Powstała strona VIP § PUB-u.

Dyskusje o barach, pubach, retauracjach, dyskotekach, kawiarniach, cukierniach i wszelkich podobnych
jimikx
Posty: 415
Rejestracja: 21-07-2006 00:41

Powstała strona VIP § PUB-u.

Post autor: jimikx » 23-09-2006 20:07

"Smalczyk potwierdzam-jak byłem na karaoke to dostałem stosowny talerzyk z zawartością."
Ostatnio zmieniony 23-09-2006 20:07 przez jimikx, łącznie zmieniany 1 raz.

jacbob77
Posty: 5
Rejestracja: 30-11-2006 21:37

Powstała strona VIP § PUB-u.

Post autor: jacbob77 » 30-11-2006 22:22

"10 Vip-przykazań

1. Gdybyś jeszcze sam zrobił tą strone w CSS'ie a nie posłużył się szablonem bo zdaje się tak jest
2. NIGDY nie dawaj tak spixelowanych fotek poszukaj o większym rozmiarze albo zainwestuj w Photoshopa :lol: jedyne 1499 zł
A tak poważnie nie ma to jak stary dobry Gimp 2.0 + GTK
3. Widze pare błędów w komendach CSS a dokładniej chodzi o pozycjonowanie tekstu i pozostałych elementów strony
Widziałeś tą strne w IE. Rozjechana we wszystkie strony, pewnie pod większą rozdzielczością jest jeszcze gorzej
4. Nie wszystko dobrze się ładuje np w IE nagłówek ANDRZEJKI jest niebieski
5. Niezbyt dobre tło jest. Znaczy tło jak najbardziej ok tylko nie podoba mi się sposób jego wyświetlania
6. Szkoda, że zrobiłeś to wszystko za pomocą iframe i table a nie DIV, ponieważ w divach wszystko można ładnie dostosować może troche trudniej się robi i nie wszysktim wychodzi, ale efekt jest nieporównywalnie lepszy. Już nie mówiąc, że iframe to coś co chyba należy nazwać historią i ja i inni webmasterzy stosują to, gdy już nie ma naprawde innego wyjścia jak dotąd tylko raz w życiu musiałem to zastosować :wink:
7. Nie podobA mi się kolor scrolla taki jakiś niepoważny
8. Menu - dlaczego w pełni całe nie działa i nie miał bym zastrzeżeń do tego, ale NIEDZIAł NAJWAżNIEJSZE nAPOJE I POTRAWY
9. Popatrz na "VIP § PUB Lista Przebojów" na belke "Ocena" i "Najlepszy" i "Dodany przez". Tekst zlewa się z tłem co powoduje że nie widać co tam pisze!!!
10. Jak stosujesz przezroczystość w gifie to staraj się żeby nie było efektu postrzępienia

No ale ogólnie pomysł dobry

PS pozdrawiam i życze dalszego rozwoju serwisu
Aha pozdrowienia dla zespólu z vel.pl Mmają dobre sub-domeny :lol:"
Ostatnio zmieniony 30-11-2006 22:22 przez jacbob77, łącznie zmieniany 1 raz.

pansanczo
Posty: 2
Rejestracja: 27-03-2007 23:54

Powstała strona VIP § PUB-u.

Post autor: pansanczo » 28-03-2007 00:07

"[color=red:4e4f742cbd]
Sanczo drogi:
1. Proszę nie pisać tych samych postów dwa razy: Poprzedni nadal jest dostępny, chociaż trafił w lepsze miejsce - poszukaj sobie.
2. Proszę nie rejestrować się dwa razy w ciągu dwóch dni. Nie jesteś (jeszcze) zbanowany, jeśli masz coś sensownego do powiedzenia to nie zmieniaj nicków codziennie.
3. Chyba źle trafiłeś. Polecam serdecznie: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=329
Admin
[/color:4e4f742cbd]"
Ostatnio zmieniony 28-03-2007 00:07 przez pansanczo, łącznie zmieniany 1 raz.

thunder
Posty: 110
Rejestracja: 09-04-2006 16:48

Powstała strona VIP § PUB-u.

Post autor: thunder » 28-03-2007 00:46

"Bazyliszek zrobicie cos z ochorna, bo obecna jest tragiczna. Reszte moge jakos przezyc ;] Nie zapomne jak dziewczyna z ktora bylem opowiadala mi jak wasz wspanialy "ochroniarz" ja potraktowal, szczyt chamstwa !! Bo jak nazwac odzywke do dziewczyny ktora go kulturalnie pyta o szczegoly imprezy a on- "wchodzisz, albo wypierd...". Tym bardziej ze jak, piszesz to placone ma ze wstepow....Ja dziekuje jesli mam oplacac chama. Dziekuje za uwage, pozdrawiam ;]"
www.gustawtravel.pl - wypożyczalnia: autoboksy, bagażniki bazowe, kajaki, rowery, jacht.

ODPOWIEDZ