Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
rakkauslaulu
Posty: 1255
Rejestracja: 27-06-2008 11:56

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: rakkauslaulu » 21-05-2013 21:39

"Chyba nadal nie odróżnia meczu historycznego od meczu bez historii... Przykre... Jak koledzy wyżej zauważyli mało wiesz, a ryja drzesz... Także faktycznie może tylko trybuna jest dla ciebie żywiołem i tam powinieneś zostać bo w merytorycznej dyskusji o którą tutaj zabiegasz to nie bardzo sam ją wykazujesz. Nick "niepolityczny" a wyjeżdża w temacie oprawy meczu o Sagatowskiej..."
Ostatnio zmieniony 21-05-2013 21:39 przez rakkauslaulu, łącznie zmieniany 1 raz.

MT
Posty: 983
Rejestracja: 11-02-2013 23:47

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: MT » 21-05-2013 21:41

"
niepolityczny pisze: Zapamiętam go na całe życie głównie ze względu na oprawę, doping kibiców zarówno ten grzeczny jak i niegrzeczny.

I zawsze nie będę lubił stalowej!
"Zawsze" to pojęcie względne. Kiedyś do tego dojrzejesz. Gościu, skończysz dwadzieścia pięć lat, zaczniesz łazić na wywiadówki do dziecka to Twoje życie będzie miało zupełnie inne priorytety niż podnieta z haseł typu "jebać ZKS". Na razie baw się chłopcze na ile masz sił, ale nie zabraniaj innym wyrażać odmiennego niż Twoje zdanie.

Moim zdaniem mecz był taki sobie ale tzw. oprawa była jak na nasze tarnobrzeskie możliwości super, nawet mimo niepotrzebnych wulgaryzmów.



Edytowany przez ?? o 21-05-2013 - 19:41. "
Ostatnio zmieniony 21-05-2013 21:41 przez MT, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: niepolityczny » 22-05-2013 00:21

"i tak się nie rozpłaczę! choć byście chcieli

cóż demokracja taka jest , że 4 meneli spod budki z piwem ma większe prawo głosu niż jeden profesor

Nick "niepolityczny" a wyjeżdża w temacie oprawy meczu o Sagatowskiej...
chodziło mi tu o pokazanie jak jesteśmy również wykorzystywani przez stalową i wielu z wyborców z adresem z Tarnobrzega głosuje na Sagatowską po to aby ona przynosiła korzyści stalowej

Także pozdrowienia dla Was już kolejnych piknikowców........ cieszcie się, że was dymają i dalej nadstawiajcie dupska!


Gościu, skończysz dwadzieścia pięć lat, zaczniesz łazić na wywiadówki do dziecka to Twoje życie będzie miało zupełnie inne priorytety niż podnieta z haseł typu "jebać ZKS"
nie ma to jak wyjechać z tematem o dzieciach

... bo dzieci głodne i takie tam tralalallaaaaa


Nie wiesz ile mam lat to nie wyskakuj z określeniami "chłopcze" bo może mi mówisz na ulicy Dzień Dobry! o tu się swoją zasmarkaną dojrzałością wywyższasz.

Dziecko można sobie zrobić w wieku 16lat i być dalej gówniarzem.

A "jebać ZKS" to było na meczu wtedy kiedy trzeba było pozdrowić kogo trzeba a po meczu i w dzień powszedni może grzeczniejszy od Ciebe (MT) jestem.

Nikomu nic nie zabraniam ale napisałem, że ktoś nie do końca się w zapoczątkowanym temacie wypowiada.


I dalej powiem, że mecz był historyczny!!! z uwagi na kibiców tych co się nie wstydzili ubrać na żółto, drzeć japy i nie ważne czy było wtedy 0:0, 0:1, 0:2, 1:2. przed czy po meczu.



