Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Kalendarium nadchodzących wydarzeń
Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: kermit » 21-08-2018 13:23

"
W ciągnięciu i łykaniu to debeściakiem jest obatel.

https://www.facebook.com/?s/259640301345594/?t=107. I tak dalej, i tak dalej, i tak dalej.
Nie wiem skąd w tobie takie przytyczki gejowskie. Obracasz się w tym towarzystwie, że ciągle o łykaniu i ciągnięciu? Nudne już to jest. Trochę więcej twórczości.

Mówiąc - "ja sam" nie miał na myśli, że samodzielnie - ale to, że uczestniczył w negocjacjach. W końcu w tym czasie był wicedyrektorem departamentu negocjacji akcesyjnych w Urzędzie KIE. Trochę myślenia panowie...



Edytowany przez kermit o 21-08-2018 - 11:23. "
Ostatnio zmieniony 21-08-2018 13:23 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: ptasiorrr » 21-08-2018 13:44

"
Nie wiem skąd w tobie takie przytyczki gejowskie. Obracasz się w tym towarzystwie, że ciągle o łykaniu i ciągnięciu? Nudne już to jest. Trochę więcej twórczości.
Tobie się kojarzy łykanie i ciągnięcie z sexem oralnym. I dlaczego w towarzystwie gejowskim?
Na trudniejsze pytania już nie opowiesz. "Bankster" - dobre :-) Do Kurwizji wpuścili tą kobietę? Pewnie już ma albo lada chwila będzie miała postawione zarzuty..."
Ostatnio zmieniony 21-08-2018 13:44 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: kermit » 21-08-2018 15:05

"
Tobie się kojarzy łykanie i ciągnięcie z sexem oralnym. I dlaczego w towarzystwie gejowskim?
Bo piszesz o facetach którzy łykają albo ciągną. Nie wnikam. Nie chce znać szczegółów ... :)
Na trudniejsze pytania już nie opowiesz. "Bankster" - dobre Do Kurwizji wpuścili tą kobietę? Pewnie już ma albo lada chwila będzie miała postawione zarzuty...
Zadaj mi konkretne pytanie to ci odpowiem. Narazie to widzę jakiś bełkot i powklejane głupie linki. Tak więc jakie pytanie mi zadałeś na które nie odpowiedziałem? Nie znalazłem żadnego znaku "?" w twojej wypowiedzi.
Kurwizja - ciekawe określenie - prosto z rynsztoka i patologii."
Ostatnio zmieniony 21-08-2018 15:05 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: stachu » 21-08-2018 15:49

"Premier Mateusz u Ojca Mateusza w Sandomierzu :-)"
Ostatnio zmieniony 21-08-2018 15:49 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: ptasiorrr » 21-08-2018 15:57

"
Kurwizja - ciekawe określenie - prosto z rynsztoka i patologii.
No. Jaka telewizja - takie określenie.
Bo piszesz o facetach którzy łykają albo ciągną. Nie wnikam. Nie chce znać szczegółów ... :)
No. Ryszard Czarnecki.

Jakie głupie linki? To, że Jarosław K. jest potomkiem Chrobrego - to już wiemy, że Dudę zesłał byt - też wiemy, to że kobita się wkurwiła i wygarnęła co sądzi o Morawieckim - też wiemy (fajno, bo Kurwizja nie mogła wyciąć). Powiedzieli o tym w wiadomościach???

Pytania: Czy na sandomierski rynek mógł wejść KOD, SLD itp??? Czy Morawiecki mówił prawdę??? Czy patologią można nazwać polityków z PiS??? Czy wierzysz w to, że Trybunał Sprawiedliwości wyda korzystne dla Polski orzeczenie??? Dlaczego PiS łamie Konstytucję RP i ma orzeczenie SN w dupie??? I co sądzisz o liście Giertycha do Zalewskiej???
Chyba, że ty prowadzisz dyskusję sam ze sobą
Czasem warto podyskutować z kimś inteligentnym. Przeniosłem moje odwiedzi do drugiego wątku, ale Ty oczywiście tego chyba nie zauważyłeś, więc napisałem tu. To co tu wpisałem jest dowodem na to, że do władzy chcą dojść debile i w PiS-e są debile.



