Będzie McDonalds w TBG ...

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
marcin85tbg
Posty: 1054
Rejestracja: 22-10-2004 18:08

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: marcin85tbg » 12-05-2010 18:56

"MichaU na prezydenta!!!!
Zgadzam się kolego, lepiej bym tego nie ujął. Natomiast jeśli chodzi o tego raka krtani, o którym 1313 wspomniał to palacze dorzucili z akcyzy tyle pieniędzy do państwowej kasy, że starczy na jego raka krtani i na raka płuca jego kolegi, który np. nie pali. Pzdr
No i jest jeszcze krytyka samego faktu wyrażania opinii, z trudem nasycana argumentami - tego nie chcę nazywać.
ze względu na to, że odebrałem to dość osobiście pomogę Ci "to" nazwać. To jest lenistwo ;)



Ostatnia zmiana wpisu: marcin85tbg, 12-05-2010 - 17:21 "
Ostatnio zmieniony 12-05-2010 18:56 przez marcin85tbg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19344
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: admin » 12-05-2010 19:03

"UM potwierdza lokalizację, nie deklarując jasno, że chodzi o MD.
- Możemy postawić zakazy postoju już w tym momencie, ale na razie wolimy poczekać, jak rozwinie się sprawa zagospodarowania terenu należącego do Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, który znajduje się między ulicami Sikorskiego, Wiejską oraz Konfederacji Dzikowskiej - wyjaśnia Paweł Antończyk, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Tarnobrzegu. - Być może w ramach przyszłych inwestycji oprócz znanej sieci restauracji z fast foodami, powstanie tam dodatkowo kilkadziesiąt miejsc parkingowych.
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... /122906113"
Ostatnio zmieniony 12-05-2010 19:03 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: wou » 13-05-2010 00:47

"
MichaU pisze: Renesansową perełką w stylu Sandomierza nie zostaniemy nigdy, musimy próbować stać się dobrej jakości średnim miastem.

Skąd ten fatalizm? Mówisz że Tarnobrzeg jest skazany na fastfoody a ich istnienie wyznacznikiem jakości? Możemy być średnim, spokojnym miastem imprezowo-wypoczynkowym (zalew, hellooo!), ekologiczną gminą z płatami zieleni na każdym kroku, swojskimi jadłodajniami, parkami, mocną bazą noclegową, atrakcjami sportowymi i kulturalnymi, lunaparkiem, możemy też postawić na edukację i informatyzację i być perełką IT podkarpacia:) itd. A nie przejazdówką z McDonaldsem. Każdy region ma swoją specyfikę i potencjał, bezkrytyczne parcie w kierunku którym opisujesz w klimacie chwytania się brzytwy to dla mnie przejaw braku wyobraźni i jakiś urojony kompleks pipidówianina. Tarnobrzeg da radę bez fastfoodów (IMO lepiej), jesteśmy warci w całości pożytecznych inwestycji i stać nas na luksus wyboru kierunku w jakim rozwija się miasto, to chyba nawet takie obywatelskie prawo i obowiązek, a nie 'pierdolenie' jak to ładnie nazwałeś."
Ostatnio zmieniony 13-05-2010 00:47 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

