#BrudnoTu - dzikie wysypiska śmieci

Warunki życia w naszym mieście, nieruchomości, ceny, zarobki itp.
mamakevina
Posty: 25
Rejestracja: 29-01-2013 01:24

#BrudnoTu - dzikie wysypiska śmieci

Post autor: mamakevina » 23-04-2018 20:52

"Cel jest jeden: Czysty Tarnobrzeg, czysta okolica.

W jaki sposób zgłosić dzikie wysypisko śmieci? Możesz to zrobić za pomocą smartfona. Zgłoszenie automatycznie trafi do właściwej gminy!

W każdej chwili za pomocą smartfona i aplikacji LocalSpot można zgłosić dzikie wysypisko śmieci, zlokalizowane w dowolnym miejscu w Polsce. Zgłoszenie automatycznie trafi do właściwej gminy, a zgłaszający nie będzie musiał szukać jej danych kontaktowych w Internecie.

Zachęcam do instalacji na swoich smartfonach i zgłaszanie dzikich wysypiska na terenie Tarnobrzega i terenach przyległych. Osobiście zgłosilibyśmy dwa miejsca, ale bardzo rzadko bywamy w Tbg a na portalu wymagane są zdjęcia wysypisk. W związku z tym jeśli ktoś ma czas podjechać (np na wycieczce rowerowej) i zrobić fotkę poniższych obiektów, będziemy wdzięczni.

1. Okolice Mariny nad Jeziorem Tarnobrzeskim, w lasku pomiędzy Mariną a boiskiem do siatkówki - odbywały się tam imprezy z grillem - dużo betonowych ławek itp. łatwe do odnalezienia.

2. Las w kierunku Żupawy przed ostrym zakrętem do miejscowości Orliska. Skręcamy w miejsowosci Stale w lewo w kierunku Zupawy, wjeżdzamy w las i jedziemy kilkaset metrów, poźniej po lewej stronie wyłaniają się tereny trawiaste - tam należy się zatrzymać - w tle ok 50 m od asfaltu po lewej stronie drogi asfaltowej jest las - tam należy się udać. Gigantyczne dzikie wysypisko w środku lasu - około kilka hektarów. Śmieci niemal wrosły w ściółkę. Stosy szkłą, palastiku, butelek, gruzu itp, bez trudu znajdziecie...


Więcej informacji na:
https://brudnotu.fundacjabos.pl
https://localspot.pl
https://muratordom.pl/prawo/porady-praw ... -27nz.html

Do pobrania LocalSpot:
Android, Google Play: https://play.google.com/store/apps/deta ... .localspot
IOS, Appe store: https://itunes.apple.com/pl/app/localsp ... ?l=pl&mt=8"

ODPOWIEDZ