GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Dyskusje o barach, pubach, retauracjach, dyskotekach, kawiarniach, cukierniach i wszelkich podobnych
bocianówka
Posty: 42
Rejestracja: 17-11-2011 19:33

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: bocianówka » 02-11-2012 14:59

"Co do wyżej wypowiedzianych słów krytyki... Z pokorą je przyjmujemy i na pewno się poprawimy :) Jeśli jedzenie jest, przypalone, czy też twarde, czyli po prostu niezjadliwe zgłoś to, a jeśli Twoje uwagi okażą się słuszne, naprawimy swój błąd :)
Zadowolonym klientom serdecznie dziękujemy... Zarówno krytyka, jak i te pozytywne słowa motywują nas do tego, że by stawać się jeszcze bardziej profesjonalnymi właśnie dla Was, drodzy Goście :)"
Ostatnio zmieniony 02-11-2012 14:59 przez bocianówka, łącznie zmieniany 1 raz.

bocianówka
Posty: 42
Rejestracja: 17-11-2011 19:33

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: bocianówka » 02-11-2012 15:13

"Co do wyżej wypowiedzianych słów krytyki... Z pokorą je przyjmujemy i na pewno się poprawimy :) Jeśli jedzenie jest, przypalone, czy też twarde, czyli po prostu niezjadliwe zgłoś to, a jeśli Twoje uwagi okażą się słuszne, naprawimy swój błąd :)
Zadowolonym klientom serdecznie dziękujemy... Zarówno krytyka, jak i te pozytywne słowa motywują nas do tego, że by stawać się jeszcze bardziej profesjonalnymi właśnie dla Was, drodzy Goście :)"
Ostatnio zmieniony 02-11-2012 15:13 przez bocianówka, łącznie zmieniany 1 raz.

bocianówka
Posty: 42
Rejestracja: 17-11-2011 19:33

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: bocianówka » 02-11-2012 15:21

"Weekend w Bocianówce zapowiada się wybornie :) Już dziś po 21 startujemy, jak co piątek, z Karaoke. Które już teraz cieszy się wielkim zainteresowaniem naszych Gości, za co baaaardzo dziękujemy :) Zaś na jutro, czyli sobotę, proponujemy imprezę w klimacie poHALLOWEEN'owym :P A podczas jej nie zapomniane atrakcje :) Dla tech którzy zdecydują się przebrać, piwko GRATIS :) "Gwiazdą wieczoru", będzie rozweselacz którego skład znają tylko pracownicy baru o nazwie "Zmielone flaki zdechłego bociana"
SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)"
Ostatnio zmieniony 02-11-2012 15:21 przez bocianówka, łącznie zmieniany 1 raz.

bocianówka
Posty: 42
Rejestracja: 17-11-2011 19:33

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: bocianówka » 09-11-2012 21:18

"Już jutro o godzinie 20 "Góne Gniazdo" zaprasza wszystkich na transmisję gali w Hamburgu, podczas której Mariusz Wach podejmie walkę o pasy mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBA, WBO, IBF i IBO z Władymirem Kliczką. wszystkich zainteresowanych prosimy o dokonanie rezerwacji ... EMOCJE GWARANTOWANE :)"
Ostatnio zmieniony 09-11-2012 21:18 przez bocianówka, łącznie zmieniany 1 raz.

luziek
Posty: 66
Rejestracja: 26-11-2007 21:27

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: luziek » 11-11-2012 02:12

"
bocianówka pisze:Co do wyżej wypowiedzianych słów krytyki... Z pokorą je przyjmujemy i na pewno się poprawimy :) Jeśli jedzenie jest, przypalone, czy też twarde, czyli po prostu niezjadliwe zgłoś to, a jeśli Twoje uwagi okażą się słuszne, naprawimy swój błąd :)
Zadowolonym klientom serdecznie dziękujemy... Zarówno krytyka, jak i te pozytywne słowa motywują nas do tego, że by stawać się jeszcze bardziej profesjonalnymi właśnie dla Was, drodzy Goście :)
Ja zgłosiłam i jedyne co dostałam w zamian to skrzywioną minę "pani" za ladą ;)"
Ostatnio zmieniony 11-11-2012 02:12 przez luziek, łącznie zmieniany 1 raz.

Honka
Posty: 520
Rejestracja: 17-04-2008 02:36

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: Honka » 11-11-2012 21:19

"Rzeczywiście, wybór piw jest bardzo ubogi, a ostatnia frekwencja pokazuje jasno, że ludzie faktycznie zachłysnęli się nowością i popularność Bocianówki nieco spadła w mieście. Jak był ogródek i lato to jeszcze jakoś było w miarę, a teraz niestety jest znaczący spadek notowań."
Ostatnio zmieniony 11-11-2012 21:19 przez Honka, łącznie zmieniany 1 raz.

bocianówka
Posty: 42
Rejestracja: 17-11-2011 19:33

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: bocianówka » 23-11-2012 09:43

