Wół w Centrum

Dyskusje o barach, pubach, retauracjach, dyskotekach, kawiarniach, cukierniach i wszelkich podobnych
mda
Posty: 64
Rejestracja: 28-01-2016 10:48

Wół w Centrum

Post autor: mda » 07-11-2016 10:54

"Byłem i muszę przyznać , że niezłe jedzenie podają. Wiadome, że drogo, więc od czasu do czasu będę tam zaglądać. Obsługa konkretna . Podoba mi się."
Ostatnio zmieniony 07-11-2016 10:54 przez mda, łącznie zmieniany 1 raz.

spit
Posty: 387
Rejestracja: 12-09-2010 03:48

Wół w Centrum

Post autor: spit » 07-11-2016 11:10

"czy od ostatniego scanu menu przez admina ceny się zmieniły?
drogo tzn? ile za tego burgera podstawowego trzeba zapłacić?
jakiegoś burgera za 20 zł chyba dostane.
a ile trzeba zapłacić w złotych łukach pare metrów dalej?(no chyba za zestawik ok 19zł)rozwodniona cola i wszystko(wszystko)mrozone, a i mieso jest jak dla mnie sredniej jakości, mieso trzymane w podgrzewaczu i często dostaje się "letnie" i wysuszone.
za jakość i jakies standardy się płaci..no tak to jest...
pomysł ciekawy..jak ktoś wyżej pisał...
nie tylko kebsy i pizza
no a jeśli chodzi o steki...no niestety wołowina kosztuje...w Polsce ehhh
a i jakość tej wołowiony nie jest taka jak choćby irlandzkiej(no tam to się najadłem wołowinki przez 2 lata,a i cena przy zarobkach nie mroziła,wiadomo-powszechnosc i dostępność surowca)
zycze jak najlepiej wołowi w miescie..
niech TBG nie stoi MC,pizza i kebabami"
Ostatnio zmieniony 07-11-2016 11:10 przez spit, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19274
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Wół w Centrum

Post autor: admin » 07-11-2016 19:37

"Karta bez zmian, tyle że na początku były promocje.
Za kilkanaście złotych masz burgera wyraźnie większego i ciekawszego niż McD, do tego w cenie grube frytki i mała surówka."
Ostatnio zmieniony 07-11-2016 19:37 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

CyberDog
Posty: 39
Rejestracja: 27-10-2005 22:21

Wół w Centrum

Post autor: CyberDog » 08-11-2016 13:06

"Wystrój i ogólny wygląd bardzo wporządku, bar dobrze zaopatrzony, kuchnia widna, wszystko pod względem widoków dopięte na ostatni guzik. No i na tym koniec. Burgery okropnie słabe zaczynając od bułki przez mięso i dodatki, w sumie nic konkretnego o tym nie da się napisać, bułka ewidentnie nie jest pieczona na miejscu, sosy nie powaliły. Zero konkretów. Miejsc około 40-50, do tego trzy czy tam cztery kelnerki na wieczornej zmianie, mimo tego po zajęciu stolika przez pięć osób, żadna z kelnerek nie podjęła inicjatywy, po tym jak sami zabraliśmy karty musieliśmy również sami złożyć zamówienie przy barze, podczas jedzenia kompletny brak zainteresowania klientem. Trzeba tam ewidentnie osoby która ustawiłaby personel w ryzach bo szkoda żeby ładne miejsce cierpiało przez personel. Co do kuchni, nie mam pojęcia, próbowałem tylko burgera i po tym nie spróbowałbym już steka bo zapewne zawód mógłby być spory."
Ostatnio zmieniony 08-11-2016 13:06 przez CyberDog, łącznie zmieniany 1 raz.

ictiobus
Posty: 8
Rejestracja: 15-11-2012 16:01

Wół w Centrum

Post autor: ictiobus » 08-11-2016 22:47

"
bułka ewidentnie nie jest pieczona na miejscu
haha no i krowa tez jakby nie tamtejsza :P"
Ostatnio zmieniony 08-11-2016 22:47 przez ictiobus, łącznie zmieniany 1 raz.

