Sylwester w Zamku Dzikowskim

Warunki życia w naszym mieście, nieruchomości, ceny, zarobki itp.
bruno30
Posty: 217
Rejestracja: 07-05-2011 17:27

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: bruno30 » 30-12-2012 12:38

"Z przeglądarki internetowej umiesz korzystać, ale najwyraźniej masz kłopoty z tzw. czytaniem ze zrozumieniem. Bo jak Ci wielokrotnie sugerowałem piszesz dużo i rozwlekle, a czytasz za mało.


Więc spróbuj jeszcze raz:

Jeśli chcesz wynająć salę zwróć się dyrektora albo prezydenta, który ma do takich spraw swoje służby i przekonasz się, jak to działa w praktyce. Jeśli zostaniesz potraktowany źle albo komicznie (prezydent własnoręcznie wypisze ci fakturę i wręczy klucze) - wylejesz swoje żale na wszystkich forach świata.


Ja tyle. A Ty czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj. Miłej niedzieli. Bez odbioru."
Ostatnio zmieniony 30-12-2012 12:38 przez bruno30, łącznie zmieniany 1 raz.

Grzesko
Posty: 2727
Rejestracja: 22-04-2005 14:13

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: Grzesko » 30-12-2012 13:17

"bruno30 przejrzyście to nie jest tak, że się dzwoni, spotyka i wtedy dowiaduje się osoba X o zasadach wynajmu. Na stronie MHMT powinien być cennik i zasady wynajmu - to podstawa."
Ostatnio zmieniony 30-12-2012 13:17 przez Grzesko, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: headshrinker » 30-12-2012 13:27

"
Więc spróbuj jeszcze raz:
Próbuje jeszcze raz

Proszę o link do oferty.

Poprzez ofertę rozumiem zbiór podstawowych informacji dotyczących obiektu, cennik etc. Chodzi mi o informacje w oparciu o które podejmę decyzje czy będę chciał wynająć ten - czy inny obiekt.

Niby taki oczytany a nie wie, że w XXI wiek to nie PRL - jeśli chce się cokolwiek sprzedać - nie wystarczy "mieć" towar - trzeba go umieć zareklamować. Czasy się zmieniły - nikt nie będzie specjalnie wydzwaniał do jego ekscelencji Prezydenta w celu uzyskania podstawowych informacji dotyczących obiektu i warunków wynajmu. Zanim Oczytany Brunonie napiszesz "nie pis w imieniu syskich ludzi!!!" - podpowiadam - jeśli ktoś będzie miał do wyboru ogólnodostępną ofertę Zamku w Baranowie Sandomierskim - i bliżej nieokreśloną ofertę Zamku Dzikowskiego (w celu uzyskania, której będzie musiał gdzieś wydzwaniać i marnować czas) - nie będzie sobie Zamkiem Dzikowskim zawracał głowy.

Aczkolwiek może i nie mam racji. Może zarządzający wszystkimi tymi obiektami, które są reklamowane w każdym możliwym miejscu (w celu zmaksymalizowania zasięgu oferty) - po prostu są grafomanami, którzy czytali mniej od "Oczytanego Bruno" i nie znają się na reklamie!

Najskuteczniejsza forma reklamy (Zdaniem "Oczytanego Bruna") to lapidarna informacja na blogu prezydenta.

A miasto traci na tym ciężki szmal. Rzecz jasna nikomu niczego zarzucić nie można - bowiem "niezarabianie" to nie to samo co "narażenie na straty"."
Ostatnio zmieniony 30-12-2012 13:27 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

mcclane
Posty: 65
Rejestracja: 21-12-2010 00:51

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: mcclane » 30-12-2012 16:20

"Myślę, że prezydent sprawę wyjaśnił i nie ma sie co czepiać. Oferta jest dostępna ale tylko dla "wiarygodnych klientów" jak sam pisze. Czyli dostaniesz ofertę ale po uprzedniej ocenie twojej wiarygodności dokonanej przez samego prezydenta. To chyba jasne i oczywiste. Tak "było, jest i będzie" - jak sam wjaśnia. (Chyba, że już została powołana Miekska Komisja Oceny Wiarygodności Klienta ds. Wynajmu Zamku.)
Prezydent pisze by kontaktować sie z nim bezpośrednio w tej sprawie. Czy może ktos podać numer do prezydenta bo ja jakoś nie mogę sie nigdy dodzwonić. Może mam zły ale podobno nie zmnieniał numeru...Chyba, że rozmawia tylko z "wiarygodnymi klientami"..."
Ostatnio zmieniony 30-12-2012 16:20 przez mcclane, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19385
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: admin » 30-12-2012 17:05

"Wyjaśnienia Prezydenta niby dotyczą tekstu ED, ale jeśli założyć, że ED wiernie oddała wypowiedź Dyrektora (a czemuż by tak nie założyć?), to różnica zdań występuje na linii Prezydent Mastalerz - Dyrektor Wójcik.

