Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Komentarze do aktualności. Podziel się informacją, dodaj temat do dyskusji.
niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: niepolityczny » 16-05-2013 13:45

"[size=huge]WSZYSCY NA ŻÓŁTO[/size]


Zapraszam wszystkich tarnobrzeżan i sympatyków na mecz derbowy naszej Siareczki ze Stalówką


Proszę aby każdy z Was założył jakąś ŻÓŁTĄ koszulkę/bluzę tak aby nasza trybuna wyglądała efektownie.
Nie musi być to wcale koszulka z emblematami/napisami klubowymi - ważne żeby była ŻÓŁTA.

Oczywiście szaliki, czapeczki i inne Siarkowe bajery jak najbardziej wskazane.

Poza tym nie oszczędzajmy gardeł !


Jeśli nawet nie chodziłeś wcześniej na mecze w ten dzień MUSISZ TAM BYĆ !


Ze stalowej spodziewana jest spora grupa szalikowców.

Jeżeli masz obawy, że będzie niebezpiecznie to przypominam:
- na stadionie działa już monitoring
- osoby pod wpływem alkocholu nie będą wpuszczane
- każdy musi przy zakupie biletu pokazać dowód osobisty i jego dane będą zapisane

Sam też nie zapomnij dowodu osobistego!

18 maja, 17:00 - STADION PRZY AL. NIEPODLEGŁOŚĆI 2 wejście od al. Niepodległości (wejście od ul.Kochanowskiego tylko dla kibiców gości)


cena biletu 12zł - warto kupić wcześniej w przedsprzedaży



Edytowany przez niepolityczny o 16-05-2013 - 11:52. "
Ostatnio zmieniony 16-05-2013 13:45 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

jaras
Posty: 40
Rejestracja: 11-06-2010 01:16

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: jaras » 16-05-2013 20:59

"Bilety można również kupować z Saloniku Piłkarskim na czerwonym placu 8 zł ulgowy, 12 normalny. Do zobaczenia na stadionie!"
Ostatnio zmieniony 16-05-2013 20:59 przez jaras, łącznie zmieniany 1 raz.

stanleytbg
Posty: 545
Rejestracja: 05-07-2006 20:41

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: stanleytbg » 17-05-2013 22:08

"ehh nie mam kiedy kupić biletu, jutro pierwsza zmiana i w tbg będę o 16 więc za późno.."
Ostatnio zmieniony 17-05-2013 22:08 przez stanleytbg, łącznie zmieniany 1 raz.

Kotlet
Posty: 897
Rejestracja: 23-08-2006 14:07

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: Kotlet » 19-05-2013 19:30

"Dla zainteresowanych relacja oraz foto i video z meczu: http://nadwisla24.pl/2013/05/18/stal-za ... -video-hd/"
Ostatnio zmieniony 19-05-2013 19:30 przez Kotlet, łącznie zmieniany 1 raz.

marmar
Posty: 78
Rejestracja: 08-03-2013 09:06

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: marmar » 20-05-2013 12:04

"Bardzo spokojne derby.Zazdroszczą obu drużynom tak zorganizowanych i zdyscyplinowanych kibiców w calej polsce.Wiecej balaganu i smieci jest po przejsciu procesji wielkanocnej niz po tym meczu."
Ostatnio zmieniony 20-05-2013 12:04 przez marmar, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: niepolityczny » 20-05-2013 17:38

"Podziękowania dla tych, którzy włożyli żółte barwy i nie nie wstydzili się tego!

Tym co to było niewygodne - po prostu nic nie powiem.

Ale osobą, które dostały bilety a nie przyszły na mecz powiem głośno "chuj wam w dupsko"! wielcy działacze, sponsorzy, politycy i reszta szmat.

Wielu nie weszło na mecz! a chciało! bo biletów zabrakło.


Dodatkowe brawa dla tych co "darli japę" - derby to derby i wstydzić się krzyknąć "Siara" itd. to nieporozumienie.


Ogólnie mecz-historia. I większość kibiców się spisała na 200% za co serdecznie im dziękuję!