Edytowany przez niepolityczny o 21-05-2013 - 22:35. "
Ostatnio zmieniony 22-05-2013 00:21 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: niepolityczny » 22-05-2013 00:34

"
Także faktycznie może tylko trybuna jest dla ciebie żywiołem i tam powinieneś zostać bo w merytorycznej dyskusji o którą tutaj zabiegasz to nie bardzo sam ją wykazujesz
merytoryczna - nie w temacie :)
a gdzie ja sobie będe to Ty mi nie mów!


a trybuna w sobotę była żywiołem czego ja się nie wstydzę a Ty jakoś mniemam tak .... o ile w ogóle byłeś na meczu"
Ostatnio zmieniony 22-05-2013 00:34 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

wiliams
Posty: 75
Rejestracja: 05-08-2006 19:05

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: wiliams » 22-05-2013 00:50

"A co będzie jak Ty "apolityczny" dostaniesz pracę u chińczyka w sralowej za całkiem /nierealne/ niezłą kase.I co wtedy, ta sralowa zmieni się u Ciebie w STALOWĄ WOLĘ? Jest na youtubie taki filmik jak kibice Stalowej przechodzą Kopernikiem do pociągu po meczu. W "bułgarze" jakiś kibic Siarki zaczyna ich wyzywać z balkonu. Jest tak ambitny /za co mu chwała/ , że nawet schodzi na parter bułgara i też "kibicuje jak umie" Siarce. Policja zaczyna GO spychać jak najdalej od kibiców Stalowej i w pewnym momencie dostaje gazem po oczach od policjanta. Wtedy z tłumu kibiców Stalowej wzmaga się okrzyk "zostaw kibica ty ku...wo zostaw kibica" I co Ty na to??????????????
Nadmieniam, że jestem kibicem Siarki od - albo i dłużej i pracowałem dla Klubu od - albo i dłużej, a teraz pracuje w Stalowej , bo takie jest zasrane życie. Kibicuje obu drużynom w doli i nie doli tak pilkarskiej jak i koszykarskiej. Mogę Was zapewnić, że prawdziwym kibicom w Stalowej szkoda jest Siarki, że spadnie, bo nie ma to jak DERBY. W Stalowej na miesiąc przed meczem na każdy ważnym płocie wisiało przescieradło z hasłem " myśl o tym bez przerwy, 18 maja są derby" W tym dniu możemy ich nie na widzieć, wyzywać, ale na co dzień są takimi ludźmi jak my, sponiewieranymi przez życie, walczącymi o przetrwanie, skazanymi na decyzje GŁÓWNYCH POLITYCZNYCH. Daj se chłopie spokój z deklaracjami o nienawiści, życie zweryfikuje Twoje wartości. AMEN.



Bardzo proszę nie wyrywać z kontekstu moich wypowiedzi, bo są moją własnością i wara Wam od nich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Edytowany przez wiliams o 21-05-2013 - 22:58. "
Ostatnio zmieniony 22-05-2013 00:50 przez wiliams, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: niepolityczny » 22-05-2013 01:29

"Co by było gdyby babcia miała wąsy."
Ostatnio zmieniony 22-05-2013 01:29 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: grassownik » 22-05-2013 10:08

"później się dziwią,że ludzie mają kiboli za nierozgarniętych idiotów.
ba czasami nawet chcą by traktować ich jak chłopców z oazy co na pielgrzymki jeżdżą :-)"
Ostatnio zmieniony 22-05-2013 10:08 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

marmar
Posty: 78
Rejestracja: 08-03-2013 09:06

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: marmar » 22-05-2013 10:39

"Stosunkowo więcej śmieci ,utrudnień,angażowania policji i blokada całego miasta jest podczas procesji wielkanocnej niż było podczas tego meczu."
Ostatnio zmieniony 22-05-2013 10:39 przez marmar, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: niepolityczny » 22-05-2013 11:28

"
grassownik pisze:później się dziwią,że ludzie mają kiboli za nierozgarniętych idiotów.
ba czasami nawet chcą by traktować ich jak chłopców z oazy co na pielgrzymki jeżdżą :-)
Idź sobie odrób lekcje z łaciny i staropolszczyzny abyś sie mógł jeszcze bardziej rozgarnąć w wyszukiwaniu błędów ortograficznych na necie.

Jak widać jesteś pewnie niespełnionym dziennikarzyną i tylko możesz komentowac teksty innych.

