Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Warunki życia w naszym mieście, nieruchomości, ceny, zarobki itp.
marysia48
Posty: 851
Rejestracja: 29-08-2015 21:49

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: marysia48 » 03-01-2018 16:21

"Zamawiamy, nigdy nie mieliśmy problemów, pozdrawiam.
PS Nie ... się do swojego gniazda!"
Ostatnio zmieniony 03-01-2018 16:21 przez marysia48, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dzanek
Posty: 1061
Rejestracja: 08-10-2004 19:53

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: Dzanek » 03-01-2018 16:24

"Sam wielokrotnie korzystałem i nadal korzystam z usług Paczkomatów jeśli wychodzi najkorzystniej pomimo, że raz tarnobrzeski inPost miał wpadkę i moja paczka zaginęła całkowicie. Na szczęście nie była to sprawa "życia i śmierci" a kasę oczywiście odzyskałem. Obecnie częściej korzystam jeśli to możliwe z "Paczka w Ruchu" bo wychodzi najtaniej często.

Czemu @andriu81 piszesz:
Śmieszni to wy jesteście ,bo tak wam się podoba w tym grajdole i każdą rzecz usprawiedliwiacie.
Ja tam widzę opisywanie swoich pozytywnych doświadczeń na temat "współpracy" z paczkomatami a Ty widzisz zachwyty nad Naszym Tarnobrzegiem. Przyznaje ja w tych wpisach nie dostrzegam tego co Ty.

Baaaa z Twoich wpisów można by analogicznie wywnioskować, że nie winny jest system paczkomatów a winny jest "ten grajdoł i do każdej rzeczy w Nim się przyczepiasz"."
Ostatnio zmieniony 03-01-2018 16:24 przez Dzanek, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: andriu81 » 03-01-2018 16:41

"Chodzi o zachwyt nad umieszczeniem punktu obsługi klienta w Machowie ,czy mam wymienić adresy punków inpost w okolicznych miastach?
Paczkę w ruchu tez zamówiłem i sobie bez problemów odebrałem w jednym z kiosków w środku miasta.Miałem na to 5 dni,równiez w niedzielę i żadnych problemów.I to się nazywa standard obsługi klienta,przychodzę i odbieram."
Ostatnio zmieniony 03-01-2018 16:41 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

jamWilhelm
Posty: 1099
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: jamWilhelm » 03-01-2018 16:51

"
To ja zapłaciłem za przesyłke i chcę się udać do punktu obługi klienta
zapłaciłeś za dostarczenie przesyłki do paczkomatu i magazynowanie jej tam przez 48 godzin, może ma tam na księcia miesiąc czekać bo jaśnie królewicz nie potrafi zaplanować przewidywanego czasu dostarczenia paczki czy też nie ma znajomego, który by mu tą jakże ważną paczkę odebrał. Z sąsiadami się nie użeram bo jak coś zamawiam to albo kurier do pracy albo paczkomat albo i na poczcie coś się odbierze. Przede wszystkim nie zamawiam jak wiem, że nie będzie miał kto odebrać i Tobie też to radze a unikniesz dużo niepotrzebnie ulewanej żółci."
Ostatnio zmieniony 03-01-2018 16:51 przez jamWilhelm, łącznie zmieniany 1 raz.

stanleytbg
Posty: 545
Rejestracja: 05-07-2006 20:41

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: stanleytbg » 03-01-2018 17:07

"
andriu81 pisze:@alek ,przeczytaj dokładnie,czekam już już 2 tygodnie na przesyłkę.To ma być szybkość odbioru?

19 grudnia na maila "PRZYPOMNIENIE O ODBIORZE PACZKI" odpisałem "za 12 godzin poproszę aby paczka była do odbioru gdzieś w środku miasta" bo nie zdążę odebrać z paczkomatu.Potem powtórzyłem prośbę na facebooku.A tam przywitał mnie automat,kazali mi płacić 5 zł. W środę o 10-tej ,gdy byłem w pracy przywitał mnie sms że paczka zabrana na Zakładową 50 i nie można jej odebrać tego dnia.Żeby było śmiesznie dopisali że paczka umieszczona w paczkomacie zastępczym na Mickiewicza 40. Szukałem tego pieprzonego paczkomatu bo,numeracja wskazuje na plac czerwony,a to jest na dworcu PKS,czego już nie raczyli napisać. Idę tam,wpisuje numer paczki,a tej nie znaleziono...