MT
Posty: 983
Rejestracja: 11-02-2013 23:47

Wół w Centrum

Post autor: MT » 09-11-2016 11:19

"Byłem raz. Więcej tam na jedzenie nie wrócę jeśli się nic nie zmieni. Jak tak wyglądają inne dania w tym lokalu to nie skuszę się ani na "stejka" ani na nic innego. Może na jakąś imprezę tak, bo lokal bardzo fajnie urządzony i bar prezentuje się przyzwoicie.

O plusach i minusach już coś napisaliście. Teraz coś ode mnie. Plusy: jak napisałem wyżej: wystrój, wygodne siedzenia. Do tego jak na tarnobrzeskie lokale bardzo przyzwoita toaleta, nie to co w Kameleonie, Italianie czy w chłopcach o KNW, Bocianówce nie wspominając. Możliwość płatności kartą na przenośnym terminalu. Wielkość samego burgera jest i atutem i minusem, o czym za chwilę. Na tym plusy jak dla mnie się kończą. Teraz minusy: mięso przesmażone; bułka tak gruba i twarda, że burgera trzeba jeść sztućcami; trzeba jeść sztućcami ponieważ jest on tak "soczysty", że po ściśnięciu wylewa się z niego sos, tłuszcz i chyba coś jeszcze (woda, zalewa z warzyw?); porcja frytek do burgera jest chyba mniejsza niż w zestawie happymeal u konkurencji (tak, jak na razie konkurencji jak na nasze miasto!); porcja sałatki również nie przystaje do wielkości burgera. No i cola... 0,2l, może 0,25l za 4,5zł!

Na personel narzekać nie mogę. Zostałem obsłużony w sposób prawidłowy.

Można odnieść wrażanie, że przed otwarciem lokalu właściciel nie zabrał kucharza do Lapidarium w Sandomierzu ani do Mama Burger w Stalowej Woli, a nawet do tamtejszej Fryturni.

Moje wskazówki: zmienić bułki albo na nieco bardziej miękkie, lub jeszcze lepiej na nieco niższe. Popracować nad ilością płynów wyciekających z burgera. Zwiększyć porcje frytek i surówki. O 1PLN zmniejszyć cenę za colę. Dać możliwość wyboru stopnia wysmażenia mięsa. Wtedy pewnie i sam tam nie raz i nie dwa wrócę i będę mógł ten lokal polecać.

Cieszę się, że taki lokal otworzył się w Tarnobrzegu, dla właściciela musiało być to poważane wyzwanie, głównie finansowe. Jednak ten pociąg na właściwe tory jeszcze nie wjechał. Życzę aby tak się stało."
Ostatnio zmieniony 09-11-2016 11:19 przez MT, łącznie zmieniany 1 raz.

bbts
Posty: 1404
Rejestracja: 01-02-2009 13:13

Wół w Centrum

Post autor: bbts » 11-11-2016 09:33

"Byłem zjadłem i jest duży plus, żarcie dobre, odskocznia dla kebaów"
Ostatnio zmieniony 11-11-2016 09:33 przez bbts, łącznie zmieniany 1 raz.

Swojak
Posty: 148
Rejestracja: 06-11-2006 13:10

Wół w Centrum

Post autor: Swojak » 11-11-2016 11:29

"Szkoda że w Tarnobrzegu nie ma lokalu z kuchnią chińską, brakuje czegoś takiego.
Czy ktoś może polecić gdzieś w pobliżu Tarnobrzega dobry bar, restauracje z kuchnią azjatycką, chińską?"
Ostatnio zmieniony 11-11-2016 11:29 przez Swojak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19274
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Wół w Centrum

Post autor: admin » 11-11-2016 12:00

"Też mi tego brakuje!
Może Sandomierz, na przeciw schodków z małego rynku na boczną okalającą uliczkę z Cafe Mała? Nie jestem szczególnie wybredny i nawet mi tam smakuje. Herbata jaśminowa znakomita."
Ostatnio zmieniony 11-11-2016 12:00 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

skival
Posty: 228
Rejestracja: 31-08-2005 01:24

Wół w Centrum

Post autor: skival » 11-11-2016 14:58

"Kuchnia azjatycka najbliżej w Sandomierzu, Lokal Hanoi. Jedzenie bardzo dobre. Po za tym w galerii vivo można zjeść coś takiego."
Ostatnio zmieniony 11-11-2016 14:58 przez skival, łącznie zmieniany 1 raz.

