Chętna osoba (dziewczyna) na wycieczkę - szukam!

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Chętna osoba (dziewczyna) na wycieczkę - szukam!

Post autor: niepolityczny » 20-03-2013 20:01

"Witam!

Poszukuję sympatycznej dziewczyny do towarzyszenia w wycieczce zagranicznej.

Nie jest to żadna seksualna propozycja!

Chodzi o to, żeby wybrać się z "rozgarniętą" osobą do atrakcyjnego turystyczne miasta.

Termin: kwiecień/maj 2013

Czas: 5-7dni

Teraz są stosunkowo tanie połączenia lotnicze i można zobaczyć bardzo fajne miejsca. np. Paryż, Rzym itd.

Jestem singlem - 28lat

Generalnie chodzi o to aby mieć się z kim dzielić wrażeniami podczas podróży i pobytu.

kontakt na PW lub toldi2013@gmail.com

koszt takiego luksusu 1500-2000zł (przelot-hostel-jedzenie-picie-bilety)"
Ostatnio zmieniony 20-03-2013 20:01 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

skival
Posty: 228
Rejestracja: 31-08-2005 01:24

Chętna osoba (dziewczyna) na wycieczkę - szukam!

Post autor: skival » 20-03-2013 23:57

"mi sie tam hostel dobrze kojarzy..."
Ostatnio zmieniony 20-03-2013 23:57 przez skival, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Chętna osoba (dziewczyna) na wycieczkę - szukam!

Post autor: grassownik » 21-03-2013 11:19

"
Nie jest to żadna seksualna propozycja!
nie wiem czy to skłoni panie do udziału w tej wycieczce czy wręcz przeciwnie :-P

popatrz na loty rayanairem z Rzeszowa - są nawet na Sycylię loty i tam może być stosunkowo taniej niż w miastach stołecznych.z Krakowa już wybór jeszcze większy i można lecieć do Bergamo,Girony czy innej Marsylii ;-)
mi się marzy Stambuł od dawna ale nie ma okazji by połączyć to z meczem.
brawo za odwagę,jeszcze wczoraj myślałem,że Cię tu rozjadą :-)

powodzenia !



Edytowany przez grassownik o 21-03-2013 - 10:22. "
Ostatnio zmieniony 21-03-2013 11:19 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Chętna osoba (dziewczyna) na wycieczkę - szukam!

Post autor: admin » 21-03-2013 11:31

"
grassownik pisze:mi się marzy Stambuł od dawna ale nie ma okazji by połączyć to z meczem.
Da się na pewno. Jak nie z meczem, to z meczetem."
Ostatnio zmieniony 21-03-2013 11:31 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Chętna osoba (dziewczyna) na wycieczkę - szukam!

Post autor: grassownik » 21-03-2013 11:44

"meczet to bym tylko mądrości bożej zobaczył.religijny nie jestem,wręcz przeciwnie :-P
da się,jeszcze kiedyś :-)
póki co może przy okazji 1/2 LM albo Dortmund albo Barcelona...ale to póki co tylko taki szkic wyjazdowy :-D"
Ostatnio zmieniony 21-03-2013 11:44 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Chętna osoba (dziewczyna) na wycieczkę - szukam!

Post autor: niepolityczny » 21-03-2013 14:24

"
grassownik pisze: popatrz na loty rayanairem z Rzeszowa - są nawet na Sycylię loty i tam może być stosunkowo taniej niż w miastach stołecznych.z Krakowa już wybór jeszcze większy i można lecieć do Bergamo,Girony czy innej Marsylii ;-)
mi się marzy Stambuł od dawna ale nie ma okazji by połączyć to z meczem.
brawo za odwagę,jeszcze wczoraj myślałem,że Cię tu rozjadą :-)

powodzenia !Edytowany przez grassownik o 21-03-2013 - 10:22.

wiem fakt miasta stołeczne są drogie

Bergamo = Mediolan

Girona = Barcelona (tu już byłem)


Preferuje generalnie miejsca gdzie jest różnorodność i przez 5 dni jest czym cieszyć oko. Barcelona pod tym względem była super!

Nie lubię non stop leżeć plackiem na plaży i się smażyć. Zresztą poczekam i będe to miał za free na Machowie.

