VI Stalowowolskie Spotkania Z Fantastyką

Kalendarium nadchodzących wydarzeń
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 15419
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

VI Stalowowolskie Spotkania Z Fantastyką

Post autor: admin » 27-06-2019 22:59

Obrazek

Serdecznie zapraszamy na VI Stalowowolskie Spotkania z Fantastyką, które odbędą się w dniach 5-7 lipca w Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym im.Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli, przy ulicy Wojska Polskiego 9. W bogatym i różnorodnym programie imprezy każdy znajdzie coś dla siebie!

Spotkania z autorami (w tym roku gośćmi Spotkań z Fantastyką będą Kazimierz Kyrcz, Michał Górzyna,Dariusz Kuchniak, Franciszek Piątkowski, Bartłomiej Fitas), prelekcje, panele dyskusyjne, warsztaty, konkursy i turnieje, Cosplay, koncert muzyki filmowej, a także gry planszowe, sekcja gier bitewnych, sekcja starych komputerów, panel Mangi & Anime, sesje RPG, larpy. Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na fanpage imprezy na facebooku: https://www.facebook.com/stalowafantastyka/, zapraszamy również na stronę wydarzenia: www.ssf.net.

Na realizację VI Stalowowolskich Spotkań z Fantastyką Stowarzyszenie Stal Fiction otrzymało dofinansowanie z budżetu miejskiego w ramach zadania publicznego z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i ochrony dziedzictwa narodowego w 201( roku pn. „Wzbogacanie oferty kulturalnej dla mieszkańców Stalowej Woli”.

ODPOWIEDZ