Tylko Siara! Jebać :::::cenzura::::::"
Ostatnio zmieniony 20-05-2013 17:38 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: grassownik » 20-05-2013 19:14

"Żydów to u nas było więcej ;-) Stalową założono w 1938 więc nawet jeśli tam byli to nie za długo.
po co ta nienawiść ? mecz się już skończył.

byłem w siarkowej koszulce,darłem ryja i na nic się to zdało :-)

mecz akurat bez totalnej historii,pierwsza połowa bardzo słaba-albo ich sparaliżowała atmosfera albo skumali,że grają o punkty i utrzymanie dopiero w przerwie a nasi to kilka minut po przerwie gdy rywale weszli im z piłką do bramki.
mamy niewidomego trenera,facet kolejny mecz nie widzi kogo należy zmienić a kto się nadaje,robi zmianę przy stanie 0-2 a przegrać z takimi drewniakami z całym szacunkiem dla nich to wielka sztuka.zrobili 2,5 akcji w meczu i wygrali.
szkoda bo sytuacja robi się coraz bardziej dramatyczna i może być tak,że jeśli spadniemy to znowu na taki mecz będziemy czekać latami... a byłoby przyjemniej gdyby nadkomplet widzów był częściej na miejskim stadionie niż raz na dwa,trzy lata.

zadziwiające,że temu grafomanowi z echa pozwalają na pisanie takich bzdur przed meczem.facet nie dość,że ma kłopoty z językiem ojczystym to myli nie tylko pozycje graczy ale ich nazwiska.ile jeszcze złego musi zrobić KS Siarka podpisujący się pseudonimem "pisz" amator by nie wpuszczano go do siedziby klubu ? rozumiem,że ma do tego legitymację bo dał swoje nazwisko z relacji norweskich wakacji ?

ciekawe też ile ta radosna twórczość transferowa poprzedniego trenera i obecnego (obaj w wywiadach bez ogródek przyznali z kim trzeba rozmawiać by znaleźć w klubie angaż-niby nic dziwnego ani nowego ale po jaką cholerę jest zarząd ? nie lepiej by klub był miejski i wtedy przynajmniej firmował wszystko będzie ten co za to jak sam dumnie mówi płaci ? ),bo ja strzelam,że z miejskich i komunalnych pieniędzy wydano lekko ponad jeden milion złotych.
no ale rozumiem,że teraz prezydent nie może się wycofać,bo jak będzie spadek to tylko potwierdzi się jego ksywa,że jest antymidasem.
no ale taka jest cena sterowania jednoosobowo każdą niemal instytucją w mieście,że potem wszelkie niepowodzenia idą na konto jednej osoby.

paradoksalnie jednak jeśli uda się zdystansować Świt i Concordię a co dopiero Garbarnię to mamy spore szanse na utrzymanie bowiem z wyższych lig kilka zespołów może stracić licencję i zaczynać wszystko od nowa :-)
więc może być tak,że po końcu ligi będziemy smutni a tydzień,dwa później okaże się,że skorzystamy na problemach innych.amen :-P



Edytowany przez grassownik o 20-05-2013 - 17:16. "
Ostatnio zmieniony 20-05-2013 19:14 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

marcin85tbg
Posty: 1054
Rejestracja: 22-10-2004 18:08

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: marcin85tbg » 20-05-2013 19:28

"2 miliony, pamietam ile bylo komentarzy jak podobna kwota trafila do koszykarzy "najemnikow" m.in. z USA. A tu teraz dziwnie cicho w temacie, tylko czym sie rozni najemnik zza oceanu od naszego polskiego oprocz koloru skory?"
Ostatnio zmieniony 20-05-2013 19:28 przez marcin85tbg, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: grassownik » 20-05-2013 19:32

"niczym.to takie same marnotrawienie miejskich pieniędzy jak w przypadku koszykarzy.
Tarnobrzega na to nie stać ale widać podobnie jak poprzednik obecny dobrodziej przez redystrybucję dóbr widzi szansę na swoją reelekcję.



