Sylwester 2018 bez fajerwerków

Kalendarium nadchodzących wydarzeń
Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Sylwester 2018 bez fajerwerków

Post autor: encore » 30-12-2018 22:28

Strzałów na szczęście mało w porównaniu z ubiegłymi latami. Jedyna to moja radość z ubożejącego społeczeństwa, że nie wypala pieniędzy w powietrze.
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

-o-n-a-
Posty: 17
Rejestracja: 27-09-2013 22:30

Re: Sylwester 2018 bez fajerwerków

Post autor: -o-n-a- » 31-12-2018 13:22

Prezydent stwierdził, że strzelania nie będzie - Wielka Orkiestra, że strzelanie będzie. Zatem nie 01.01. a 13.01 będzie można podziwiać fajerwerki.
Czy tylko mi wydaje się to trochę niespodziewane?

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1350
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

Re: Sylwester 2018 bez fajerwerków

Post autor: karas » 31-12-2018 13:45

-o-n-a- pisze:
31-12-2018 13:22
Wielka Orkiestra, że strzelanie będzie.
WOŚP w Warszawie w tym roku nie strzela. U nas strzelają? Mamy tu kogoś z WOŚP?

@Admin może podeślij do sztabu nowe dane logowania, niech ktoś tu zagląda i przedstawia informacje, oraz stanowisko WOŚP.
Karaś

Awatar użytkownika
cenzor
Posty: 379
Rejestracja: 20-12-2015 00:18

Re: Sylwester 2018 bez fajerwerków

Post autor: cenzor » 31-12-2018 14:11

Oglądam w telewizji przywitanie Nowego Roku miedzy innymi w Nowej Zelandii czy Australii itp. wszędzie w niebo strzelają sztuczne ognie, wygląda to bardzo pięknie , kolorowo i jest potężny huk z tego i nikomu to nie przeszkadza.Jestem na pewno przekonany ze społeczeństwo tam jest bardziej od naszego świadome ekologi czy tez ochrony zwierząt. Pokazy trwają tam o wiele więcej minut a więc mnożna pogodzić wszystkie racje, a u nas? dwie czy pięć minut w miarę spokojnego wystrzału przeszkadza pieskom i ich właścicielom i drugie zapytanie ilu z nich po swoim pupilu sprząta jak ten zafajda trawnik czy chodnik Jesteśmy wiele lat świetlnych od tamtego społeczeństwa pod względem ekologii czy ochrony zwierząt.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19378
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Sylwester 2018 bez fajerwerków

Post autor: admin » 31-12-2018 17:23

karas pisze:
31-12-2018 13:45
@Admin może podeślij do sztabu nowe dane logowania, niech ktoś tu zagląda i przedstawia informacje, oraz stanowisko WOŚP.
Wiele lat minęło od czasu kiedy gościliśmy tu oficjalne forum tarnobrzeskiego WOŚP. Kontakty rozchodziły się stopniowo wraz ze zmianami personalnymi w sztabie, a od paru lat nie ma żadnego kontaktu. Nawet nie dostaję żadnych informacji, chociaż zawsze było miejsce na banery, filmiki itd. Zresztą mam wrażenie, że generalnie WOŚP postawił na swoje kanały medialne i to pewnie wystarczy.

Mamy teraz modę na promocję pewnych zachowań - rezygnacja z fajerwerków, rezygnacja z tradycyjnego karpia, jeszcze smog i dwutlenek węgla (niektóre przekazy medialne wskazują, że chyba redaktorzy ich nie rozróżniają). Zastanawiałem się która postępowość wygra, kiedy Jurek Owsiak początkowo stwierdził że fajerwerki będą jak zawsze.

