Rządy PiS

Wielka polityka niewielkiego miasta. Masz czegoś dość lub coś cię cieszy? Opisz to! Prosimy nie używać wulgaryzmów.
Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19349
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 20-06-2016 02:25

"Przeżyłem szok. Gazeta Wyborcza, w dodatku piórem p.Czuchnowskiego, poparła program Prawa i Sprawiedliwości i jego realizację:
http://wyborcza.pl/magazyn/1,153010,202 ... l#BoxGWImg

Krytykuje przy okazji poprzedni rząd i obecną opozycję."
Ostatnio zmieniony 20-06-2016 02:25 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 20-06-2016 10:40

"redystrybucja to zawsze skuteczny sposób rządzenia.

nawet jeśli notorycznie się kłamie.
http://www.tvp.info/24010424/jestem-jak ... cierewicza

polityka wstawania z kolan na arenie międzynarodowej uczyni z polskich wojaków mięso armatnie w szerzeniu wolności i demokracji a przede wszystkim w osiąganiu strategicznych celów przez amerykańskie koncerny naftowe oraz obronę izraelskich interesów na Bliskim Wschodzie.
niebywały sukces,yankee pstryknęli paluszkami a pisiaki na kolankach."
Ostatnio zmieniony 20-06-2016 10:40 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 20-06-2016 12:25

"Świeże informacje na temat rozmów o przetarg na śmigłowce ...
Z Marianem Kokoszką przewodniczącym Komisji Zakładowej NSZZ ?Solidarność? w PZL Mielec, rozmawia Mariusz Kamieniecki pisze:? Mam na myśli wypadek, do jakiego doszło niedawno w Norwegii, chodzi o katastrofę śmigłowca Eurocopter EC225 Super Puma zbudowanego na tej samej platformie, co helikopter EC-725 Caracal wyprodukowany przez koncern Airbus Helicopters, gdzie było kilkanaście śmiertelnych ofiar. Ta katastrofa spowodowała, że decyzją Urzędu Lotnictwa Cywilnego Norwegii wszystkie śmigłowce powstałe na tej platformie, zarejestrowane w Norwegii, zostały uziemione. Zresztą nie była to pierwsza katastrofa z udziałem tego śmigłowca od 2004 r., kiedy został on wprowadzony do użytku. Przecież nie można wykluczyć, że te wypadki są efektem poważnej wady konstrukcyjnej, a w związku z tym jej wykrycie może doprowadzić do uziemienia całej floty tych śmigłowców.

Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/ ... ualne.html
"
Ostatnio zmieniony 20-06-2016 12:25 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

amra100
Posty: 163
Rejestracja: 13-02-2013 23:19

Rządy PiS

Post autor: amra100 » 20-06-2016 12:38

"No na reszcie ktos jest zadowolony z Pisu
http://natemat.pl/182839,urban-dziekuje ... awdz-za-co"
Ostatnio zmieniony 20-06-2016 12:38 przez amra100, łącznie zmieniany 1 raz.

stachu
Posty: 1895
Rejestracja: 03-02-2015 23:29

Rządy PiS

Post autor: stachu » 20-06-2016 15:00

"imponuje Ci ten człowiek ... ?, bo mi jego żal ..."
Ostatnio zmieniony 20-06-2016 15:00 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.

amra100
Posty: 163
Rejestracja: 13-02-2013 23:19

Rządy PiS

Post autor: amra100 » 20-06-2016 15:53

"Nie imponuje ale pokazałem Ci człowieka któremu system i metody polityczne Pisu jest najbliższe :)"
Ostatnio zmieniony 20-06-2016 15:53 przez amra100, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 20-06-2016 16:00

"Urban swoją błyskotliwością przebija cały pis od naczelnika po każdego szeregowego sekciarza tej partii razem wziętych.
mnie tam bliżej do tej żydowskiej kanalii niż do pisu.
zresztą NIE nierzadko czytałem i czytam brzydząc się wybiórczą od 20 niemal lat.
o organach prasowych sakiewiczów,karnowskich czy innych lisickich nawet nie wspominam.brzydziłbym się wziąć to do ręki.

inna rzecz,że pisowska kampania najchętniej przywróciłaby w Polsce PRL tylko PZPR chciałaby zastąpić pisem.

no i jeszcze jedno: PZPR zrobił dla Polski i Polaków więcej niż kaczyński wraz z zamordowanym bratem,tatusiem i następcami.
no ale parafrazując słowa krwawego generała kaczyński jest tylko kroplą w strumieniu polskich dziejów.
nawet jeśli jako pierwszy otwarcie dąży do dyktatury.



