Trybuny na pływalni KS Siarka - czy ktoś wie, o co tu chodzi?

Warunki życia w naszym mieście, nieruchomości, ceny, zarobki itp.
Malyboss
Posty: 475
Rejestracja: 12-08-2007 04:31

Trybuny na pływalni KS Siarka - czy ktoś wie, o co tu chodzi?

Post autor: Malyboss » 16-10-2011 19:00

"Serdecznie witam Szanowne Grono. Mam następujące pytanie - czy ktoś wie, dlaczego zamknięte są trybuny na pływalni Siarki, i cóż za zacny, lotny i nieszablonowy umysł wymyślił takie zarządzenie? Dzisiaj (niedziela) o godz. 12:00 udałem się z żoną i dzieckiem (prawie dwuletnim) na basen na tzw."zajęcia dla maluchów". Żona weszła z Młodą do środka, ja chciałem spokojnie posiedzieć na trybunach i popatrzeć, jak sobie Młoda radzi. Niestety, nic z tego, pocałowałem klamkę - przez chwilę myślałem, że może schody na trybunach są ze złota, a ławki z diamentów, ale nic takiego nie zauważyłem.
W ogóle - dzisiejsza sytuacja, jak i parę ostatnich akcji (np. remont dróg i koordynacja tych prac) coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że Tarnobrzeg jest trochę jak dziecko z chorobą Downa. Trzeba kochać, ale rewelacji raczej nie będzie :-(



Edytowany przez Malyboss o 16-10-2011 - 17:03. "
Ostatnio zmieniony 16-10-2011 19:00 przez Malyboss, łącznie zmieniany 1 raz.

darektbg
Posty: 236
Rejestracja: 19-02-2006 21:39

Trybuny na pływalni KS Siarka - czy ktoś wie, o co tu chodzi?

Post autor: darektbg » 16-10-2011 19:18

"Kilka miesięcy temu wystarczyło zostawić przy bramce dowód osobisty, lub jakiś inny dokument i można było dostać kluczyk do otwarcia drzwi na trybuny.Myślę, że sytuacja się nie zmieniła.



Edytowany przez darektbg o 16-10-2011 - 17:18. "
Ostatnio zmieniony 16-10-2011 19:18 przez darektbg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19377
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Trybuny na pływalni KS Siarka - czy ktoś wie, o co tu chodzi?

Post autor: admin » 16-10-2011 21:08

"http://www.youtube.com/watch?v=pokUsAnAF-U

Najbliższa czynna trybuna na basenie w Nowej Dębie.
A gdyby tu wasz synek z grupą stuosobową się kąpał i każdy chciałby wejść? Nie bądźcie natrętni!"
Ostatnio zmieniony 16-10-2011 21:08 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

rr
Posty: 49
Rejestracja: 22-11-2010 15:37

Trybuny na pływalni KS Siarka - czy ktoś wie, o co tu chodzi?

Post autor: rr » 16-10-2011 22:03

"Pływalnia Siarki ??? - coś takiego nie istnieje. A tak co do trybun - one jak sama nazwa mówi służą do oglądania zawodów, pokazów a nie do obserwacji zajęć. Dlatego ja w tym czasie piję kawę i czekam na koniec zajęć na holu. Ciekawe czy jak Młoda dorośnie to będziesz z nią siedział w szkolnej ławie i obserwował co się na lekcji dzieje ? :-)"
Ostatnio zmieniony 16-10-2011 22:03 przez rr, łącznie zmieniany 1 raz.

GAGATA
Posty: 140
Rejestracja: 07-01-2005 14:57

Trybuny na pływalni KS Siarka - czy ktoś wie, o co tu chodzi?

Post autor: GAGATA » 16-10-2011 22:53

"
Malyboss pisze: W ogóle - dzisiejsza sytuacja, jak i parę ostatnich akcji (np. remont dróg i koordynacja tych prac) coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że Tarnobrzeg jest trochę jak dziecko z chorobą Downa. Trzeba kochać, ale rewelacji raczej nie będzie :-(Edytowany przez Malyboss o 16-10-2011 - 17:03.
tak jest od dawna nie musisz tu uderzać do obecnej władzy bo tak było i w zeszłym roku, z tego co pamiętam, to raz na jakiś czas jest otwarte i rodzice mogą zobaczyć zajęcia ale w przypadku np. przedszkolaków totalnie się to nie sprawdza dzieci zamiast uczyć się pływać i wykonywać polecenia instruktora popisują się przed rodzicami, machają rękami do nich i krzyczą, a pozostałe, których rodzice nie zaszczycili swoją obecnością również nie uczą się tylko tęsknie spoglądają w trybunę wypatrując swoich rodziców.

to nie kino czy teatr, żeby sobie iść i oglądać, niektóre osoby mogłyby się czuć skrępowane, gdybyś sobie tam siedział i podglądał"
Ostatnio zmieniony 16-10-2011 22:53 przez GAGATA, łącznie zmieniany 1 raz.

do_mina
Posty: 542
Rejestracja: 02-12-2008 00:59

Trybuny na pływalni KS Siarka - czy ktoś wie, o co tu chodzi?

