Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Warunki życia w naszym mieście, nieruchomości, ceny, zarobki itp.
Kamyl
Posty: 1490
Rejestracja: 14-05-2006 14:52

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: Kamyl » 04-08-2008 17:20

"[quote:54e091b0d1]Wprowadzą stałe godziny zamknięcia dla lokali?
Szef tarnobrzeskiej policji proponuje, by lokale gastronomiczne nie pracowały do ostatniego klienta.

Po wprowadzeniu
Po wprowadzeniu stałych godzin zamknięcia tarnobrzeskich pubów i restauracji, policyjne patrole mogłyby uważniej obserwować miejsca i ulice, którymi wracają rozbawieni uczestnicy. (K. Tajs)
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
Wydanie z 4 sierpnia
4-08-2008

- Tarnobrzeg jest miastem, gdzie można się "dobić” w pubach i restauracjach - uważa Jan Żak, szef miejscowej policji. Dlatego komendant proponuje radnym, by wprowadzili stałe godziny zamknięcia wszystkich lokalach, bo dziś większość z nich zamyka drzwi nad ranem.

Kilka tygodni temu, stałe godziny zamknięcia restauracjami i pubów, uchwalili radni Gorzyc. Radni po wysłuchaniu argumentów Jana Żaka, zdecydowali, że na terenie gminy wszystkie lokale muszą być zamknięte do godziny 23.

KONIEC NOCNYCH LIBACJI

Jan Żak przekonuje, że pomysł ujednolicenia godzin zamknięcia lokali podsunęło mu samo życie. - Większość wyjść z lokali kończy się uszkodzonymi samochodami i awanturami - tłumaczy. - Dochodzi do sytuacji, że ludzie kończą zabawę o godzinie 6 rano. Po drodze niszczą znaki drogowe, przewracają kosze na śmieci, uszkadzają samochody. Tarnobrzeg w ostatnim czasie stał się miejscem, gdzie osoby z okolicznych miast kończą zabawę, bo wiedzą, że lokale są czynne do ostatniego klienta.


Wprowadzenie stałych godzin zamknięcia lokali, zdaniem komendanta, zwiększyłoby bezpieczeństwo mieszkańców oraz ograniczyło liczbę nocnych wybryków i awantur. - Gdyby były ograniczenia pracy lokali, moglibyśmy zgromadzić patrole o konkretnej godzinie tam, gdzie najczęściej mamy zgłoszenia o zakłócaniu ciszy nocnej. Dziś jedni kończą zabawę o godzinie 24 inni o 2 lub 4, musimy być wszędzie. Nie chciałbym do końca sugerować godziny, do której lokale miałyby pracować, ale uważam, że godzina 2 w nocy to dobry czas.

RADNI PRZESPALI POMYSŁ

Swoim pomysłem Jan Żak podzielił się z komisją bezpieczeństwa jaka działa przy prezydencie miasta. Radni zapoznali się z nim na czwartkowej sesji, przy okazji omawiania miejskiego programu zapobiegania przestępczości oraz porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli. Program nie spotkał się za zainteresowaniem radnych, którzy zmęczeni kilkugodzinną sesją, ograniczyli się tylko do wysłuchania założeń.

Jurand Lubas, przewodniczący Rady Miasta w Tarnobrzegu przyznaje, że on także nie zainteresował się bliżej pomysłem podsuniętym przez komendanta Żaka. - Sesja była bardzo długa, a program był omawiany na końcu - tłumaczy się Jurand Lubas. - Jednak uważam, że pomysł jest godny naśladowania i zobowiązuję się, że na następną sesję przygotuję projekt uchwały w tej sprawie, by radni zdecydowali o usystematyzowaniu godzin zamknięcia naszych lokali gastronomicznych.[/quote:54e091b0d1]

niedorzeczność , zamach na demokrację i wolny rynek , skandal - nie wiem jak to określić :("
Ostatnio zmieniony 04-08-2008 17:20 przez Kamyl, łącznie zmieniany 1 raz.

breneka
Posty: 94
Rejestracja: 08-06-2006 00:31

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: breneka » 04-08-2008 17:29

