Zapaść Tarnobrzega

Warunki życia w naszym mieście, nieruchomości, ceny, zarobki itp.
djkynek
Posty: 157
Rejestracja: 18-03-2005 18:20

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: djkynek » 23-11-2023 13:21

do kolesia nie dociera nic, kazdy jest neobanderowiec i każdy jest jakimś przydupasem Bożka. Otóż zapamietaj, jamWilhelm przed chwilą o tym samym pisał, nie każdy, komu nie podoba sie działalność pani Zych jest kolegą Bożka, ani popiera mordowanie Polaków przez banderowców przed laty. Np mi też sie nie podoba obecny prezydent i również uważam, że z tylnego siedzenia wszystkim zarządza Pluta łacznie z trzymaniem na stołku prezesa TBS, który sie juz wielokrotnie skompromitował

Serio
Posty: 692
Rejestracja: 16-12-2020 20:47

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: Serio » 23-11-2023 13:42

djkynek pisze:
23-11-2023 13:21
do kolesia nie dociera nic, kazdy jest neobanderowiec i każdy jest jakimś przydupasem Bożka. Otóż zapamietaj, jamWilhelm przed chwilą o tym samym pisał, nie każdy, komu nie podoba sie działalność pani Zych jest kolegą Bożka, ani popiera mordowanie Polaków przez banderowców przed laty. Np mi też sie nie podoba obecny prezydent i również uważam, że z tylnego siedzenia wszystkim zarządza Pluta łacznie z trzymaniem na stołku prezesa TBS, który sie juz wielokrotnie skompromitował
Z ciekawości spytam, co takiego nie podoba ci się w działalności na rzecz miasta Małgorzaty Zych? Zrobiła coś złego? Jak na razie to ja widzę same pozytywy w jej aktywności politycznej: Zwierzyniec, dworzec PKP , spalarnia, uzdrowisko, szpital. Co takiego złego jest w przeproszeniu po chrześcijańsku innego człowieka w tym wypadku prezydenta Putina?

Serio
Posty: 692
Rejestracja: 16-12-2020 20:47

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: Serio » 23-11-2023 13:58

jamWilhelm pisze:
23-11-2023 13:20
no wg mnie niektórym powinno się go zabierać. „Odsetek idiotów wśród profesorów jest taki sam jak wśród woźniców”– profesor Gerard Labuda. Daleko szukać nie trzeba.
Stanowski się łasi do polityków? nie żartuj.
Moja żona ma też mój szacunek, bo zbrodniarzy nie przeprasza
Nie mam więcej pytań "sługo narodu". Zapamiętaj sobie tłumoku, Putin nie jest w świetle prawa międzynarodowego zbrodniarzem wojennym. Polska utrzymuje stosunki międzynarodowe z Rosją. Odczep się od cudzych żon. Lepiej pakuj rzeczy z urzędu, bo długo tam nie będziecie i kierunek na Donbas. Taki Stanowski, kimkolwiek on jest, to nawet nie wspomni o twoim idolu. Waszych chamskich ataków nie widać końca. Atmosfera w obozie władzy coraz bardziej gorąca. Przyglądajcie się Pisowi teraz, bo to samo wkrótce was czeka.

A1313
Posty: 2293
Rejestracja: 24-09-2006 12:29

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: A1313 » 23-11-2023 14:48

- To osoba, którą usunęliśmy z partii, bo uznaliśmy, że nie nadaje się do polityki.
Bosak.

Z każdy postem coraz bardziej zgadzam się z posłem.

Serio
Posty: 692
Rejestracja: 16-12-2020 20:47

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: Serio » 23-11-2023 15:27

A1313 pisze:
23-11-2023 14:48
- To osoba, którą usunęliśmy z partii, bo uznaliśmy, że nie nadaje się do polityki.
Bosak.