"Z okazji I rocznicy Grill Baru Bocianówka serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania! Zapowiada się weekend pełen niespodzianek i promocji!!! Już dziś pierwsze trzy osoby, które zamówią powyżej 50zł dostaną wejściówkę na Reggae Andrzejki w Tapimie! A wieczorem zapraszamy na urodzinowe wydanie karaoke z mnóstwem nagród! Za to w sobotę wspólne hulanki i swawole z teledyskami w tle, przy torcie i szampanie oraz pełno konkursów z atrakcyjnymi nagrodami! Do tego promocje cenowe w barze! Musisz nas odwiedzić! Kto przy zamówieniu, w piątek i w sobotę, złoży nam życzenia dostanie solidny rabat :) !! ZAPRASZAMY!!!"
Ostatnio zmieniony 23-11-2012 09:43 przez bocianówka, łącznie zmieniany 1 raz.

bocianówka
Posty: 42
Rejestracja: 17-11-2011 19:33

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: bocianówka » 26-11-2012 13:44

"Dziękujemy za wszystkie życzenia i fajną zabawę urodzinową. Nie poprzestaniemy na tym i będziemy się cały czas starać aby zadowolić gusta Naszych Klientów. Dziękujemy za pozytywne i negatywne komentarze, wszystkie są dla nas ważne i pozwalają wyciągnąć wnioski.
W odniesieniu do komentarza MT to chcielibyśmy sprostować że mamy duży wybór niekoniecznie komercyjnych piw. Grill Bar Bocianówka stawia na sprzedaż małych, regionalnych browarów: (perła export, chmielowa, summer, mocna, miodowa,niepasteryzowana, trybunalskie miodowe, lubelskie pils, lubelskie mocne, podpiwek rycerski, łomza export,łomża niepasteryzowana,łomża miodowa,zwierzyniec,browar parowy vetter).
Zyczymy miłego tygodnia i zapraszamy do Bocianówki."
Ostatnio zmieniony 26-11-2012 13:44 przez bocianówka, łącznie zmieniany 1 raz.

szaman
Posty: 108
Rejestracja: 17-07-2005 16:41

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: szaman » 26-11-2012 14:39

"
małych, regionalnych browarów: (perła export, chmielowa, summer, mocna, miodowa,niepasteryzowana, trybunalskie miodowe, lubelskie pils, lubelskie mocne, podpiwek rycerski, łomza export,łomża niepasteryzowana,łomża miodowa,zwierzyniec,browar parowy vetter)
Ja tylko chciałbym zauważyć, że Perła już dawno przestała być małym, regionalnym browarem. Podobnie, jak Łomża (a wymieniasz - zdaje się - jedynie ofertę tych dwóch browarów, no i jeszcze podpiwek). Obecnie coraz bliżej im do "koncernówek", a na pewno są komercyjne. Uważam, że duży wybór to nie jest. Pomyślcie o Ciechanie, Kormoranie, Jagiełło, a nawet o innych - jeszcze mniej "mainstreamowych", jak np. Bearnard. Może też jakieś zagraniczne? Ja osobiście chętniej odwiedzam lokale, gdzie mogę wypić coś mniej spotykanego, a nie to, co mogę znaleźć w każdym spożywczaku. Wiem, że - w przypadku Perły - np. Vetter i Summer są stosunkowo nowe w ofercie, ale myślę, że się rozpowszechnią dosyć szybko. Dlatego przychylę się do zdania MT, jednakowoż życząc Wam powodzenia, bo i tak Perła i Łomża to lepiej niż piwopodobne GŻ i Kompania.

A co do jedzenia - jako "wyeksportowany" na stałe z Tarnobrzega - nie miałem do tej pory okazji być i skosztować. Przy najbliższych odwiedzinach w rodzinnym Grodzie postaram się Was odwiedzić i czegoś spróbować."
Ostatnio zmieniony 26-11-2012 14:39 przez szaman, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: grassownik » 26-11-2012 15:55

"są różne strategie sprzedaży piwska.
jedni po to mają właśnie jeden nalewak i dwa inne rodzaje w lodówce by golić na pniu ten właśnie wybrany produkt.
to tylko Tarnobrzeg więc tylko jednostki mają podobne oczekiwania co Waszmość powyżej,większość patrzy na cenę i przyzwyczajenia.
a taka kastra Hevelisua czy Kormorana może być udręką czasami,bo klient na nie trafi się raz na kwartał dajmy na to,co wtedy ?

spory wybór złotego napoju jest całkiem niezły w monopolowym na Sienkiewicza zaraz za tureckim zagłębiem kebabowym ;-)
polecam !

w Bocianówce ja polecam tortillę z wołowiną.