klinsmantbg
Posty: 3
Rejestracja: 29-07-2009 20:02

Wół w Centrum

Post autor: klinsmantbg » 11-11-2016 16:53

"A więc czas na moją opinię odnośnie Woła w Centrum. Gdy się dowiedziałem ,że taka knajpa ma powstać w Naszym Kochanym Tarnobrzegu to się bardzo ucieszyłem:) Pomyślałem w końcu nie będę musiał jechać do Mielca ,Sandomierza czy Stalowej Woli by zjeść coś dobrego. Biorąc pod uwagę ,że inwestorem w Wole jest człowiek bardzo majętny i raczej nie lubiący dziadostwa to już w ogóle napawało mnie to optymizmem. Jadłem tam czterokrotnie ostatni raz jakieś 40minut temu. Jestem bardzo rozżalony jakością tego co dostałem na talerzu/desce przed momentem. Już podczas poprzednich wizyt zauważyłem ,że frytki są nie dopieczone w środku jest surowy ziemniak! Za pierwszym razem zamówiłem pikantnego za drugim również różniły się od siebie - nie wiem może dlatego ,że tego pierwszego zamawiałem w drugi dzień po otwarciu ,a drugiego w późniejszym czasie więc może druga wersja była tą która jest docelową , pomijam fakt ,że burger nie był w ogóle ostry. Za trzecim razem zamówiłem burgera do którego sam wybrałem składniki (pierwszy raz spotykam się z taką opcją za to duży plus) wybrałem miedzy innymi jalapeno którego zapomniano mi "wsadzić" do kanapki - pomyślałem okej ludzki błąd może zdążyć się każdemu. Dziś byłem głodny więc postanowiłem zamówić XXL trochę na niego czekałem mimo tego ,że nie było za dużego ruchu. Gdy go dostałem pomyślałem wielki ..nie widziałem chyba nigdy tak "wielkiego" /"wysokiego" burgera. Niestety jakoś jego pozostawiała wiele do życzenia bułka spalona ,paradoks- spalona,a zimna, mięso ( w xxl są dwa kotlety) słabe rozpadające się -to z góry musiałem wyciągnąć i zjeść osobno by całego burgera zmieścić do buzi ( uważam ,że hamburgera się je rękami ,a nie sztućcami), nie wiem jadłem wiele razy dabbla i nigdy mi się nie zdarzyło ,żeby nie zmieścił mi się do "gęby". Boczek/bekon w kanapce gumowaty ,frytki jak już mówiłem nie dopieczone sałatka za każdym razem jest słaba , do zjedzenia ale bez szału i w sumie bez smaku. Zawiedziony jestem bo jeszcze rano idąc z kolegą mówiłem do niego ,że dobrze ,że powstała burgerownia bo gdy mnie najdzie ochota na zjedzenie burgera to nie będę musiał jechać do Lapidarium. Po dzisiejszej wizycie w Wole zmieniam zdanie.. gdy będę chciał zjeśc burgera to za każdym razem pojadę do Sandomierza. Do woła się raczej nie wybieram może przypadkiem może za jakiś czas by sprawdzić czy coś się poprawiło. Szkoda nawet bardzo szkoda no ale to miasto już mnie przyzwyczaiło ,że jedzenia nikt tu dobrego nie potrafi zrobić. Pizzy dobrej nie ma Hamburgera dobrego nie ma , Chińczyka tym bardziej nie ma... W Lapidarium jest mistrzowski burger śmiem twierdzić ,że lepszego nie jadłem choć jadłem w wielu miejscach hamburgera. Pozostaje mieć nadzieje ,że w nowej burgerowni która ma być otwarta w miejscu baru pod różą w grudniu/styczniu będą lepsze."
Ostatnio zmieniony 11-11-2016 16:53 przez klinsmantbg, łącznie zmieniany 1 raz.