Ty się nie lubisz użerać z kurierami ,a jamWilhelm z sąsiadami,a się nie będę użerał ze skurs..synami z inpost z oddziału Tarnobrzeg i innymi lewakami ,bez wyobraźni ,bo co byście tu nie napisali fakt jest taki że uniemożliwiono mi odbiór paczki na terenie miasta. Udam się na Sienkiewicza z pytaniem czy tam faktycznie jest taki punkt.Jeśli nie,to zadna paczka więcej nie przyjdzie do paczkomatu w Tarnobrzegu.

@stanleytbg,ale sam widzisz ,musiałeś tam zapier..ć własnym autem i 16 za paliwo płacić po tych labiryntach machowskich. Czy było to przyjemne,a jakbyś nie miał GPS?

Sprawdźcie sobie lokalizacje oddziałów inpost w okolicznych miastach i nigdzie się nie wywozi paczek za miasto na bezludną okolicę bez możliwości odbioru.Tego nie było w regulaminie i ja z siebie idioty tez nie zrobię i nie będe szukał jakiegoś zaje..nego oddziału inpost i dzwonił do kogośtam gdzieśtam w jakimś Machowie,bo komuś się tak podoba. Napisałem i to powinno wystarczyć.
To ja zapłaciłem za przesyłke i chcę się udać do punktu obługi klienta i odebrać moją paczkę i tyle.O łaskę prosił nie będę.
Śmieszni to wy jesteście ,bo tak wam się podoba w tym grajdole i każdą rzecz usprawiedliwiacie.Edytowany przez andriu81 o 03-01-2018 - 15:04.
Musiałem tam jechać z własnej winy bo przypadkiem podany był numer stacjonarny do wysyłki na które sms oczywiście nie dostałem i po fakcie zauważyłem maila że paczka czeka w machowie. To z własnej winy i nie mam do nikogo pretensji że musiałem się tam udać, ot takie zadość uczynienie przez gapiostwo. Poza tym umiem tak ustalić przesyłki że zawsze odbieram je na czas i chwalę, i będę chwalił paczkomaty. A to że jest ich w tbg ostatnio coraz więcej i są coraz większe dowodzi że nie tylko mi przypadły do gustu."
Ostatnio zmieniony 03-01-2018 17:07 przez stanleytbg, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: andriu81 » 03-01-2018 17:32

"jamWilhelm ,no dobrze,ale ja zdążyłem sie przyzwyczaić przez wiele lat że były do odebrania przez 72 godziny ,to skrócenie nastapiło nie wiem nawet kiedy,bo wtedy nie byłoby żadnego problemu z odbiorem,gdyż miałem czas po 14 tej,a paczkę mi wywieźli ,bez możliwości odbioru o 10-tej i o to sie tu rozchodzi.Ja nie mam ustalonego z góry planu tygodnia ,pewne rzeczy są niezaplanowane i tak wtedy było a auta nie mam żeby sobie wrócić tam i z powrotem .Tym bardziej,nie miałem wyliczone w którym dniu i o której godzinie została nadana ,bo różnie sprzedawcy wysyłają jedni od razu,inni po kilku dniach i kiedy dokładnie dotrze do paczkomatu ,tak aby zagwarantować że przez te 48 godzin że na pewno będę w mieście.Tak się nie da i tyle.
Nie mogę znów zaryzykować i juz wolę dojechać do paczkomatu w Sandomierzu ,ale mam gwarancje że po 48 godzinach wyląduje w punkcie obok poczty na osiedlu przy hucie gdzie odbiorę bez problemu o każdej godzinie.Tu chodzi o zwykłe poczucie bezpieczeństwa,a nie o krytykę paczkomatów ,bo idea jest słuszna i wygodna.Ale to jak moja paczka została potraktowana potem to nie jest w porządku i będę żądał od firmy inpost zwrot kosztu ponownej wysyłki,gdyż ciąg dalszy jest taki że idzie ponownie do wspomnianego paczkomatu."
Ostatnio zmieniony 03-01-2018 17:32 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