Łączę sie z Tobą w bólu.


Za takie tekściki od takiego kibola dostał byś raz z bani - a ja chociaż się nie biję na meczach chętnie bym mu pomógł."
Ostatnio zmieniony 22-05-2013 11:28 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: grassownik » 22-05-2013 11:37

"ja nie do Ciebie bo z Tobą dyskusja jest bezcelowa.

póki co to do prokuratury za akcje kiboli w Tbgu to ja dostawałem zaproszenia i musiałem składać w imieniu Złotej Siarki zeznania więc nie strasz mnie bo zupełnie się nie boję.
więc wykładu o kibolstwie i Siarce i jej fanach daruj mi bo może się okazać,że znam te realia trochę lepiej.


@marmar uważaj bo wezmą Twoje wpisy za atak na kościół a ten jak wiesz jest prześladowany w Polsce-najlepiej to widać po tym ile majątków w ciągu 30 lat zagrabili :-D



Edytowany przez grassownik o 22-05-2013 - 09:43. "
Ostatnio zmieniony 22-05-2013 11:37 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 293
Rejestracja: 10-07-2004 02:20

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: Sebek » 22-05-2013 12:02

"Koleżlo niepolityczy - przestań pieprzyć farmazony, bo nie dość że ośmieszasz siebie, to co gorsze ośmieszasz Klub, kibiców i - pośrednio - Stowarzyszenie, także jeżeli dalej masz zamiar pisać takie bzdury, to proszę bardzo, ale bez mieszania do tego Siarki!

Na Twoje specjalne życzenie starałem się maksymalnie uprościć przekaz oraz nie używać zapożyczeń, archaizmów, etc."
Ostatnio zmieniony 22-05-2013 12:02 przez Sebek, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: grassownik » 22-05-2013 12:07

"zakaz pisania dla przypadkowych na kibice.net powinien zostać rozszerzony na tbg.info :lol:"
Ostatnio zmieniony 22-05-2013 12:07 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: niepolityczny » 22-05-2013 12:27

"
Sebek pisze:Koleżlo niepolityczy - przestań pieprzyć farmazony, bo nie dość że ośmieszasz siebie, to co gorsze ośmieszasz Klub, kibiców i - pośrednio - Stowarzyszenie, także jeżeli dalej masz zamiar pisać takie bzdury, to proszę bardzo, ale bez mieszania do tego Siarki!

Bo Ty tak chcesz bo wydaje się Ci że się wypowiadasz za większość.

Zacznijmy od tego, że nie umiesz (nie chcesz) czytać tego co piszę a wciąż mielisz swoją śpiewkę.

Ośmieszam bo mówie, że kibice zrobili doping na miarę historii - to jest ośmieszanie???

Zastanów się grubo o co Ci chodzi! Że jak jest źle to dla Ciebie dobrze?


grassownik pisze:zakaz pisania dla przypadkowych na kibice.net powinien zostać rozszerzony na tbg.info :lol:
ktoś tu pisał o wolności słowa i nie zabranianiu innym pisania


ale cwaniactwo czasami resztki rozumu rozmywa!"
Ostatnio zmieniony 22-05-2013 12:27 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 293
Rejestracja: 10-07-2004 02:20

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: Sebek » 22-05-2013 14:02

"Czy ja w jakimkolwiek miejscu narzekałem na cokolwiek związanego z meczem - absolutnie, przeczytałem po prostu całą Twoją wypowiedź i wyraziłem swoja opinię co do kilku aspektów z którymi zgodzić się nie mogę, także jedynym problemem w tym temacie jesteś Ty; pisząc kompletne bzdury - czy to jeśli chodzi o "niską szkodliwość społeczną" wypocin jednego z redaktorów Echa, czy to o perspektywy Tarnobrzega przed i po reformie samorządowej, czy wreszcie jeśli chodzi o poziom językowy dyskusji - ośmieszasz siebie, ale pośrednio też - jak już pisałem wcześniej - Siarkę."
Ostatnio zmieniony 22-05-2013 14:02 przez Sebek, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: niepolityczny » 22-05-2013 14:26