misha597
Posty: 1
Rejestracja: 11-11-2016 17:48

Wół w Centrum

Post autor: misha597 » 11-11-2016 18:02

"klinsmantbg czy miałeś odwagę w lokalu powiedzieć obsłudze, że coś Ci nie smakowało?? Czy tylko na forum łatwo się krytykuje??Bo nie patrzy się nikomu w oczy?? Kelnerka pytała czy wszystko smakowało, odpowiedź brzmiała TAK DOBRE, to więc dlaczego taki komentarz na forum???? Burger był nie dobry a zjadliście wszystko, puste deski o czymś świadczą.
PS. do innych gości forum... my nie boimy się krytyki, przyjmujemy ją z pokorą. Proszę zgłaszać obsłudze, jeśli coś jest nie tak, jak być powinno.
Z całym szacunkiem.
Pozdrawiamy
Załoga Wół w Centrum"
Ostatnio zmieniony 11-11-2016 18:02 przez misha597, łącznie zmieniany 1 raz.

klinsmantbg
Posty: 3
Rejestracja: 29-07-2009 20:02

Wół w Centrum

Post autor: klinsmantbg » 11-11-2016 22:09

"Misha597 nie powinienem wdawać się z Tobą w dyskusję ale jeśli tak bardzo tego pragniesz to proszę bardzo...
Po pierwsze nikt ale to absolutnie nikt mnie nie zapytał czy mi smakowało , czy wszystko było w porządku, gdyby ktoś mnie o to zapytał to z pewnością bym powiedział to co napisałem powyżej.
Po drugie nie chciało mi się robić zamieszania z tego względu ,że trochę mi się spieszyło i byłem głodny.
Po trzecie polecam Ci dobrego optyka bo chyba nie zauważyłeś/ nie zauważyłaś frytek które zostały bo nie dało się ich zjeść z tego względu ,że w środku były surowe.
Jak widać nie dość ,że boisz się krytyki to w dodatku zabarwiasz rzeczywistość ,a nie ładnie jest kłamać o nie ładnie... Jak chcesz dyskutować to podaj prawdziwe argumenty ,a nie takie które mijają się z prawdą! Nie chciało mi się tego dopisywać wcześniej ale dopiszę teraz. Kucharz który pracował na kuchni nie miał rękawiczek na dłoniach którymi przyrządzał dania ,prawdę mówiąc nie mam nic przeciwko ale przez ostatnie wizyty przyzwyczailiście do tego ,że jednak te rękawiczki kucharze mają na sobie:)
Tak na koniec to wydaje mi się ,że przez to ,że jest święto i nikogo z szefostwa niebyło dlatego to tak wszystko wyglądało i pewnie dlatego Twój komentarz jest taki jaki jest bo chcesz się wybielić. Nie będę z Tobą dyskutować bo rozmowa z osobami które mijają się z prawdą nie ma sensu. Pozdrawiam i całkiem szczerze życzę Wam jak najlepiej bo fajnie jest gdy na miejscu zaraz obok domu jest jakieś świetne miejsce do którego nie jest wstyd zabrać znajomych i zjeść coś dobrego chciałbym aby w przyszłości tak było póki co jak dla mnie musicie potrenować :) Tak czy tak każdemu polecam żeby Was odwiedził bo jest to fajne miejsce i myślę ,że każdy powinien zobaczyć jak może wyglądać restauracja u nas w mieście i żeby spróbował namiastkę tego jak może smakować hamburger- gusta są różne komuś może smakować komuś nie musi. Tak mi się przypomniało ,że keidyś w Chłopcach z Ferajny był burger czy jest teraz to nie wiem bo dawno tam nie byłem, ale tamta propozycja smakowała mi bardziej. pozdrawiam:)
PS. do innych gości forum... my nie boimy się krytyki, przyjmujemy ją z pokorą. Proszę zgłaszać obsłudze, jeśli coś jest nie tak, jak być powinno.
. Skoro nie boisz się krytyki to po co bezczelnie kłamiesz? No chyba ,że pomyliłaś/pomyliłeś mnie z innym klientem.