stanleytbg
Posty: 545
Rejestracja: 05-07-2006 20:41

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: stanleytbg » 03-01-2018 17:43

"Ja dostałem informację sms na mój numer na który zamawiam paczki a także informację mailową na adres który mam podpięty pod allegro i inne serwisy z których zamawiam do paczkomatu o skróceniu czasu pobytu paczki z 72 na 48h



Edytowany przez stanleytbg o 03-01-2018 - 16:44. "
Ostatnio zmieniony 03-01-2018 17:43 przez stanleytbg, łącznie zmieniany 1 raz.

dado00
Posty: 319
Rejestracja: 11-09-2004 12:13

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: dado00 » 03-01-2018 19:43

"andriu81 nie zachowuj się jak rozżalone dziecko. Dałeś ciała i tyle nieznajomość prawa w tym przypadku regulaminu szkodzi. Wybierając przewoźnika spedytora akceptujesz jego warunki .
Mnie denerwuje poczta polska , listonoszowi nigdy nie chce się wziąć paczki listu i zawsze muszę dymać na pocztę i to po 19 bo wcześniej nie dadzą. Jakoś z tego powodu nie płacze i nie pluje na pocztę i każdego listonosza .
Daj na luz bo zawału dostaniesz"
Ostatnio zmieniony 03-01-2018 19:43 przez dado00, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: andriu81 » 04-01-2018 11:20

"dado00, zamiast żali,jest tez inna opcja ,zadzwonić i zwyzywać pracowników inpost,czy tę opcję byś wybrał na moim miejscu? Wolno przecież.
To nie pierwszy raz,4 lata temu coś mi wypadło i musiał mój tata jechać bo ma auto i szukał pół godziny po całym Machowie,bo nawet ten poje..any adres to nie jest ich adres tylko globalny adres dla grupy budynków w tym rejonie.I te pajace nic nie zrobiły przez 4 lata, nadal wywożą paczki w to miejsce,nadal udupiają życie ludziom,nic ich nie obchodzi ,przez tyle lat nie zrobili sobie normalnego punktu obsługi jak w innych miastach.No i właśnie dlatego że akceptuje ich chore warunki ,to nigdy więcej nie zamówię paczki na adres w Tarnobrzegu i tyle.Bo jest to jedyne w regionie(a może w całej Polsce?) miasto gdzie po 48 godzinach wywozi się paczki na bezludną okolice bez mozliwości odbioru.Tego się nie da nie skomentować i przejść do porządku dziennego i to może spotkać każdego ,dobrze że piszącym tu się udało odebrać i są zadowoleni i nie mają takich doświadczeń i jest wszystko ok,ale ja więcej nie zaryzykuje.
Co do poczty,to na odbiór masz 2 tygodnie i jest otwarta codziennie w środku miasta i nawet nie porównuj,bo śmiech zbiera



Edytowany przez andriu81 o 04-01-2018 - 10:22."
Ostatnio zmieniony 04-01-2018 11:20 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

latacz
Posty: 418
Rejestracja: 01-07-2011 01:05

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: latacz » 04-01-2018 11:48

"to nakrzycz też np. na sprzedawczynie w sklepie w niedzielę po południu, że mają czerstwy chleb z piątku a ty przecież nie masz samochodu by na czas podjechać.