Edytowany przez ptasiorrr o 21-08-2018 - 14:12. "
Ostatnio zmieniony 21-08-2018 15:57 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: kermit » 21-08-2018 16:31

"
Czy na sandomierski rynek mógł wejść KOD, SLD itp??? Czy Morawiecki mówił prawdę??? Czy patologią można nazwać polityków z PiS??? Czy wierzysz w to, że Trybunał Sprawiedliwości wyda korzystne dla Polski orzeczenie??? Dlaczego PiS łamie Konstytucję RP i ma orzeczenie SN w dupie??? I co sądzisz o liście Giertycha do Zalewskiej???
Już spieszę z odpowiedzią. Oczywiście, że mógł przyjść ktoś kto należy do SLD, KODu a nawet ktoś kto wierzy w teorie płaskiej ziemi. Nikt nie weryfikował legitymacji partyjnych. Ale jeśli chciałbyś przyjść z transparentem KODu to coż - znajdz inne miejsce do manifestowania. To jest zarejestrowane zgromadzenie publiczne i mają prawo wyprosić z tego zgromadzenia. Tak samo jak i mnie mogą wyprosić z marszu równości gdy przyjdę z koszulką "Chłopak i dziewczyna - normalna rodzina".

Czy Morawiecki mówił prawdę? Ale pytasz o coś konkretnego czy całą wypowiedź? Ciężko mi się odnieść do całości. Nie znalazłem kłamstw w jego wypowiedziach.

Czy patologia można nazwać polityków PiS? Bliżej do patologii mają osoby używające takiego języka jak ty.

Czy wierze w korzystny wyrok Trybunału Sprawiedliwości dla Polski? Poczekamy na rezultaty. Wierzyć to można w Boga. Inne wierzenia moja religia zakazuje.

Dlaczego PiS łamie konstytucje? Pytanie zakłada, że łamie - jest tendencyjne. Ja nie uważam, że łamie.

Co sądze o liście Giertycha? Nie czytałem i nie przeczytam bo szkoda mi czasu na tego człowieka. Nie ufam ludziom, którzy w miesiąc potrafią zmienić swoje poglądy o 180% po tym jak się na kogoś obrazili. Kiedyś był wrogiem numer jeden dla lewicy a teraz autorytet?"
Ostatnio zmieniony 21-08-2018 16:31 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: ptasiorrr » 21-08-2018 16:47

"
Oczywiście, że mógł przyjść ktoś kto należy do SLD, KODu
To ciekawe dlaczego nie było nikogo w pobliżu Morawieckiego?
Ale pytasz o coś konkretnego czy całą wypowiedź?
O całą.
Bliżej do patologii mają osoby używające takiego języka jak ty.
Jakiego języka?
Ja nie uważam, że łamie.
Jedno tylko. Duda ułaskawił Kamińskiego przed uprawomocnieniem się orzeczenia. Czy ja będą w związku narzeczeńskim mogę złożyć pozew do sądu o rozwód??? Wiem, wiem... TK orzekł, że mógł 4:1. 4 piuarów 1 nie.

Kodeks Postępowania Karnego
DZIAŁ XII
Postępowanie po uprawomocnieniu się orzeczenia

Rozdział 59
Ułaskawienie


Edytowany przez ptasiorrr o 21-08-2018 - 14:48. "
Ostatnio zmieniony 21-08-2018 16:47 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: kermit » 21-08-2018 17:16

"
Cytat
Ja nie uważam, że łamie.

