żywy asortyment

Pierwotnie forum TPSZ, otwarte obecnie na wszystko związane z lokalną fauną
paniIKs
Posty: 54
Rejestracja: 03-07-2018 00:18

żywy asortyment

Post autor: paniIKs » 20-03-2019 18:16

Mam takie male spostrzezenie...
Jeden ze sklepów ,ktory sprzedaje zywą ,egoztyczną zwierzynę od pewnego czasu kusi mega promocją -70%.
Jakos dziwnie sie poczułam widząc to.Zywa egoztyczna istota, ktora 3 msce byla wielką atrakcja sklepu i ktorej 3 msce nikt nie kupił...nagle z 1500 zł kosztuje jedyne 499zł.Jakie to haniebne,nie ludzkie i nieopdowiedzialne.. :? Traktowanie czegos tak pieknego a zarazem wymagajacego duzej wiedzy i odpowiedzialnosci...traktwoanie jak niechcianej rzeczy,smiecia.Cos jak nieswieze mieso po wekendzie,albo jakis mebel, ktory juz jest niemodny.posezonowy.
Legwan--70%...Wąz boa--70%...i cos tam jeszcze.A nuz jakiś Janusz widzac promocje kupi? Malo ,ze promocja to jeszcze dorzucaja terrarium,oswietlenie i chyba karmę...Znudzi sie po miesiacu to wypusci w lesie.
Czy nie sądzicie ,ze konsument kupujacy egoztyczne zwierze powinien byc jakos zarejstorwany???a konsument sprawdzony czy sie nadaje?
Wg nie powinno sie obcnizac cen zwierząt.Promocje są dla ludzi ubogich,a ubodzy ludzie zwierząt nie powinni posiadac.

w grudniu byla mega podobna PROMOCJA świateczna na węze.Co tam ,ze nietrafiony będzie prezent.Kogo obchodzą uczucia skrzywdzonego ,niechcianego zwierzęcia,ktore pogardliwie nazwano gadem.

I Dodam ,ze polowa poideł dla ssaków byla bez wody...a królik siedzial w obesranej klatce,dwa razy wiekszej od siebie i napeno wygodnie nie mial :(

ODPOWIEDZ