kicek
Posty: 414
Rejestracja: 03-08-2004 17:44

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: kicek » 13-05-2010 01:19

"wou czyli wg Ciebie Mc bardziej szkodzi niż dopalacze? Jeśli tak to gratuluję tej.. jak to nazwałeś... rozwagi!
Żeby było jasne: nie jestem fanatycznym zwolennikiem Mc, ale i jego przeciwnikiem. Osobiście uważam, że można zjeść coś smaczniejszego.
Nie wiem, ilu z Was było choćby na zapleczu pizzerii, żeby móc ocenić "zdrowotność" robionych tam potraw. Czy na zapleczu wielu innych, nawet lepszych restauracji. Ale ja już nie o tym chciałem...
Jeśli jest inwestor, który chce inwestować w TBG, to niech to robi. Pozwólcie łaskawie Panowie Obrońcy Zdrowia Społecznego, że każdy sam za siebie będzie decydował. Jeść, czy nie jeść? Sprawa indywidualna człowieka. I ja osobiście nie chcę, żeby ktoś za mnie decydował, czy mam jeść w Mc, czy też nie. A jeśli Panowie Obrońcy znajdziecie innego inwestora, który wskoczy w "miejsce" Mc i da ludziom pracę (ilu by ich nie było) to czapki z głów i zwracam honor. Ale póki co jakoś nie widzę nikogo na horyzoncie. I jak to napisał MichaU, nie stać nas na selekcjonowanie inwestorów. Chyba, że Was Panowie obrońcy stać, bo jesteście w takiej z..tej sytuacji. jeśli tak, to pozostaje pogratulować. Ale pozwólcie łaskawie tym kilku, kilkunastu osobom dostać pracę. Albo sami im ją dajcie."
Ostatnio zmieniony 13-05-2010 01:19 przez kicek, łącznie zmieniany 1 raz.

marcin85tbg
Posty: 1054
Rejestracja: 22-10-2004 18:08

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: marcin85tbg » 13-05-2010 01:25

"wou ładnie to wszystko opisujesz i sobie marzysz, ale (z brakiem nasycania wypowiedzi argumentami) pytam co przeszkadza mieć jedno i drugie? Szkodliwe skutki jedzenie fastfoodów? Marny to argument..."
Ostatnio zmieniony 13-05-2010 01:25 przez marcin85tbg, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: wou » 13-05-2010 18:01

"
kicek pisze:wou czyli wg Ciebie Mc bardziej szkodzi niż dopalacze?
Jaką skalę masz na myśli? 0.5% (jeśli nawet) społeczności dopala vs. 50% 2x w tygodniu je w MD - wygrywa Ronald McDonalds, szczerząc się paskudnie. Here's your f* HappyMeal!
kicek pisze:ja osobiście nie chcę, żeby ktoś za mnie decydował, czy mam jeść w Mc, czy też nie.
Nie próbuję zabrać nikomu okazji do jedzenia, jeśli o to Ci chodzi, tylko uniemożliwić jej powstanie, już to pisałem. To subtelniejsza ingerencja, nie trafiasz tym oskarżeniem. Mniejsza o to że beznadziejna, bo już jest na to za późno. Odpisuję głównie dla grafomańskiej satysfakcji :P
kicek pisze:A jeśli Panowie Obrońcy
W jakąś paranoję wpadasz, nie ma żadnych 'nas', TU masz mój pojedynczy głos i tak to traktuj, reszta wypowiedzi anty była duuużo dalej od fanatyzmu niż moje więc nie ma co pakować wszystkich do jednego wora. Ale miło widzieć, że bierzesz to za popularny pogląd. Czy tak jest to serio nie wiem, chyba nie.
kicek pisze:znajdziecie innego inwestora, który wskoczy w "miejsce" Mc i da ludziom pracę (ilu by ich nie było) to czapki z głów i zwracam honor. Ale póki co jakoś nie widzę nikogo na horyzoncie. I jak to napisał MichaU, nie stać nas na selekcjonowanie inwestorów. Chyba, że Was Panowie obrońcy stać, bo jesteście w takiej z..tej sytuacji. jeśli tak, to pozostaje pogratulować. (...) Albo sami im ją dajcie.
Ha, obyś się miło zaskoczył. Przykro słyszeć że ten honor odejmujesz tak w ogóle, że z gruntu zakładasz że każdy kto nie wykłada z miejsca dużej kasy na stół a robi problemy jest na ch* zdatny, niedość że ujada to g* robi, tak? Jak protest to pewnie bezmyślny i biedoty bez wyobraźni, ambicji czy celów, nie posiadającej nic do zaoferowania? Tak to pobrzmiewa.
kicek pisze:Ale pozwólcie łaskawie tym kilku, kilkunastu osobom dostać pracę.
Nie pozwól żeby te kilka, kilkanaście, kilkaset osób straciło zdrowie lub życie, bo mogą się znaleźć wśród nich Twoi bliscy i znajomi. Łaskawie."
Ostatnio zmieniony 13-05-2010 18:01 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

