Co się w mieście buduje

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
faktyfaktow
Posty: 82
Rejestracja: 05-06-2014 11:47

Co się w mieście buduje

Post autor: faktyfaktow » 28-10-2015 20:16

"Przecież tu nie chodzi o gwiazdy bo to festiwal .Pobudka !!! Moze nie byc nikogo na otwarciu.Chodzi o to ze mamy niedaleko w Stalowej Woli nareszcie cos co pozwoli nam na zakupy poczesci podobne do tych na które jeździliśmy z Tarnobrzega,Sandomierza do Rzeszowa czy Lublina.Teraz wystarczy 20 min i juz mamy taka galerie.A kto zaśpiewa czy zatańczy na otwarciu to zupełnie bez znaczenia.Nawet jakby zaprosili Stewarda Roda czy Led Zeppelin to moja babcia powiedziałaby ze to dziadostwo.Ona wolałaby Mietka Fogga"
Ostatnio zmieniony 28-10-2015 20:16 przez faktyfaktow, łącznie zmieniany 1 raz.

bzyczek
Posty: 758
Rejestracja: 23-08-2004 22:57

Co się w mieście buduje

Post autor: bzyczek » 28-10-2015 20:24

"Ten kraj nisko upadł, jeśli za gwiazdę uważa się niejaką Siwiec i ją się lansuje. Dramat, to jest k.... dramat!!!"
Ostatnio zmieniony 28-10-2015 20:24 przez bzyczek, łącznie zmieniany 1 raz.
bzyczek

tbgdzk
Posty: 105
Rejestracja: 07-10-2014 18:10

Co się w mieście buduje

Post autor: tbgdzk » 29-10-2015 17:12

"Jaka galeria takie gwiazdy.....
A tak na poważnie nie rozumiem sensu jeżdżenia na zakupy nawet 30 km do drugiego miasta i chyba nigdy nie zrozumiem.
Zakupy spożywcze można robić swobodnie w Tbg, a odzieżowe od grudnia w Parku Handlowym w Tbg lub stycznia w Galerii Królewskiej w Sandomierzu (z Tbg to prawie jak jedno miasto). Także osobiście uważam, że jeżdżenie do Stalowej na zakupy jest totalnie bez sensu....."
Ostatnio zmieniony 29-10-2015 17:12 przez tbgdzk, łącznie zmieniany 1 raz.

lanksa
Posty: 1
Rejestracja: 26-10-2015 19:06

Co się w mieście buduje

Post autor: lanksa » 29-10-2015 18:43

"
tbgdzk pisze:Jaka galeria takie gwiazdy.....
A tak na poważnie nie rozumiem sensu jeżdżenia na zakupy nawet 30 km do drugiego miasta i chyba nigdy nie zrozumiem.
Zakupy spożywcze można robić swobodnie w Tbg, a odzieżowe od grudnia w Parku Handlowym w Tbg lub stycznia w Galerii Królewskiej w Sandomierzu (z Tbg to prawie jak jedno miasto). Także osobiście uważam, że jeżdżenie do Stalowej na zakupy jest totalnie bez sensu.....
Popieram..... Nie rozumiem także narzekań ludzi którzy mówią że w Tarnobrzegu to nieda się nic kupić jeśli chodzi o odzież i obuwie ..... po co u nas sklepy otwierać skoro wszyscy jeżdzą na zakupy do okolicznych miast..... Nie ma popytu niema podaży"
Ostatnio zmieniony 29-10-2015 18:43 przez lanksa, łącznie zmieniany 1 raz.

martintbg
Posty: 32
Rejestracja: 11-02-2015 15:53

Co się w mieście buduje

Post autor: martintbg » 29-10-2015 19:42

"może niektórzy nie jeżdżą na zakupy do galerii tylko jadą specjalnie dla galerianek..?"
Ostatnio zmieniony 29-10-2015 19:42 przez martintbg, łącznie zmieniany 1 raz.

jazet
Posty: 1269
Rejestracja: 13-10-2006 14:26

Co się w mieście buduje

Post autor: jazet » 29-10-2015 21:02

"To Natalia Siwiec, z koleżankami tam zostaje?"
Ostatnio zmieniony 29-10-2015 21:02 przez jazet, łącznie zmieniany 1 raz.