Edytowany przez grassownik o 20-06-2016 - 14:02. "
Ostatnio zmieniony 20-06-2016 16:00 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 20-06-2016 19:58

"
Admin pisze:
wou pisze:Nic nie słyszałem o tym, podaj jakieś szczegóły.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,tit ... aid=117384
No to już wiem dlaczego nic o tym nie słyszałem :) Mi też się wydaje, że to nie przypadek że teraz sobie wyłuskali tych pasjonatów broni. Ciekawe jak się sprawa rozwinie, rozwojowo to nie wygląda.
Admin pisze: Macierewicz ma masę wad, ale sugestie że to ruski agent mnie bawią.
Dlaczego? Że jest agentem w niepejoratywnym sensie to oczywista sprawa, cały jego trud osłabia Polskę, realizuje wrogie nam interesy. Pytanie czy jest tylko pożytecznym dla Rosji wariatem czy autentycznym szpiegiem. Ja bym stawiał, że to drugie. No bo nie bawi Cię chyba sama idea takiej teorii spiskowej? Wg mnie założenie, że w polskich rządach byli/są agenci jest racjonalne. Szpieg to nie baba jaga, to normalna rzecz, narzędzie wpływu.

Przy okazji:

"Największą nieufność budzi trzech polityków: lider PiS Jarosław Kaczyński, szef MON Antoni Macierewicz oraz Janusz Korwin Mikke - po 49 proc. wskazań." [źródło]

Pomijając tą śmieszną schizofrenię wyborców PiS (bo jeśli to nie schizofrenia to kompletna naiwność) jeśli chodzi o zaufanie dla JK vs PAD, to tych trzech jegomości od dawna o to podejrzewam. Zaczynam czuć się jak pisowiec za peo; jak się już raz zacznie spiskową układankę to strasznie wciąga, wszystko zaczyna pasować :P
Admin pisze: OZE - bez dotacji jest dobre, a z dotacjami jest złe.
Na blokach bardziej widzę miejsce na dachach niż na balkonach - strony świata, małe odstępy między budynkami itd. Ale to wszystko dopiero w momencie gdy będzie miało sens ekonomiczny, bo obecnie nie ma.
Nie zgadzam się w obu punktach.

Czy w naszym kraju, biorąc pod uwagę klimat, mamy w ogóle możliwość jakoś znacząco podnieść produkcję energii z OZE?
W. Luboń: Jeżeli chodzi o energetykę słoneczną, warunki i nasłonecznienie są w Polsce praktycznie takie same jak np. w Niemczech, gdzie ten sektor energetyki rozwinął się wręcz niesamowicie. U nas się on dopiero tworzy. U nas problemem nie są warunki klimatyczne, ale wsparcie finansowe ze strony państwa i brak odpowiednich regulacji rządowych. Uważam, że energetyka słoneczna w Polsce ma szansę rozwinąć się bardzo dobrze, czego przykładem ? przy takich samych warunkach klimatycznych ? są właśnie nasi zachodni sąsiedzi.
W. Górecki: Wielką przyszłość ma energetyka rozproszona, czyli realizowana przez obywateli w domkach jednorodzinnych oraz większych budynkach użyteczności publicznej. Może ona być bardzo efektywna zwłaszcza teraz, gdy zostało uchwalone nowe prawo dotyczące odnawialnych źródeł energii, które sprzyja mikroinstalacjom energetycznym. To dotyczy nie tylko energetyki słonecznej, ale też wiatrowej, wodnej i geotermalnej.

[źródło]

Oczywiście to optymizm z przed pisowskiej rewolucji. No ale z wrogiem socjalizmu o dotacjach do OZE nie śmiem dyskutować :) Powodzenia z Twoją życzę."
Ostatnio zmieniony 20-06-2016 19:58 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19349
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 21-06-2016 01:51

"
problemem nie są warunki klimatyczne, ale wsparcie finansowe ze strony państwa
Górnicy: problemem nie jest wydobywanie węgla, ale wsparcie finansowe ze strony państwa.
Siarkowcy: problemem nie jest brak pokładów siarki, ale wsparcie finansowe ze strony państwa.
Służba zdrowia: problemem nie są szpitale i personel, ale wsparcie finansowe ze strony państwa.
ZUS: problemem nie jest walący się system emerytalny, ale wsparcie finansowe ze strony państwa.
Rodzice: problemem nie jest prokreacja, ale wsparcie finansowe ze strony państwa.

Przy odpowiednim "wsparciu finansowym ze strony państwa" można stawiać panele i na Syberii.
Jestem za energetyką rozproszoną i OZE, ale wówczas kiedy będą miały sens ekonomiczny, bo państwo nie ma innych pieniędzy, niż te które nam zabiera.