MichaU
Posty: 189
Rejestracja: 02-06-2004 22:54

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: MichaU » 14-05-2010 13:43

"
wou pisze:
kicek pisze:ja osobiście nie chcę, żeby ktoś za mnie decydował, czy mam jeść w Mc, czy też nie.
Nie próbuję zabrać nikomu okazji do jedzenia, jeśli o to Ci chodzi, tylko uniemożliwić jej powstanie, już to pisałem. To subtelniejsza ingerencja, nie trafiasz tym oskarżeniem. Mniejsza o to że beznadziejna, bo już jest na to za późno. Odpisuję głównie dla grafomańskiej satysfakcji :P
Głupi czy o drogę pytasz? Jak nie będzie restauracji to praktycznie uniemożliwisz ludziom jedzenie tych bigmaków. Przecież nikt nie będzie z Rzeszowa zamawiał czy przywoził dla kolegów. Subtelniej to może wygląda na papierze (z dużym akcentem na "może") ale po przetłumaczeniu na polski i po przekuciu na rzeczywistość subtelne to to nie jest za grosz.
wou pisze:
kicek pisze:znajdziecie innego inwestora, który wskoczy w "miejsce" Mc i da ludziom pracę (ilu by ich nie było) to czapki z głów i zwracam honor. Ale póki co jakoś nie widzę nikogo na horyzoncie. I jak to napisał MichaU, nie stać nas na selekcjonowanie inwestorów. Chyba, że Was Panowie obrońcy stać, bo jesteście w takiej z..tej sytuacji. jeśli tak, to pozostaje pogratulować. (...) Albo sami im ją dajcie.
Ha, obyś się miło zaskoczył. Przykro słyszeć że ten honor odejmujesz tak w ogóle, że z gruntu zakładasz że każdy kto nie wykłada z miejsca dużej kasy na stół a robi problemy jest na ch* zdatny, niedość że ujada to g* robi, tak?
TAK! Do roboty!Podnosić jakość, zwiększać konkurencję - zwiększając różnorodność i obniżając ceny, a nie protestować i utrudniać życie tym, którzy chcą zrobić coś pożytecznego dla siebie i innych.
wou pisze:
kicek pisze:Ale pozwólcie łaskawie tym kilku, kilkunastu osobom dostać pracę.
Nie pozwól żeby te kilka, kilkanaście, kilkaset osób straciło zdrowie lub życie, bo mogą się znaleźć wśród nich Twoi bliscy i znajomi. Łaskawie.
O znajomych i bliskich kicka (ani moich, ani reszty) łaskawie się nie martw. Jak nie chcesz żeby Twoi się tam żywili, to o nich zadbaj: wytłumacz im o zagrożeniach, pokaż im "Super Size Me", zaprowadź do polskiej restauracji etc. Tak to wg mnie powinno wyglądać."
Ostatnio zmieniony 14-05-2010 13:43 przez MichaU, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: wou » 14-05-2010 13:44

"
marcin85tbg pisze:wou ładnie to wszystko opisujesz i sobie marzysz, ale (z brakiem nasycania wypowiedzi argumentami) pytam co przeszkadza mieć jedno i drugie? Szkodliwe skutki jedzenie fastfoodów? Marny to argument...
Za 10 lat, wylądujesz w autobusie między dwoma dorodnymi, stukilowymi gimnazjalistami uchowanymi na macdiecie i wspomnisz ten argument na zakręcie ;)

Z mojego punktu widzenia wizja eko-gminy nastawionej na rekreację, aktywny wypoczynek, informatyczne projekty i kulturę LEKKO gryzie się z McDonaldsem, ale jak ktoś napisał chyba tak właśnie będzie, że dzieciaki będą latać między orlikami a bigmakami... dopóki im dupy do w/w wagi nie urosną."
Ostatnio zmieniony 14-05-2010 13:44 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

pamarampa
Posty: 199
Rejestracja: 22-03-2010 12:44

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: pamarampa » 14-05-2010 14:33

"Nie wiem co chodzi w związku tą całą zagorzałą dyskusją dotyczącą budowy McDonalda, zwłaszcza wypowiedzi osoby o niku WOU.