bzyczek
Posty: 758
Rejestracja: 23-08-2004 22:57

Co się w mieście buduje

Post autor: bzyczek » 29-10-2015 23:10

"Ja jeśli chodzi o zakup odzieży czy też butów to kupuję w 90 % przez internet, więc galeria czy inny sklep jest mi do szczęścia nie potrzebny. A dwa to nie lubię tłumów i ścisku ludzi w sklepach.
Wolę inne rozrywki z rodziną czy też dzieckiem, niż niedzielny spacer po galerii.
No chyba że Siwiec czy też Cleo pokażą co najmniej cycki :-P, to może się skuszę i wybiorę dla takich atrakcji (oczywiście żart).

tbgdzk pisze:Jaka galeria takie gwiazdy.....
A tak na poważnie nie rozumiem sensu jeżdżenia na zakupy nawet 30 km do drugiego miasta i chyba nigdy nie zrozumiem.
Zakupy spożywcze można robić swobodnie w Tbg, a odzieżowe od grudnia w Parku Handlowym w Tbg lub stycznia w Galerii Królewskiej w Sandomierzu (z Tbg to prawie jak jedno miasto). Także osobiście uważam, że jeżdżenie do Stalowej na zakupy jest totalnie bez sensu.....
Co to za odległość 15 km do Sandomierza? 30 km do rowerowni czy też 70 km do Rzeszowa?
A tak na marginesie park handlowy w Tbg-u, to gdzie? bo chyba nie jestem na czasie.
Chyba że chodzi o budynek, budowany przy ul. Kwiatkowskiego?"
Ostatnio zmieniony 29-10-2015 23:10 przez bzyczek, łącznie zmieniany 1 raz.
bzyczek

alek
Posty: 1520
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Co się w mieście buduje

Post autor: alek » 29-10-2015 23:31

"
tbgdzk pisze: A tak na poważnie nie rozumiem sensu jeżdżenia na zakupy nawet 30 km do drugiego miasta i chyba nigdy nie zrozumiem.
Zakupy spożywcze można robić swobodnie w Tbg, a odzieżowe od grudnia w Parku Handlowym w Tbg lub stycznia w Galerii Królewskiej w Sandomierzu (z Tbg to prawie jak jedno miasto). Także osobiście uważam, że jeżdżenie do Stalowej na zakupy jest totalnie bez sensu.....
Jeśli te sklepy będą takie jak w Galerii Sandomierz to dziękuję bardzo i wolę jechać do Rzeszowa czy Kielc. Jeśli ktoś był w sklepie tej samej marki w Sandomierzu i w Rzeszowie czy Kielcach to będzie wiedział o czym myślę a spożywcze to najlepiej w Tarnobrzegu , bo wszędzie to samo a u nas chyba taniej."
Ostatnio zmieniony 29-10-2015 23:31 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

faktyfaktow
Posty: 82
Rejestracja: 05-06-2014 11:47

Co się w mieście buduje

Post autor: faktyfaktow » 29-10-2015 23:36

"Ludzie co wy porównujecie smieszny jakis park handlowy do tej galeri.Nie badzcie smieszni.Prawda jest taka ze w tym naszym zapyzialym Tarnobrzegu nie ma zadnych takich inwestycji i tyle na ten temat.A ten wontek ,,co sie w miescie buduje" to jest tak naciagany jak guma od majtek.Nic sie tu nie buduje.Taka prawda.Male ciche miasteczko nie dobrze .Fak jednak jest taki ze jak sie chce kupic cos markowego trzeba jechac do wiekszego miasta .Teraz najblizej bedzie Stalowa Wola chociaz wiadomo ze wszystkich marek tradycyjnie lokujacych sie na poczatku nie bedzie ale w przyszlosci napewno .Ja tam chetnie wybiore sie zamiast do Rzeszowa to do Stalowej Woli.Ktos tam powiedzial o Galeri Sandomierz.Kolejny zart?Ja sie ciesze z tej stalowowolskiej galeri ,jestem tam codziennie bo tam pracuje wiec fajowo"
Ostatnio zmieniony 29-10-2015 23:36 przez faktyfaktow, łącznie zmieniany 1 raz.