Jak wspominałem wcześniej, większe pole manewru widzę w zmniejszaniu potrzeb energetycznych. Źródło energii to już sprawa wtórna."
Ostatnio zmieniony 21-06-2016 01:51 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

fil-utek
Posty: 112
Rejestracja: 10-04-2015 14:19

Rządy PiS

Post autor: fil-utek » 21-06-2016 03:08

"RFM FM podało, że szeregowy, nic nie znaczący poseł PIS poleciał policyjnym helikopterem do Krakowa w celu złożenie kwiatów na grobie brata na Wawelu.Minister spraw wewnętrznych i administracji Płaszczak zaznaczył, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem[size=huge][/size] :lol: :-O :lol: :roll: , a turysta zapłaci za przelot policyjnym śmigłowcem. Parodia i satyra? Nie ! TO (bardzo) DOBRA ZMIANA!!! :-O

A jak nasz turysta zapłaci ? Otóż wpłaci równowartość kosztu przelotu samolotem na konto fundacji, która pomaga dzieciom i wdowom poległych policjantów.Parodia i satyra? Nie ! TO (bardzo) DOBRA ZMIANA!!! :-O

PS.
Ja jutro mam małą imprezkę na działeczce nad morzem .Pociągiem na pewno nie zdążę a OŚMIORNICZKI czekają- czy mógłbym prosić policyjny śmigłowiec jutro rano na 7.15?. Przy okazji niech pilot kupi mi wieśmaki. Podaję adres: Tbg ul. IV RP 4 Oczywiście zapłacę - już robię przelew na WOŚP.
TYLKO BARDZO SIĘ BOJĘ ŻEBY ZA TĄ PODWÓZKĘ NIE UKARANO POLICYJNEGO PILOTA.PROSZĘ TO ZROBIĆ W TAJEMNICY PRZED OPINIĄ PUBLICZNĄ!!! DOBRZE?

Godzina lotu helikopterem z prędkością 200 - 250 km/h waha się od 1500 zł do 5000 zł.Niech stracę .Przeleję na WOŚP 5000 ZŁ...



Edytowany przez fil-utek o 21-06-2016 - 01:34. "
Ostatnio zmieniony 21-06-2016 03:08 przez fil-utek, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 21-06-2016 17:46

"Obrazek
:lol:"
Ostatnio zmieniony 21-06-2016 17:46 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

amra100
Posty: 163
Rejestracja: 13-02-2013 23:19

Rządy PiS

Post autor: amra100 » 21-06-2016 18:27

"Dokładnie :):) następne pokolenia będą potem spłacać te długi :D niezły majątek narodowy zgromadzi :) Ale w wekslach"
Ostatnio zmieniony 21-06-2016 18:27 przez amra100, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 23-06-2016 14:35

"Prezydent Duda złożył historyczny podpis! To kamień węgielny pod cenzurę internetu w Polsce!
http://di.com.pl/prezydent-duda-zlozyl- ... lsce-55079

Nasz kraj po obaleniu komunizmu nigdy jeszcze nie miał ustawy dającej dwóm ludziom możliwość tak szerokiego decydowania o dostępie obywateli do informacji.

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę antywiatrakową
http://wyborcza.biz/biznes/1,148287,202 ... ktowa.html"
Ostatnio zmieniony 23-06-2016 14:35 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 23-06-2016 15:33

"no muszą wprowadzić cenzurę i ukarać wszystkich tych,którzy wyśmiewają ich chamskie naginanie rzeczywistości i budowanie pośmiertnie pomnika zimnemu leszkowi jako mężowi stanu :lol:"
Ostatnio zmieniony 23-06-2016 15:33 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19349
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 23-06-2016 19:26

"
grassownik pisze:Obrazek
:lol:
Szałamacha wyjaśnia o co chodzi:
W poprzednich miesiącach dokonaliśmy zaliczkowo emisji długu polskiego proporcjonalnie większej niż przypadałoby to z kalendarza. Jesteśmy bardzo dobrze zabezpieczeni. Zrealizowaliśmy potrzeby pożyczkowe budżetu na rok 2016 już w 70 proc.

Ministerstwo zgromadziło potężną rezerwę czystej, żywej gotówki ? 60 mld zł. Możemy przez kilka tygodni obserwować bieg wydarzeń na rynkach finansowych, nie jesteśmy zmuszeni do jakichś gorączkowych kroków.
http://biznes.pl/kraj/szalamacha-polska ... itu/2ysynj

Sejm przegłosował zmiany w edukacji:
- zniesienie egzaminu szóstoklasistów
- możliwość odwołania się od wyniku matury

Od 1 września umowa z pracownikiem będzie musiała zostać podpisana przed dopuszczeniem do pracy. Do tej pory, w razie kontroli, zawsze można było powiedzieć, że pracownik jest tu pierwszy dzień i jeszcze nie zdążył podpisać umowy.