Edytowany przez grassownik o 26-11-2012 - 14:57. "
Ostatnio zmieniony 26-11-2012 15:55 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

szaman
Posty: 108
Rejestracja: 17-07-2005 16:41

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: szaman » 26-11-2012 16:15

"
to tylko Tarnobrzeg więc tylko jednostki mają podobne oczekiwania co Waszmość powyżej
Oj jak dawno nikt mnie Waszmością nie zatytułował.... aż się poczułem fą fą fą...
Nie deprecjonujmy Tarnobrzega - myślisz, że naprawdę można liczyć na jednego klienta na kwartał? Że każdy przychodzi do lokalu natrąbić się byle czym, byle tylko? Serio pytam! Dawno nie bywałem, to nie wiem. Nie mówię, żeby od razu kastrami kilkanaście gatunków kupować. Ale spróbować wprowadzić coś takiego w mniejszych (na początek) ilościach można."
Ostatnio zmieniony 26-11-2012 16:15 przez szaman, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: grassownik » 26-11-2012 17:56

"moje zdanie opieram na trzech filarach.
1.bywam w tarnobrzeskich lokalach i spożywam w nich.
2.obserwuję zachowania konsumenckie jak to się teraz nazywa.
3.wiem,bo widać jak niektóre sobie na rynku radzą.znam też przedstawicieli czołowych kompanii w Polsce i wiem doskonale,że to nie Heineken czy Żywiec się tu sprzedaje tylko Tatra i Leżajsk to z grupy Żywiec dane.
globalnie to jednak argument ceny bywa najsilniejszy.

w wymienionym przeze mnie sklepie,a może i inne mają takowe,owszem można dostać bardzo ciekawą paletę piw do wyboru.polecam !"
Ostatnio zmieniony 26-11-2012 17:56 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: grassownik » 27-11-2012 09:28

"
Tylko czy po to mam iść do lokalu gastronomicznego, bym był ograniczony wyborem piwa z jednej kompanii?
póki co chodzenie do pubów,barów i innych lokali gastronomicznych przymusowe wcale nie jest więc sam wybierasz gdzie i po co chodzisz.
masz prawo wymagać by na półce "twojego" baru było co najmniej kilkanaście rodzajów browaru i życzę Ci by tak samo do tego wyzwania podeszli Ci,którym swoboda gospodarcza daje wolną rękę co do wyboru i jakości serwowanego piwska.
zapewne jeśli okaże się,że opłaca się inwestować w szeroki wachlarz zupy chmielowej na zimno to pewnie ktoś tą ścieżką podąży.

ja tylko śmiem wątpić,że poza jednostkowymi oczekiwaniami ma to jakikolwiek wpływ na popularność lokalu."
Ostatnio zmieniony 27-11-2012 09:28 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

bocianówka
Posty: 42
Rejestracja: 17-11-2011 19:33

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: bocianówka » 08-01-2013 17:54

"Zapraszamy na koncert Pawła Czekalskiego i Marcepana Dzierzgowskiego już w środę 9.01. od godz 20. Oprócz gitary i ballady będzie można posłuchać kawałki hip hopowe, poezję śpiewaną i znane przeboje. Cena biletu 5 zł."
Ostatnio zmieniony 08-01-2013 17:54 przez bocianówka, łącznie zmieniany 1 raz.

bocianówka
Posty: 42
Rejestracja: 17-11-2011 19:33

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: bocianówka » 23-02-2013 20:43

"W niedziele w "Górnym Gnieździe" Bocianówki od 14.00 internetowa transmisja MECZU GWIAZD polskiej i czeskiej ligi koszykówki! Zobacz w akcji kapitana naszej drużyny Kube Dłoniaka oraz byłego zawodnika Jeziora Michaela Deloacha"
Ostatnio zmieniony 23-02-2013 20:43 przez bocianówka, łącznie zmieniany 1 raz.

Honka
Posty: 520
Rejestracja: 17-04-2008 02:36

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: Honka » 25-02-2013 23:31

"Kosz może i jest w Tarnobrzegu popularny ale nie do tego stopnia aby przyciągnąć wielu ludzi w niedzielne popołudnie do Bocianówki."
Ostatnio zmieniony 25-02-2013 23:31 przez Honka, łącznie zmieniany 1 raz.

bigBUD
Posty: 297
Rejestracja: 02-12-2007 14:55

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: bigBUD » 26-02-2013 18:35

"
Honka pisze:Kosz może i jest w Tarnobrzegu popularny ale nie do tego stopnia aby przyciągnąć wielu ludzi w niedzielne popołudnie do Bocianówki.
nic się nie dzieje-źle!! coś tam się dzieje-źle!! lepiej, jak jest więcej.."
Ostatnio zmieniony 26-02-2013 18:35 przez bigBUD, łącznie zmieniany 1 raz.

bocianówka
Posty: 42
Rejestracja: 17-11-2011 19:33

GRILL BAR "BOCIANÓWKA"- ZAPRASZAMY !!!

Post autor: bocianówka » 07-03-2013 09:21

"DZIEŃ KOBIET z AVON i BOCIANÓWKĄ!!!
W dniu 8 marca (piątek) od godz.14 do 18 z okazji DNIA KOBIET serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie na pokaz artykułów kosmetycznych firmy AVON. Dla każdej Pani słodka niespodzianka!
Zaproś koleżanki na dobrą kawę i świetujcie razem z nami!

W programie:
- prezentacja oferty kosmetycznej AVON,
- testery zapachów,
- porady kosmetyczne,
- darmowy makijaż,
- oferta ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ (zapisy).

WSTĘP WOLNY
Serdecznie zapraszamy!!!

...a wieczorem BABSKIE KARAOKE!!!!"
Ostatnio zmieniony 07-03-2013 09:21 przez bocianówka, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