bzyczek
Posty: 758
Rejestracja: 23-08-2004 22:57

Co się w mieście buduje

Post autor: bzyczek » 30-10-2015 00:08

"
faktyfaktow pisze:Ludzie co wy porównujecie smieszny jakis park handlowy do tej galeri.Nie badzcie smieszni.Prawda jest taka ze w tym naszym zapyzialym Tarnobrzegu nie ma zadnych takich inwestycji i tyle na ten temat.A ten wontek ,,co sie w miescie buduje" to jest tak naciagany jak guma od majtek.Nic sie tu nie buduje.Taka prawda.Male ciche miasteczko nie dobrze .Fak jednak jest taki ze jak sie chce kupic cos markowego trzeba jechac do wiekszego miasta .Teraz najblizej bedzie Stalowa Wola chociaz wiadomo ze wszystkich marek tradycyjnie lokujacych sie na poczatku nie bedzie ale w przyszlosci napewno .Ja tam chetnie wybiore sie zamiast do Rzeszowa to do Stalowej Woli.Ktos tam powiedzial o Galeri Sandomierz.Kolejny zart?Ja sie ciesze z tej stalowowolskiej galeri ,jestem tam codziennie bo tam pracuje wiec fajowo
Proponuję zainwestować w słownik ortograficzny, bo aż w oczy kole."
Ostatnio zmieniony 30-10-2015 00:08 przez bzyczek, łącznie zmieniany 1 raz.
bzyczek

martintbg
Posty: 32
Rejestracja: 11-02-2015 15:53

Co się w mieście buduje

Post autor: martintbg » 30-10-2015 09:28

"
faktyfaktow pisze:Ludzie co wy porównujecie smieszny jakis park handlowy do tej galeri.Nie badzcie smieszni.Prawda jest taka ze w tym naszym zapyzialym Tarnobrzegu nie ma zadnych takich inwestycji i tyle na ten temat.A ten wontek ,,co sie w miescie buduje" to jest tak naciagany jak guma od majtek.Nic sie tu nie buduje.Taka prawda.Male ciche miasteczko nie dobrze .Fak jednak jest taki ze jak sie chce kupic cos markowego trzeba jechac do wiekszego miasta .Teraz najblizej bedzie Stalowa Wola chociaz wiadomo ze wszystkich marek tradycyjnie lokujacych sie na poczatku nie bedzie ale w przyszlosci napewno .Ja tam chetnie wybiore sie zamiast do Rzeszowa to do Stalowej Woli.Ktos tam powiedzial o Galeri Sandomierz.Kolejny zart?Ja sie ciesze z tej stalowowolskiej galeri ,jestem tam codziennie bo tam pracuje wiec fajowo
widzę,że z Ciebie to jest niezły modniś...a gdzie pracujesz modnisiu w stalowowolskim obozie pracy???najlepiej byłoby jakbyś osiadł na stałe w pławnie!"
Ostatnio zmieniony 30-10-2015 09:28 przez martintbg, łącznie zmieniany 1 raz.

zbig
Posty: 19
Rejestracja: 15-05-2015 11:09

Co się w mieście buduje

Post autor: zbig » 30-10-2015 09:46

"http://www.vivo-stalowawola.pl/index.ph ... e-otwarcie , na samym dole jest lista sklepów ( innej nie znalazłem) - powodów do zachwytów raczej nie widzę. 1100 miejsc parkingowych dla 16 sklepów ( i pewnie kilkanaście małych butików , których nie był stać na zapłacenie za miejsce na plakacie ) - to robi wrażenie. Dziwne , że parę dni przed otwarciem nie ma na planie galerii naniesionych lokalizacji poszczególnych sklepów. Nie wygląda to najlepiej."
Ostatnio zmieniony 30-10-2015 09:46 przez zbig, łącznie zmieniany 1 raz.

faktyfaktow
Posty: 82
Rejestracja: 05-06-2014 11:47

Co się w mieście buduje

Post autor: faktyfaktow » 30-10-2015 10:43

"Lista najemcow w Vivo Stalowa Wola

1. Rossmann
2. Intermarche
3. Martes sport
4. BRIJU
5. MARILYN
6. Apart
7. SWISS
8. C&A
9. H&M
10. SMYK
11. Kik
12. PEPCO
13. Medicine
14. Media Expert
15. Kubenz
16. Home & You
17. Carte Dor
18. Reserved
19. House
20. Cropp
21. Mohito
22. PLAY
23. 4F
24. SINSAY
25. My Travel
26. Kolporter
27. Silver Dragon
28. Diverse
29. Quisquie
30. ITAKA
31. Pretty Woman
32. Grycan
33. CCC
34. Men Club
35. Dr. Max
36. empik
37. Chinskie Centrum (Q&Q)
38. Laboo
39. Inglot
40. Wojas
41. Olimp
42. Subway
43. Carry
44. Terranova
45. Sizeer
46. Textil Market
47. Giacomo Conti
48. Deichmann
49. BYTOM
50. BIG STAR
51. Vision Express
52. Calypso
53. Ryłko
54. Quick Nails Bar
55. 50style
56.Piekarnia Galicyjska
57.Kupper Kids Play (sala zabaw dla dzieci?)
58.Prezenciarnia
59.Rainbows tours
60.Kwiaciarnia róża