Też myślałem, że będzie masa komentarzy takich co wszystko wiedzą w dziedzinie "jak komuś dogryźć".


A wyjazd na mecz + wycieczka to też spoko.

Są np. takie wyjazdy organizowane na mecze Barcy i to na Camp Nou i na wyjeździe.

Ale tylko na 3 dni i zwykle podróż autobusem! (to jest może paradoks ale autobusem wychodzi drożej a o komforcie nie mówie - no chyba że ktoś ma 140cm wzrostu)

Jedyny plus to, że załatwiają wejściówkę na mecz co od tak zwykły turysta nie dostanie.

Ale na stadion zawsze można wejść - kosztuje to 28euro.

Jeśli ktoś potrzebuje info o Barcelonie proszę pisać na PW.


Czy może ktoś z was był w Paryżu, Rzymie i może polecić tani nocleg w warunkach bez szczurów i robaków? Lokalizacja byle nie za daleko od metra."
Ostatnio zmieniony 21-03-2013 14:24 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Chętna osoba (dziewczyna) na wycieczkę - szukam!

Post autor: grassownik » 21-03-2013 14:44

"Paryż jest duży,duży wybór.
ja niespecjalnie mogę tam coś poradzić.

Rzym mi się wydaje mniejszy (choć od Barcelony większy i droższy) i taki przyjemniejszy,może ten powiew antyku prawie na każdym kroku.
niedaleko lotniska Ciampino jest fajny hotelik i kiedyś z niego korzystałem http://www.villavecchia.it/
do Rzymu trzeba będzie jednak pociągiem jeździć,połączeń jest sporo i cały dzień a wysiada się na największym dworcu w centrum Rzymu - Termini.
tu na gruponie mam nawet jakąś ofertę http://travel.groupon.pl/d-18515293-Wlochy-Frascati

na mecze to jeżdżę autobusem gdy jest blisko czyli Kopenhaga,Mińsk to wtedy tak.
na Camp Nou jest tyle miejsc,że poza wyjątkowymi meczami jak z realem (choć moi koledzy i ze zdobyciem na te mecze biletów problemu nie mieli.w większości jednak oni są socios del Barça co wiele im ułatwia ;-) ) czy w LM to zawsze jakiś bilet się kupi.
faktem jest,że bilety teraz są tam drogie-bo trzeba około 60 euro wydać a na dobre miejsce to i 100 i więcej... a na San Siro półtorej roku temu na mecz w LM Milan-Barcelona płaciłem jedynie 20 euro za bilet,w Niemczech też bilety na LM jak gra Barcelona to 50 euro i więcej (Allianz czy Daimler Stadion w Stuttgarcie mam na koncie).
natomiast sama Barcelona pod względem turystycznym jest idealna bo jest dość mała i można po niej na upartego chodzić na piechotę,poza tym za atrakcję dla nas uchodzą choćby tarki z owocami morza :-) a co dopiero casa bartlo czy casa mila albo inne park guell i tak dalej i dalej.

polecam też Porto/Lizbonę-najlepiej oba,zresztą mam znajomych co mieszkają w La Corunii i też mówią,że hiszpańska Galicja czy Kraj Basków to są piękne i tańsze miejsca niż tak zapchany region turystycznie jak Barcelona."
Ostatnio zmieniony 21-03-2013 14:44 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Chętna osoba (dziewczyna) na wycieczkę - szukam!

Post autor: niepolityczny » 21-03-2013 15:58

"Wiem, że jest wybór w PSG.

Ale wygląda to tak, że znaleźć coś OK jest trudno

albo norowate hostele z 6 osobowymi pokojami i jednym prysznicem na cały hotel za 30Euro. (wg. opinii na www)

Albo hotele z godnymi warunkami za 100Euro.

Znalazłem opcję kwater prywatnych za 100Euro ale na 4-6 osób na obrzeżach miasta ale blisko metra (z jacuzzi). - tylko skąd tu weźmiesz taką grupę :(


Kto nie był w Barcelonie polecam. Lot z Rzeszowa do Girony 100 km do BCN ale autostradą. Z Girony jest lepsze połączenie z BCN niż Z Tbg do Rzeszowa - szczególnie w nocy! Wsiadasz w autobus i po godzinie jesteś w Barcelonie.