Jedno tylko. Duda ułaskawił Kamińskiego przed uprawomocnieniem się orzeczenia. Czy ja będą w związku narzeczeńskim mogę złożyć pozew do sądu o rozwód??? Wiem, wiem... TK orzekł, że mógł 4:1. 4 piuarów 1 nie.

Kodeks Postępowania Karnego
Cytat
DZIAŁ XII
Postępowanie po uprawomocnieniu się orzeczenia

Rozdział 59
Ułaskawienie
Ani ja ani ty nie jesteś specjalistą od prawa karnego, prawa kostytucyjnego, więc nie będę się wypowiadał w tym temacie. Jednych opinia jest taka, innych inna. I każdy może przytoczyć jakąś na poparcie swoich argumentów. Ale po co? Aby dyskusja miała jakiś sens musi istnieć cień szansy do przekonania drugiej osoby. Tutaj szansy żadnej nie widzę.
To ciekawe dlaczego nie było nikogo w pobliżu Morawieckiego?
A na spotkaniach polityków opozycyjnych zawsze siedzi lub jest w pobliżu ktoś z PiS? Na marszach równości obok pani Środy jest ktoś z ONR? Ale o co chodzi? Opisujesz rzeczy normalne, mówiąc, że są nienormalne."
Ostatnio zmieniony 21-08-2018 17:16 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: ptasiorrr » 21-08-2018 17:23

"
Jednych opinia jest taka, innych inna.
Opinia kolesi. Kermit ny naprawdę masz oczy zachlapane gównem. Przedstawiłem dział KPK POSTĘPOWANIE PO UPRAWOMOCNIENIU SIĘ WYROKU i tam jest rozdział UŁASKAWIENIE. Czy trzeba być specjalista aby to zrozumieć. Mogę o ten rozwód wnieść czy nie?"
Ostatnio zmieniony 21-08-2018 17:23 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: kermit » 21-08-2018 17:28

"
ptasiorrr pisze:
Jednych opinia jest taka, innych inna.
Opinia kolesi. Kermit ny naprawdę masz oczy zachlapane gównem. Przedstawiłem dział KPK POSTĘPOWANIE PO UPRAWOMOCNIENIU SIĘ WYROKU i tam jest rozdział UŁASKAWIENIE. Czy trzeba być specjalista aby to zrozumieć. Mogę o ten rozwód wnieść czy nie?
Jeśli chcesz coś porównywać to porównuj jabłka z jabłkami a nie jabłka z gruszkami."
Ostatnio zmieniony 21-08-2018 17:28 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: ptasiorrr » 21-08-2018 17:30

"Koniec dyskusji z *****."
Ostatnio zmieniony 21-08-2018 17:30 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: kermit » 21-08-2018 17:39

"
ptasiorrr pisze:Koniec dyskusji z *****.
Argumentum ad personam.

@Adminie rzekłeś niedawno słowo odnośnie jakości dyskusji na forum i stosownych kar. Liczę, że słowa dotrzymasz :)"
Ostatnio zmieniony 21-08-2018 17:39 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

Sarmato
Posty: 319
Rejestracja: 08-03-2018 00:07

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: Sarmato » 21-08-2018 19:24

"
Koniec dyskusji z *****.
Dotąd myślałem, że jesteś jedynie *****, natomiast dziś to twoje ***** wyszło na jaw a nie kermita. Pominę kwestię twojego wychowania, wskazującego na ***** środowisko w którym się wychowałeś, a i możliwe, że w takowym nadal się znajdujesz!"
Ostatnio zmieniony 21-08-2018 19:24 przez Sarmato, łącznie zmieniany 1 raz.