Z każdy postem coraz bardziej zgadzam się z posłem.
Powiedział neobanderowiec Bosak, który zwyczajnie kłamał i do tego nie potrafił odpowiedzieć na pytanie dlaczego się nie nadaje. Sam sobie odpowiedz na to pytanie. Bosak, to ten co z flagą Ukrainy latał i nazwał Putina zbrodniarzem. Karierę robił przez Taniec z gwiazdami w TVN. Gratuluję autorytetu. Dla was oczywiście Bożek się nadaje , a nie był w żadnej partii. Widać, że się w polityce nie sprawdza czego dowodzi dalszy upadek miasta. Dla was marionetka sterowana przez Plutę z Woli Baranowskiej to szczyt politycznych możliwości Tarnobrzega. Skończyliście już te ataki na Małgorzatę Zych, czy ciągle wam mało?
Załączniki
MZ.jpg
MZ.jpg (80.46 KiB) Przejrzano 2113 razy

jamWilhelm
Posty: 1148
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: jamWilhelm » 23-11-2023 15:39

hehe a ten dalej z tym urzędem :) Może i nie jest w świetle prawa ale przepraszanie to już gruba przesada. Poza tym to przecież dzień wcześniej "bohaterka" miała inne zdanie na ten temat, dwa dni wcześniej jeszcze inne. Dajcie mi miejsce na liście a powiem co chcecie :) Jak można taką osobę traktować poważnie?! Cudzych się nie czepiam, napisałem tylko, że szanuje swoją:)
Co mówią na rynku? No a kto mówi? Kto z wami w ogóle gada? sami odklejeńcy, których widać było wcześniej na tych wszystkich konferencjach, sam kwiat rzeczywiście:) Przejrzyj na oczy wreszcie - takie są fakty. Każdy ma z was beke i tyle
A1313 pisze:
23-11-2023 14:48
- To osoba, którą usunęliśmy z partii, bo uznaliśmy, że nie nadaje się do polityki. Bosak
Bo to bożkowy neobander;)
Jeśli moderacja uzna to wszystko za offy, to jednak ja widzę to w temacie - zapaść jak nic
Oo teraz patrze miałem racje :) Bosak wcześniej było okej ale jak dostała śpica to zły :) Ręce opadają po kostki

Serio
Posty: 692
Rejestracja: 16-12-2020 20:47

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: Serio » 23-11-2023 16:01

Oj mamo ciągle w kółko to samo! Koniec, chyba tego forum nie warto odwiedzać, zostańcie w swoim towarzystwie wzajemnej adoracji.

jamWilhelm
Posty: 1148
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: jamWilhelm » 23-11-2023 16:40

no jesteś jedyny o tych poglądach tu, więc może rzeczywiści lepiej. chyba że andrzej wróci :)

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19394
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: admin » 23-11-2023 20:16

jamWilhelm pisze:
23-11-2023 15:39
Jeśli moderacja uzna to wszystko za offy, to jednak ja widzę to w temacie - zapaść jak nic
Właśnie się zastanawiam na ile sprzątać. Pewnie przeniosę do spraw kontrowersyjnych, dziwnych i innych, bo odjechaliśmy od tematu. A tematem zapaści od jakiegoś czasu był głównie szpital, z którego akurat są trochę lepsze wieści. I zaczęło się od przypisywania sobie zasług.

Zabawnie się tu zrobiło. Mam wrażenie, że mimo kolejnych bezpodstawnych obelg od użytkownika Serio nikt się nie obraża. Dobre mam wrażenie? To też o czymś świadczy. Z drugiej strony niektórzy obrażają się o wszystko.

jamWilhelm
Posty: 1148
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: jamWilhelm » 23-11-2023 21:00

jeśli o mnie chodzi o "tłumaka" czy tam co, to masz racje, rzeczywiście sie nie obrażam. No ale bez przesady, jak taki tuz mógłby kogoś obrazić?!