Edytowany przez grassownik o 20-05-2013 - 17:32. "
Ostatnio zmieniony 20-05-2013 19:32 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

news
Posty: 25
Rejestracja: 17-05-2013 10:14

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: news » 20-05-2013 20:43

"Tak sie bawili pilkarze Stalówki w szatni po meczu.Echh...zal ze to nie Siarka.
http://www.youtube.com/watch?v=9iNKvVHp ... r_embedded"
Ostatnio zmieniony 20-05-2013 20:43 przez news, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: niepolityczny » 20-05-2013 22:28

"
po co ta nienawiść ? mecz się już skończył.
- bo tak!

ja mogę powiedzieć Siarka to my! jako rodowity tarnobrzeżanin

stalowa się panoszy po mieście wyzywa nas a ty się z tego cieszysz - puknij się w łeb


tak się składa, że poza kwestiami kibicowskimi sralowa zawsze wpier***** do Tarnobrzega


Choćby ta szpiclówa Sagatowska udaje wielką przyjaciółkę Tbg a grabiła i grabi wszystko co może do sralowej.


Piszesz o redaktorze z Echa, że ma problemy z językiem ojczystym.

A mnie zastanawia jak można nie mieć co robić tylko czyhać aż ktoś popełni błąd ortograficzny a później mu to wytykać.

Nie raz sam popełnie błąd pisząc post na necie - ale nie dbam zbytnio o to bo nie piszę pracy magisterskiej


wiem Tbg ma swoje wewnętrzne problemy - i to nie wina sralowej

PS:

nie pieprz gościu szanowny, że mecz nie był historyczny bo dla mnie i wielu z punktu zaprezentowania się kibiców taki był !"
Ostatnio zmieniony 20-05-2013 22:28 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: grassownik » 20-05-2013 23:49

"Siarka to Ty :lol:

przerabiałem to setki razy ;-)

Siarka to Stowarzyszenie legalnie działające,jeśli jesteś jego członkiem to masz rację pisząc,że Siarka to także Ty.
jeśli jednak nie to Twoje deklaracje są niepoważne.równie dobrze mogę napisać,że Legia to ja :-P

ja napisałem mecz bez historii a Waść nie bardzo chyba wie co czyta i co pisze.

rzecz właśnie w tym by takie mecze były co sezon a nie raz na dekadę vulgo musimy się utrzymać.amen.

był czas,że to Tarnobrzeg był stolicą województwa,był czas gdy to Tarnobrzeg był okazalszym miastem.nie wykorzystaliśmy swoich szans,wręcz je zaprzepaściliśmy i nie mam zamiaru z tego powodu żyć nienawiścią do Stalowej Woli.
to,że na meczach się człowiek powyzywa jest naturalne bo tak jest wszędzie-Celtowie z Bostnou nie lubią Yankee a Boca nienawidzi się z Milionerami,przykładów można mnożyć.
ale to jest tylko dodatek do sportu,trzeba przy tym zachować umiar.

akurat redaktorem z echa powinieneś się przejmować bardziej niż uważasz,zwłaszcza jeśli z Ciebie taki prawdziwy Siarkowiec bo nikt tak nie szkaluje KS Siarka od lat jak właśnie ten pan."
Ostatnio zmieniony 20-05-2013 23:49 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: niepolityczny » 21-05-2013 01:44

"sam jesteś niepoważny! i schowaj te swoje uśmieszki do książeczki, którą piszesz panie poetycki

ja to traktuje tak, że pewną dbałość o choćby symbole będe miał w sercu

a niekiedy wielcy członkowie są tam tylko dla kasy a jak się wypiszą z udziału to mają to gdzieś


kiedy Tbg był okazalszy?

mam wrażenie, że po stracie praw wojewódzkich jakoś się tu lepiej zrobiło


równie dobrze mogę napisać,że Legia to ja
napisać możesz ale chodzi o to jak jest naprawdę - klamać każdemu wolno!

akurat redaktorem z echa powinieneś się przejmować bardziej niż uważasz,zwłaszcza jeśli z Ciebie taki prawdziwy Siarkowiec bo nikt tak nie szkaluje KS Siarka od lat jak właśnie ten pan.
tego nie wiem - rzadko czytam te artykuły


widze, że czujesz się mówcą z wyższej półki wstawiając przerywniki "waść" "voulgo"


było odpowiedź napisać od razu po łacinie!

chcesz to sobie zachowuj umiar ja nie będe!


raz na prywatce na studiach w innym dużym mieście miałem rozmowę z towarzystwem ze sralowej i nie dałem sobie pluć w twarz jak obrażali Tarnobrzeg i mnie również!

ale widzę, że Ty byś się cieszył, że deszczyk pada!