"Będę radykalny, a co? Wprowadzić godzinę policyjną, np. od 21 latem i od 17 zimą do 8 rano, a za jej złamanie orzekać kary w wysokości 5 lat pozbawienia wolności.
Macie może jeszcze jakieś inne fajne pomysły, jak ograniczyć awantury i zrobić dobrze policji?"
Ostatnio zmieniony 04-08-2008 17:29 przez breneka, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak komu¶ sie nudzi to moje gg 5641819

Kamyl
Posty: 1490
Rejestracja: 14-05-2006 14:52

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: Kamyl » 04-08-2008 18:14

"[quote:86f2d4421a]
Będę radykalny, a co? Wprowadzić godzinę policyjną, np. od 21 latem i od 17 zimą do 8 rano, a za jej złamanie orzekać kary w wysokości 5 lat pozbawienia wolności.
Macie może jeszcze jakieś inne fajne pomysły, jak ograniczyć awantury i zrobić dobrze policji?
[/quote:86f2d4421a]

i przywrócić policji starą nazwę..."
Ostatnio zmieniony 04-08-2008 18:14 przez Kamyl, łącznie zmieniany 1 raz.

picco
Posty: 395
Rejestracja: 01-07-2004 00:05

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: picco » 04-08-2008 18:28

"myślę tak sobie, co mogło pokierować imć el comandante.

1. "Co zrobić aby sie nie narobić?"
2. "Statystyki mi spadają, trzeba się jakoś ratować"
3, "Z żoną mi się nie układa, jak tu napsuć krwi szczęśliwym?"


I nie wiem co wybrać.

Policja w naszym mieście jako tako, ale działa. Interwencje telefoniczne u stróżów prawa niewiele działają na jegomościów piknikujacych pod moją klatką. Bo jak jużim się zdarza przyjechać w ciagu 20-30 minut to najczęściej atakują tak, aby ich było widać i żeby złota polska młodzież miała czas na salwowanie się ucieczką.

Chciałbym aby pan komendant sie pochwalił - ile było zgłoszonych zakłóceń porządku [same krzyki, bez dewastacji mienia, bo to troszkę odrębne zagadnienie], ile zakończyło się wysłaniem patrolu, ile z interewncji zakończyło się skierowaniem spraw do sądów i ile mandatów karnych nałożono.

Jeśli chociaż 75% zgłoszonych sytuacji udało sie ukarać - tj. nałożyć mandat, aresztować, skierować sprawę do sądu to też będę za wprowadzeniem "godziny policyjnej" - ale tylko dla niepełnoletnich.

Natomiast próbę zamknięcia dostępu do jedynej rozrywki jaka jest w mieście bez zapewnienia czegoś w zamian mozna potraktować jako mało śmieszny żart."
Ostatnio zmieniony 04-08-2008 18:28 przez picco, łącznie zmieniany 1 raz.

atamtari
Posty: 154
Rejestracja: 21-05-2004 04:15

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: atamtari » 05-08-2008 01:49

"chory pomysł

ktoś ma za mnie decydować, jak mam spędzać swój wolny czas?

to zamach na wolność!

pojawia się problem bezradności policji, więc najlepiej wrzucić wszystkich do jednego wora i traktować ich jak bandytów...

...drodzy panowie policjanci...
to o co monitujecie , już było przerabiane w poprzednim ustroju...

pojawią się więc meliny, a imprezy przeniosą się na osiedla, i znów zaszczycą nas swoją obecnością kwitnące w piaskownicach pawie po tanim winie, równie zarzygane i zaplute chodniki, obszczane klatki schodowe. Bary, bądź co bądź są formą ucywilizowania takich poczynań, a do tego ma kto posprzątać...

chyba nie tędy droga..."
Ostatnio zmieniony 05-08-2008 01:49 przez atamtari, łącznie zmieniany 1 raz.

Super.Jolly.Green.Giant
Posty: 179
Rejestracja: 07-10-2005 17:59

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: Super.Jolly.Green.Giant » 05-08-2008 02:04

"A przed każdym barem czołg..."
Ostatnio zmieniony 05-08-2008 02:04 przez Super.Jolly.Green.Giant, łącznie zmieniany 1 raz.

MichaU
Posty: 189
Rejestracja: 02-06-2004 22:54

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: MichaU » 05-08-2008 12:20

"[quote:cb01816a24="Kamyl"][quote:cb01816a24]Wprowadzą stałe godziny zamknięcia dla lokali?
Szef tarnobrzeskiej policji proponuje, by lokale gastronomiczne nie pracowały do ostatniego klienta.