Teksty w stylu ?Za 10 lat, wylądujesz w autobusie między dwoma dorodnymi, stukilowymi gimnazjalistami ...? - jakieś kompleksy masz na punkcie swojego wyglądu i w taki sposób to wyrażasz ? Są osoby co tyle ważą , nie opierając swojego wyżywienia w głównej mierze na fast foodach ... i co ?Ci? też nie pasują i próbujesz zrazić innych do nich ?

Także kiepski argument , nie trafiony i nie taktowny.

Po drugie , mówisz tutaj o ?wizji eko-gminy nastawionej na rekreację, aktywny wypoczynek, informatyczne projekty i kulturę?.

Nie chciałbym Cie niepokoić, ale wizja eko-gminy po dawnym zagłębiu siarkowym szybko tu nie nastąpi chociaż widać, że cześć osób się stara, są środki i tereny np. byłej kopalni Jeziórko są dobrze zagospodarowywane.

Co do rekreacji i aktywnego wypoczynku . Też nie wiem co dokładnie masz na myśli. Zalew machowski ? Jeszcze parę lat zanim zostanie on oddany w zupełności ( nie mówię o plaży sezonowej ) , poza tym niech nikt nie łudzi się, że gdy zostanie oddany to nagle będzie tu wielki boom i będzie tu polski Balaton. Na początku będzie to gorzka pigułka do przełknięcia przez Miasto Tarnobrzeg, aby go ( zalew ) utrzymać. Także to będzie wielki koszt dla miasta, a nie dochód.

Odnośnie kultury nie będę się zagłębiał , bo każdy wie jak ona wygląda w Tarnobrzegu - jedna drama teatralna w ciągu roku . Nie mówię tutaj o innych atrakcjach typu koncerty, wystawy bo są można je policzyć na palcach jednej ręki i stoją one na poziomie jakim stoją ? nie chce nikogo obrażać z ich twórców, artystów w nich uczestniczących, ale nie mają oni po prostu środków, ani możliwości, aby było to na przyzwoitym poziomie.

Wracając do tematu, wszystko jest dla ludzi, ale potrzebny jest umiar.
Spróbuj brać zbyt duże dawki np. witaminy D , w przypadku np. kobiet ciężarnych może to spowodować deformacją płodu.

Także bez przesady. Rozumiem jakby tu miało powstać np. składowisko materiałów radioaktywnych czy coś w tym stylu, ale nie bar z frytkami.

Tak więc jeżeli masz coś przeciwko temu typu działalnością, bo sam prowadzisz firmę opartą na jakiś kebabach itd. to napisz ze to twoja konkurencja i Cie to gryzie.

Chyba, że sam masz zamiar otworzyć tego McDonalnda i robisz mu w ten sposób reklamę.
W końcu każdy sposób jest dobry."
Ostatnio zmieniony 14-05-2010 14:33 przez pamarampa, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: wou » 14-05-2010 14:45

