17.02.2013 - Projekcja "Anatomi Upadku" Anity Gargas

Kalendarium nadchodzących wydarzeń
grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

17.02.2013 - Projekcja "Anatomi Upadku" Anity Gargas

Post autor: grassownik » 18-02-2013 17:49

"wieża wieżą,natomiast piloci cywilni czy wojskowi twierdzą,że to pilot decyduje nie wieża.więc skoro nie widzieli nic,wskaźniki wskazywały różne wysokości to zeszli albo na własne ryzyko samowolnie albo komuś się spieszyło.nie trzeba być Sherlockiem by sobie to jakoś wyobrazić.

nazywaj ich jak chcesz,oni sami mają się za partię prawicową :-) nic na to nie poradzę.

widziałem jak klub gazety polskiej sabotował spotkanie w zeszłym roku w Bibliotece Pedagogicznej z okazji dnia żołnierzy wyklętych.oglądanie a zwłaszcza słuchanie pana Lubasa i jego kolegów oszołomów to średnia przyjemność.choć nie powiem ich tezy potrafią rozbawić :lol:"
Ostatnio zmieniony 18-02-2013 17:49 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

dedi
Posty: 65
Rejestracja: 13-02-2012 01:08

17.02.2013 - Projekcja "Anatomi Upadku" Anity Gargas

Post autor: dedi » 18-02-2013 18:09

"No właśnie problem w tym, że komenda "odchodzimy" nie oznacza tego samego co "lądujemy", i tu właśnie zaczyna się zagadka, zwłaszcza, że skrzynka podaje, iż znajdowali się dość wysoko nad brzozą... A tak czysto hipotetycznie - co jeśli pomimo ryzykownego zejścia poniżej pułapu 100 metrów, to nie to było przyczyną katastrofy? Co jeśli Zespół Parlamentarny ma racje, i samolot dlatego się rozbił bo się wcześniej rozleciał, a nie dlatego się rozleciał bo się rozbił? Pytania zadaje retorycznie, bo raczej przez następne kilka(dziesiąt) lat będą trwały dyskusje na ten temat, grunt w tym, że nie wiem czy chcę tego dożyć... :-D ale serio mówiąc, to prawdy bać się nie można.

Nie byłem na żadnym evencie do tej pory organizowanym przez PIS, więc nie słyszałem ich złotoustych przedstawicieli. Aczkolwiek nie zarzekam się, być może z ciekawości kiedyś się zjawię ich posłuchać, przecież zawsze można wyjść :-P dobre w ich działalności jest to, że bardzo blisko przyglądają się temu co robią ich polityczni przeciwnicy, chociaż weź tu oddziel prawdę od szajsu propagandy - zarówno z jednej jak i z drugiej strony.

Do wyznawców PISu - NIE JESTEŚCIE PARTIĄ PRAWICOWĄ !!! :-D :-D :-D poczytajcie co to jest prawica, a potem jeszcze raz przeczytajcie swój program wyborczy i prześledźcie za czym ta partia się opowiada. Ale zszedłem z tematu, wracamy... :-P obejrzyjcie film Pani Gargas, jak nie w "domu Bożym" jak ogłaszane było to na pierwszej stronie wątku, to na YT też jest, a potem (albo na odwrót) "Śmierć prezydenta" produkcji NatGeo."
Ostatnio zmieniony 18-02-2013 18:09 przez dedi, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

17.02.2013 - Projekcja "Anatomi Upadku" Anity Gargas

Post autor: grassownik » 18-02-2013 18:21

"dywagacje zawsze będą.Ciebie będzie nurtowało dlaczego nie odeszli a mnie ile generał z prezydentem wódy wcześniej wypili ;-)

widziałem oba filmy.skłaniam się do wersji MAK i Anodiny.można? można :-)

tak samo jak można być szczęśliwym do przynależności do wspólnej jewropy.kwestia preferencji :-P"
Ostatnio zmieniony 18-02-2013 18:21 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

dedi
Posty: 65
Rejestracja: 13-02-2012 01:08

17.02.2013 - Projekcja "Anatomi Upadku" Anity Gargas

Post autor: dedi » 18-02-2013 18:26

"
tak samo jak można być szczęśliwym do przynależności do wspólnej jewropy.kwestia preferencji icon_razz
hehe no niby racja :-D"
Ostatnio zmieniony 18-02-2013 18:26 przez dedi, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

17.02.2013 - Projekcja "Anatomi Upadku" Anity Gargas

Post autor: headshrinker » 18-02-2013 20:44

"
Ponadto wykryto ten nieszczęsny bodajże trotyl,
Tak samo jak nitroglicerynę - ale o niej już jakoś cicho na prawicy - bo o ile łatwo jest wciskać ludziom bullshit o tym, że polskie zabezpieczenie przegapiło trotyl - to już nie da się nikomu wmówić, że nitroglicerynę ktoś przewoził w samolocie i zdetonował w powietrzu ;)"
Ostatnio zmieniony 18-02-2013 20:44 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

nikanor
Posty: 775
Rejestracja: 31-08-2009 13:02

17.02.2013 - Projekcja "Anatomi Upadku" Anity Gargas

Post autor: nikanor » 18-02-2013 22:38

"
Radzę prześledzić zapisy wideo z konferencji Zespołu Parlamentarnego, pełne wypowiedzi Pana Macierewicza (który moim zdaniem ma wyrzuty sumienia o tą katastrofę w związku z nieujawnieniem wszystkich współpracowników SB jako Minister Spraw Wewnętrznych w rządzie Olszewskiego) i je przeanalizować.
Według mnie za wielokrotne zniesławienia, chociaż to może pryszcz, ale za upublicznienie agentów WSI to powinien dawno za kratami siedzieć. Na całym świecie za takie coś już całe życie świat by oglądał w kratkę.
Najlepsze jest to, że nie mając pełnego dostępu do akt, a właściwie utrudniony dostęp do akt, wykryto sprawy, które zmieniają ustalenia
komisji Millera icon_smile o to mi chodzi
A z jakiej to paki jakiś śmieszny wymyślony przez jarka i antka zespół ma mieć dostęp do akt jakiejkolwiek sprawy ? To tak jakbym poszedł do sądu i poprosił o akta byle kogo bo sobie zakładam zespół i chcę różne sprawy badać. Od tego jest prokuratura."

ODPOWIEDZ