logika i regulamin do poczytania a poza tym obserwowanie skrzynki mailowej.
gdyby wszyscy zostawiali przesyłki przez tak długi czas w paczkomatach to firma musiała by postawić nowe, płacić za dzierżawę, energię itd. a to podniosło by poszty.
Andriu rada: jeżeli spojrzysz w kalendarz i zbliżają się święta, to weź pod uwagę, że różne wykraczające poza normalne działanie firm, ludzi samochodów sytuacje mogą się zdarzyć.

więcej zadowolenia z tego co masz, gdzie i z kim żyjesz, tolerancji i wiary w to że te wszystkie sytuacje zmienią się bo przecież idzie LEPSZA ZMIANA - w Nowym Roku Ci życzę."
Ostatnio zmieniony 04-01-2018 11:48 przez latacz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: kermit » 04-01-2018 12:26

"andriu81 - większość użytkowników tego forum zastanawia się teraz czy ty masz coś z głową?
Wyzywasz ludzi od skurwysynów - pracowników inpostu. Po pierwsze czy oni są coś winni, ze siedziba jest akurat tam?
Nikt nie ma problemu tylko ty. Masz nawet problem ze znalezieniem adresu - Mickiewicza 40. I znów ból dupy, że nie napisali ci gdzie to jest dokładnie. A tak ciężko wejsc na google maps? Albo po prostu uruchomić mózg?
Chcesz jechać za każdym razem do sandomierza po odbiór paczki a narzekasz, że musisz płacić za paliwo na wyjazd do Machowa. Gdzie tu sens i logika?

Zachowujesz sie jak burak, który myśli, że zapłacił 8 zł za paczkę to pracownicy będą latać wokoło niego. Robić mu za mapę, przywozić paczkę, czekać specjalnie na niego itd.
Kilka razy podkreślasz jacy to zaściankowi jesteśmy w tym Tarnobrzegu i gówno widzieliśmy. Zapraszam do Krakowa. Musisz dymać na drugi koniec miasta (przypomnę, że drugi koniec miasta często jest dalej niż Machów). Do tego trafiasz na zadupie - Rybitwy. Do punktu ciężko też trafić. Po drodze takie doły, że powinno się tam samochodem terenowym jechać. Ale godzę się na to gdyż cena w stosunku do jakości usług jest atrakcyjna.

Skończ już i oszczędź sobie wstydu."
Ostatnio zmieniony 04-01-2018 12:26 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: andriu81 » 04-01-2018 23:15

"Właśnie sprawdziłem i w Krakowie punkt obsługi klienta jest na Bolesława Wysłouchów, Inpost usługi pocztowe na Józefa Mackiewicza ,Kurier jest na Centralna 41A, tego co mówisz nie ma (już?) na mapie. Specjalnie zaznaczyłem te miejsca(czarny to nieistniejący punkt na Rybitwy)
Obrazek

No tak,bo Mickiewicza 40A to sklep z butami na placu czerwonym,więc skąd mam wiedzieć gdzie jest 40?Mam jeździć z komputerem?Nie używam ,bo nie mam czasu na marnowanie gdy nie muszę,bo jako klient powinienem być poinformowany gdzie paczkomat się znajduje.A oni to pier..lą ,po prostu,ta cena usługi przekłada sie na jakość.
Tak,pojadę do normalnego miasta jak Sandomierz i jak cywilizowany cżłowiek odbiorę paczkę w paczkomacie,jasno okreslonym gdzie on jest lub w normalnym punkcie obsługi klienta również jasno podanym bez wchodzenia na maps google.I tyle w temacie .Jak groch o ściane ,wasze myślenie jest tak pokręcone i tak się różnimy ,że nie ogarniam i szkoda mojego i waszego czasu.Ta dyskusja pokazuje jak bardzo ludzie w Polsce są podzieleni i mimo mowy w jednym języku w jednym dialekcie mają tak różne i odległe korzenie i nie moga porozumieć.To jest fakt autentyczny