Edytowany przez niepolityczny o 20-05-2013 - 23:44. "
Ostatnio zmieniony 21-05-2013 01:44 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: grassownik » 21-05-2013 09:50

"
a niekiedy wielcy członkowie są tam tylko dla kasy
są tam właśnie bo płacą kasę za członkostwo a nie na odwrót.
zapytaj gniazdowego na Siarce,On był członkiem - spytaj go ile za to brał :-)
kilku innych też jest członkami Klubu,ciekawe ile oni biorą za to ? :lol:
kiedy Tbg był okazalszy?
przez 400 lat był okazalszy ;-)
jak na zakochanego w symbolice coś mało wiesz.

znam sporo idiotów i chamów z Tarnobrzega oraz pozerów udających kibiców Siarki :-P
nie mam przyjaciół w Stalowej ale denne generalizowanie zostawiam Tobie.

dla mnie koniec.jeszcze mało wiesz i wszystko przed Tobą.



Edytowany przez grassownik o 21-05-2013 - 08:13. "
Ostatnio zmieniony 21-05-2013 09:50 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: grassownik » 21-05-2013 10:03

"mecz sobotni doceniają portale ogólnopolskie :-) miło !
http://www.weszlo.com/news/14979-Na_try ... 6_pilkarzy

ale trzeba oddać organizatorom,że zaryzykowali sporo wpuszczając tylu kibiców gości i jak widać opłaciło się."
Ostatnio zmieniony 21-05-2013 10:03 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: niepolityczny » 21-05-2013 11:14

"
link który podałeś jest świetnym obrazem tego, że mecz był historyczny

a Ty szanowny znawco temu zaprzeczasz!

żal mi takich Twoich opinii


dla mnie koniec.jeszcze mało wiesz i wszystko przed Tobą.
Za to Ty kolego wszystkie rozumy pozjadałeś

nie mam przyjaciół w Stalowej ale denne generalizowanie zostawiam Tobie.
nie nie urywaj tematu przecież jesteś taki mądrala to wypowiedz się merytorycznie

a nie komentarz typu:
przez 400 lat był okazalszy
jak na zakochanego w symbolice coś mało wiesz.

tak na marginesie to chyba nie było dokładnie 400 lat (od założenia miasta do utraty statusu miasta wojewódzkiego)

no ale Ty wiesz najwięcej i racja jest tylko Twojsza."
Ostatnio zmieniony 21-05-2013 11:14 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: grassownik » 21-05-2013 11:21

"ziew."
Ostatnio zmieniony 21-05-2013 11:21 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 293
Rejestracja: 10-07-2004 02:20

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: Sebek » 21-05-2013 15:18

"Ostatni rzadko się tutaj wypowiadam, ale jak czytam bzdury, które pisze kol. niepolityczny, to niestety, ale muszę coś odpowiedzieć.

Po pierwsze - red. Pisz wielokrotnie dawał przykład swojej arogancji, niewiedzy, a przede wszystkim złej woli (vide "afera bramkowa"), co w prosty sposób przekładało się na wizerunek Klubu wśród ludzi nieznających kulisów pewnych spraw. Nie wydaje mi się, żeby Twój oponent z tej dyskusji specjalnie interesował się bykami ortograficznymi (choć to też jest moim zdaniem nie do zaakceptowania, jeżeli - nomen omen - pisze się do jednej z większych lokalnych gazet).

Po drugie - "okazałość" Tarnobrzega - po '98r. i stracie na rzecz Rzeszowa i - w mniejszym stopniu - STW, Mielca etc., szeregu urzędów, dało się zauważyć odpływ (a właściwie brak przypływu w porównaniu do w/w miast) znaczących inwestycji, co w prostej linii przekłada się na spadek znaczenia miasta na szczeblu regionalnym. Działania naprawcze, podejmowane przez obecne władze może i nie są pozbawione sensu (lepsze relacje z TSSE, powstanie TPP-T, choć to było projektowane jeszcze przed '10r., strategi rozwoju Zalewu Machowskiego), niestety przynajmniej na razie nie przekładają się na jakiekolwiek efekty.