Uwieżcie mi, że po powrocie wracałem z Jasionki przez Rzeszów 7 godzin do Tbg.

Żadna kursowa komunikacja nie jechała od 22 do 2.
Zabrałem się wreszcie autobusem z Rze do Wawy i miałem fuksa że most był zamknięty w Nagnajowie to jechał przez Tbg.


Mi 2 lata temu wyszło 1800zł wszystko - jedzenie w kebabie i zakupy w markecie.
Bilety to wejście na Camp Nou i Oceanarium.

Reszta za free.



Proszę inne osoby o polecenie ewentualnych noclegów w różnych miastach europy - a może akurat tam się wybiorę :)



Edytowany przez niepolityczny o 21-03-2013 - 15:05. "
Ostatnio zmieniony 21-03-2013 15:58 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Chętna osoba (dziewczyna) na wycieczkę - szukam!

Post autor: grassownik » 21-03-2013 18:10

"ile ze 3 lata temu w hostelu w Stuttgarcie byłem w samym centrum za 10 euro za dobę.
w Barcelonie zwykle polecam wynajęcie apartamentu :-)
ale jak coś mogę znajomych zapytać o hostel w BCN.

jedyny hostel jaki na pewno polecam to http://pinkpanthershostel.com/ w Krakowie :-P"
Ostatnio zmieniony 21-03-2013 18:10 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

MN
Posty: 460
Rejestracja: 17-12-2007 00:05

Chętna osoba (dziewczyna) na wycieczkę - szukam!

Post autor: MN » 21-03-2013 18:27

"Hmmm... Poprawcie mnie lub może jestem już na to za stary ALE... czy z taką propozycją nie powinieneś być sponsorem tego wszystkiego co sam chciałbyś zwiedzić?

No i tak apropo, teraz w modzie chyba Malediwy? :D"
Ostatnio zmieniony 21-03-2013 18:27 przez MN, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Chętna osoba (dziewczyna) na wycieczkę - szukam!

Post autor: grassownik » 21-03-2013 18:47

"eee teraz Tajlandia z tego co widzę króluje :-)

Malediwy,Seszele,Bora-Bora tylko skąd na to kasę wziąć ?
przecież takie wypoczynki to z 10 a najpewniej z 20 tysięcy kosztują :-)

nie byłem,nie wiem ale jak będzie mnie stać to na Hawaje polecę :-P tam musi być wypas !

choć nie wiem czy to dla mnie,szkoda,że Bliski Wschód niepewny bo Iran,Pakistan to byłby super miejsca do zobaczenia i drogi byłby tylko bilet lotniczy.
a choćby przy okazji ostatniego zdobycia Broad Peak zimą można było podziwiać te olbrzymie góry i pustkowia.
Bliski Wschód,Indie i Ameryka Południowa to są kierunki o których marzę.tylko podróż tam dla nas europejczyków będzie droga reszta jeśli nie korzysta się oczywiście z pięciogwiazdkowych hoteli powinna być przystępna.
zresztą z madryckiego lotniska Barajas można utrafić czasami fajne ceny do Buenos Aires.

rozmarzyłem się bo sypie śnieżkiem za oknem i wiosny nie widać :-)"
Ostatnio zmieniony 21-03-2013 18:47 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Chętna osoba (dziewczyna) na wycieczkę - szukam!

Post autor: niepolityczny » 21-03-2013 19:45

"
MN pisze:Hmmm... Poprawcie mnie lub może jestem już na to za stary ALE... czy z taką propozycją nie powinieneś być sponsorem tego wszystkiego co sam chciałbyś zwiedzić?

No i tak apropo, teraz w modzie chyba Malediwy? :D
Propozycja jest jaka jest! nie ma ona charakteru sponsoringu.

Sądzę, że jest wiele takich osob jak ja ale im brakuje odwagi i komunikatywności.

Co niektórzy nigdy nie lecieli samolotem, nie znają ni w ząb języka angielskiego i wydaje im się że to straszne rzeczy.

Malediwy hmmmmm

Niemiecką sprzątaczkę stać pojechać od tak na Kubę itd. i tam można mówić co jest modne a co nie.

U nas myśli się innymi kategoriami."

ODPOWIEDZ