOŻE JUŻ NIE BYĆ!


Zgonów jest w Polsce najwięcej od lat, wynika z analizy money.pl. I nie wszystkie można bezpośrednio wyjaśnić pandemią koronawirusa.
W jednym tylko tygodniu (od 12 do 18 października) ok. 2 tysięcy zgonów nie można było wytłumaczyć ani COVID-19, ani chorobami współistniejącymi.
Oczywiście, mamy odraczanie leczenia ze względu na COVID-19. Ale widzimy też odraczanie badań kontrolnych, czy wręcz strach przed samym leczeniem - mówi Janicka.
Bożena Janicka zwraca jednak uwagę na jeszcze jeden czynnik. Starsze osoby są coraz bardziej pozbawione kontaktów międzyludzkich i tracą chęć do życia.
- Takie osoby często popadają w depresję, ale część z nich też przestaje brać leki lub o nich zapomina. I odchodzą po cichu - mówi lekarka.
https://www.money.pl/gospodarka/ukryte- ... 3888a.html
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

A1313
Posty: 2283
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Prezydent Bożek potwierdził że zakaził się koronawirusem

Post autor: A1313 » 04-11-2020 08:43

andriu81 pisze:
04-11-2020 00:11
@A1313, jest jednak różnica między teorią spiskową wierzącą w coś, a teorią niewierzącą w coś. Płaską ziemię obalasz prosto, posługując się twardymi faktami naukowymi. Natomiast udowodnienie pandemii jest bardzo trudne, właściwie nie wiem czy jest ktokolwiek kto potrafi to naukowo potwierdzić, poza samym stwierdzeniem że jest bo jest, bo inni w to wierzą. Powiedzmy dla mnie takim dowodem byłyby szpitalne statystyki porównawcze,statystyki zachorowań,konkretne liczby, tylko że ich nie ma,a nie ma dlatego że większosć nie potrzebuje po to by uwierzyć. Mnóstwo zastrzeżeń i wątpliwości, które nigdy nie zostały rozwiane, tak jak ten temat obszerny i to się nie zmieni
https://bezprawnik.pl/nie-wierze-w-koronawirusa/
ale to nie ten wątek, wróćmy do dyskusji na temat prezydenta
Co Ty nie powiesz, jeżeli plaskoziemcy są wstanie powiedzieć ze lądowanie na księżycu było mistyfikacja, ze przekazy ze stacji kosmicznych są spiskiem rządu światowego, obalane są wszelakie dane naukowe z ostatnich kilkuset lat, to jakie argumenty trafia to tak zatwardziałej grupy społecznej. Jeżeli badania naukowe dotyczące szczepionek rozbijają się ma murze ignorancji antyszczepionkowcow to jaki argument jest wstanie ten mur skruszyć. Z naszego podwórka-jeżeli o rozbicie samolotu rządowego posadza się zamachowców i spisek Rosjan a nie ogólny burdel w państwie , to jakie argumenty maja trafić do przeciętnego andriu-zadne. To jak kopanie się z koniem po jajach -bol ogromny a sensu brak.

ODPOWIEDZ