Po wprowadzeniu
Po wprowadzeniu stałych godzin zamknięcia tarnobrzeskich pubów i restauracji, policyjne patrole mogłyby uważniej obserwować miejsca i ulice, którymi wracają rozbawieni uczestnicy. (K. Tajs)
PRZECZYTAJ WIĘCEJ
Wydanie z 4 sierpnia
4-08-2008

- Tarnobrzeg jest miastem, gdzie można się "dobić” w pubach i restauracjach - uważa Jan Żak, szef miejscowej policji. Dlatego komendant proponuje radnym, by wprowadzili stałe godziny zamknięcia wszystkich lokalach, bo dziś większość z nich zamyka drzwi nad ranem.

Kilka tygodni temu, stałe godziny zamknięcia restauracjami i pubów, uchwalili radni Gorzyc. Radni po wysłuchaniu argumentów Jana Żaka, zdecydowali, że na terenie gminy wszystkie lokale muszą być zamknięte do godziny 23.

KONIEC NOCNYCH LIBACJI

Jan Żak przekonuje, że pomysł ujednolicenia godzin zamknięcia lokali podsunęło mu samo życie. - Większość wyjść z lokali kończy się uszkodzonymi samochodami i awanturami - tłumaczy. - Dochodzi do sytuacji, że ludzie kończą zabawę o godzinie 6 rano. Po drodze niszczą znaki drogowe, przewracają kosze na śmieci, uszkadzają samochody. Tarnobrzeg w ostatnim czasie stał się miejscem, gdzie osoby z okolicznych miast kończą zabawę, bo wiedzą, że lokale są czynne do ostatniego klienta.


Wprowadzenie stałych godzin zamknięcia lokali, zdaniem komendanta, zwiększyłoby bezpieczeństwo mieszkańców oraz ograniczyło liczbę nocnych wybryków i awantur. - Gdyby były ograniczenia pracy lokali, moglibyśmy zgromadzić patrole o konkretnej godzinie tam, gdzie najczęściej mamy zgłoszenia o zakłócaniu ciszy nocnej. Dziś jedni kończą zabawę o godzinie 24 inni o 2 lub 4, musimy być wszędzie. Nie chciałbym do końca sugerować godziny, do której lokale miałyby pracować, ale uważam, że godzina 2 w nocy to dobry czas.

RADNI PRZESPALI POMYSŁ

Swoim pomysłem Jan Żak podzielił się z komisją bezpieczeństwa jaka działa przy prezydencie miasta. Radni zapoznali się z nim na czwartkowej sesji, przy okazji omawiania miejskiego programu zapobiegania przestępczości oraz porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli. Program nie spotkał się za zainteresowaniem radnych, którzy zmęczeni kilkugodzinną sesją, ograniczyli się tylko do wysłuchania założeń.

Jurand Lubas, przewodniczący Rady Miasta w Tarnobrzegu przyznaje, że on także nie zainteresował się bliżej pomysłem podsuniętym przez komendanta Żaka. - Sesja była bardzo długa, a program był omawiany na końcu - tłumaczy się Jurand Lubas. - Jednak uważam, że pomysł jest godny naśladowania i zobowiązuję się, że na następną sesję przygotuję projekt uchwały w tej sprawie, by radni zdecydowali o usystematyzowaniu godzin zamknięcia naszych lokali gastronomicznych.[/quote:cb01816a24]

niedorzeczność , [b:cb01816a24]zamach na demokrację[/b:cb01816a24] i wolny rynek , skandal - nie wiem jak to określić :([/quote:cb01816a24]

Toż to właśnie typowa demokracja. Decyzję podejmą władze miasta wybrane w bądź co bądź demokratycznych wyborach.

