Dzień Dziecka W Tarnobrzegu

Kalendarium nadchodzących wydarzeń
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Dzień Dziecka W Tarnobrzegu

Post autor: admin » 30-05-2019 22:55

Obrazek

31 maja w godz. 9:00-13:00 na Stadionie Miejskim w Tarnobrzegu świętujemy Dzień Dziecka. Wystąpią: Chórek ŁAPU-CAPU, Studio Piosenki TDK CENTRUM UŚMIECHU „W Krainie Brzechwy i Tuwima” oraz Tarnobrzeskie Przedszkola i Szkoły Podstawowe.

Ponadto organizatorzy zapewniają:
GRY i ZABAWY SPORTOWE, URZĄDZENIA ZABAWOWE oraz WIELE INNYCH ATRAKCJI

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Re: Dzień Dziecka W Tarnobrzegu

Post autor: andriu81 » 31-05-2019 23:45

W tym roku dzień dziecka był tylko dla przedszkolaków i o dzień wcześniej niż miał być. Jutro nie będzie nic. Cała impreza miała tylko jeden cel, pokazać dorobek artystyczny tarnobrzeskich przedszkoli, to jest dzieci 3-6 lat. Ciekawa obserwacja, otóż dzieci tak średnio się bawiły, raczej słabo, przy muzyce nie tańczyły, nie biegały. Były cały czas pod srogim okiem swoich wychowawców. Żałosny widok, ale to świetnie pokazuje sytuacje w tym mieście.Wychowywanie ludzi sztywnych ,bezemocjonalnych, przez takie same panie, które właściwie patrząc po ich minach były tak średnio zadowolone ze swojej pracy, ot robota jak robota, byle się nie przemęczyć i mieć święty spokój, a nie żeby bachory biegały,czy śpiewały. Takie typowe Tarnobrzeżanki.
Druga przyczyna tego zjawiska, to właśnie wymyślona głupota przez kogoś z urzędu miasta ,wysyłanie dzieci na imprezę z okazji dnia dziecka, bez rodziców,dzień wcześniej, zamiast zrobić 1 czerwca w sobotę imprezę dla wszystkich dzieci.

iv
Posty: 728
Rejestracja: 23-09-2014 22:51

Re: Dzień Dziecka W Tarnobrzegu

Post autor: iv » 01-06-2019 01:00

andriu81 pisze:
31-05-2019 23:45
Wychowywanie ludzi sztywnych ,bezemocjonalnych, przez takie same panie, które właściwie patrząc po ich minach były tak średnio zadowolone ze swojej pracy, ot robota jak robota, byle się nie przemęczyć i mieć święty spokój, a nie żeby bachory biegały,czy śpiewały. Takie typowe Tarnobrzeżanki.
Czy Ty człowieku nie masz innej metody na leczenie własnych problemów, tylko publiczne obrażanie tarnobrzeskich kobiet, wśród których żyjesz?
Panowie z forum, czy Wasze żony, matki i córki, "typowe tarnobrzeżanki", także są sztywne i bezemocjonalne, czy tylko andriu ma ten problem? A co u pań, także czujecie się jak typowe koleżanki andriu?
Do tej pory myślałam, że andriu najbardziej nienawidzi matek, ale widzę, że do nauczycielek także nie pała sympatią.

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Re: Dzień Dziecka W Tarnobrzegu

Post autor: andriu81 » 01-06-2019 01:51

Do kobiet nic nie mam ,ale kilka tych co zdążyłem poznać w pewnych miejscach niższej branży opiekuńczo wychowawczej to tak średnio się angażują w swoją pracę, a mam na myśli cały proces edukacyjno wychowawczy . Inne zdanie mam o nauczycielkach w szkołach ,bo tu jednak poziom jest.
Więc absolutnie nie uogólniam, po prostu oceniam kompetencje.
http://nadwisla24.pl/2019/05/31/tarnobr ... n-dziecka/
Wszystko się zgadza w komentarzach

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Re: Dzień Dziecka W Tarnobrzegu

Post autor: kermit » 01-06-2019 08:23

To jakaś turbobzdura organizować dzień dziecka dzień wcześniej i to w piątek. Szukam aby się dziś gdzieś z dzieckiem wybrać i chyba wybiorę ... do sandomierza albo stalowej woli.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Dzień Dziecka W Tarnobrzegu

Post autor: admin » 01-06-2019 09:30

Kolejne ostrzeżenie dla andriu81 i przerwa od forum.
Wiem, że to niekoniecznie jest celowy i złośliwy, ale jednak objawowo zwykły trolling.