Edytowany przez klinsmantbg o 12-11-2016 - 00:10. "
Ostatnio zmieniony 11-11-2016 22:09 przez klinsmantbg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mensir67
Posty: 279
Rejestracja: 23-05-2004 08:52

Wół w Centrum

Post autor: mensir67 » 11-11-2016 23:11

"
misha597 pisze:to więc dlaczego taki komentarz na forum???? Burger był nie dobry a zjadliście wszystko, puste deski o czymś świadczą.
PS. do innych gości forum... my nie boimy się krytyki, przyjmujemy ją z pokorą. Proszę zgłaszać obsłudze, jeśli coś jest nie tak, jak być powinno.
Z całym szacunkiem.
Pozdrawiamy
Załoga Wół w Centrum
byłem na czasie w ogóle w tym wątku o smaku raczej ciężko się wypowiadać każdy ma inne odczucia smakowe

puste deski o niczym nie świadczą ..byłem degustowałem zjadliwe ale żeby to był co extra to bez urazy NIE a cena jednak zobowiązuję ....."
Ostatnio zmieniony 11-11-2016 23:11 przez mensir67, łącznie zmieniany 1 raz.

bbts
Posty: 1404
Rejestracja: 01-02-2009 13:13

Wół w Centrum

Post autor: bbts » 12-11-2016 14:58

"
misha597 pisze:klinsmantbg czy miałeś odwagę w lokalu powiedzieć obsłudze, że coś Ci nie smakowało?? Czy tylko na forum łatwo się krytykuje??Bo nie patrzy się nikomu w oczy??
Z całym szacunkiem.
Pozdrawiamy
Załoga Wół w Centrum

To się nazywa bezczelność załogi
"
Ostatnio zmieniony 12-11-2016 14:58 przez bbts, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dominik267
Posty: 720
Rejestracja: 04-03-2014 01:20

Wół w Centrum

Post autor: dominik267 » 12-11-2016 15:48

"No niestety ale jak widać marketing kuleje u nich..."
Ostatnio zmieniony 12-11-2016 15:48 przez dominik267, łącznie zmieniany 1 raz.

dado00
Posty: 319
Rejestracja: 11-09-2004 12:13

Wół w Centrum

Post autor: dado00 » 13-05-2017 10:14

"Czytając ten wątek nastawiłem się bardzo sceptycznie no ale w końcu się wybrałem i powiem że żałuje . Żałuje że czytałem te opinie i tak późno odwiedziłem ten lokal :) Jedzenie dobre, obsługa miła, czysto schludnie , wystrój fajny jak nie w Tarnobrzegu. Jak komuś ceny nie pasują to obok jest MD w którym dostanie papier i w sumie to zapłaci niewiele mniej :) Także lokal polecam :)"
Ostatnio zmieniony 13-05-2017 10:14 przez dado00, łącznie zmieniany 1 raz.

bbts
Posty: 1404
Rejestracja: 01-02-2009 13:13

Wół w Centrum

Post autor: bbts » 13-05-2017 11:18

"żarcie dobre odwiedzam ten lokal 2-4 razy w miesiącu i jedzenie super, szkoda, że nie bliżej rynku takie coś serwują, Dzików daleko i tylko auto wchodzi w grę"
Ostatnio zmieniony 13-05-2017 11:18 przez bbts, łącznie zmieniany 1 raz.

dink00
Posty: 254
Rejestracja: 20-05-2010 01:21

Wół w Centrum

Post autor: dink00 » 13-05-2017 14:17

"Też byłem jakiś czas temu. To prawda - jest nie tanio, tym bardziej jak na nasze miasto. Dostałem smacznego burgera z fryteczkami i surówką. Wizualnie nie zachwyciła mnie ilość jedzenia, ale okazało się, że najadłem się do syta. Będę miał ochotę na burgera, to pewnie znów się wybiorę. Nie ma co porównywać z pobliską "restauracją pod złotymi łukami"."
Ostatnio zmieniony 13-05-2017 14:17 przez dink00, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