Serio
Posty: 692
Rejestracja: 16-12-2020 20:47

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: Serio » 24-11-2023 07:07

admin pisze:
23-11-2023 20:16
jamWilhelm pisze:
23-11-2023 15:39
Jeśli moderacja uzna to wszystko za offy, to jednak ja widzę to w temacie - zapaść jak nic
Właśnie się zastanawiam na ile sprzątać. Pewnie przeniosę do spraw kontrowersyjnych, dziwnych i innych, bo odjechaliśmy od tematu. A tematem zapaści od jakiegoś czasu był głównie szpital, z którego akurat są trochę lepsze wieści. I zaczęło się od przypisywania sobie zasług.

Zabawnie się tu zrobiło. Mam wrażenie, że mimo kolejnych bezpodstawnych obelg od użytkownika Serio nikt się nie obraża. Dobre mam wrażenie? To też o czymś świadczy. Z drugiej strony niektórzy obrażają się o wszystko.
Jak obrażacie chamsko kobietę Małgorzatę Zych ( nie warto tu mieniać wszystkich epitetów skierowanych pod jej adresem) to wszystko jest prawidłowo. Widzicie tylko rzekome obelgi pod waszym adresem. Jak inaczej można walczyć z tym chamstwem.na tym forum? Gratuluję dobrego samopoczucia adminowi tego forum. Kolejny hejterski portal. Istna patologia, czerpanie satysfakcji z poniżania kobiety.

djkynek
Posty: 157
Rejestracja: 18-03-2005 18:20

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: djkynek » 24-11-2023 07:29

Kobiety nie można krytykować, bo jest kobietą. Kobietom wiecej wolno. Mogą gloryfikować putlera, gadać bzdury na peronie dworca kolejowego, pokazywać sie na każdej miejskiej uroczystości (nie wiadomo w jakim charakterze). Jakiekolwiek słowa krytyki to od razu atak inwektyw od jej bulteriera doktora od rozdawania cukierkow na dworcu kolejowym.

Serio
Posty: 692
Rejestracja: 16-12-2020 20:47

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: Serio » 24-11-2023 07:47

Nieuleczalna patologia, stek kłamst i pomówień. Wasz strach przed nią staje się już groteskowy. Nic wam to nie pomoże, wystarczająco skompromitowaliście się przed tarnobrzeżanami. Pakujcie manatki hejterzy, "słudzy narodu". Flaga Ukrainy dalej wisi?

jamWilhelm
Posty: 1148
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: jamWilhelm » 24-11-2023 19:14

Serio pisze:
24-11-2023 07:47
Pakujcie manatki hejterzy, "słudzy narodu". Flaga Ukrainy dalej wisi?
Ja nawet się nie wypakowałem:) u mnie w świeta powiewa zawsze najpiekniejsza, bialo-czerwona. A u was herb już z koroną? Ale że kto teraz przejmnie władze wg ciebie?

Awatar użytkownika
olsen*
Posty: 213
Rejestracja: 13-12-2018 21:13

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: olsen* » 24-11-2023 21:11

Temat tego postu całkiem zszedł na drugi plan,zaczyna się tak jak wszędzie od stawiania własnego ja!,potem obrażanie,obelgi,etc...czyli nic nowego!

Awatar użytkownika
norweski_leśny
Posty: 685
Rejestracja: 16-07-2017 13:22

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: norweski_leśny » 24-11-2023 22:59

Wracając do tematu: jaką totalną dziurą się staliśmy i jak zaczynamy się tam okopywać świadczy to, że w centrum miasta nie powstanie normalna galeria (piętrowa). Jak cokolwiek tam powstanie to taki sam klocek jak sobie zbudowało Mediaexpert.

https://www.stalowka.net/wiadomosci.php?dx=28218

To od kiedy, u nas cena 50 zł za śmieci od głowy?

zbyry
Posty: 1068
Rejestracja: 13-06-2019 20:49

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: zbyry » 25-11-2023 03:31

I co to kogo obchodzi? Już mi się nie chce wklejać zdjęć, ale wracając dziś nawet nie wiedziałem, że Moniuszki czynna tylko w jedną stronę. Ileż można kawałek ulicy robić? O galerii nawet nie myślę, zresztą już się przyzwyczaiłem do VIVO czy innych czy to w Rzeszowie czy Krakowie, choć zakupy w zdecydowanej większości wykonuje online.