Z resztą zgadzam się w 100%. Głupota. Pan Żak chyba nie wie co mówi - ok, do Tbg nie whaczy kilkunastu typów powracających, ale za to tarnobrzeżanie przeniosą się do mieszkań i na osiedla. Policja (i bezpieczeństwo) wyjdą na tym jak Zabłocki na wiadomo czym."
Ostatnio zmieniony 05-08-2008 12:20 przez MichaU, łącznie zmieniany 1 raz.

jimikx
Posty: 415
Rejestracja: 21-07-2006 00:41

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: jimikx » 05-08-2008 13:59

"Pomysł wydaje się o tyle nielogiczny ,że przecież po mieście w nocy jeżdzi 2 ,góra 3 radiowozy i jeśli klienci wychodzą o różnych godzinach z lokali to w jednym momencie jest stosunkowo mała ilość osób .Natomiast jak wszystkie lokale będą wypraszać ludzi o 2 w nocy to nagle o tej godzinie na ulicach zrobią się tłumy i ciekaw jestem jak policja zapewni bezpieczeństwo powracającym jak, powiedzmy o godzinie 2.15 będzie miała zgłoszenia z kilkunastu miejsc na raz.
Zwylke restauracje lub pizzerie są zamykane o 22-23 , puby 0.00-2.00 a dyskoteki 3.00-4.00 i po prostu wystarczy patrolować miasto przez całą noc.
Bardziej skutecznym rozwiązaniem było by wprowadzenie zakazu wychodzenia z domu po 22.00 -na 100 % ilość zniszczeń i zakłuceń ciszy nocnej zmniejszyło by się o 80-90 %.Tylko wydaje mi się ,że dochody miasta z koncesji i innych opłat zmniejszyły by się prawie do zera . :wink:"
Ostatnio zmieniony 05-08-2008 13:59 przez jimikx, łącznie zmieniany 1 raz.

Jaroszewicz
Posty: 544
Rejestracja: 08-10-2004 15:51

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: Jaroszewicz » 05-08-2008 16:50

"Chory pomysł, ale to właśnie dupokracja ;]
Wtedy bar "Końca Nie Widać" straci w ogóle sens swego istnienia.

Taki mały offik, cisza nocna trwa od 22:00 do 06:00 ? Jeśli tak, to nie popełniłbym błędu zgłaszająć na policję fakt, że dziś o 5 rano szła przez miasto jakaś grupa ludzi i darła się wniebogłosy ile wlezie?
(jak się offik przypadkiem rozwinie, to modzi, wiecie gdzie przenieść :wink: )"
Ostatnio zmieniony 05-08-2008 16:50 przez Jaroszewicz, łącznie zmieniany 1 raz.

picco
Posty: 395
Rejestracja: 01-07-2004 00:05

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: picco » 05-08-2008 18:09

"też zastanawiałem się czy nie dzwonić po interwencję.

ale na tzw. pielgrzymki pod przywództwem czarnych nie ma rady."
Ostatnio zmieniony 05-08-2008 18:09 przez picco, łącznie zmieniany 1 raz.

breneka
Posty: 94
Rejestracja: 08-06-2006 00:31

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: breneka » 05-08-2008 22:35

"[quote:71bf446a0a="Jaroszewicz"]...dziś o 5 rano szła przez miasto jakaś grupa ludzi i darła się wniebogłosy ile wlezie?
(jak się offik przypadkiem rozwinie, to modzi, wiecie gdzie przenieść :wink: )[/quote:71bf446a0a] Eeee, o 5? Dzików zatem górą w wyścigu pielgrzymek :D Mnie dokładnie o 4.40 obudziły 'Ranne zorze'.
Myślałem, że jestem w niebie.
PS A kobiety nie miałem akurat.
PS2 Offików ciąg dalszy :D"
Ostatnio zmieniony 05-08-2008 22:35 przez breneka, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak komu¶ sie nudzi to moje gg 5641819

hardnheavy
Posty: 348
Rejestracja: 17-04-2007 09:51

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: hardnheavy » 06-08-2008 00:09

"[quote:7d00eb7cb0="picco"]też zastanawiałem się czy nie dzwonić po interwencję.

ale na tzw. pielgrzymki pod przywództwem czarnych nie ma rady.[/quote:7d00eb7cb0]

Masakra, na skrzyżowanie pod Górnikiem dotarli o 5.15, ja pierdzielę co za ryk, megafony na full. W pierwszej chwili myślałem, że obrona cywilna ogłasza alarm terrorystyczny... Ciekawe gdybym tak na przykład szedł z kumplami po 5 i "śpiewał" "Góralu czy Ci nie żal", ile byśmy przeszli za nim by nas zgarnął patrol? A tu od Dzikowa przez samiuśkie centrum i nic, gdzie były te radiowozy panie komendancie?! No to jak z tą równością wobec prawa? Po dyskotece wracając o 5 (z soboty na niedzielę) nie wolno hałasować, a o tej samej godzinie (z poniedziałku na wtorek, gdzie ludzie muszą wcześnie wstać do pracy), można się drzeć i to w grupie kilkudziesięcioosobowej...?!"
Ostatnio zmieniony 06-08-2008 00:09 przez hardnheavy, łącznie zmieniany 1 raz.