dino
Posty: 2000
Rejestracja: 02-09-2016 15:08

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: dino » 21-08-2018 19:27

"Przypuszczam, że kermit to jedna z tych 50 osób, które dwoma autokarami wybrały się na spotkanie z guru w Sandomierzu.
Spokojnie, też byłem taki.
Zmądrzałem obserwując poczynania pisiaków ;-)
Tak, głosowałem na Stasiaka. Tak, jak później poprosił Stasiak głosowałem na Kiełba.
Tak, głosowałem na Kalinkę na posła. I na babcię ze Stalowej Woli na senatora.
Tak, głosowałem na Dudę na prezydenta.
Tak, głosowałem na Porębę na europosła.
Tak, to dzięki mnie są tam, gdzie są.
Never again!
No sorry, ale skoro dyrektor szpitala składa zawiadomienie do prokuratury na swych własnych pracowników,
No sorry, ale skoro babcia senator pompuje pieniądze województwa w Stalową Wolę,
No sorry, ale skoro Poręba dogaduje się z M-O-S-S-A-D-E-M na temat ustaw głosowanych w Sejmie i ja tracę orientację czy to już jest Knesejm,
No sorry, ale skoro Duda przeprasza morderców i katów za możliwość swobodnego wyjazdu z PRL w 1968 roku, podczas gdy nie przeprasza Polaków, którzy takiej szansy nie dostali,
No sorry, ale skoro wojewodowie już wpuścili około 50 000 przybyszów z Azji i Afryki i ze dwa miliony Ukraińców, by dalej utrzymać niskie płace w Polsce,
No sorry, ale skoro Morawiecki mówi, że w 1968 Polska była niesuwerennym państwem a teraz jest "niepodległa", choć co rusz słyszymy, że tego nam nie wolno a o tamto będziemy walczyli w Brukseli - chociaż dobrze, że Mateusz przyznał się publicznie, że to jego WINA i ON nam to załatwił,
i tak można pisać i pisać...
dyletanci
tak można określić pisiaków i tych, którzy ich popierają
i jest to najłagodniejsze określenie ;-)



Edytowany przez dino o 21-08-2018 - 18:02. "
Ostatnio zmieniony 21-08-2018 19:27 przez dino, łącznie zmieniany 1 raz.
W czerwcu 2003 roku miałem rację, by NIE WCHODZIĆ do EuroSowietów.
W maju 2020 miałem rację, że pandemia, to tresura.
W kwietniu 2022 miałem racje, by nie pomagać bezwarunkowo Ukrainie.
Jak będzie w 2024?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19379
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: admin » 21-08-2018 20:02

"Zrozumiałe że na spotkanie wyborcze z premierem przybył przede wszystkim elektorat PiS. Ja nie jechałem, bo i po co?
Nigdy by mi nie przyszło do głowy jechać na spotkanie z politykiem którego nie lubię, a jechać specjalnie po to, żeby spotkanie złośliwie zakłócać - tego zupełnie nie ogarniam. Wydaje się jednak, że od jakiegoś czasu to jest sposób bycia różnorakiej opozycji. Głównego bycia. Położyć się na trasie przemarszu, zablokować dojście do grobu, jeździć po całej Polsce i zakłócać spotkania itd. Chodziłem na wiele spotkań z politykami w przeszłości, ale nie przypominam sobie takich akcji. Zupełnie tego nie rozumiem.

Z negocjacjami sprawa oczywista. Negocjował, ale czy to powód do dumy, czy niekoniecznie?
Z przyjętego dzisiaj budżetu na rok 2019:
- dochody budżetu środków europejskich: 69,7 mld zł,
- wydatki budżetu środków europejskich: 85,3 mld zł,
- deficyt budżetu środków europejskich: 15,6 mld zł,
kermit pisze:Argumentum ad personam.

