ile kosztuje przedszkole państwowe?

Ale nie tylko o dzieciach
do_mina
Posty: 542
Rejestracja: 02-12-2008 00:59

ile kosztuje przedszkole państwowe?

Post autor: do_mina » 17-09-2011 02:13

""więc tutaj zbyt wielkiej różnicy nie ma"

:) no nie wiem czy tylko moją racją jest fakt, że 5 godzinna praca z dziećmi jest mnie uciążliwa niż ośmio :)

co do personalnych wycieczek proponuję żebyś się obraziła, zabrała zabawki i przeniosła do innej piaskownicy ;)"
Ostatnio zmieniony 17-09-2011 02:13 przez do_mina, łącznie zmieniany 1 raz.

apokalipsa
Posty: 94
Rejestracja: 10-08-2011 13:07

ile kosztuje przedszkole państwowe?

Post autor: apokalipsa » 17-09-2011 10:36

"
do_mina pisze:
apokalipsa pisze:
Proponuję przeczytać statut przedszkola czy inny dokument regulujący kto ma pierszeństwo przy zapisie, na 100% na pierwszym miejscu nie bedzie dzieci osób bezrobotnych. Ideą stworzenia przedszkoli nie było przezrzucenie odpowiedzialnosci za wychowanie dzici na istytucję tylko pomoc rodzicom, którzy nie mogą tego robić z powodu pracy.
nie rozumiem Twojego rozumowania czemu sie tak doczepiłaś dzieci osób bezrobotnych ? i przede wszystkim to nie przedszkole wychowuje nasze dzieci tylko w szczególności my sami . W innych przedszkolach nie ma ''TWOJEGO'' punktu ''f'' .Swoim rozumowaniem tworzysz margines dla dzieci matek niepracujących .

Dla jednych to czepianie dla innych wyprowadzanie z błędu, tak to jest jak się kończą argumenty. poczytaj swoje wypowiedzi to może dojdziesz skąd off o bezrobotnych

Do słodko-gorzkiej mając do wyboru zdychanie z głodu czy harówkę chyba jasne co się wybierze,
Jeśli nie widzisz różnicy miedzy czynną opieką nad dzieckiem trwającą 8 godzin a pięciogodzinną to już Twoja sprawa.


do_mina ja radzę, abyś Ty też przeczytała swoje wypowiedzi WIERZ MI REWELACJI W NICH NIE MA ;) widzę,że mam do czynienia z osobą zarozumiałą i nie umiejącą przyznać się do błędu ,ale to już Twój problem i tak tego nie zrozumiesz ;);) szkoda czasu na czytanie Twoich tekstów ."
Ostatnio zmieniony 17-09-2011 10:36 przez apokalipsa, łącznie zmieniany 1 raz.

słodko-gorzka
Posty: 195
Rejestracja: 02-02-2009 17:05

ile kosztuje przedszkole państwowe?

Post autor: słodko-gorzka » 17-09-2011 13:40

"do_mina proponuję żebyś nauczyła się czytać ze zrozumieniem...
"w państwowych przedszkolach też dochodzą kiermasze i te inne cuda związane z działalnością samego przedszkola (niekoniecznie katolickiego i parafialne sprawy), więc tutaj zbyt wielkiej różnicy nie ma." To co odniosłaś do godzin pracy, dotyczy kiermaszów i innych cudów, w których muszą uczestniczyć nie tylko panie z przedszkola prywatnego, ale też z placówek państwowych. Nieumiejętność czytania ze zrozumieniem się szerzy, ale jeśli chcesz udowadniać swoje racje to miej na to konkretne argumenty i nie opieraj tego na tym, że nie zrozumiałaś prostego zdania.

co do reszty twojej wypowiedzi to pozostawię to bez komentarza, bo szkoda słów."

ODPOWIEDZ