ibka
Posty: 3349
Rejestracja: 15-05-2004 21:20

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: ibka » 06-08-2008 00:12

"jimikx, komendanci tłumaczo to zupełnie odwrotnie. że właśnie np o godz. 2 na ulicach pojawi się więcej patroli, które będą "pilnować" wracających. bo wtedy wszysyc o jednej porze, a nie właśnie jeden czy dwa patrole przez kilka godzin."
Ostatnio zmieniony 06-08-2008 00:12 przez ibka, łącznie zmieniany 1 raz.

Jaroszewicz
Posty: 544
Rejestracja: 08-10-2004 15:51

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: Jaroszewicz » 06-08-2008 10:24

"[quote:c6359e5d45="ibka"]jimikx, komendanci tłumaczo to zupełnie odwrotnie. że właśnie np o godz. 2 na ulicach pojawi się więcej patroli, które będą "pilnować" wracających. bo wtedy wszysyc o jednej porze, a nie właśnie jeden czy dwa patrole przez kilka godzin.[/quote:c6359e5d45]

Czyli jednym słowem, policji nie chce się pracować, po cholerę się męczyć całą noc jeśli można znaleźć jedną godzinę, wyjechać, pozamiatać a później kupić flaszkę i spokojnie dokończyć to, co zaczęli inni.
Przepraszam ale krzyknę - ONI SĄ JAK DUPA OD SRANIA JEŚLI CHODZI O PILNOWANIE PORZĄDKU i za to im się to jasnej cholery płaci. Nie podoba się? Zawsze może zostać ochroniarzem w Biedronce.

A co do pielgrzymek, widać w tym momencie jak wybiórczo stosuje się prawo. Nie ja jeden i nie tylko Wy wyżej piszący jesteście wnerwieni (delikatne określenie), każdy kogo zapytałem obsypał mnie fontanną niecenzuralnych przecinków opisując to zajście. Nie chcę być złośliwy, ale bodajby szli do 24 grudnia do tej Częstochowy. Może zmądrzeją."
Ostatnio zmieniony 06-08-2008 10:24 przez Jaroszewicz, łącznie zmieniany 1 raz.

picco
Posty: 395
Rejestracja: 01-07-2004 00:05

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: picco » 06-08-2008 13:35

"ciekawy jestem czy pan komendant zamierza również przyjęcia weselne kończyc o godzinie drugiej.

i jak odbywało by się to kończenie? armatkami wodnymi, pałą długą czy krótką? może strzałami z broni gładkolufowej? albo przy użyciu psów służbowych?

interesuje mnie również jak pan komendant widzi kwestię sankcji. to znaczy kto i jak by został ukarany za to, że siedziałbym podczas przyjęcia weselnego jako gość i o godzinie 2:01 na oczach policjantów wychyliłbym kielona za zdrowie nowożeńców. czy państwo młodzi, właściciel hotelu czy ja sam. a kto zostałby ukarany gdyby wesele odbywało się w remizie?

rozumiem, że knajpie można odebrać koncesję. że można na właściciela nalożyć grzywnę.

ale czy jeśli otworzyłbym lokal do którego wpuszczałbym tylko członków klubu, którzy wykupili np miesięczne członkostwo i wnosiliby oni własny alkohol - to co wtedy? zaznaczam - impreza zamknięta, tylko dla członków klubu. klub prywatny, zero możliwości aby ktos wszedł ot tak z ulicy aby się "dobić". a ja sam nie prowadziłbym zadnej, ale to żadnej sprzedaży czegokolwiek procentowego. tylko w ramach opłaty członkowskiej udostępniał szkło oraz miejsce przy stoliku."
Ostatnio zmieniony 06-08-2008 13:35 przez picco, łącznie zmieniany 1 raz.

dreiven1
Posty: 816
Rejestracja: 26-06-2005 19:28

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: dreiven1 » 06-08-2008 17:44

