KIEDY TU BĘDZIE JAKIŚ KONKRETNY KLUB, PUB ?!

Dyskusje o barach, pubach, retauracjach, dyskotekach, kawiarniach, cukierniach i wszelkich podobnych
hesoyam
Posty: 3
Rejestracja: 03-10-2009 02:34

KIEDY TU BĘDZIE JAKIŚ KONKRETNY KLUB, PUB ?!

Post autor: hesoyam » 07-12-2009 00:28

"Zapewne dziesiątki razy już był poruszany ten temat ale irytuje mnie to że w tym mieście nie ma żadnego konkretnego klubu, gdzie można iść na dobrą studencką impreze albo przebawić weekend! i nie piszecie mi tu o orbicie, bo gnieść to ja się równie dobrze moge w domu, lub tapimie gdzie nikt już nie chodzi a wystruj jest niczym za komuny, brakuje piwa na kartki :D studenci którzy są przyjezdni pytaja gdzie tu można iść się zabawić?? mamy taki ładny plac czerwony a gdzie się nie rozejrze to tylko buty i jeansy :|:|:| coś tu nie tak, powinny być pełno a przynajmnie jeden konkretny klub, pub, na chlolere nam kolejny sklep z butami :| dookoła powinny być lokale w końcu to centrum miasta! Oby ktoś kiedyś zainwestował w coś fajnego."
Ostatnio zmieniony 07-12-2009 00:28 przez hesoyam, łącznie zmieniany 1 raz.

kastatbg
Posty: 195
Rejestracja: 04-12-2009 15:30

KIEDY TU BĘDZIE JAKIŚ KONKRETNY KLUB, PUB ?!

Post autor: kastatbg » 07-12-2009 11:12

"Pomijam fakt,ze ten temat kazdy zna na pamięć ale sluchaj koleżko nie wiem czemu sie bulwersujesz jakie miasto takie kluby, nikt tu nie zrobi nic super bo do tego trzeba sporo kasy ,a nikt nie chce wtopic kwitu w ten sposób bo nigdy go nie odzyska , Ty jak widac tez psioczysz a idac do klubu ile wydajesz 20 zl?? pomysl zanim napiszesz następnego posta ,ok?Tarnobrzeg to nie jest żadna aglomeracja gdzie ludzie jezdrza bmw do pracy ,a dzieci maja wlasne opiekunki ,a w dodatku jeśli bierzemy pod uwagę kluby w regionie to na ch** robić kolejna spelunę typu pley?? Po to żeby wieśniaki miały gdzie robić sobie fotki na naszą-klase?"
Ostatnio zmieniony 07-12-2009 11:12 przez kastatbg, łącznie zmieniany 1 raz.

sarmacja
Posty: 426
Rejestracja: 26-11-2009 15:49

KIEDY TU BĘDZIE JAKIŚ KONKRETNY KLUB, PUB ?!

Post autor: sarmacja » 07-12-2009 11:49

"Tarnobrzeg jest bardzo biednym miastem i to widać na ulicach.
Nie ma fajnego klubu,kina, galerii handlowej, porządnego kebaba( nie badziewie z poczekalni), firmowych sklepów, brakuje koncertów. Mozna by było wymienić sporo rzeczy. Jako miasto ludzi się starzejących ,Tarnobrzeg potrzebuje: apteki,szpitala, Kosciołka, dyskontu i odzieży używanej.
Reszta jest bee i za drogie.
Kastatbg 20 zl to przesadziles. Trochę się orientuje i jakby tak było jak mówisz to ten lokal by szlak trafił już dawno. Nie raz nie dwa 100/150 się zostawiało. A takich jest trochę."
Ostatnio zmieniony 07-12-2009 11:49 przez sarmacja, łącznie zmieniany 1 raz.

hesoyam
Posty: 3
Rejestracja: 03-10-2009 02:34

KIEDY TU BĘDZIE JAKIŚ KONKRETNY KLUB, PUB ?!

Post autor: hesoyam » 07-12-2009 18:41

"do kastatbg, to nie o to chodzi że ktoś się tu bulwersuje, rozglądnij się nasze miasto ma i markety ( które się utrzymują) i jedną z najładniejszych w Polsce hal sportowych jaką jest Osir, i stadion teraz odnowiony, nawet uczelnia pwsz jest młoda i przyjeżdzają do niej studenci, nie zgadzam się że tarnobrzeg jest miastem starych ludzi, brakuje tu poprostu klubu, np takiego jak jest w stwa planeta, czy stwa to aglomeracja???? Jesli chodzi o kaske? to jeśli mam zostawić w sobote np. w orbi 50-100zł to sory ale wole to odłożyć. Ludzie maja kase w mieście skoro w każdym jednym markecie stoje w kolejce. A jeśli chodzi o tych którzy jeżdzą przysłowiowym bmw do pracy to takich jest bardzo wiele w tbg uwierz mi tylko oni bawią się na weekendach w większych miastach. pozdro"

ODPOWIEDZ