"
MichaU pisze: Głupi czy o drogę pytasz? Jak nie będzie restauracji to praktycznie uniemożliwisz ludziom jedzenie tych bigmaków. Przecież nikt nie będzie z Rzeszowa zamawiał czy przywoził dla kolegów. Subtelniej to może wygląda na papierze (z dużym akcentem na "może") ale po przetłumaczeniu na polski i po przekuciu na rzeczywistość subtelne to to nie jest za grosz.
'Jak nie będzie to uniemożliwię'??? Chyba raczej jak uniemożliwię to nie będzie, mądralo :> Nieistnienie MD to żadna szkoda, niedopuszczanie do zaistnienia zakładając że istnienie przyniesie więcej szkody niż pożytku to właściwa postawa. Jeszcze raz powtórzę: póki nie ma, nie chcę żeby była, jak będzie - 'żryjta co chceta', ale ja będę nazywał to gównem (czytaj: smacznego).
MichaU pisze: TAK! Do roboty!Podnosić jakość, zwiększać konkurencję - zwiększając różnorodność i obniżając ceny, a nie protestować i utrudniać życie tym, którzy chcą zrobić coś pożytecznego dla siebie i innych.
Pożytecznego to chyba dla siebie chcą zrobić, powtarzam: MD to dla mnie symbol zysku za wszelką cenę, po trupach. Śmiem twierdzić, że organizator przedsięwzięcia ma w dupie kilka nowych miejsc pracy (a już na pewno zdrowie Tarnobrzeżan), a wierzenie w to to naiwność. Gość z takimi możliwościami nie powinien być traktowany jak dziecko, które zasznurowało buta pierwszy raz. Tu nie ma co gratulować samego faktu wykazania inicjatywy, tylko ocenić jej charakter i skutki. Chce zarobić, ma pomysł jak wykorzystać pewne słabości i jedzie z tym koksem. To mogłaby być każda inna restauracja, lub jakaś oryginalna, samochodowa, z mniej szkodliwym żarełkiem i nie przyklejająca do czoła kolejnego miasta nalepki 'byłem tu, ssijcie szejka! Ronald M'.

Co do mnie - powtarzasz ton kicka, sugerujesz że nic nie robię. Otóż robię i szykuję coś nie tylko dla siebie, i nie jest to zagłada zdrowia i intelektu Tarnobrzeżan, co nie przeszkadza mi bronić na boku ważnej sprawy. Ale nie mam obowiązku się z niczego spowiadać czy za tym chować, a już na pewno nie w takim żałosnym kontekście: udowadniania że McDonalds to ZŁO wcielone.
MichaU pisze: O znajomych i bliskich kicka (ani moich, ani reszty) łaskawie się nie martw. Jak nie chcesz żeby Twoi się tam żywili, to o nich zadbaj: wytłumacz im o zagrożeniach, pokaż im "Super Size Me", zaprowadź do polskiej restauracji etc. Tak to wg mnie powinno wyglądać.
Odebrałem personalnie oskarżenie, że zabieram ludziom pracę, w personalnym tonie odpowiedziałem, że troszczy(cie) się o obcych, a nie dba(cie) o najbliższych. Co do moich najbliższych - wierz mi, robię co mogę, ale cieszę się, że niewiele muszę, zostaje mi tak więcej siły do myślenia w szerszym kontekście. Tak to, wyobraź sobie, wygląda i działa."
Ostatnio zmieniony 14-05-2010 14:45 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: wou » 14-05-2010 16:22