Edytowany przez andriu81 o 04-01-2018 - 22:27. "
Ostatnio zmieniony 04-01-2018 23:15 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

alek
Posty: 1516
Rejestracja: 09-09-2014 21:57

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: alek » 04-01-2018 23:36

"
andriu81 pisze: Tak,pojadę do normalnego miasta jak Sandomierz i jak cywilizowany cżłowiek odbiorę paczkę w paczkomacie,jasno okreslonym gdzie on jest lub w normalnym punkcie obsługi klienta również jasno podanym bez wchodzenia na maps google.
Dla twojej Andriu wiadomości : Sandomierz , Tarnobrzeg, Stalową Wolę i bodajże Nisko obsługuje ten znienawidzony przez Ciebie oddział InPost-u w Tarnobrzegu-Machowie przy ul. Zakładowej 50 . Chyba musisz znaleźć inną lokalizację.:-)"
Ostatnio zmieniony 04-01-2018 23:36 przez alek, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: andriu81 » 04-01-2018 23:46

"Nie wiem, ale byłem w punkcie w Sandomierzu ,wysyłałem paczkę i tam raz odbierałem."
Ostatnio zmieniony 04-01-2018 23:46 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
karas
Posty: 1348
Rejestracja: 05-06-2004 15:58

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: karas » 05-01-2018 00:16

"SPrawa z miejscem lokalizacji magazynu InPost jest prosta. Kiedyś mieściła się tam Siódemka. Siódemka została wykupiona przez DPD i magazyn został przeniesiony w okolice Stalowej Woli/Niska gdzie DPD miało już duzy magazyn. Flota wcześjniej jeżdżąca w Siódemce, a więc pewnie jej właściciele zaczeli świadczyć usługi kurierskie dla InPost. Mają tam duży magazyn, mają wyremontowany magazyn to dlaczego mają wynajmowac następny w mieście? Przecież takich jak Ty nie odbierających paczki z paczkomatu w terminie jest pewnie 1 lub 2%. Machów to nie koniec świata ..."
Ostatnio zmieniony 05-01-2018 00:16 przez karas, łącznie zmieniany 1 raz.
Karaś

Awatar użytkownika
kermit
Posty: 1287
Rejestracja: 16-08-2004 20:44

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: kermit » 05-01-2018 00:54

"
andriu81 pisze:Właśnie sprawdziłem i w Krakowie punkt obsługi klienta jest na Bolesława Wysłouchów, Inpost usługi pocztowe na Józefa Mackiewicza ,Kurier jest na Centralna 41A, tego co mówisz nie ma (już?) na mapie. Specjalnie zaznaczyłem te miejsca(czarny to nieistniejący punkt na Rybitwy)

No tak,bo Mickiewicza 40A to sklep z butami na placu czerwonym,więc skąd mam wiedzieć gdzie jest 40?Mam jeździć z komputerem?Nie używam ,bo nie mam czasu na marnowanie gdy nie muszę,bo jako klient powinienem być poinformowany gdzie paczkomat się znajduje.A oni to pier..lą ,po prostu,ta cena usługi przekłada sie na jakość.
Tak,pojadę do normalnego miasta jak Sandomierz i jak cywilizowany cżłowiek odbiorę paczkę w paczkomacie,jasno okreslonym gdzie on jest lub w normalnym punkcie obsługi klienta również jasno podanym bez wchodzenia na maps google.I tyle w temacie .Jak groch o ściane ,wasze myślenie jest tak pokręcone i tak się różnimy ,że nie ogarniam i szkoda mojego i waszego czasu.Ta dyskusja pokazuje jak bardzo ludzie w Polsce są podzieleni i mimo mowy w jednym języku w jednym dialekcie mają tak różne i odległe korzenie i nie moga porozumieć.To jest fakt autentyczny
Źle zaznaczyłeś na mapie ten punkt. Jest niżej i jest. Nawet tydzień temu była tam znajoma. I co najlepsze - jechała tam z Wieliczki 30 km :D No naprawde, w duzych miastach to jest tak super a u nas to zaścianek :) Sandomierz to taka metropolia niczym Nowy Jork.
Masz rację. Inna mentalność. Jak Ty sie odnajdujesz w dzisiejszym świecie? Google maps w telefonie nie masz? Jak umawiasz się do gdzieś to zawsze ktoś ci mapke wysyła? Lekarz wychodzi po ciebie do domu i przyprowadza za rękę do gabinetu abyś trafił pod adres?
PS. Wczoraj dostałem smsa, że moja paczka czeka w paczkomacie przy Mickiewicza 40 (Dworzec PKS). Więc jest ta informacja. Sprawdzałem historie smsów i zawsze ją podawali.
A na placu "czerwonym" to jest adres: Plac Bartosza Głowackiego. Numery strony placu w kierunku dworca. Zarówno 40 jak i 40a znajduje się przy dworcu.