A ortografie mam w du....Wazne ze mam pieniazki .A gdzie pracuje? hahhah u siebie,u siebie .Jestem tepym niedouczonym bucem ale....no wlasnie..Nie zamienilbym sie z nikim kto zna ortografie i nie ma co dso gara wlozyc.Ty mi wypominasz brak znajomosci ortografi .Ja moge ci wypomniec dziesiatki innych rzeczy ktorych nie potrafisz robic.A wracajac do galeri .Super ze w okolicy powstala taka galeria.I powstanie jeszcze inna .A ty mozesz dalej robic w licznych ciuchlandach tarnobrzeskich."
Ostatnio zmieniony 30-10-2015 10:43 przez faktyfaktow, łącznie zmieniany 1 raz.

bzyczek
Posty: 758
Rejestracja: 23-08-2004 22:57

Co się w mieście buduje

Post autor: bzyczek » 30-10-2015 10:54

"Poziom Twojego ostatniego postu, mówi sam za siebie.
Widzę, że nie jesteś w stanie merytorycznie dyskutować.
"Nie dyskutuję z idiotą. Najpierw sprowadzisz mnie do swojego poziomu, a potem pokonasz doświadczeniem.""
Ostatnio zmieniony 30-10-2015 10:54 przez bzyczek, łącznie zmieniany 1 raz.
bzyczek

ja_30
Posty: 88
Rejestracja: 30-10-2015 11:40

Co się w mieście buduje

Post autor: ja_30 » 30-10-2015 11:55

"Założyłem u Was konto bo już mnie szlag trafia jak czytam gościa "faktyfaktow".
Po kolei. Jestem ze Stalowej i chcialbym sporostować bełkot tego czlowieka, żeby nie padło podejrzenie, że u nas wszyscy prezentuja podobny poziom.
Co do samej galerii to szczerze wątpię, żeby (przynajmniej teraz) była magnesem dla klientów z Tarnobrzega. Częśc wymienonych tutaj najemców jest wzięta (na chwilę otwarcia) z sufiu (m.in.carry, subway), a zdecydowana większość jest obecna na stalowowolskim rynku od lat, tak więc jeśli kogoś do tej pory empiki i inne reservedy nie zachęciły do robienia zakupów w naszym mieście to szczerze wątpię, iż teraz to ulegnie zmianie. To co mogło by zachecić to ogromny market DIY, który... figuruje tylko i wyłącznia na planach. Dlaczego kolega "faktyfaktow" o tym nie wspomina, podobnie jak o super multikinie, którego finalnie również nie będzie. No oczywiście myślę, że połowa Tarnobrzega razem z Sandomierzem przyjedzie zrobić zakupy w Q&Q (centrum chińskie :))....

To w kwestii galeri VIVO i jej cudownego oddziaływania na region.

Ostatnia rzecz. Na jaką cholerę na siłę wciskasz tutaj informacje o tym co się buduje w Stalowej (jednocześnie dyskredytując rynek budowlany Tarnobrzega) skoro temat brzmi "co się w mieście buduje"??? Zakładam, że jako miasto autor miał na mysli Tarnobrzeg. Jak chcesz się popodniecać galeriami ze Stalowej są do tego różne stalowowolskie fora ze skyscraperem na czele. Jeśli chcesz zachęcić sąsiadów do przyjechania do Stalowej rób to w bardziej cywilizowany i kultutralny sposób. Pozdrawiam."
Ostatnio zmieniony 30-10-2015 11:55 przez ja_30, łącznie zmieniany 1 raz.

