NOWA PIZZERIA

Dyskusje o barach, pubach, retauracjach, dyskotekach, kawiarniach, cukierniach i wszelkich podobnych
VTEC
Posty: 53
Rejestracja: 20-12-2005 03:48

NOWA PIZZERIA

Post autor: VTEC » 01-12-2006 07:10

"[quote:b360008e5b="nomos"]W tertio pizza jest ok bardzo dobra i smaczna, tylko najgrosze jest oczekiwanie na nia zadzoniłem do pizzerni i pytam pani ile bede czekał na dostawe, pani mowi ok godziny no to mysle ok zamowilem, pizze przywiozł mi po jakis 2,5 godzinie gdzie ochota juz mi odeszła na nia. Nie wiem powinni zainwestowac w plackarzy czy w kierowców sam nie wiem. Więcej nie zamowiłem. Znow z da grasso wydaje mi sie ciut droga ale pizza niczego sobie.
Zaskoczyła mnie bardzo pizzernia STODOŁA jestem posiadaczem złotej karty która upowaznia mnie do znizek, kiedys chcialem sobie zamowic pizze szukam na internecie strony nie ma no to mysle przejade sie i wezme ulotke, i tak zrobilem. Na miejscu jak zapytalem o ulotke pani zrobiła wielkie oczy i powiedziała ze nie maja ulotek ani strony, bylem bardzo nie miło zaskoczony wiec powiedzialem ze biore sobie menu, na nastepny dzien dzonie zeby zamowic pizze a pani mowi ze niestety ale nie doworza ( szok ).
Pizza MISZ MASZ. Placek który zamowilem był ogromny, pizza 50 cm serowo cebulowa, na składniki nie zarzekalem było ich pod dostatkiem, jedno co mnie nie zadowoliło ciasto strasznie zapychajace suche, no i sosy do tak wielkiej pizzy powinny byc jednak wieksze pudełeczka do sosów sos czosnkowy wystarczył mi na 3 duze kawałki a gdzie reszta.[/quote:b360008e5b]

Nie na temat, ale roz..... mnie kolego swoim avatarem. To ze wozisz sie kilkunastoletnim zlomem ze stajni Forda podjurgalo Cie az tak, aby sobie cos takiego wrzucic? Czy moze nie znalazles nic w sieci z logo Forda w wyzszosci nad innymi markami? A ta wasza tuninigowa strona z krzywymi laskami na zdjeciach i "ciekawymi" kolesiami na tle ... "tych szczytow techniki lat 90 - tych" jest Twoja duma?
Niby czym chcesz dymac Honde (chocby) z lat produkcji Twojego FORDA??? W sumie sie rozbawilem...........
Moze bedziemy w stanie pogadac za jakis czas..."

ODPOWIEDZ