O jakim my rozwoju myślimy jak znowu czytam o projektach zaciągania zobowiązań. W tyle mamy jeszcze obligacje https://gpwcatalyst.pl/relacje-z-debiut ... TARNOBRZEG pisałem o tym.

To nie jest tak, że patrzę w czarnych kolorach, lecz realnie. Przecież to trzeba wprowadzać plany naprawcze i to "na gwałt".

Co do spalarni, też kiedyś pisałem na temat polityki UE, czyli 4R. Moim zdaniem słusznej. Wiele jest mechanizmów co by spalarnie nie powstawały, bo spalarnia w tym miejscu to trochę nieporozumienie nad jeziorem, moim zdaniem oczywiście. Rozmawiałem też z mieszkańcami Krakowa a tam jak się wjeżdża od Nowej Huty stoi spalarnia jak byk. Twierdza, że nie jest uciążliwa. Tylko jeden inżynier zadał mi takie pytanie, wie Pan my pozyskujemy z ziemi i to co pozyskujemy powinno iść drogą 4R i choćby wrócić do ziemi, ale mało kto o tym myśli. A zasoby kiedyś się skończą. Chyba, że będziemy pozyskiwali materiały z innych planet... :)

jamWilhelm
Posty: 1148
Rejestracja: 30-04-2005 04:18

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: jamWilhelm » 25-11-2023 11:06

nie wiedziałem gdzie to spróbuję tu. Mianowicie wyczytałem, że miasto zacznie się stroić na święta no i fajnie. Jednak nie wiem jak rozumieć to "Oczywiście to są dekoracje, które wydzierżawiamy, te dekoracje, które mamy na stanie naszego miasta, w tej chwili będą podlegały remontowi i przeglądowi" – dodał prezydent Tarnobrzega. Czy one będą podlegały przeglądowi ale pełniąc swoją świąteczną funkcję? Czy też będą przeglądane w jakimś zakładzie i w tym roku nam nie przyświecą? Bo to byłby deczko absurd

TSS
Posty: 942
Rejestracja: 21-05-2020 11:45

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: TSS » 25-11-2023 13:09

norweski_leśny pisze:
24-11-2023 22:59

https://www.stalowka.net/wiadomosci.php?dx=28218

To od kiedy, u nas cena 50 zł za śmieci od głowy?
Jeżeli FCC nie wybuduje spalarni, to wkrótce, bo sam prezes MZK Stalowa Wola mówił o bilansowaniu ceny, tzn. że sztuczna tania cena jest regulowana droższą ceną okolicznych mieszkańców w tym Tarnobrzega, a jelenie są wszędzie. Dodam tylko, że cena będzie jeszcze wyższa bo wkład własny, która Stalowa W. włoży, będzie bardzo szybko odzyskany, mając tyle jeleni w Tarnobrzegu. Dlatego mącą w głowach Tarnobrzeżan, robią to umiejętnie i cieszą się z inicjatyw typu uzdrowisko! Mam nadzieję, że spalarnia w Tarnobrzegu na terenach przemysłowych szybko powstanie z odpowiednimi zapisami zabezpieczającymi interes Tarnobrzega i jego mieszkańców.

janektbg
Posty: 92
Rejestracja: 05-03-2020 12:48

Re: Zapaść Tarnobrzega

Post autor: janektbg » 26-11-2023 07:01

No właśnie, powstanie spalarnii leży w interesie naszego regionu. Inwestycje FCC, niższe koszty dla mieszkańców, ekologia (nie trzeba wozić śmieci tyle kilometrów to raz a dwa niektórzy nie rozumieją jak działają nowoczesne spalarnie).

ODPOWIEDZ