Czyli, według wpisu na blogu, to dyrektor MHMT nie jest zorientowany w zasadach wynajmu sal zamkowych w obiekcie którym zarządza, a także nie wie kto naprawdę organizuje Sylwestra na Zamku (bo to wcale nie Prezydent, tylko "osoby prywatne"). Poza tym we wpisie na blogu pojawiają się wrzutki o zabytkach jako "prywatnych folwarkach swoich kustoszy" i o planowaniu przez dyrektora urządzaniu gabinetów z sekretariatami na własne potrzeby.

Brak porozumienia na tej linii może rzucać nowe światło na planowane utworzenie TCK (z połączenia MHMT i TDK), szczególnie w zakresie związanych z tym zmian personalnych. Już przy przeprowadzaniu reorganizacji UM osoby niechętne Prezydentowi sugerowały, że chodziło w głównej mierze o okazję do zmian personalnych.

Z drugiej strony wpis potwierdza osobiste zaangażowanie Prezydenta Mastalerza w bardzo wiele dziedzin życia miasta, również tych drobniejszych, którymi mogłyby się z powodzeniem zająć samodzielne i odpowiedzialne osoby na innych stanowiskach urzędniczych, czy od urzędu zależnych.
Takie osobiste zaangażowanie ma swoje zalety, ma też swoje wady.

A co do samego balu - może jednak będzie jakiś cel charytatywny?"
Ostatnio zmieniony 30-12-2012 17:05 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: headshrinker » 30-12-2012 18:03

"
Czyli, według wpisu na blogu, to dyrektor MHMT nie jest zorientowany w zasadach wynajmu sal zamkowych w obiekcie którym zarządza, a także nie wie kto naprawdę organizuje Sylwestra na Zamku (bo to wcale nie Prezydent, tylko "osoby prywatne")
Nie dziwie się reakcji dyrektora muzeum - jedyna szansa aby wyjść z sytuacji z twarzą to udowodnienie, że on nie miał nic do gadania. Robi tylko to co mu każą.

Dodatkowo Prezydent strzelił sobie w policzek niemalże - Chodzi mi o to, że można zwalić na dyrektora to, że na stronie www muzeum nie ma informacji na temat oferty (ani nawet wzmianki na temat tego, że komercyjne imprezy można tam będzie organizować) - no bo to on administruje stroną i jest odpowiedzialny za treści na niej zawarte.

Ale nijak nie można zrozumieć tego, że absolutnie nigdzie nie można znaleźć ŻADNYCH informacji na ten temat. Prezydent ma znacznie większe pole do popisu w tej materii (chodzi mi choćby liczbę stron www, które "podlegają" prezydentowi).

Poza tym, czy ktoś jest gotów uwierzyć w to, że ów nie pochwaliłby się tym faktem? (chodzi o możliwość organizowania imprez). Okazja była - kiedy Zamek Dzikowski został unijną perłą Podkarpacia. To był idealny moment na to żeby publicznie ogłosić, że na zamku będą się odbywać komercyjne imprezy - nagłośnienie medialne byłoby darmowe (bo i tak się media kręciły obok unijnej perły).

IMHO - Sylwestra w MHMT chciano zrobić po cichu, żeby się nikt nie dowiedział. A potem jak się sprawa rypła - usiłowano dorobić całą ideologię dotyczącą tego, że "przecież można" i "a nawet trzeba, bo zamek musi zarabiać". Owszem musi - tylko czemu nie zarabia?



Z drugiej strony wpis potwierdza osobiste zaangażowanie Prezydenta Mastalerza w bardzo wiele dziedzin życia miasta,
Którego to zainteresowania nie musiałby przejawiać gdyby faktycznie rządy fachowców wprowadził. Swoją drogą - już wiadomo czemu ciągle taki zajęty jest ;)"
Ostatnio zmieniony 30-12-2012 18:03 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

chłop
Posty: 181
Rejestracja: 22-05-2011 20:08

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: chłop » 30-12-2012 19:24

"czytam te Wasze wypowiedzi szanowni użytkownicy forum i tak sobie myślę ,że wszyscy jak tu jesteście biorąc pod uwagę Wasze zaangażowanie w sprawy naszego miasta powinniście stworzyć nową radę miasta :) tylko obawiam się , że brakłoby Wam czasu na zajmowanie się sprawami poważnymi a nie pierdołami typu kto ? gdzie ? i z kim idzie na powitanie nowego roku ..... dajcie spokój i zajmijcie się czymś bardziej pożytecznym . Może tak wspólnie wymyślicie jak pomóc ludziom , którzy potrzebują pracy ?"
Ostatnio zmieniony 30-12-2012 19:24 przez chłop, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: headshrinker » 30-12-2012 19:32