Post autor: do_mina » 16-10-2011 23:00

"Tak jak pisała Gagata trybuny są zamknięte z prostego powodu: niektóre rodziny przychodzące oglądać uczące się pływać dzieci mają w zwyczaju wołanie do dzieciaka, machanie, chwalenie na cały głos (klaskanie tez się ponoć zdarzało) a co za tym idzie dekoncentrowania :) dziecko zamiast skupić się na słowach trenera odmachuje babci etc.
Jest jeszcze kwestia osobników niespokrewnionych, którzy mogą przyglądać się dzieciom w innych, bardziej niecnych celach ;/
Bodajże raz w miesiącu trybuny są otwierane. Jak rodzic taki ciekawski zawsze może spróbować wychylić się z szatni żeby swoje dziecko podejrzeć ;) tylko obuwie zmienione trzeba mieć."
Ostatnio zmieniony 16-10-2011 23:00 przez do_mina, łącznie zmieniany 1 raz.

Malyboss
Posty: 475
Rejestracja: 12-08-2007 04:31

Trybuny na pływalni KS Siarka - czy ktoś wie, o co tu chodzi?

Post autor: Malyboss » 17-10-2011 01:23

"
darektbg pisze:Kilka miesięcy temu wystarczyło zostawić przy bramce dowód osobisty, lub jakiś inny dokument i można było dostać kluczyk do otwarcia drzwi na trybuny.
Dziękuję za podpowiedź, spróbuję tak zrobić następnym razem, może się uda :-)
A gdyby tu wasz synek z grupą stuosobową się kąpał i każdy chciałby wejść? Nie bądźcie natrętni!
Racja. Raczej nie byłoby to pożądane :-)
A tak co do trybun - one jak sama nazwa mówi służą do oglądania zawodów, pokazów a nie do obserwacji zajęć.
I tutaj też się zgadzam. W sumie racja.
Ciekawe czy jak Młoda dorośnie to będziesz z nią siedział w szkolnej ławie i obserwował co się na lekcji dzieje ?
No raczej nie będę, heheheh :lol: ale pierwszy raz chciałem po prostu wejść i zobaczyć, jak się to odbywa. Nie przyszło mi do głowy, że może to być aż taki problem.

Dziękuję bardzo wszystkim za rzeczowe i konkretne odpowiedzi. Rzeczywiście, niektóre argumenty ciężko podważyć, rzucają nowe światło na całą tą sytuację. I o to mi chodziło. Dzięki! :-)"
Ostatnio zmieniony 17-10-2011 01:23 przez Malyboss, łącznie zmieniany 1 raz.

rr
Posty: 49
Rejestracja: 22-11-2010 15:37

Trybuny na pływalni KS Siarka - czy ktoś wie, o co tu chodzi?

Post autor: rr » 17-10-2011 09:53

"Ale nikt nie zabroni Ci zabrać córki :-) za jakiś czas na basen. I w godzinach gdzie basen jest ogólnodostępny będziesz mógł na żywo będąc z córką w wodzie zobaczyć czego już się nauczyła na zajęciach. Ale nie oczekuj cudów gdyż zajęcia w przedszkolu mają zbudować solidne podstawy w każdej dziedzinie: pływanie, czytanie, pisanie itd...."
Ostatnio zmieniony 17-10-2011 09:53 przez rr, łącznie zmieniany 1 raz.

tajemniczy_don_pedro
Posty: 180
Rejestracja: 27-04-2011 15:36

Trybuny na pływalni KS Siarka - czy ktoś wie, o co tu chodzi?

Post autor: tajemniczy_don_pedro » 17-10-2011 10:35

"
Tarnobrzeg jest trochę jak dziecko z chorobą Downa. Trzeba kochać, ale rewelacji raczej nie będzie icon_frown
hahahahahaha
chociaż nic nie ma do chorych dzieci - trzeba je kochać :D"
Ostatnio zmieniony 17-10-2011 10:35 przez tajemniczy_don_pedro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 737
Rejestracja: 16-05-2004 18:36

Trybuny na pływalni KS Siarka - czy ktoś wie, o co tu chodzi?