"
Czy ja w jakimkolwiek miejscu narzekałem na cokolwiek związanego z meczem - absolutnie, przeczytałem po prostu całą Twoją wypowiedź i wyraziłem swoja opinię co do kilku aspektów z którymi zgodzić się nie mogę, także jedynym problemem w tym temacie jesteś Ty; pisząc kompletne bzdury - czy to jeśli chodzi o "niską szkodliwość społeczną" wypocin jednego z redaktorów Echa, czy to o perspektywy Tarnobrzega przed i po reformie samorządowej, czy wreszcie jeśli chodzi o poziom językowy dyskusji - ośmieszasz siebie, ale pośrednio też - jak już pisałem wcześniej - Siarkę.
Wmawiasz mi, że się ośmieszam bo się z Tobą nie zgadzam.

Ja zacząłem temat to mogę zasugerować, że jest on o kibicach a szczególnie o kibicach co się nie bali dopingować na derbach.

Gość (grassownik) zaczął temu przeczyć bo dla niego to kwestia piłkarzyków i komentarzy gazecianych byla najważniejsza.

Problem jest taki, że jak Ci coś nie pasuje to załuż sobie inny wątek - to nic nie kosztuje!

I wypisuj sobie na swój sposób to co Ci się żywnie podoba.

A nikt Ci nie dał uprawnień oceniać co dla wszystkich mieszkańcow Tbg, sympatykow/kibiców Siarki i choćby ekspertów od stylu wypowiedzi jest poprawne czy nie.

Mogę mieć swoje zdanie i obrażaniem mnie poprzez oświadczenia, że się ośmieszam to sam spadasz na niższy poziom!


Nara kończe wątek bo widze, że towarzystwo nie może znieść, że czemu innemu miał on służyć.




Obrazek



Edytowany przez niepolityczny o 22-05-2013 - 12:34. "
Ostatnio zmieniony 22-05-2013 14:26 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: grassownik » 22-05-2013 14:46

"daj mu spokój Sebek-Siarka to On !
nie karmy trolla.to jego temat niech spamuje sam ze sobą.



Edytowany przez grassownik o 22-05-2013 - 12:51. "
Ostatnio zmieniony 22-05-2013 14:46 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: niepolityczny » 22-05-2013 14:52

"
grassownik pisze:daj mu spokój Sebek-Siarka to On !
nie karmy trolla.to jego temat niech spamuje sam ze sobą.
czasem jak się zrobi głupio to najlepiej kogoś zwyzywać - metoda z wyższej półki!



Edytowany przez niepolityczny o 22-05-2013 - 12:54. "
Ostatnio zmieniony 22-05-2013 14:52 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

chińczyk
Posty: 193
Rejestracja: 17-02-2012 20:20

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: chińczyk » 22-05-2013 17:40

"choć jestem ateistą, żenują mnie wypowiedzi, ktore pojawiły sie na echu a teraz takze i tutaj, typu :wiekszy bałagan zostaje po procesji w boze ciało i wielkanoc. Ciekawe czemu ci wszyscy porządnisie przywołują akurat procesje,po ktorej zostaja kwiatki na ulicach sypane przez dzieciaki ( nie widzialem nigdy plastikowych butelek ,puszek,petów,papierków itp) a nie np. syf jaki zostaje po dniach Tbg i innych festynach..."
Ostatnio zmieniony 22-05-2013 17:40 przez chińczyk, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: niepolityczny » 23-05-2013 08:10

"problem jest raczej indywidualny
są ludzie totalne bydło co wywalają wszystko byle dalej od siebie
są i tacy co grubsze do śmietnika a papierek, pet czy guma do żucia to można cisnąć na chodnik, trawnik, w krzaki

i nie ma tu naprawdę żadnej reguły czy jest to kibic, uczestnik procesji, menel czy profesor

Nie raz w moim towarzystwie całkiem poczciwie wykształcona osoba charała na chodnik i rzucała peta od tak nic z tego sobie nie robiąc."

ODPOWIEDZ