Po trzecie - chyba lepiej pisać na wyższym niż na niższym poziomie, oczywiście tak długo, jak jest się zrozumiałym; mam nadzieję, że reforma gimnazjalna nie doprowadziła tak szybko do tego, że zwroty "waść", czy też "vulgo" uznawane są za te z "wyższej półki"...

Co do utrzymania, to w tym roku układanka licencyjno-spadkowa z lig wyższych będzie bardzo ciekawa i mam nadzieję, że się nam przysłuży."
Ostatnio zmieniony 21-05-2013 15:18 przez Sebek, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: grassownik » 21-05-2013 15:43

"facet nie kuma,że ja o meczu (widowisku sportowym) piszę,że bez historii czyli kiepski,wręcz słaby.

trybuny to nie mecz a okoliczności towarzyszące meczowi.
Co do utrzymania, to w tym roku układanka licencyjno-spadkowa z lig wyższych będzie bardzo ciekawa i mam nadzieję, że się nam przysłuży.
liczę na to,że nasi będą jednak nad Świtem i Concordią i przy spadku Warty,relegacji ŁKS czy odebraniu licencji Polonii jednak się utrzymamy,choć najlepiej byłoby jeszcze zdystansować Garbarnię.amen.

co do pisza masz zdecydowanie rację Sebek ;-)"
Ostatnio zmieniony 21-05-2013 15:43 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

Derby - Wszyscy w barwach - na ŻÓŁTO

Post autor: niepolityczny » 21-05-2013 21:11

"
facet nie kuma,że ja o meczu (widowisku sportowym) piszę,że bez historii czyli kiepski,wręcz słaby.
to się gociu pod niewłaściwy temat podłączyłeś

sam go zainicjowałem i zdecydowanie bardziej pod kwestie kibicowskie

więc nie pajacuj tylko załuż sobie inny temat i wypisuj sobie o piłkarzykach

"waść", czy też "vulgo"
i jeszcze "nomen omen"

widzę, że humanistyczne wykształcenie wręcz narzuca wam tego typu wstawki

w tym konkretnym przypadku ja to odbieram jako pewnien wyraz wywyższania się nad drugą osobą


a myślałem, że dyskusję prowadzimy w języku polskim - współczesnym


cóż nie będe wchodził w tego typu rozgrywaczki bo jestem "techniczny" i jak byśmy zaczeli rozmawiać moim językiem branżowym to Wy byście zbaraniali!

i wcale się nie wstydzę tego, że nie wiem jak się pisze bzdury typu gżegżółka itp.
Po drugie - "okazałość" Tarnobrzega - po '98r......
tak zgadzam się

ale czy wcześniej było znów lepiej

może była praca w Siarkopolu i Urzędzie Wojewódzkim


ale choćby ulice zawsze wyglądały tragicznie i niestety powiem to: wiejsko

teraz jest o niebo lepiej w infrastrukturze

chociaż fakt: konkretnej pracy nie ma


I lata mi co pisze cały Szpak czy Pisz czy srak.

Ja rozpocząłem wątek o kibicach, oprawie meczowej a gościu (grassownik) mi tu wyjeżdża o swoich przemyśleniach piłkarzykowsko gazecianych jednocześnie mówiąc, że mecz mu się nie podobał był do bani itd.

A ja twierdzę, że mimo porażki piłkarzy, mimo słabej gry to mecz był super!

Zapamiętam go na całe życie głównie ze względu na oprawę, doping kibiców zarówno ten grzeczny jak i niegrzeczny.

I zawsze nie będę lubił stalowej!

I choćby inicjatywy poza piłkarskie typu prezentowanie balonu z herbem stalowej na tarnobrzeskim placu czerwonym będą dla mnie wielkim syfem!


A symbolikę jak pisałem mam w sercu.
Przykładem tego jest nawet to, że zawsze jak jadę na wycieczkę za granicę biorę szaliczek Siareczki i robię sobie w nim fotę na stadionie miejscowych drużyn.


Więc pozdrawiam Was gazeciarze i komentatorzy żelu piłkarskiego!



Edytowany przez niepolityczny o 21-05-2013 - 19:12. "
Ostatnio zmieniony 21-05-2013 21:11 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