Bezrobocie zanotowało najniższy majowy poziom od 25 lat, i najniższy od 2009 roku. Stopa bezrobocia spadła do 9,1%, a liczba bezrobotnych zeszła poniżej 1,5 miliona. W związku z nadchodzącym szczytem prac sezonowych, poziom bezrobocia ma bić kolejne rekordy.
Trzeba przyznać, że PiSowi kolejny raz udaje się wstrzelić w koniunkturę, a mniej zorientowani mogą przyjąć, że niskie bezrobocie to po raz kolejny ich zasługa."
Ostatnio zmieniony 23-06-2016 19:26 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 24-06-2016 09:26

"rozumiem Adminie,że przyklaskujesz idei by rząd spekulował rezerwami ? :-)
wesoło.

bezrobocie spada od miesięcy,w Polsce brakuje rąk do pracy,nielegalnie zatrudnionych jest jeszcze z milion Ukraińców i przybywa ich.

ciekawe co wobec wyjścia Wlk Brytanii z UE,czy jako strategiczny sojusznik jak powiedział dyplomatołek waszczykowski dostosujemy się do wspólnej strategii gdyby słowo obywateli Brytyjskich miało stać się ciałem ?
czy gdyby na dobre a nie tylko symbolicznie wyspy odłączyły od wspólnotowego projektu to czy rząd ma wizję zagospodarowania wielu Rodaków,których obecność na wyspach brytyjskich jest jednym z głównych powodów niezadowolenia tubylców ?
Polacy w wielu rankingach niechęci wśród Brytyjczyków są wyprzedzani nie przez "ciapatych" a nierzadko tylko przez rumuńskich Romów.

p.s. i zapomniałeś dodać,że wprowadzi maturę z religii :-O
ajatollahowie z Iranu by się nie powstydzili :-D



Edytowany przez grassownik o 24-06-2016 - 07:27. "
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 09:26 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Posty: 19349
Rejestracja: 15-06-2003 23:41

Rządy PiS

Post autor: admin » 24-06-2016 12:03

"
grassownik pisze:rozumiem Adminie,że przyklaskujesz idei by rząd spekulował rezerwami ? :-)
Broń Boże. Jestem zwolennikiem zapisu w konstytucji, który zakazywałby uchwalania budżetu z deficytem. W dalszej kolejności, wskazana jest możliwie szybka spłata zadłużenia.

Ale, jeśli wyszło porównanie z Gierkiem, to wg minfina te pieniądze nie są wydane, tylko czekały w gotówce na "w razie w", które właśnie się wydarzyło. Wpływy podatkowe również wyraźnie rosną: http://wpolityce.pl/gospodarka/297881-m ... -szczegoly

Od razu uprzedzę, tu również jestem przeciw, bo nie jestem dumny, że Państwo zabiera Obywatelom więcej pieniędzy niż do tej pory. Dobry kierunek to minimalizacja, a nie zwiększanie budżetu.

Matura z religii, serio, nie dotarła. Przegłosowali to?"
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 12:03 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 24-06-2016 12:24

"nie do końca zatem rozumiem Twój entuzjazm.

Jedno jest pewne dla Polski - krótkoterminowo "Brexit" to potężny skok wysokości naszego zadłużenia liczonego w euro, dolarach i frankach... :-)
no to strategiczny partner Polski wg waszczykowskiego zrobił niezły numer polskiej walucie i gospodarce :-D"
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 12:24 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

grassownik
Posty: 3508
Rejestracja: 24-01-2009 09:47

Rządy PiS

Post autor: grassownik » 24-06-2016 12:28

"a co najważniejsze szykuje się,że cała europa będzie eurosceptyczna i dopiero może być zabawnie :-D"
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 12:28 przez grassownik, łącznie zmieniany 1 raz.

wou
Posty: 533
Rejestracja: 10-07-2008 15:40

Rządy PiS

Post autor: wou » 24-06-2016 12:54

"Najzabawniejsze, że część wyborców rozbijającego UE PiSu będzie musiała wrócić z UK do swojego ukochanego kraju, pod rządy jaśniepanującego przewodniczącego partii, cieszyć się powszechnym dobrobytem i żywić propagandą. Zapraszamy :)

Wg mnie taki obrót spraw może przyspieszyć wzrost wkurwu na kaczystów. Wkurzą się emigranci, frankowcy, biznes dla którego już od kilku miesięcy Polska nie jest stabilnym do interesów krajem. Może jednak Kaczyński narobi w gacie i rozpisze wybory? Przecież to jest najsłabsza ekipa na trudne czasy! A wygodniej siać podziały i hejt bez odpowiedzialności za budżet i miliony obywateli... Pewnie szybko teraz stracą zimną krew. Co nie zmienia faktu, że przy takich zawirowaniach i po tym co PiS już zdążył spieprzyć, Polska jest na przegranej pozycji na długie lata niezależnie od tego kto będzie rządził.

Ciekawe czy Szydło powiesi spowrotem flagi UE? :P"
Ostatnio zmieniony 24-06-2016 12:54 przez wou, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