ANSER na Wesele? Stanowcze NIE!

Dyskusje o barach, pubach, retauracjach, dyskotekach, kawiarniach, cukierniach i wszelkich podobnych
czlek
Posty: 1
Rejestracja: 30-11-2011 00:38

ANSER na Wesele? Stanowcze NIE!

Post autor: czlek » 26-09-2013 12:14

"W ostatnim czasie było tam organizowane wesele osoby z najbliższej mojej rodziny. Co do wystroju, nie można było się przyczepić. Co do reszty! Było to dużo do życzenia. Pierwsze dwa dania smakowały dobrze, jednak z kolejnymi było już gorzej. Zupa grzybowa z torebki, barszcz czerwony z torebki i rozwodniony gulasz z ogromną ilością pieprzu(chyba po to by zabić smak i próbę rozwodnienia). Umówione było, że jedzenie które zostało będzie można zabrać. O dziwo nie zostało nic, mimo tego, że nie było na weselu 3 par. Znikające jedzenie. Obsługa była wolna, chodziła po sali niczym szlachta łaskawie obsługując gości. A na koniec kazano oddać pieniądze za zbity talerzyk i dwa kieliszki. Podsumowując, nie polecam, przestrzegam i naprawdę odradzam bo wesele to przecież wydarzenie raz w życiu więc lepiej już poszukać i poczekać na coś innego.
PS. Opinia nie miała na celu urażenia kogokolwiek. Opisane są tu fakty i obserwacje z wesela w ANSER w Machowie."
Ostatnio zmieniony 26-09-2013 12:14 przez czlek, łącznie zmieniany 1 raz.

edek_ziomek
Posty: 72
Rejestracja: 05-12-2007 09:24

ANSER na Wesele? Stanowcze NIE!

Post autor: edek_ziomek » 26-09-2013 21:49

"ja polecam Sonatę, wszystko na najwyższym poziomie , nic nie można im zarzucić, jedzenie, obsługa... wszystko wporządku."
Ostatnio zmieniony 26-09-2013 21:49 przez edek_ziomek, łącznie zmieniany 1 raz.

rider85
Posty: 127
Rejestracja: 07-04-2009 23:51

ANSER na Wesele? Stanowcze NIE!

Post autor: rider85 » 26-09-2013 23:03

"..ja niedawno byłem w sonacie i mógłbym się przyczepić do jedzenia ;/"
Ostatnio zmieniony 26-09-2013 23:03 przez rider85, łącznie zmieniany 1 raz.

niepolityczny
Posty: 434
Rejestracja: 18-11-2012 21:22

ANSER na Wesele? Stanowcze NIE!

Post autor: niepolityczny » 27-09-2013 00:06

"różnie to bywa z takimi opiniami

ja pamiętam jak wiele osób negowalo Jorgulę w ND, że złe jedzenie i wszystko do dupy.

Byłem tam na skromnym weselu i lokal i żarcie i obsługa OK.

Z koleji później inni znajomi mi mówili, że jak była kapela góralska to już w ogóle klimat ekstraklasowy.

A żarcie sam polecam. Robione na miejscu. Nie jakiś cateringowo torebkowy syf.

Szkoda, że nie można prowadzić po alkoholu bo nie raz bym się tam wybrał z Tbg.


Czasem negatywna opinia może wynikać z tego, że ktoś nie pił wódki, nudziło mu się więc wesele zaliczył do nieudanych imprez.

A teraz opisuje jak to się źle bawił."
Ostatnio zmieniony 27-09-2013 00:06 przez niepolityczny, łącznie zmieniany 1 raz.

mrs.women
Posty: 1
Rejestracja: 27-09-2013 00:12

ANSER na Wesele? Stanowcze NIE!

Post autor: mrs.women » 27-09-2013 00:30

"ANSER NA WESELE? STANOWCZO TAK!

Nie rozumiem skąd ta negatywna opinia.
Pierwszy post, to chyba antyreklama od konkurentów!

Wesele w Restauracji Anser - POLECAM!!!!

Anser to idealne miejsce na przyjęcie weselne. Nowoczesne i z klasą.
Obsługa w pełni profesjonalna, spełniła wszystkie nasze wymagania, a jesteśmy bardzo wymagający.
Personel obsługujący cechował się naprawdę niezwykłą uprzejmością, profesjonalizmem w trakcie wesela jak i fachową poradą w trakcie przygotowań.