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Re: Dzień Dziecka W Tarnobrzegu

Post autor: andriu81 » 02-06-2019 11:29

admin, wiem że jak widzisz 2 ostrzeżenia,to musisz dołożyć 2 kolejne pod byle pretekstem. Ale chyba masz jakąś obsesję,jeśli widzisz tu jakikolwiek trolling ,czy coś. Dzień dziecka był do bani i każdy to potwierdził kto widział,nawet mam zdjęcia,jak nie wierzysz ,a ty nie wiem ,pewnie bronisz swoich znajomych którzy tam byli i pewnie stąd ta nadwrażliwość. Jak udzielasz ostrzeżeń ,to szukaj konkretów. Przerwę od forum to sam robię i to często ,bo nie mam przyjemności spędzać tu każdej wolnej chwili
@kermit, w Sandomierzu też nic nie było ani na rynku ani na bulwarze, dalej nie jechaliśmy z braku czasu

bzyczek
Posty: 758
Rejestracja: 23-08-2004 22:57

Re: Dzień Dziecka W Tarnobrzegu

Post autor: bzyczek » 02-06-2019 13:01

andriu81 pisze:
02-06-2019 11:29
admin, wiem że jak widzisz 2 ostrzeżenia,to musisz dołożyć 2 kolejne pod byle pretekstem. Ale chyba masz jakąś obsesję,jeśli widzisz tu jakikolwiek trolling ,czy coś. Dzień dziecka był do bani i każdy to potwierdził kto widział,nawet mam zdjęcia,jak nie wierzysz ,a ty nie wiem ,pewnie bronisz swoich znajomych którzy tam byli i pewnie stąd ta nadwrażliwość. Jak udzielasz ostrzeżeń ,to szukaj konkretów. Przerwę od forum to sam robię i to często ,bo nie mam przyjemności spędzać tu każdej wolnej chwili
@kermit, w Sandomierzu też nic nie było ani na rynku ani na bulwarze, dalej nie jechaliśmy z braku czasu
andriu81 przecież wszystko co najlepsze to dla ciebie stw, i ciebie tam nie było na dniu dziecka??? Toż to szok normalnie, przecież według ciebie to nawet ludzi tam inni lepsi.
bzyczek

andriu81
Posty: 1803
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Re: Dzień Dziecka W Tarnobrzegu

Post autor: andriu81 » 02-06-2019 15:14

Nie jeżdżę ,bo nie mogę ,źle znoszę wszelkie wyjazdy,jak muszę to jadę . Nawet jak admin udzieli bana, to będę musiał się tam przenieść ,ale tylko wirtualnie, bo gdzieś pisać trzeba i najlepiej o tym co się widzi na własne oczy

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Dzień Dziecka W Tarnobrzegu

Post autor: admin » 02-06-2019 15:58

andriu81 pisze:
02-06-2019 15:14
Nawet jak admin udzieli bana
Hmmm. Zdawało mi się, że już to zrobiłem... Na miesiąc.

bzyczek
Posty: 758
Rejestracja: 23-08-2004 22:57

Re: Dzień Dziecka W Tarnobrzegu

Post autor: bzyczek » 02-06-2019 21:54

andriu81 widzę że masz rozdwojenie jaźni, bo w jednym poście piszesz że nie jeździsz dalej bo nie masz czasu a w drugim że nie możesz, bo źle znosisz podróż. Więc może zdecyduj się i ustal jedną wersję wydarzeń 🤣
bzyczek

Awatar użytkownika
Dzanek
Posty: 1061
Rejestracja: 08-10-2004 19:53

Re: Dzień Dziecka W Tarnobrzegu

Post autor: Dzanek » 03-06-2019 10:41

@iv sorry, że dopiero dziś się wypowiadam ale staram się ograniczać siedzenie w internecie na weekendach :)
andriu81 pisze:
31-05-2019 23:45
Ciekawa obserwacja, otóż dzieci tak średnio się bawiły, raczej słabo, przy muzyce nie tańczyły, nie biegały. Były cały czas pod srogim okiem swoich wychowawców. Żałosny widok, ale to świetnie pokazuje sytuacje w tym mieście.
Żałosne to są Twoje wpisy.
andriu81 pisze:
31-05-2019 23:45
Wychowywanie ludzi sztywnych ,bezemocjonalnych, przez takie same panie, które właściwie patrząc po ich minach były tak średnio zadowolone ze swojej pracy, ot robota jak robota, byle się nie przemęczyć i mieć święty spokój, a nie żeby bachory biegały,czy śpiewały. Takie typowe Tarnobrzeżanki.
Obrażasz osoby, które dzień w dzień biorą udział w wychowywaniu Twoich, moich czy też Naszych dzieci. Pod opieką mają około 20-25 dzieci. Ja, Ty, Wy pewnie na dłużej byśmy mieli dość siedzenia z 5 dzieci.