"Ej no nie wiecie ze jeśli już jest więcej ludzi niż dwoje, robiącego śpiącym ludziom o 5 rano pobudki to już dla policjantów za dużo ?? Jeszcze by musieli AT z Rzeszowa ściągać :P A pyzatym może i dostali zgłoszenie ale jak zrozumieli ze oni sobie idą a nie siedzą w miejscu to jeden z panów policjantów pomyślał " Po co jechać ? Oni przejdą może ich nikt nie zauważy ;) ". A poza tym mowa o lokalach tak ?? Przykład planet In tam jest w miarę spokój ale zobaczcie ile stoi ludzi prze lokalem polowa z nich szuka zaczepki i możliwości pobicia kogoś liczba np 5 na 1. A policyjne patrole ?? Tak pewnie sa ale mało kiedy właśnie na placu. Tam patrole tylko przejeżdżają a to proste ze tam musi stać radiowóz co najmniej z 4 policjantami i pilnować bo tam jest 8 barów co najmniej plus orbita. To oczywiste ze tam jest najwięcej ludzi.

Poza tym komendant i tak sie tymi glosami nie przejmie. Bo w końcu policjant tez człowiek i sie boi chuliganów który jemu tez mogą krzywdę zrobić ;P

Nie życzę nikomu źle ale jakby jeden czy dwóch policjantów nawet zostało pobitych ciężko przez ulicznych chuliganów to wtedy by był spokój. Patrol na każdej ulicy. A czerwony to by była wtedy ostoja spokoju. Nie było by zamieszek bo by nie dość ze od razu na komendę takiego delikwenta zabierali to i jemu by jeszcze ładnie twarz przemeblowali.

Jeśli ktoś będzie chciał sie bawić do 4 rano to to będzie robił w ten czy inny sposób. A ten co będzie chciał powykrzywiać znaki i po demolować samochody to to zrobi, bo policji u nas nie widać a jak juz widać to jeżdżą jeden za drugim i szukają spokojnego miejsca."
Ostatnio zmieniony 06-08-2008 17:44 przez dreiven1, łącznie zmieniany 1 raz.

Kamyl
Posty: 1490
Rejestracja: 14-05-2006 14:52

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: Kamyl » 07-08-2008 01:22

"tak na mieście się boją we 2 wyskoczyć z radiowozu.. ale w grupie są nie do pokonania... ot taka mentalność nie tylko policji.."
Ostatnio zmieniony 07-08-2008 01:22 przez Kamyl, łącznie zmieniany 1 raz.

macone
Posty: 91
Rejestracja: 17-04-2008 21:15

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: macone » 07-08-2008 18:19

"a Ty byś wyskoczył sam na 5 pijanych typów?
to tylko ludzie przeciez
i to nie był ich pomysł tylko genialnego pana komendanta"
Ostatnio zmieniony 07-08-2008 18:19 przez macone, łącznie zmieniany 1 raz.

dreiven1
Posty: 816
Rejestracja: 26-06-2005 19:28

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: dreiven1 » 07-08-2008 19:16

"To sa policjanci ktorzy sa szkoleni do pilnowania porzadku a nie zwykly obywatel. Nie kazdy sie moze dostac do policji. Masz gaz, palke i mozesz zawsze pomoc wezwac. Jak sie boja isc we 2 to niech wezwa sobie posilki np kolejnych 2 lub 4. To nie jest sztuka upomniec i wlepic mandat za deptanie trawnika lub jak dadza mandat pijaczkowi ktory sporzywa piwko czy winko na placu czerwonym."
Ostatnio zmieniony 07-08-2008 19:16 przez dreiven1, łącznie zmieniany 1 raz.

macone
Posty: 91
Rejestracja: 17-04-2008 21:15

Lokale czynne do 02:00 ? - pomysł tarnobrzeskiej policji

Post autor: macone » 07-08-2008 19:24

"widze, że kolejny "wariat JP" wiec żadna argumentacja nie pomoże

to wina policji - fajnie by było jakby ich pobili [quote:56fd49ce79]Nie życzę nikomu źle ale jakby jeden czy dwóch policjantów nawet zostało pobitych ciężko przez ulicznych chuliganów to wtedy by był spokój[/quote:56fd49ce79]
..."
Ostatnio zmieniony 07-08-2008 19:24 przez macone, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