@Adminie rzekłeś niedawno słowo odnośnie jakości dyskusji na forum i stosownych kar. Liczę, że słowa dotrzymasz :)
Z jednej strony racja. Miałem zwracać szczególną uwagę na formę. Z drugiej strony, powiem szczerze, że o ile forma była karygodna i obraźliwa, o tyle treść tego wpisu ptoasiorrra niezwykle mnie ucieszyła. Zaglądałem w ten wątek i szczerze odechciewało mi się go czytać. Koniec dyskusji to niewątpliwie dobra informacja, obojętne jakie jest uzasadnienie. Było o Pawłowicz, o Łokietku i Chrobrym, Trybunale Sprawiedliwości, konstytucji, Sądzie Najwyższym, kodeksie karnym i Giertychu w prostym temacie o spotkaniu wyborczym premiera na sandomierskim rynku."
Ostatnio zmieniony 21-08-2018 20:02 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

A1313
Posty: 2288
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: A1313 » 21-08-2018 22:44

"
Co sądze o liście Giertycha? Nie czytałem i nie przeczytam bo szkoda mi czasu na tego człowieka. Nie ufam ludziom, którzy w miesiąc potrafią zmienić swoje poglądy o 180% po tym jak się na kogoś obrazili. Kiedyś był wrogiem numer jeden dla lewicy a teraz autorytet?

Jędrzej Giertych to się chyba w grobie przewraca,Maciej na starość to ma pociechę z syna ,oj wpędzi Macieja do grobu.

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=T3sBbRANHJY"
Ostatnio zmieniony 21-08-2018 22:44 przez A1313, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: ptasiorrr » 22-08-2018 11:53

"
Sarmato pisze:
Koniec dyskusji z *****.
Dotąd myślałem, że jesteś jedynie *****, natomiast dziś to twoje ***** wyszło na jaw a nie kermita. Pominę kwestię twojego wychowania, wskazującego na ***** środowisko w którym się wychowałeś, a i możliwe, że w takowym nadal się znajdujesz!
Przedstawiłem jasno przepisy kodeksu postępowania karnego odnośnie ułaskawienia, ale do kermita (i do Ciebie) to nie dociera, że przepis jest taki a nie inny i Duda nie mógł ułaskawić Kamińskiego przed uprawomocnieniem się wyroku. Alternatywny przykład jest o narzeczonym składającym pozew o rozwód. Odpowiedzi nie otrzymałem. Was nikt nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne (J. Kaczyński)."
Ostatnio zmieniony 22-08-2018 11:53 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: kermit » 22-08-2018 12:48

"Skoncz i wstydu sobie oszczędź.

Wracajac do tematu wizyty Morawieckiego

?1. - ?Oni próbują straszyć Polaków mówiąc, że w UE oni sobie lepiej poradzą. Ja sam negocjowałem przystąpienie do UE 20 lat temu.?

Brejking! Mateusz twierdzi, że sam negocjował wejście do Unii, buahaha lol!

To mniej więcej tak jakby:

2. - Panie Sebastianie, czy pamięta pan mecz Polska-Niemcy?
- Czy pamiętam? Ja sam w nim grałem!

Brejking!! Sebastian twierdzi, że sam wygrał z Niemcami, lol!?

Naprawdę nie wiem czy czytanie (słuchanie) ze zrozumieniem jest ponad rozum przeciętnego Polaka."
Ostatnio zmieniony 22-08-2018 12:48 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: stachu » 22-08-2018 13:08

"ptasiorrr pewnie patrzy przez kolory tej zdeformowanej tęczy i pewnych rzeczy nie dostrzega."
Ostatnio zmieniony 22-08-2018 13:08 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ptasiorrr
Posty: 1653
Rejestracja: 22-08-2011 17:48

Zaproszenie na pomachanie ręką premierowi Morawieckiemu

Post autor: ptasiorrr » 22-08-2018 13:15

"Coś się przyj..... do Ptasiora??? Przejrzyj internet i dopiero dyskutuj. Z tym, że na frondzie czy innych podobnych portalach o tym nie będzie a Ty na lewicowe i anty pisowskie strony nie wchodzisz. To tak jak ja nie oglądam Kurwizji i nie przeglądam stron, które Ty odwiedzasz. A tak na marginesie Stachu to co się stało? Reaktywacja?"
Ostatnio zmieniony 22-08-2018 13:15 przez ptasiorrr, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże...

ODPOWIEDZ