Post autor: Jacek » 17-10-2011 18:41

"Bardzo spodobała mis się reakcja "malybossa" na Wasze posty. Tak rzadko na forach zdarza się, by ktoś komuś przyznał rację. "malyboss" dla mnie jesteś wielki boss."
Ostatnio zmieniony 17-10-2011 18:41 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.

lament
Posty: 159
Rejestracja: 22-05-2004 17:01

Trybuny na pływalni KS Siarka - czy ktoś wie, o co tu chodzi?

Post autor: lament » 17-10-2011 21:18

"Admin mistrz ciętej riposty:)"
Ostatnio zmieniony 17-10-2011 21:18 przez lament, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Trybuny na pływalni KS Siarka - czy ktoś wie, o co tu chodzi?

Post autor: grassownik » 17-10-2011 23:39

"Małyboss mega szacun na dzielni ! ;-)
pewnie trybuny są zamykane ze względu na wandali,których nie brakuje.

a trybuny pływalni Siarki to były kiedyś,tak z 15 lat temu.
swoją drogą to ciekawe,że wszystko co kiedyś należało do KS Siarki jest dziś we władaniu miasta a dokładniej OSiRu,który od nowego roku ma być Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji a do reszty sreber rodowych już niedługo dołączy obiekt na Zwierzyńcu.
to będzie naturalna kontynuacja procesu zapoczątkowanego dawno temu,a który na tych łamach zapowiadałem zaraz po wybraniu pana Wacława Salamuchy na prezesa KS ST.
swoją drogą to czy ktoś zna inny podmiot gospodarczy darujący komuś nieodpłatnie 6,5 hektara atrakcyjnej ziemi ? bo uprzedzając fakty tak się 25 października stanie."
Ostatnio zmieniony 17-10-2011 23:39 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 737
Rejestracja: 16-05-2004 18:36

Trybuny na pływalni KS Siarka - czy ktoś wie, o co tu chodzi?

Post autor: Jacek » 18-10-2011 00:36

"Tak. Znam taki podmiot. Nie wiem ile hektarów, ale za rządów pana Jana D. takie frukty dostały się spółce ASA na ul. Jasińskiego, które teraz zaraz sprzeda, i PKS-owi (jak tam spółkę zwał), która teraz zaraz sprzeda całą bazę przy Warszawskiej (a może jeszcze Sikorskiego, nigdy nie wiem). Nie wiem o co chodzi z tym Zwierzyńcem? Może ktoś by to po ludzku (czyli prostym językiem) wyłuszczył. Bo rzeczywiście ma ten temat być na walnym Siarki."
Ostatnio zmieniony 18-10-2011 00:36 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.

Malyboss
Posty: 475
Rejestracja: 12-08-2007 04:31

Trybuny na pływalni KS Siarka - czy ktoś wie, o co tu chodzi?

Post autor: Malyboss » 18-10-2011 01:54

"
Tak rzadko na forach zdarza się, by ktoś komuś przyznał rację. "malyboss" dla mnie jesteś wielki boss.
Oj tam :-) To była po prostu naturalna reakcja na rzeczowe argumenty, nic więcej :-)
a trybuny pływalni Siarki to były kiedyś,tak z 15 lat temu.
Jak zwał, tak zwał - pamiętam jeszcze starą "nomenklaturę", i tak mi się napisało, odruchowo :-)"
Ostatnio zmieniony 18-10-2011 01:54 przez Malyboss, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Trybuny na pływalni KS Siarka - czy ktoś wie, o co tu chodzi?

Post autor: grassownik » 18-10-2011 14:50

"
Tak. Znam taki podmiot.
można wiedzieć kto był taki szczodry ? że też człowiek nie spotka kogoś takiego na swojej drodze :-)
Nie wiem o co chodzi z tym Zwierzyńcem?
Jak zwał, tak zwał - pamiętam jeszcze starą "nomenklaturę", i tak mi się napisało,
rzecz właśnie w tym,że do dziś funkcjonuje w obiegu hala Siarki,stadion Siarki,mała hala Siarki a nawet pływalnia Siarki.
w istocie kilkanaście lat temu tak było ale minęło kilkanaście lat i Zwierzyniec wzorem wymienionych wyżej zmieni właściciela."

ODPOWIEDZ