Cała ta gówno burza tylko o to, że szkoda ci było 4 zł aby przedłużyć odbiór o 2 dni.



Edytowany przez kermit o 04-01-2018 - 23:58. "
Ostatnio zmieniony 05-01-2018 00:54 przez kermit, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: andriu81 » 05-01-2018 01:14

"Nie wiadomo ile % Ludzi jest ogólnie niezadowolonych z różnych takich sytuacji ,ale zapewne więcej.Nie wszyscy mają odwagę ani potrzebę o tym pisać lokalnie i przeważnie takie informacje rozchodzą się w prywatnym gronie znajomych,bo są niskiej wagi. Na stronie inpost.pl widnieje nowy punkt obsługi na sienkiewicza 4"
Ostatnio zmieniony 05-01-2018 01:14 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Robi73
Posty: 104
Rejestracja: 28-10-2006 14:29

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: Robi73 » 05-01-2018 01:34

"Andriu81 coś się tak uczepił tego INPOSTU dojazd do nich jest idealny jest oznakowany, nie pasuje ci ta firma to sobie zamawiaj przez Pocztę Polską to zobaczysz wtedy ile się czeka na przesyłkę która powinna być w ciągu 48 godz. przychodzi dopiero 96 godz.albo i później. Ja na nich nie narzekam firma jak każda inna kurierska, miałem przesyłkę do odebrania która została nadana 22 XII i dotarła do Machowa 23 XII i udało mi się ją odebrać 23 w Machowie. Tak wiec nie narzekaj."
Ostatnio zmieniony 05-01-2018 01:34 przez Robi73, łącznie zmieniany 1 raz.

andriu81
Posty: 1797
Rejestracja: 29-05-2010 03:51

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: andriu81 » 05-01-2018 01:43

"kermit ,widocznie był to najbliższy punkt od paczkomatu w którym zamawiałeś paczkę,bo centrala punkt obsługi paczek ,według strony inpost.pl Brms sp .z.o.o.
Ja się świetnie odnajduje,nie jestem z PO tylko popieram PiS i mam ważniejsze potrzeby od telefonu z google maps.Nie umawiam się z nikim,bo moi znajomi mieszkają 40km stąd. Jeśli chodzi o trafianie do celu,to od 25 lat używam map z papieru i atlasu samochodowego i z tym nie mam problemu.A urządzenia dotykowe nie przypadły mi do gustu. Nie zauważyłem takiego dopisku w treści smsa.
Robi73 ,do Machowa będę jeździł w lecie po drodze nad jezioro ,nie teraz,a auta nie mam i miał nie będę"
Ostatnio zmieniony 05-01-2018 01:43 przez andriu81, łącznie zmieniany 1 raz.

jamWilhelm
Posty: 1099
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Paczkomaty Inpost w Tarnobrzegu ,nigdy więcej

Post autor: jamWilhelm » 05-01-2018 10:28

"
Ta dyskusja pokazuje jak bardzo ludzie w Polsce są podzieleni i mimo mowy w jednym języku w jednym dialekcie mają tak różne i odległe korzenie i nie moga porozumieć.To jest fakt autentyczny
Fakt autentyczny :) jest taki, że jest jeden asceta i cała reszta więc chyba nie aż tak bardzo podzielone to społeczeństwo :)"
Ostatnio zmieniony 05-01-2018 10:28 przez jamWilhelm, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