"
czytam te Wasze wypowiedzi szanowni użytkownicy forum i tak sobie myślę ,że wszyscy jak tu jesteście biorąc pod uwagę Wasze zaangażowanie w sprawy naszego miasta powinniście stworzyć nową radę miasta :)
Jak rozumiem stado potulnych baranów to coś co tygryski lubią najbardziej :)
pierdołami typu kto ? gdzie ? i z kim idzie na powitanie nowego roku
Nikt się tutaj tym nie zajmował - chyba wątki pomyliłeś :)
Może tak wspólnie wymyślicie jak pomóc ludziom , którzy potrzebują pracy ?
Jak tylko będziemy prezydentami i radnymi - na pewno się pochylimy nad tym problemem:)"
Ostatnio zmieniony 30-12-2012 19:32 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

do_mina
Posty: 542
Rejestracja: 02-12-2008 00:59

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: do_mina » 30-12-2012 22:14

""IMHO - Sylwestra w MHMT chciano zrobić po cichu, żeby się nikt nie dowiedział. A potem jak się sprawa rypła - usiłowano dorobić całą ideologię dotyczącą tego, że "przecież można" i "a nawet trzeba, bo zamek musi zarabiać". Owszem musi - tylko czemu nie zarabia?"

myślę, że to jest sedno sprawy ;/"
Ostatnio zmieniony 30-12-2012 22:14 przez do_mina, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: grassownik » 31-12-2012 13:47

"dziwi tylko obłuda rezydenta bowiem w pewnych kręgach od tygodni ten bal funkcjonuje jako impreza organizowana przez jego... małżonkę :-)

ale mniejsza o obłudę rezydenta,nie pierwszyzna to dla niego.

mam tylko takie życzenie by zawsze za najem Zamku na wieczór sylwestrowy stawka oscylowała wokół 2 tysięcy złotych,na inne okoliczności też.amen.

śmieszna stawka jak na takie pomieszczenie.
wiem coś o tym bo za lokal na nie więcej niż 100 metrów kwadratowych trzy lata temu od nastolatków wymagało się kwoty oscylującej ok 2,5 tysiąca złotych.
zresztą każdy kto zna ceny najmu uśmiał się na wieść,że to tak mała kwota.

chętnie wynajmę sobie za te jedyne dwa tysiące Zamek.
idealna miejscówka na wesele (wszak katering sobie też mogę sprowadzić jak dzisiejsi balowicze) i inne okolicznościówki.
tylko miejscowej konkurencji może się to nie podobać."
Ostatnio zmieniony 31-12-2012 13:47 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

chłop
Posty: 181
Rejestracja: 22-05-2011 20:08

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: chłop » 31-12-2012 13:52

"grassownik jak będziesz robił imprezę na zamku to daj znać ;) przyjdę ze swoim cateringiem hahahah"
Ostatnio zmieniony 31-12-2012 13:52 przez chłop, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: grassownik » 31-12-2012 13:59

"jak będę robił otwartą imprezę to będzie tu promowana do zanudzenia Was na śmierć... obawiam się jednak,że stawka szybko skoczy,bo co tu kryć-dwa tysiące za wynajem na noc sylwestrową (a słyszałem taką stawkę od samego Przewodniczącego Rady Miasta.mam świadków jakby co :-P ) to fantastyczna promocja !"
Ostatnio zmieniony 31-12-2012 13:59 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

chłop
Posty: 181
Rejestracja: 22-05-2011 20:08

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: chłop » 31-12-2012 14:53

"niech to będzie nawet trzy tysiaki za noc .... pięć par po 600 stów za wstęp i masz lokal za free :)"
Ostatnio zmieniony 31-12-2012 14:53 przez chłop, łącznie zmieniany 1 raz.

headshrinker
Posty: 1070
Rejestracja: 13-09-2011 12:11

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: headshrinker » 31-12-2012 16:57

"
Może by tak zrobić sobie wypasioną imprezę forumową tarnobrzeg.info?
Jestem za ;)

Tylko, czy będziemy w oczach zarządcy godni?
No z tym to może być problem - bo nie wiem czy grafoman może być godny takiego zaszczytu..."
Ostatnio zmieniony 31-12-2012 16:57 przez headshrinker, łącznie zmieniany 1 raz.

do_mina
Posty: 542
Rejestracja: 02-12-2008 00:59

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: do_mina » 31-12-2012 17:33

"Jesteście obłędni :) :) :)"
Ostatnio zmieniony 31-12-2012 17:33 przez do_mina, łącznie zmieniany 1 raz.

td
Posty: 496
Rejestracja: 20-12-2010 17:37

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: td » 31-12-2012 18:34

"TN też pisze o imprezie w zamku: http://tyna.info.pl/zamek-dla-wybranych/"
Ostatnio zmieniony 31-12-2012 18:34 przez td, łącznie zmieniany 1 raz.

do_mina
Posty: 542
Rejestracja: 02-12-2008 00:59

Sylwester w Zamku Dzikowskim

Post autor: do_mina » 31-12-2012 22:41

"To wszystkim tym co się nie załapali na sylwestra na zamku wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzę :)"
Ostatnio zmieniony 31-12-2012 22:41 przez do_mina, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