Wiadomo, że jak to w każdym zawodzie trafią się osoby, które nie powinny się tym zajmować ale np. moja mama pracuje jako przedszkolanka od ponad 35 lat i kocha to co robi. Pisząc te swoje dyrdymały obrażasz też ją. Nie wiesz ile czasu kosztuje ta praca więc zamilcz.

P.S.
Widziałem zdjęcia z grupy mojego syna i widziałem zadowolone dzieci oraz uśmiechnięte Panie. Nie podoba Ci się coś w Twoim przedszkolu, szkole ? Zmień placówkę. Reaguj.

jamWilhelm
Posty: 1141
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Dzień Dziecka W Tarnobrzegu

Post autor: jamWilhelm » 03-06-2019 11:21

przede wszystkim to co trza mieć we łbie, żeby samemu, bez dziecka chodzić na place zabaw (i jeszcze wejścia nie znaleźć) czy też chodzić na obchody dnia dziecka nie mając dziecka.
W łostrowcu panie w przedszkolu są fajniejsze ;)

DonBeck
Posty: 245
Rejestracja: 30-05-2019 20:54

Re: Dzień Dziecka W Tarnobrzegu

Post autor: DonBeck » 03-06-2019 17:30

Z tego co wiem, andrju dzieci nie masz, pracy również znaleźć nie możesz, nie raz czytamy że nikogo w Naszym mieście nie możesz poznać. Pomyślałeś kiedyś że to nie świat jest nie teges, tylko Ty? A teraz dosłownie wsadziłeś kij w mrowisko, ciekawe czy miałbyś odwagę pokazać swoją Twarz w internecie, tak jak masz tupet rzucać takie wypowiedzi w stronę tylu ludzi.

iv
Posty: 728
Rejestracja: 23-09-2014 22:51

Re: Dzień Dziecka W Tarnobrzegu

Post autor: iv » 04-06-2019 00:14

Nie chcę się pastwić nad andriu. Są osoby, które same z siebie nie rozumieją ludzi i kontekstu społecznego. Jeśli chcą dobrze funkcjonować wśród innych, muszą się nauczyć tego, co inni naturalnie czują.

Proponuję przykładowe obserwacje:

- "To wydarzenie było do bani" - dobrze, możesz mieć swoją opinię, ale lepiej ją merytorycznie uzasadnij.
- "Władze miasta nie ogarniają" - jak wyżej
- "Urzędnicy nie ogarnęli" - jak wyżej.
- "Prezydent nie ogarnia" - w zasadzie jak wyżej. Gość odpowiada za władze i urzędników, ci odpowiadają za wydarzenie - więc zbiera uzasadnione i nieuzasadnione pochwały i nagany.
- "Wszyscy urzędnicy w mieście są głupi/leniwi itp. " - źle. Generalizujesz, osądzasz i do tego osądzasz niesprawiedliwie.
- "Wszyscy ... (tu wymień dowolną grupę) w tym mieście są (tu wymień dowolną złą cechę)" - źle, jak wyżej
- "Pan X to złodziej" - jeśli nie było wyroku, może będziesz musiał poszukać adwokata.
- (do innego forumowicza) "Jesteś taki i taki" - w odpowiedzi usłyszysz, kim Ty jesteś.
- i poziom master: - "Wystarczy podpatrzeć u innych, np. w mieście X coś funkcjonuje tak i tak" - Jednorazowo - bardzo dobrze, dajesz nam wiedzę i pomysły. Wielokrotnie (za przykład podając te same miejsca) - wkurzasz ludzi, z pewnością dostaniesz rady o przeprowadzce.

Dla jednych oczywiste, dla innych nie. Lepiej się nauczyć, niż narzekać, że spadają niezusadnione wyrazy krytyki i ostrzeżenia.
Wielu z nas łącznie ze mną czasem na forum przegina, ale i to trzeba umieć.

ODPOWIEDZ