"
pamarampa pisze:Nie wiem co chodzi w związku tą całą zagorzałą dyskusją dotyczącą budowy McDonalda, zwłaszcza wypowiedzi osoby o niku WOU.
To zdanie jest po polsku tak w ogóle? (przypomina trochę błędy p.Rydzyka). Nie dziwne, że nie wiesz o co chodzi. Tak, sugeruję że masz chwilowy zanik 'mocy intelektualnych' spowodowany jakimś rozemocjonowaniem...rozprasza mnie ten wątek, mam go dość, ale odpowiedzenie Ci się należy, odpisuje od razu żeby powstrzymać kolejne takie wjazdy.
pamarampa pisze: Teksty w stylu ?Za 10 lat, wylądujesz w autobusie między dwoma dorodnymi, stukilowymi gimnazjalistami ...? - jakieś kompleksy masz na punkcie swojego wyglądu i w taki sposób to wyrażasz ? Są osoby co tyle ważą , nie opierając swojego wyżywienia w głównej mierze na fast foodach ... i co ?Ci? też nie pasują i próbujesz zrazić innych do nich ?
Faktycznie nie wiesz o co chodzi. Chciałem obrócić w żart lekceważenie zdrowia przez marcina85tbg, a nie żartować z otyłych. Gdybym chciał być złośliwy, a właśnie mi się zachciało, to bym powiedział że się chyba nożyce odezwały, a wierz mi - wcale w ten stół nie waliłem i nie będę za żart przepraszać, bo źle go rozumiesz. Wydał mi się właśnie bardziej _taktowny_ niż coś w stylu 'powtórz to jak się kiedyś obudzisz z bajpasem' albo 'wejdź z takim transparentem na oiom'.
pamarampa pisze: Po drugie , mówisz tutaj o ?wizji eko-gminy ...(...)
Odnośnie kultury (...)
Opisujesz jak jest, co z tego? Nie jest beznadziejnie, można z tym dużo zrobić. Ja rąk nie rozkładam.
pamarampa pisze: Także bez przesady. Rozumiem jakby tu miało powstać np. składowisko materiałów radioaktywnych czy coś w tym stylu, ale nie bar z frytkami.
To nie jest tylko 'bar z frytkami', jak można tego nie rozumieć? I o jakiej przesadzie mówisz? Szat tu nikt nie rozdziera, rozmowa jest bezsensowna bo fastfood będzie i wszyscy sobie doskonale z tego zdają sprawę, tak sobie poglądy wymieniamy, nie trzeba nikogo polewać wodą.
pamarampa pisze: Tak więc jeżeli masz coś przeciwko temu typu działalnością, bo sam prowadzisz firmę opartą na jakiś kebabach itd. to napisz ze to twoja konkurencja i Cie to gryzie.
Chyba, że sam masz zamiar otworzyć tego McDonalnda i robisz mu w ten sposób reklamę.
W końcu każdy sposób jest dobry.
Naprawdę nie wiesz o co tu chodzi. Wyrażam pogląd. Może Ty przyznaj, że też po prostu chcesz czasem bigmaka walnąć. O tyle lepiej mi się odnieść do np. marcina85tbg że nie owija w bawełnę jak Ty, wali prosto z mostu."
Ostatnio zmieniony 14-05-2010 16:22 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

marcin85tbg
Posty: 1054
Rejestracja: 22-10-2004 18:08

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: marcin85tbg » 14-05-2010 19:12

"wou, ale przecież nikt nie będzie na śniadanie - obiad i kolacje biegał do mac'a, więc bajpasy, miażdżyca (brzuch miażdży jaja) :) i tego typu dolegliwości są przesadą i wielkim wyolbrzymieniem mającym na celu wywołać strach. A tak naprawdę nie ma sie czego bać. Trzeba znać umiar - wszystko w nadmiarze jest szkodliwe.

Jeśli chodzi o nadwagę i otyłość u nastolatków to problem jest bardziej złożony. O wiele bardziej szkodliwe jest zjedzenie - nazwijmy to - normalnego obiadu i zaleganie godzinami przed komputerem niż "przyjęcie" Fucking Happy Meal w przerwie meczu na orliku. Jeżeli nie jest Ci obojętny los tarnobrzeskiego społeczeństwa, a zdaje się że nie jest, to zdecydowanie lepszym pomysłem jest nakłonienie do uprawiania czynnej rekreacji, lub sportu.

A i jeszcze tak na marginesie. Sam ważę ponad 100 więc gimnazjalistami z autobusu sie nie przejmuje :)
Pzdr."
Ostatnio zmieniony 14-05-2010 19:12 przez marcin85tbg, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: wou » 17-05-2010 16:30

"Głównym celem kampani MD są dzieci. Ładuje się ze swoim menu do szkół i szpitali. Oczekiwanie od 10 letnich makćpunów umiaru to ..y.. (tryb eufemizmów włączony).. daleko posunięta naiwność. W praktyce MD chce żeby biegano do niego codziennie, a jak się codzienne żywienie ze zgadzaniem się na wszystko co tam zaproponują kończy jest ładnie udokumentowane w Super Size Me, jak się komuś nie chce oglądać tu są opisy w łatwiejszej do przełknięcia formie.