plikianny
Posty: 98
Rejestracja: 26-04-2012 20:06

Co się w mieście buduje

Post autor: plikianny » 30-10-2015 12:47

"
ja_30 pisze:Założyłem u Was konto bo już mnie szlag trafia jak czytam gościa "faktyfaktow".
Po kolei. Jestem ze Stalowej i chcialbym sporostować bełkot tego czlowieka, żeby nie padło podejrzenie, że u nas wszyscy prezentuja podobny poziom.
Co do samej galerii to szczerze wątpię, żeby (przynajmniej teraz) była magnesem dla klientów z Tarnobrzega. Częśc wymienonych tutaj najemców jest wzięta (na chwilę otwarcia) z sufiu (m.in.carry, subway), a zdecydowana większość jest obecna na stalowowolskim rynku od lat, tak więc jeśli kogoś do tej pory empiki i inne reservedy nie zachęciły do robienia zakupów w naszym mieście to szczerze wątpię, iż teraz to ulegnie zmianie. To co mogło by zachecić to ogromny market DIY, który... figuruje tylko i wyłącznia na planach. Dlaczego kolega "faktyfaktow" o tym nie wspomina, podobnie jak o super multikinie, którego finalnie również nie będzie. No oczywiście myślę, że połowa Tarnobrzega razem z Sandomierzem przyjedzie zrobić zakupy w Q&Q (centrum chińskie :))....

To w kwestii galeri VIVO i jej cudownego oddziaływania na region.

Ostatnia rzecz. Na jaką cholerę na siłę wciskasz tutaj informacje o tym co się buduje w Stalowej (jednocześnie dyskredytując rynek budowlany Tarnobrzega) skoro temat brzmi "co się w mieście buduje"??? Zakładam, że jako miasto autor miał na mysli Tarnobrzeg. Jak chcesz się popodniecać galeriami ze Stalowej są do tego różne stalowowolskie fora ze skyscraperem na czele. Jeśli chcesz zachęcić sąsiadów do przyjechania do Stalowej rób to w bardziej cywilizowany i kultutralny sposób. Pozdrawiam.

[size=huge][/size]BRAWO DLA PRZEDMÓWCY!"
Ostatnio zmieniony 30-10-2015 12:47 przez plikianny, łącznie zmieniany 1 raz.

dzieńziemi
Posty: 310
Rejestracja: 17-04-2014 19:18

Co się w mieście buduje

Post autor: dzieńziemi » 30-10-2015 15:39

"A co będzie budowane na ulicy Warszawskiej po prawej stronie przed skrętem do Sobowa?
Tam kiedyś takie ładne sarenki biegały.
Tam był piękny sad, ale został wycięty."
Ostatnio zmieniony 30-10-2015 15:39 przez dzieńziemi, łącznie zmieniany 1 raz.

tbgdzk
Posty: 105
Rejestracja: 07-10-2014 18:10

Co się w mieście buduje

Post autor: tbgdzk » 30-10-2015 16:45

"Pełna zgoda ja_30.

Ja osobiście nie mam nic przeciwko galerii w Stalowej Woli, ale jak ktoś już będzie chciał zrobić kilometry na galeriach to myślę, że już uda się do Rzeszowa czy nawet Krakowa. Z kolei osoba o wyrobionym guście spokojnie będzie w stanie zrobić wszystkie zakupy odzieżowe również w Tarnobrzegu, Sandomierzu czy Internecie.

Każdy ma inne potrzeby zakupowe, jednym wystarczy sklep na miejscu inny nawet i do Krakowa za ciuchami dojedzie, po prostu ja tego nie rozumiem i zawsze będę uważał, że ubiór to kwestia klasy i gustu, a nie wielkości Galerii.

Pomijam oczywiście faktyfaktów, tu mamy doczynienia ze 100% galerianką."
Ostatnio zmieniony 30-10-2015 16:45 przez tbgdzk, łącznie zmieniany 1 raz.

karol10tbg
Posty: 94
Rejestracja: 02-03-2009 17:32

Co się w mieście buduje

Post autor: karol10tbg » 01-11-2015 09:43

"Na warszawskiej budowany jest market budowlany Unimet."
Ostatnio zmieniony 01-11-2015 09:43 przez karol10tbg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19382
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Co się w mieście buduje

Post autor: admin » 01-11-2015 15:26

"Zamiast czterech średnich w których jest podobna oferta, wolałbym jeden duży, w którym jest wszystko.
Gdzie w Tarnobrzegu można pojechać i kupić od ręki deskę elewacyjną? A elastyczne izolowane kanały do wentylacji? A profile do zabudowy o większej niż minimalna grubości? A jaki jest wybór przycisków do Geberita? A gdzie kupić narzędzia Ryobi?

W dużym markecie znajdę to wszystko, a cztery małe mogę objechać i nie znaleźć nic."
Ostatnio zmieniony 01-11-2015 15:26 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