Awatar użytkownika
olsen*
Posty: 213
Rejestracja: 13-12-2018 21:13

Re: Sylwester 2018 bez fajerwerków

Post autor: olsen* » 31-12-2018 21:26

Adminie nie mi tu oceniać sytuację ale może czas wyciągnąć tzw przysłowiową rękę jako pierwszy,co do dalszego twojego wpisu myślę że masz jakiś uraz co do mediów redaktorów a już na pewno chyba nie rozumiesz przesłania Jurka Owsiaka i to nie jest moda na promocję pewnych zachowań świat idzie do przodu pewne rzeczy trzeba w sobie powiedzmy przegryźć ja też miałem kiedyś depozyt powiedzmy dzisiaj dysfunkcji i krytykowałem innych bo ot tak teraz wiem że nie warto nie zmienimy świata w jednej osobie wolę się w jęzor ugryźć niż komuś zrobić powiedzmy małą krzywdę
Ale wiem jedno chwała ci za to ze jesteś i dla tego życzę wspaniałego nowego roku wielu dobrych tekstów szacunku innych poszanowania osoby oraz zdrowia i dobroci w nowym roku! wszystkiego dobrego!

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1350
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

Re: Sylwester 2018 bez fajerwerków

Post autor: karas » 01-01-2019 13:30

admin pisze:
31-12-2018 17:23
Wiele lat minęło od czasu kiedy gościliśmy tu oficjalne forum tarnobrzeskiego WOŚP. Kontakty rozchodziły się stopniowo wraz ze zmianami personalnymi w sztabie, a od paru lat nie ma żadnego kontaktu. Nawet nie dostaję żadnych informacji, chociaż zawsze było miejsce na banery, filmiki itd. Zresztą mam wrażenie, że generalnie WOŚP postawił na swoje kanały medialne i to pewnie wystarczy.
Może jednak warto wysłać im informację z danymi logowania do konta, bo takie konta istnieją. Wszystko przejmuje młodzież, która nie widzi nic poza facebookiem. Jak by przy zakładaniu profilu na tbg.info obowiązkowe było podanie daty urodzenia, to pewnie zaskoczyła by nas średnia wieku użytkowników.

Jednak zapraszając takie organizacje jak WOŚP możemy sprawić, że forum będzie jeszcze więcej życia.
Jak chcesz to ja mogę napisać do sztabu, a co mi tam :)
Karaś

Awatar użytkownika
encore
Posty: 1558
Rejestracja: 11-12-2018 11:39

Re: Sylwester 2018 bez fajerwerków

Post autor: encore » 01-01-2019 17:49

Próbuj. Moim zdaniem gdyby sztab potrzebował takiego narzędzia to sam by się o to zwrócił. Rok temu mieli problem z odpisaniem na facebooku i allegro. Nie wiem czy ogarną forum...
"Państwa i narody, które na podstawie kłamstwa, na podstawie negowania prawdy podają myśl polityczną, dążą do zguby."

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19378
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Sylwester 2018 bez fajerwerków

Post autor: admin » 01-01-2019 19:41

Tarnobrzeski finał WOŚP będzie jednak z fajerwerkami:
http://nadwisla24.pl/2018/12/31/final-w ... jerwerkow/

A na forum różnie się toczyły dyskusje, czasem niepotrzebnie.
Facebook rządzi. To już nie czasy gdzie były tu jednocześnie oficjalne fora WOŚP, TASKu i Strzelców.

A co do struktury wiekowej, nie wiem skąd Analytics to bierze, bo przecież nikt w żaden sposób wieku nie wskazuje, ale orientacyjne dane wyglądają jak poniżej. Chyba zgodnie z oczekiwaniem:
18-24 - 8,3%
25-34 - 32,9%
35-44 - 25,3%
45-54 - 17,5%
55-64 - 12,6%
65+ - 3,3%

Z tym, że są to informacje o odwiedzających, a nie o piszących.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Re: Sylwester 2018 bez fajerwerków

Post autor: kermit » 01-01-2019 20:46

Struktura wieku w google analytics jest w miare wiarygodna. Wszystko dzieki temu, ze uzywamy wielu uslug google gdzie podajemy date urodzenia np. gmail. A potem poprzez coockie masz informacje o strukturze wieku. Wykorzystuje on tez dane z cookies doubleclick, a wiec ustalic moze wiek na podstawie stron na ktore wchodzisz, zainteresowan.

Jakis czas temu onet kupil nk.pl. Po co? Przeciez to umarly portal. Ale dzieki temu, ze jesli chodz raz zalogujemy sie na nk.pl, odwiedzajac potem onet mamy juz reklamy targetowane do wieku, wyksztalcenia itd.

ODPOWIEDZ