Nie nakłonisz, nie zabronisz. Jedyne co przynosi efekt to kontrolowanie możliwości, dawanie/blokowanie okazji, przez tych którzy wiedzą jak się coś kończy, tym którzy nie wiedzą i tym, którzy nie chcą wiedzieć lub na fakty są odporni. Więcej orlików, żadnych fastfoodów. Umiar w jedzeniu w fastfoodach to omijanie szerokim łukiem. Jeśli wchodzisz do MD nawet raz na jakiś czas po głupie frytki czy kawę, to mówisz TAK cywilizacji bezmyślnej, szkodliwej konsumpcji. Może to wyglądać na straszenie w stylu 'za każdym razem jak przeklniesz bozia zabija małego kotka' :> ale tu nie ma takich boskich/kwantowych nielokalnych korelacji, zbudujesz MD -> ludzie będą chorowali. Kilka osób zyska, kilka tysięcy straci. Ot."
Ostatnio zmieniony 17-05-2010 16:30 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

pamarampa
Posty: 199
Rejestracja: 22-03-2010 12:44

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: pamarampa » 17-05-2010 17:03

"do WOU

nie będę już z Tobą wchodził w jakąkolwiek polemikę na ten, jak i inne tematy bo nie łapie o co chodzi w tym Twoim napinaniu się na forum.

( wkleić jakąś wypowiedź kogoś, coś napisać, jakieś bzdury nie na temat ) . Masakra jakaś.


ale powodzenia życzę,

może jeszcze dzisiaj znowu trafisz na jakaś wypowiedź kogoś i będziesz miał okazję wyszczekać się."
Ostatnio zmieniony 17-05-2010 17:03 przez pamarampa, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: wou » 17-05-2010 17:27

"do pamparampa

ciężko mi nazwać Twój post polemiką, jednak dzięki za życzenia. Wiesz, jak się człowiek czasem za bardzo przejmie, to i napnie się w obronie ideałów, lepsze to niż leniwe wypinanie się klaunom..."
Ostatnio zmieniony 17-05-2010 17:27 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

poldeks1982
Posty: 136
Rejestracja: 22-10-2009 12:27

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: poldeks1982 » 28-06-2011 22:51

"Kiedy planowane jest otwarcie MC Donalds'a ?"
Ostatnio zmieniony 28-06-2011 22:51 przez poldeks1982, łącznie zmieniany 1 raz.

Kamyl
Posty: 1490
Rejestracja: 14-05-2006 14:52

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: Kamyl » 28-06-2011 23:08

"miałobyć 1 ;) Ale ktoś na ssc.com pisał, że 16.


e: Nawet Ty pisałeś ;)



Edytowany przez Kamyl o 28-06-2011 - 21:08. "
Ostatnio zmieniony 28-06-2011 23:08 przez Kamyl, łącznie zmieniany 1 raz.

BritneyKiller
Posty: 79
Rejestracja: 07-05-2005 12:38

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: BritneyKiller » 28-06-2011 23:08

"Termin otwarcia planowany jest na połowę lipca."
Ostatnio zmieniony 28-06-2011 23:08 przez BritneyKiller, łącznie zmieniany 1 raz.

poldeks1982
Posty: 136
Rejestracja: 22-10-2009 12:27

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: poldeks1982 » 28-06-2011 23:15

"
Kamyl pisze:miałobyć 1 ;) Ale ktoś na ssc.com pisał, że 16.

e: Nawet Ty pisałeś ;)

Owszem pisałem, ale np w Sanoku otwarcie już w przyszłym tygodniu i myslałem że ktoś ma jakieś przecieki o wcześniejszym otwarciu."
Ostatnio zmieniony 28-06-2011 23:15 przez poldeks1982, łącznie zmieniany 1 raz.

Kamyl
Posty: 1490
Rejestracja: 14-05-2006 14:52

Będzie McDonalds w TBG ...

Post autor: Kamyl » 30-06-2011 03:00

"Dochodzą mnie słuchy że 17.07.11 :)"
Ostatnio zmieniony 30-06-2011 03:00 przez Kamyl, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