Menu - wyśmienite!! Wszyscy goście byli zachwyceni smakiem dań, ich sposobem podania i ilością.
Porcje pokaźne, smaczne i domowe. Napoje, soki, kawa, herbata - wszystkiego było pod dostatkiem.
Ciasta oferowane przez restaurację bardzo pyszne. POLECAMY!

Goście korzystający z pokoi hotelowych byli zaskoczeni nowoczesnym wystrojem - klimatyzowane pomieszczenia,czyste i zadbane.

Lokalizacja - rewelacyjna!! Cisza i spokój. Piękny taras, fontanna i pięknie zadbany ogród.

WSZYSTKO NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE! GORĄCO POLECAM!!"
Ostatnio zmieniony 27-09-2013 00:30 przez mrs.women, łącznie zmieniany 1 raz.

rakkauslaulu
Posty: 1255
Rejestracja: 27-06-2008 11:56

ANSER na Wesele? Stanowcze NIE!

Post autor: rakkauslaulu » 27-09-2013 15:05

"
mrs.women pisze:ANSER NA WESELE? STANOWCZO TAK!

Nie rozumiem skąd ta negatywna opinia.
Pierwszy post, to chyba antyreklama od konkurentów!
hahahaha i pisze to ktoś również z pierwszym postem hahahahaha.
"Pierwszy post, to chyba reklama od właścicieli""
Ostatnio zmieniony 27-09-2013 15:05 przez rakkauslaulu, łącznie zmieniany 1 raz.

luziek
Posty: 66
Rejestracja: 26-11-2007 21:27

ANSER na Wesele? Stanowcze NIE!

Post autor: luziek » 27-09-2013 19:05

"
mrs.women pisze:
Anser to idealne miejsce na przyjęcie weselne. Nowoczesne i z klasą.
Obsługa w pełni profesjonalna, spełniła wszystkie nasze wymagania, a jesteśmy bardzo wymagający.
Personel obsługujący cechował się naprawdę niezwykłą uprzejmością, profesjonalizmem w trakcie wesela jak i fachową poradą w trakcie przygotowań.

Menu - wyśmienite!! Wszyscy goście byli zachwyceni smakiem dań, ich sposobem podania i ilością.
Porcje pokaźne, smaczne i domowe. Napoje, soki, kawa, herbata - wszystkiego było pod dostatkiem.
Ciasta oferowane przez restaurację bardzo pyszne. POLECAMY!

Goście korzystający z pokoi hotelowych byli zaskoczeni nowoczesnym wystrojem - klimatyzowane pomieszczenia,czyste i zadbane.

Lokalizacja - rewelacyjna!! Cisza i spokój. Piękny taras, fontanna i pięknie zadbany ogród.

WSZYSTKO NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE! GORĄCO POLECAM!!
A ja rozumem skąd się ona wzięła, bo również miałam NIE przyjemność bawić się w Waszym lokalu ;) Gdyby nie znakomite towarzystwo, to za pewne żałowała bym że w ogóle się tam znalazłam.

Jeżeli profesjonalizmem nazywamy kelnerki które w ślimaczym tempie noszą AŻ dwa talerze na raz - to ja dziękuję... Jeżeli chodzi o uprzejmość - to tak, tutaj nie mam zastrzeżeń. Choć sprzątanie kieliszków z wódką czy szklanek z drinkami było co najmniej irytujące.

Szczególnie zachwyceni byli chyba Ci co wcale nie dostali tego wspaniałego menu ;)
Jeżeli pokaźnymi porcjami nazywamy maleńkie kubeczki wypełnione rozwodnionym płynem, to ja nie mam pytań. Swoją drogą po raz pierwszy spotkałam się ze strogonowem w którym było więcej warzyw niż mięsa ( no i pierwszy raz jadłam strogonowa z kalafiorem czy fasolką ). Czy sałatki które dla mnie już z wyglądu były nie smaczne, sposób podania był wręcz odpychający.

Ciast nie jadłam, z pokoi nie korzystałam - więc się nie wypowiadam.

Lokalizacja? No kwestia gustu, dla mnie ciut daleko od Tarnobrzega - ale to było już wiadome przy rezerwacji lokalu. Cisza i spokój - owszem. Ogród też na PLUS - dzieciaki miały gdzie się bawić, dorośli przewietrzyć czy zapalić.

Ale mimo wszystko nie polecam ;)
Jestem osobą prywatną, od razu zastrzegam, żeby nie było że jestem od konkurencji."

ODPOWIEDZ